Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
9. okt 2009

tusim je tu opat nova mamina, moj rocnik 😉 , vitaj Blazka 🙂
bodecka ste marodi? skore uzdravenie 😉 ako to vyzera s robotkou, este stale nic? aspon si to uzivaz kavickovanim 😀 , trosku ti to zavidim....aj vam vsetkym volny vikend, ja idem na 2 nocne, a v pondelok zas 😝
iwi, tak skoro rano vstava TM, aby ti povedal, ze ta lubi? 😀 , to je laska jak remen 😵 😵 . Sa pochvalim, mne MM povedal vcera ze ma miluje 🤐 🤐 🤐 😵 , ale bola este prijatelna hodinka 😀

inak co tu nove, nestiham vas ani citat, len tak zbezne. 😒

lilu18
9. okt 2009

cica...nech sa mu sniva nieco pekne a dlhe 😉

hasleerka
9. okt 2009

ahojte žienky, chystám obed, vysmážaný syr, zemiačky so slaninkou a tatarská, nech sa páči ... popri tom vás idem počítať

hasleerka
9. okt 2009

lilu kukám že ťa furt trápia kuchyne ... ja ako odborník ti poviem nekupuj ... ja som tiež chcela, ale mama ma odhovárala, že na čo, málo miesta v detskej a že Zuzka pôjde za chvíľu do škôlky (to bolo asi pred 4,5rokmi) a dnes nebanujem ... majú vo veľkej krabici riadiky, ked sa chcú teraz obe pohrať vyložia, navaria a spracú ... hlavne na to nesadá prach 😀 😀 😀

a ešte som ti chcela aj o tej výške napísať, ale to už ma predbehla andy

hasleerka
9. okt 2009

no lilu tak ak predsa len chceš kúpiť tak ja poviem že mne sa páči tá druhá s tými fialovými nohami

slonisko
9. okt 2009

ahoj dievčence ako sa mate?

bodka13
9. okt 2009

ahooooooj slonisko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ty aj žiješ 😕 ani sa neukážeš ☹

cica13
9. okt 2009

Kati caves......zijeeeees?????? 🙂 🙂 🙂

emily333
9. okt 2009

ahojte tak my uz mame dokonceneeee huraaa 😉 ja som bola dnes u kosmeticky 2hodky som si super oddychla 😵

aadula
9. okt 2009

ahojte 😉

emily, tak buchnime šampus 😉

ja som sa dnes bola zas pýtať u jednej na nechty...si chcem dať spraviť...kedysi som mala, ale chodila som tu blízko LV do jedného mestečka..teraz na to už nie je čas...a táto nerobí gelove, ale nejaké z prášku..tuším akrylové? neviem či som dobre napísala...akurát tam jednu mala a hovorila, že je spokojná, tak sa asi objednám 😅

emily333
9. okt 2009

pockame na ostatne zo sampanskym 😉 ja som mala tiez raz take nechty ale nemohla som ani pracku zapnut 😀 ja nemam nervy na to doplnanie ☹

aadula
9. okt 2009

emily, však len také akurát...v tom vieš pekne pracovať... 😉 mne sa moje dosť teraz lámu...tak aspon by som mala pekné a nie také kýptiky

aadula
9. okt 2009

tak ja idem mrknúť superstar...a myslite aj na mna pri (_) 😉

hasleerka
9. okt 2009

ahojte som tuuuuu ... ja môžem uliať bavoráka kto má chuť

emily333
9. okt 2009

sampanske uz vychladene tak ulievam cin cin (__)(__) (__) nechta dlazba drzii 😵

aadula
9. okt 2009

tak na zdravíčko a na dlažbu 😵

hasleerka
9. okt 2009

nazdravíčko cin cin

zuzadlo
9. okt 2009

ahojte hviezdy, tu sa ulieva?tak ulievam aj ja ,mam cervene s colou ,alebo vodka s grepovym dzusom🙂

emily,tak net to len drzi🙂

aadula
9. okt 2009

zuzi si prosím vodečku s grepíkom 😀

zuzadlo
9. okt 2009

adulik, uliate🙂,cin cin

hasleerka
9. okt 2009

a môjho bavoráka nikto nescéééé ... zuzi ako detičky, už lepšie

zuzadlo
9. okt 2009

jaj hasli to uz nekomentujem,este vysledky nie su,ale lenka je na tom stale blbo, v utorok mame ist na kontrolu,tak som zvedava, co ale prisli vysledky, tak maju prisnu dietu koli cholesterolu a maju tu imunitu uplne naburanu,tak som objednana k tomu imunologovi☹

hasleerka
9. okt 2009

no máte teda starostí ... a čo im také varíš, ved ja by som bola blbá z toho že zvýšený cholesterol

zuzadlo
9. okt 2009

no nemozu ziadne parky, ziadna sunka,ziadna salama- malo len suchej, ziadne mastne, ziadne vysmazane,ziadne bravcove,len kuracie a ryby,vsetko varene na vode a olej len slnecnicovy

hasleerka
9. okt 2009

našťastie tvoje majú rady džemíky že? to môžu ...

zuzadlo
9. okt 2009

to ano🙂,ale nemozu zase len to🙂

hasleerka
9. okt 2009

no ved hej, ale aspoň im to chutí ... moje to moc nemusia, teda Miška aspoň trochu, horšie by som to mala so Zuzkou ... ani vajíčka nemôžu?

zuzadlo
9. okt 2009

vajicka,len raz do tyzdna☹

hasleerka
9. okt 2009

no moja , tak ti mozog pracuje ma 10000000000% aby si vymýšľala čo im dať papať

a kdeže sú ostatné hviezdy, vari len nie sú na vojne????

zuzadlo
9. okt 2009

idem od vas, moj mm ma uz vyhana,tak dobru nocku