Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
12. júl 2009

dala som sa do gala/tak cicus ulej aj daco pod zub mam 😀

telinka//ahojcek aj ja som ta spominala,davnejsie//skoda ye uy sem nechodis..najmensiemu srdiecku dryim palcekz nech vzdrzi bey plienok a nech su aj gatuse suche 😀

zuyadlo//100 poharov?neskutocne mz mame mozno 10 s dyemom 😀

zuzadlo
12. júl 2009

lilu, u nas sa zavara o dusus ,aj uhorky,vzdy zavaram 100 poharov a tak isto aj karfiol, ci baranie rohy 😀

aadula
12. júl 2009

lilu ty do gala..ja do pyžamka..., ale štrngať môžemeeee 😀

cica tak na zdravíííčko (_)

zuzadlo
12. júl 2009

ulievam vodku s grepovym dzusom, kto si da?
lilu do gala,adulik do pyzamka a zuzadlo tu sedi hambate 😀 😀 😀

zuzadlo
12. júl 2009

a pridavam aj olivky 🙂 ,milujem ich

lilu18
12. júl 2009

cin cin a ja slane neviem co ponukam//je to paprikove okruhle 😀 tatovi som slohla

zuzi tz si hola?co si vo vani 😀 😀

hasleerka
12. júl 2009

baby ja som tiež v nočnej košielke a dvíham pohár - na zdravie ...

aadula
12. júl 2009

lilu 😀 😀 že vo vani s noťasom 😀

tak ja ponúkam marhule? 😀 ale nie...také niečo bylinkové máme alebo červené vínko čo si dáte?

zuzadlo
12. júl 2009

lilu,to ja ked je teplo tak po byte naha,alebo maximalne v nohavkach 😀 😀 😀 ,tak aj zehlim a sedinm za pc 😀 😀 ,tak na zdravie

hasleerka
12. júl 2009

zuzi že 100 pohárov, to máš riadnu špajzu 😉 ... moja mama zavarila teraz asi 28 pohárov uhoriek a bude musieť stačiť

aadula
12. júl 2009

zuzi...sa tu rehníííím, ty si číslo 😀 😀 😀

zuzadlo
12. júl 2009

adulik,ja to inak neviem,aj naha spavam, mne proste to pyzamo strasne vadi a ja sa naha citim volna 😀 😀

zuzadlo
12. júl 2009

hasli,u nas take zavaraniny idu a ja velmi lubim stiplave,takze feferony,baranie rohy,alebo chilly papricky,take zboznujem

lilu18
12. júl 2009

zuzi//esteye nemas webku 😀 by si mm prisiel na svoje 😀 a erik na to ako pozera?

zuzadlo
12. júl 2009

a nikto neulieva? ja uz mam prazdy pohar ☹

aadula
12. júl 2009

ja zas potrebujem mať kríže zakryté lebo inak by mi iste nachladli ...trošku sa spotia, prefúkne ich a je to 😝 Ja neznesiem ani nočnú košeľu

a zaváranie, tak my tak 30-40 pohárov uhoriek a jablčkovú tak poskromne do 10 pohárov a inú zmesku ako sa podarí 😉 a lekvár uvidíme koľko bude

lilu18
12. júl 2009

cica bz mala ulievat ale teraz sa skor ulieva sama 😀 cicaaaaaaaaaaa//haloooo 😀 uz si pod stolom? 😀

zuzadlo
12. júl 2009

ja ale rada robim take prkotiny,ako zavaranie a pecenie, ja aj ked sladke nejem,ale velmi rada peciem,hja som aj predavala torty a zakusky,ale uz nie je casu ☹ a velmi si pochcvalovali

zuzadlo
12. júl 2009

cicus sa teraz dobre bavi 🙂 🙂

aadula
12. júl 2009

cica iste nedávno malého uspala a teraz sedia pri poháriku 🙂 Ale veď len raz má 18 😀

lilu18
12. júl 2009

adulka tz si moj clovek,tiez nemozem nocnu koselu//neznasam ked mi vzjde az ku krku 😀 a este sa po usi prikryvam 😀 aj v lete a jablckovu lubim//yavar kusok viac 😀 😝

lilu18
12. júl 2009

pistacie som ukoristila//ale luskat musite same 😀 berte si

zuzadlo
12. júl 2009

prave preto ja spavam hambata🙂,mne ide na nervy aj pyzamko a aj nocna kosela:-ň

no idem uliat 😀 😀

aadula
12. júl 2009

lilu, veru ..ona sa potom krúti a to nemám ani ja rada 😠 😀

keď svokruša pošle zavarím a pošlem ti 😀

lilu18
12. júl 2009

zuzu si neodp.///co na to deti??si neviem predstavit ze by tato pred vivi holz behal 😀

hasleerka
12. júl 2009

no ja spím zas v lete len košely alebo aj nahatá niekedy ... mna by tiež bavilo zaváranie, keby mal byť kto s deťmi vonku

lilu18
12. júl 2009

neposielaj doletim 😀

aadula
12. júl 2009

tak ešte jeden na dobru noc a lúčim sa lebo zajtra ráno sa púšťam do tých marhúľ a je ich dosť

aadula
12. júl 2009

lilu a beriem ťa za slovo..príďte cez jarmok..pozrieme si hrad..potom si dáme pečenú klobásku, hurku a k tomu papriku 😵 🙂

hasleerka
12. júl 2009

lilu u nás tato holá síce nechodí ale baby mu občas stiahnu trenky so srandy ... a nečudujú sa, lebo vedia čo tam má a že je to na cikanie (zatial si myslia) 😀