Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janca13
5. nov 2010

@janka1874 to máš pravdu ked si zaplatíš tak ti urobia čo len chceš.No ale kedže Ninka spáva so mnou to je 100%antikoncepcia tak toho sexu je poredšie.Aj minule muž hovorí áá dnes je streda a ja:bože oco zase chceš?? 😅 😅 a on nie,treba podať športku 😀 😀 😀 tak oplatí sa mi investovať????

janka1874
5. nov 2010

@janca13 😀 😀 😀 😀 😀

janca13
5. nov 2010

@janka1874 aj ešte delíš??ja ani nie ale snažím sa tak zdravšie aj dnes mám brokolicovú krémovú a tú milujem a zajtra by som chcela dať len ovocie tak uvidím

janka1874
5. nov 2010

@janca13 vieš ako super delím raz jem a raz nemám čas vôbec niečo do úst dať aj to sa ráta?
ale dnes máme brokolicovú aj my a francúzke zemiaky 🙂
práve som dovarila upratala a mám dosť ešte malá spí ale to si akurát kávu zalejem a vstane ona má na to radar od narodenia 😀 😀 😀 to ako tá reklama v jacobs zelejem a hneď je hore 😀 😀 😀 😀

janka1874
5. nov 2010

jeeeeeeeeeej podarilo sa mi vypiť kafe a dieťa ešte spí 😉

janka1874
5. nov 2010

a už je hore tak sa lúčim

marika1977
5. nov 2010

@janca13 to by sa jej pacilo 😀 ale mozno by s tym susedom radsej isla ona 🙂 🙂 🙂 ved to vas vek je uplne normalny...teraz aj tak rodia zeny v tvojom veku...kamka ma 38 a je 21tt a znama ma po 40ke a 2r.chlapca a ta druha bude mat 40a mali ma asi 7mes...nevidim moja na tom nic zvlastne ale ste stastna rodinka a ja si myslim ze 2deti uplne na celi zivot stacia...aj ja som chcela 2 😅 no obdarena som 😀 ..ale nelutujem vychovame....

janca13
6. nov 2010

Ahojte no konečne som sa sem dostala a tu nič nové??Moja Ninka sa mi včera zobudila a mala teplotu a hnisá jej očko 😝 😝 ☹ ☹ tak som mala rušnú noc.No a už revééé takže je po spánku zatiaľ páá

janka1874
6. nov 2010

@janca13 veru nejako to tu zamrzlo ☹

jalao
7. nov 2010

dievčatá, rozmrazujem to tu, ale ale na okamih, lebo kuchyňa volá, len na okamih som si tu prisla overiť jeden detail pri príprave sviečkovej 😉 😉 Nevedela som si spomenúť, či sa masko pred tým, než sa začne variť v zeleninke, musí nechať aj osmáhnuť 😝 . Ale teda, dočítala som sa, že hej, tak fičím na to. Práčka beží, umývačka beží, a ja budem tiež dnes behať - v zásterke. pá zatím a peknú nedeľu prajem!!!!

janka1874
7. nov 2010

@jalao u nás je to podbne až na tú myčku to sú ešte stále len moje ruky tak smola 😀 😀 😀 ale zato druhé jedlo robí dnes drahý takže ja už mám padla 😀 😀 😀

marianka79
7. nov 2010

@jalao jasne osmahnut treba síce ja už dllllho nevarím ked som prišla bývat mame varí ona ale pamatám si to 😀 ešteže mám pamat 😅 a veru nám by sa taká myčka aj šikla mám niekedy pocit že tie riady sa samy rozmnožujú 😠 ja som dnes celé doobedie spala sa čudujem prečo 😕 ked som neni po nočnej i ked som mala byt ale majster ma poprosil či by som nemohla mat rannú tak som mala namiesto nočnej rannu zrejme tomu mojmu telu už šibe z tých smien a som tak naprogramovaná akoby som mala nočnu tak preto ten dlhý spánok dnes 😝 inak si to ani neviem vysvetlit tak -----dobré ráno 😅

marianka79
7. nov 2010

idem ja niečo porobit ááááá čo ma nečaká -riady ☹ tak ručná myčka ide papapa

janka1874
8. nov 2010

@marianka79 ja sa idem práve teraz pustiť do riadov

jalao
8. nov 2010

No dievcata, nas je doma 5 ks, takze sa stale vari a stale je, 2 pubertalne deti su ako kobylky, naviac obidvaja sportuju a rastu, takze umyvacka je naozaj vdacna vec, vrele odporucam do kuchyne, kde byva casto frmol. Mam znamych, co maju len 1 dceru a oni 3 dni zhladuvaju, co by do nej strcili, aby ju uz konecne mohli plnu spustit, tak to u nas je iny rezim 😎 . Ale ved detom jest treba, tak nad tym nerozmyslam...mne pravdaze tolko netreba 😀 😀 Vcerajsia svieckovica sa vydarila, robila som ju z vlastnej zeleniny, takze bola o to vzacnejsia 😉 😉 Ale knedlu som podavala znackovu - z Tesca 🙂
Podvecer sme boli na dome okna umyvat z hrubej spiny, nech sa potom naraz z toho nezblaznim, no a este som do noci sedela nad seminarkou, ale konecne je zmastnena, tak som spokojna. Zajtra cestujem na 3 dni do Presova, tak budu mat doma odo mna chvilku pokoj, lebo ja som tam symbol nahanania a pridelovania cinnosti 😎 😎 , tak som zvedava, ako to bude po mojom navrate vyzerat...joooooj.

janka1874
8. nov 2010

@jalao ja veru tiež o nej intenzívne uvažujem len ešte prašule pozbierať na to 😀 😀 😀

vodnarky
8. nov 2010

ahojky.. 😀
ja len na taky skok...ze co kde..???.. 😕 ..mam tiez taky frmol,ze nestiham...keby den mal 50 hodin,tak aj tak by som nestihala... 😝 ....

@jalao - 😀 😀 😀 ..to si pekne napisala...ze symbol.... 😀 ...aj u nas to tak funguje... 😉 ..a pri navrate???tak je akoze poriadok,ale to musim mat jedno oko privrete,aby sa mi nezaostrovalo... 😉 ..ale aj snaha rata... 😀

inak baby,aj my sme mali mycku,ale sme ju moc nepouzivali,tak sme ju vymenili za dalsiu chladnicku...ta sa nam sikne viac.. 😀

marianka79
8. nov 2010

@vodnarky za dalšiu ladničku 😅 íha vy taký papkáči ste? to ja by som radšej tu myčku lebo nenávidím riady 😠 a som radšej ked je ladnička prázdna ...no teda tak trošku naplnená aby ma to nelákalo vymetat 😀 😝 lebo som za tento týžden pribrala 2kg no som z toho hotová ani neviem ako do riti tak som sa nasrala a idem na aerobic si zaskákat a jem dnes len ovocie a suché pečivo noa rano jeden párok som zbodla po patovi čo nehal 😝 ach tie naše kilá lahko idú hore a tažko dolu 🙄

marianka79
8. nov 2010

@vodnarky u nás by zase boli využité 2 umývačky 🙂 😒

marianka79
8. nov 2010

@jalao tak ste mali značkové jedlo sviečková a la tescojalao 😀 tá musela chutit mnam a ty zeleninu pasíruješ alebo mixuješ? ja mixujem potom je to ako pre bábatko mnam a to mi tak chutí viac 😝 .....už slintám tu ale musím zhodit nejaké to kg tak len slintám 😖

vodnarky
9. nov 2010

ahojte... 😀

@marianka79 -to mi veru hovor.. 😅 ..pre malu varime zvlast,ja navarim pre nas a kedze nas tatino teraz studuje kucharcinu,tak vsetko co sa nauci tam,robi aj doma,ze aby sme ochutnali...a obcas si aj sestra uvari zvlast...tak niekedy su nam aj dve chladnicky malo... 😔 ...ale davam si velky pozor s tym jedenim,lebo inak by si ma tu mohli kopat ako lopticku... 😀 ...teraz chodim 3x do tyzdna do fitka na poriadny dvoj-hodinovy trening...potom skola a ked mam volny cas,tak do toho este beham kazdu chvylku za malou,pohrat sa a potom po nej poupratovat...takze teraz som taka energeticko-busy mama... 😉

vodnarky
9. nov 2010

mnaaaaaaam....ale ste mi teraz narobili chute s tou svieckovou....my uz sme ju dlho nemali.... 🙂 ...ale to velice rychlo poriesime... 😉 😀

jalao
11. nov 2010

No ale maminky a kde ste sa vy stratili, cvičíte, či varíte ??? 😉 😉 Ja hlásim šťastný návrat z Prešova, som plná zážitkov a dojmov a aj pravdaže vedomostí...Absolvovala som zopár prednášok a konečne si prezrela metropolu východu, počasie bolo nádherné, ako na objednávku - 15 stupnov a jesenné slniečko... Bolo dosť času aj pochodiť námestie a konečne som začala trošku s Ježiškovými darčekmi 🙂 A ako si s babami vravievame...Mám taký pocit, hraničiaci s istotou,...že za posledné dni mám o 2kg viacej 😀 😀 Dopriali sme si, čo nám hrdlo ráčilo a veru bolo čo! 😎 😎
janka...len narýchlo ťa budem informovať...že kunu si stále chováme!!! MM jej kúpil akési otravné tabletky, už chodí aj na tie! Som teda zvedavá, čo na tú potvoru konečne zaberie. 😠
@janka1874 a na čo ideš zbierať prašule? nejako mi nedoplo. 😝

lara1705
12. nov 2010

@jalao ahojte,veru,umyvačka je veľmi dobra vec ked mate viačlennu rodinku.Aj my mame umyvačku riadu a poviem vam že je to super,sme tiež 5 členna rodinka a veľmi to pomože,najmä ked je nejaky sviatok alebo narodky ale aj tak. Ja ju zapinam každy 2 deň a tak možem robiť niečo ine.

lara1705
12. nov 2010

@jalao aj ja už som začala s nakupovanim Vianočnych darčekov.A ešte sa chystame s MM na nakupy do Polska, že ešte aj tam dačo kupim mojim deturencom dačo pod stromček.

vodnarky
12. nov 2010

ahojte.. 😀

@jalao - 😀 😀 😀 ..ta kuna ... 😀 😀 😀 ..inak prefikana...myslim,ze este aj vianoce s vami oslavi... 😀 😀 😀
a uz si zacala aj s vianocnym nakupom??ale sikulka...to ja budem zas lietat z vyplazenym jazykom okolo 20-teho decembra,ako sa poznam...ale vtedy si vzdy poviem,ze na buduci rok to si to uz inak zariadim... 😅 .. 😔 .. 😉 .. 🙂 .. 😀

vodnarky
12. nov 2010

@lara1705 -neviem ci si uz bola tu medzi nami,ale ja ta tu teraz vydim prvy krat...tak ja len ze...vitaj.. 😀
u nas ked sa slavia nejake narodky,tak nakupime tie umele tanierky,pohare a tacky a potom to nakoniec len vyhodime do smetiaka... 😉..je to take rychle a pohodove upratovanie... 😀

lara1705
12. nov 2010

@vodnarky dakujem za privitanie ale už som tu prispievala,myslim si že aj tebe ohľadom tvojej dcerky,ked bola choručka.Dufam že si ťa s niekym nemylim.

janka1874
12. nov 2010

@jalao to patrilo k tej umývačke riadu

vodnarky
12. nov 2010

@lara1705 -neviem...moze byt...len nepametam... 😅 .... 😉