Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
28. sep 2009

ozaj spravila som akurát bublaninku, tak vám nakrájam, odložte si k poobedňajšej kávičke, bo tu nebudem s vami asi až večer

zuzadlo
28. sep 2009

prave som doupratovala a o chvilku sa poberiem po skolacikov🙂

cica13
28. sep 2009

Szia mafia...kde ste vsetky? 😕

iwusska
28. sep 2009

cakame tu na teba....a uz daj pokoj s tou mafiou 😀

bodka13
28. sep 2009

mafia...ty máš novú foto 😕 ...pjekná 😵 😵 😵

andreah70
28. sep 2009

ahojte 🙂 😵 ja som sem dnes ani nestihla nakuknuť akosi mám veľa roboty 😖

cica13
28. sep 2009

Ivi...a chces povedat, ze tu nie sme jedna mafia? 😀 😀 😀 😀

Bodecka....ze diky 😀 😀 😀

bodka13
28. sep 2009

idem pre školáka 🙂

zamrzol mi počítač 😠 😠 😠

cica13
28. sep 2009

Bodecka...vonku je tak nadherne a tebe zamrzne comp 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
28. sep 2009

ahojte, uz som doma!!! 😉
no taka som nas...rdena 😠 , ze som si hned musela prasknut Angelikinu kinder cokoladku 😝

renka9
autor
28. sep 2009

este ze mame tu cokoladku, kde ich je 8 kuskov, lebo ta mensia by nestacila 😀
vytocena som z roboty, kvoli tym 12tkam 😖

bodka13
28. sep 2009

ahoj reni 🙂

a čo vám to nejako pomenili?

cica13
28. sep 2009

Reni caf...tak si praskni panaka a nie cokoladu? Co sa porobilo? Ved si uz vedela o tych 12tkach....

renka9
autor
28. sep 2009

panaka nemozem, este mam ATB.
hej, vedeli sme o 12tkach, ale v piatok hovorili, ze len oktober, a dnes ze do vianoc 😠 . a keby ste vedeli aky system 😠 😠 😠 . R,R, N,N , volno,N, N-----pre tie ktore nechapu--- R-ranna, N - nocna. Cize budemem tahat 4 dni v kuse, den volno a zasa 2 nocne.potom 2 dni volno, 2 ranne a tak.... asi sa do roboty aj prestahujem. ved ja doma vobec nebudem.

bodka13
28. sep 2009

no to nie je bohviečo ☹ ...ale víkendy si doma? či nie 😕 ...máte tolko roboty,že vás tak naháňajú?

cica13
28. sep 2009

ty kokso Reni.....tak to ti nezavidim a plne chapem, uplne viem, ake to je , pretoze mi sme tak tahali kazde leto, ked sa cerpali dovolenky a tiez som chcela zbalit kufre a prestahovat sa na Kramare... 😠 😠 😠 😠

emily333
28. sep 2009

ahojte tak ja uz mam dnes ozaj padla som bola na kavu len oprozti dala paru poldeci a je mi super 😀 zajtra sa zacina davat konecne dlazba 😵

bodka13
28. sep 2009

emily...hneď ti je veselšie 😀 😀 😀

emily333
28. sep 2009

no ja ti poviem ze hej 😀 ale uz som toho mala dost ked mm kazdemu pomaha a ked nam treba tak nikto este aj kamos ktory mi nikdy nepovedal ze nie mi v sobotu povedal ze nepride pomoct 😠 ale aj to odvovodnil tak sa necudujem ze mi to povedal ☹

bodka13
28. sep 2009

no idem sa aj ja zabávať pri lastovičkách dolu hlavou 😀 😀 😀 ...ideme robiť úlohy

papa večer 😵 ...ak zase nezdrhnete spať 😠 😀 😀 😀

emily333
28. sep 2009

no ty sa mas mojho janka uz boli hlava len aby sa nemusel ucit 😠

aadula
28. sep 2009

ahojte 😉 Samkovi cmučíky odovzdané...taká som rada, že sa mu v jasličkách páči..on tam normálne s radosťou vbehne do tej triedy..vôbec nemáme problémy so spinkaním a papaním 😉 🙂

aj ja si už pomaličky zvykám na tento režim..práca a doma..aj ked som ešte trošku unavená..ale je to omnoho lepšie 🙂

bodečka a ako idú Davidkovi lastovičky dole hlavou 😀 ?

hašli dúfam, že nebude ti Miška choručká a vo štvrtok bude spinkať pekne v novom pyžamečku 😀

reni, 😝 nemáš to jednoduché...

renka9
autor
28. sep 2009

adulka, no vidis, ako si Samik pekne zvykol 😉 , treba mu aj kolektiv trosku 🙂

bodecka...dari sa? aby vas hlavy neboleli, ked ste hore nohami 😀

emily, janko sa hadam lastovicky neuci 😉 😀 , inak , mas moj obdiv, si sikovnica 😉

bodecka, soboty robime, ale nedele mame volne...teda, akoze volne, lebo ked budem v nedelu po nocnej, tak ju celu prespim 😝

hasleerka
28. sep 2009

ahojte idem vás kuk ... práve som Miške merala teplotu, tak zase máme 39, už som jej praskla paralen, dúfam, že stačí a nebudem zajtra s ňou utekať k dokyni

renka neni to trochu moc byť v robote, koľko to potom vyjde mesačne hodín ... ved to je moc makačky, ani poriadne víkendy, nemôžte sa na to ohlásiť??? ☹

andreah70
28. sep 2009

ahojte aj my sme sa dnes učili, ale lastovičky to neboli 😀 bodka a išlo vám to 😀
adulka Saminko je šikovníček, šikovný 😵
hasli no to je smola ďalší marodik , Miške skoré uzdravenie 🙂
reni nezávidim ti, to je hrozné rozvrhnutie pracovného času, 😝 ja si to neviem ani predstaviť vždy som robila len ráno...............dúfam že bude aspoň adekvátna odmena za tú drinu
cica ako bolo som na teba myslela, keď som o polnoci vínečko popíjala 😀

cica13
28. sep 2009

Cafte 😀
Aduli...no vidis a tak si sa bala, ze ako to Samko zvladne a on vykracil tou spravnou nozickou....supeeeer 😵 😵 😵

Hasli....a coze je Miske? Ci len teplotka?

Andy, aj ja som na teba myslela....prisli sme na chatu asi o pol druhej....no hned sa zacalo popijat.... 😀 😀 😀 a chlapi sa riadne strulali.....sme asi do jednej v noci sedeli pri krbe vonku 😵

hasleerka
28. sep 2009

cica čau ... no neviem či jej aj čosi bude, ja dúfam, že len teplota z únavy, včera cez obed nespala a boli sme na prechádzke na lúkach a v hore ... zajtra budem múdrejšia

no čítam, že si sa mala na chatičke fajn 😉

emily333
28. sep 2009

zase mame maroda? ☹ miske prajem skore uzdravenie 😉 aj mm je trosku nachcipanyy tyzden ma nema pri sebe a uz je choryy 😀 😀

bodka13
28. sep 2009

ahojte dievky 😵 ...idem nás dočítať 😉

cica13
28. sep 2009

Nazdarek Bodulienka.....lastovicky popisane?