Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

jalao
3. feb 2011

@fidka79 prihlasujem sa do klubu mamin deti vodnarov o)), moja najmladsia je tiez, je to rarita v rodine, tak sme sa s nou museli "spoznavat" 😉 . Ale myslim, ze je to roztomile, energicke a emocionalne stvorenie a my sa z toho len a len tesime. Ozivila celu rodinu - aj cez 3 generacie 🙂 🙂 . Rano vstava, rozospata si oci pretiera a o 2 sekundy uz spieva a neprestane, az kym neranajkuje 😀 😀 Starsie decka - uz take umrmlane, uhundrane, poznate to....s tymi uz toto nezazijem.
Tak tolko moja charakteristika temperamentneho maleho vodnika 😉 😉

terez34
3. feb 2011

@fidka79 jee hura mam tu rodacku ahoj ahoj 🙂 🙂 😀 ja som presne z cadce z mesta avsak teraz byvam nad hlavnou stanicou a ty co robis az v dalekom Irsku? u nas sa ti neopacilo? 😝

terez34
3. feb 2011

@jalao no to mas pravdu ze vodnari su temperamentny ked moja mama spominala ze ked som bola mala bolo ma beda ustriehnut stale som nieco vymyslala a raz som bola tam a ochvilu uz inde tak stale ma jedno oko muselo sledovat ale ta energia ju casom prejde niezeby celkom vyprchala ale sa spomali ja mam dve panny a teraz vahu a aj tie maju dost temperamentu hlavne ta stredna aj ked mam dve panny kazda je ina
takze prajem vela energie k vodnarcatam 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vodnarky
4. feb 2011

ahojte.. 😀
baby...pravda,pravda o tych vodnaroch... 😉 ..uz som to tu raz spominala...my sme cela rodinka vodnary..este aj nas tatino.. 😵

@fidka79 -aj my si tu nazivame uz 6 rokov...aj sa tesim na to,ked sa jedneho dna zbalim a sup-sup-ho do rodnej zeme... 😀 ..velka pravda,ako sa hovori...doma je doma... 😉

inak mimochodom,ake mate teraz pocasie na slovensku???my tu mame taky vietor,ze sa normalne bojim,aby nam sterchu neodvialo... 😖

terez34
4. feb 2011

@fidka79 ja som byvala pod zarcom v rodinnom dome 😉
no dost casto chodim okolo tvojej rodnej bytovky ked idem do nemocnice nic sa tam nemeni 😀 ako casto chodis domkov? je dobre ked ti nieje smutno a napokon co uz na tom slovensku...a v cadci uz vobec nic ☹ je to smutne stale to je rovnake aspon ze dobre duse zalozili pre deti matersky klub dnes ideme z malou na diskoteku neviem ci tomu porozumi ale velmi rada tancuje tak nech sa zabavi 😉

janka1874
4. feb 2011

čaute dvadsiatničky 😀 😀 😀
točíte o znameniach tak naša kombnácia je iné kafe panna+lev+kozorožec+škorpión no krása jedno lepšie ako druhé 😀 😀 😀 😀

marianka79
4. feb 2011

@jalao pripájam sa do klubu vodnárov to že su furt v jednom kole potvrdzujem dnes som si dala 1220 kročikov na stepe a brušáky atd... vodnár sa nesmie nudit a má rád všetko nové a neoblubuje staré veci a dost šokuje okolie 😀 😀 😀 😝

marianka79
4. feb 2011

@terez34 íha na disko to s Mariankou? skoro začína teda ešte si tam najde nejakého fešáka a povie ti "mama ja sa vydávam" 😝 😅

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez34
5. feb 2011

@marianka79 no aspon sa jednej uz zbavim 😀 😀 😝

terez34
5. feb 2011

@fidka79 no to mas pravdu ze z babom sa cestuje velmi zle a este taku dialku no krcmicku u zaluda poznam sice teraz tam uz nebyvam ale este ked som chodila do roboty sme tam boli z babami nachvilu posediet no sama mladez co ti budem hovorit a vlastne to je jedno lebo ked prides do baru same deti pozeraju na teba ze ty
starena co tam robis 😀 😀 no horor aj u vas v irsku je to take?
no urcite ti rodinka chyba ale ked sa dari tak to treba vyuzit

terez34
5. feb 2011

@janka1874 no u vas je to s tymi znameniami pestre 🙂 🙂

terez34
5. feb 2011

baby neako ma boli zlcnik co je na to dobre ☹

janka1874
5. feb 2011

@terez34 že? tiež čakám čo z toho bude 😀 😀 😀

terez34
5. feb 2011

@janka1874 mozno budu pouzitelnejsi a budu sa mat radi nie tak ako tie moje dve su obidve panny a idu sa zabit teraz mame vahu no uvidime zatial je to ok. lebo je mala no sice az na tu jej tvrdohlavost ta je uzasna musi byt tak ako si ona namysli ale to sa da este formovat 😝

janka1874
5. feb 2011

@terez34 mi hovor o tvrdohlavosti niekedy som už a slučku u nás doma ale pravdou je nedajú jedna na druhú dopustiť aj keď často som ako taký gestapák pri nich lebo si idú vlasy vytrhať pre niečo lebo ani jedna nemieni ustúpiť no proste veselo máme doma

terez34
5. feb 2011

@janka1874 a to su este male pockaj ked pride taka puberta to je este horor az by clovek krical

janka1874
5. feb 2011

@terez34 tak si ma teraz povzbudila aby som si rovno zháňala nejaké prášky na nervy 😀 😀 😀 😀

terez34
5. feb 2011

@janka1874 no to urcite a plne vreco 😀 😀

janka1874
5. feb 2011

@terez34 tak fajn si ma potešila ako nikto 😀 😀 😀 😀

terez34
5. feb 2011

fakt baby mam tragediu mala sa my zacala v noci pocikavat uz stvrtu noc po sebe a ked ju v noci budim aby isla ciki tak hisaci jako blazon no vobec som bezradna asi jej budem musiet dat plenu 😒

terez34
5. feb 2011

@janka1874 no mozno to tak nebude mozno sa budu mat radi a ty potom budes ta najspokojnejsia mamina 😉

janka1874
5. feb 2011

@terez34 moja staršia tež začala okolo 2,5 roka takto cikať v noci tak sme dali nazad plienku len na noc ja som ju ani zobudiť nevedela a keď som ju zaspatú dala na nočník tak nič neurobila bodaj by hej však na ňom v podstate spala a potom cca mesiac pre 3 rokom si sama povedala že necem plentu (preklad plienku) a od vtedy nič aj predtým mávala mokrú tak raz za týždeň niekedy aj to nie ale čo už musela asi dozrieť na nočné soanie bez plienky a pritom cez deň ju na spanie nemala cca od 2 rokov

terez34
5. feb 2011

@janka1874 ved my uz plienky nemame od septembra tak vobec neviem co sa stalo dufam ze ju to prejde

vodnarky
5. feb 2011

peknu sobotu,vsetkym.. 🙂
tema..ze plienky??tak to my sme stastny,ze sme jej ju "mohli"dat dole aspon cez den...mali sme s tym velke problemy..mala nam robila taky cirkus zakazdym ako sme jej chceli dat gaturky,ze susedia si museli mysliet,ze ju tu tyrame... 😒 ..ale od septembra zacala pekne chodit rovno na zachod..nocnik sme pouzivali asi len tyzden..?...no ale na noc este stale jej davame plienku..rano ma ta plienka aj mozno "kilo"... 😅 ..ale ked som sa rozpravala z doktorou,tak ta mi povedala,ze jej ju mam davat,pokial nezbadam,ze su uz suche...ze on ten organizmus si to zariadi sam..tak si s toho velku hlavu nerobime,lebo aj s tymi plienkami cez den,to bolo taktiez...ona sama sa rozhodla jedneho dna,ze mami,daj mi gatky..tak uvidime... 🙂

vodnarky
5. feb 2011

@terez34 -puberta???no ja mam niekedy pocit,ze my ju uz mame a ze sa jej nezbavime do 25-tky.. 😅 ..to je same ..nejdem,nechcem,nedam,nepoziciam..atd... 😖 ................................................. 😉

vodnarky
5. feb 2011

@fidka79 -suhlasiiim...mozme dat stretko... 😀 ..ale bude lepsie,az ked sa toto blaznive pocasie troska ukludni(na jar,leto),lebo teraz mi je luto aj psa vyhnat von do toho vetriska... 😖 ...budem sa tesit... 😀