Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
15. okt 2009

Ja to riešim radikálne.
Priebežne nejakú tú hračku odložím.
Ešteže máme vedľajší dom prázdny. O chvíľu sa však bude rekonštruovať a keď vytiahnem všetky tie hračky a plyšáky, čo deti dostávajú každý mesiac, tak na našom dvore nebude kam stúpiť. A to ho máme veľký 😉

aadula
15. okt 2009

ahojte
vianočné darček? 😀 😀 😀 ja by som tiež vedela čo chcem od Ježiška 😀 😵 😵 😵 , malému nemám ani šajnu...a to ešte bude mať narodky...a Paťka na budúci týždeň tiež.... Ale máte pravdu...tie dva mesiace prejdú ako voda a deti budú čakať niečo pod stromčekom 🙂

Boli sme sa s Paťkou po jarmoku prejsť...haha.. dokopy ešte dnes nič nebolo len papanie...medovinka...sladkosti...takže si musíme počkať na zajtra ...a zabudla som...dážď a zima 😝

emily333
15. okt 2009

ahojte konecne domka v teplucku 😉 dnes sme boli u svagra aj z mm a tam svokra strazila vnuka a na stole palacinky a aj nas nukala .booze ona asi ine uvarit uz nevie 😀 😀

zuzadlo
15. okt 2009

ahojte zienky 🙂
nestiham vas citat,ak som nieco zmeskala tak sa ospravdlnujem,ale mam stale starosti s detmi, vcera isli podlhej dobe do skoly, dnes mi erik rano vracal a aby nebolo malo, tak ho bolel aj zub a mal fistulu,tak som zase behala kade tade,s lenkou sme boli u ocnej a ta ma az sokla,lebo to prave ocko sa jej vobec ani pri okuliaroch neprebralo,tak mi kazala denne zakryvat lave oko,lebo inak na prave nebude vobec nic vidiet,tak som z toho uplne mimo ☹

zuzadlo
15. okt 2009

no vidim, ze som si tu zase pisala sama, tak zela dobru nocku,lebo ma ide sem vystriedat mm

emily333
15. okt 2009

zuzi je mi luto ze mas take problemi ☹ prajem skore uzdravenie 😉 a dobru nocku

tatolu
15. okt 2009

Zuzi, ja som práve MM vystriedala 😉 . To som ani nevedela, že máte takéto problémy. Lenka nenosí okuliare? Ak áno, zvyknú to jedno očko prelepiť akousi čiernou hmotou. Dokonca som počula, že keď dieťa okuliare nenosí, tak sa vyrobia tak, že na to jedno sa dá tá hmota (aj zboku) a na druhé sa dá obyčajné sklo.
Prečo Ti niečo také doktorka nenavrhla? 😕 😠
A objasnite mne neznalej, čo je fistula? 😔

tatolu
15. okt 2009

Už viem 😉
V medicíne, fistuly (pl. fistúl alebo fistuly) je abnormálne spojenie alebo priechod medzi dvoma epitelu-lemovali orgánov alebo plavidlami, ktoré nie sú bežne pripojiť. It is generally a disease condition, but a fistula may be surgically created for therapeutic reasons. To je všeobecne ochorenie stave, ale fistuly môžu byť chirurgicky vytvorená z terapeutických dôvodov.

renka9
autor
15. okt 2009

ahojte 😉

zuzi, mas to velmi tazke s detmi...drzim vam palce nech sa z toho nejak vymocete 😉
ja mam Angeliku opat choru, od stredy je doma zo skolky. ucitelky totiz aj v takomto extremnom pocasi boli s nimi vonku. 😠 A ako poznam Angie, urcite nestala na mieste, ale lietala...a mame kaslisko 😠 😠 😠 . Ucitelky na rodicku hovorili, ze s nimi chodia za kazdeho pocasia von, co schvalujem, ale to co bolo v stredu a vo stvrtok, bol podla mna brutaaaal. 😠

á la Jezisko...ja kupujem tiez, uz mam pyzamka, nejaku bizuteriu pre Kristy, ale to su take prkotinky, take hlavne darceky este len pridu, a ja nemam sajnu akeee. 😒

dnes som kupila Angelike cizmicky v Deichmane za 20€ 😉 , co je na mna dost, ratala som tak do 15€ ze by mohli mat, ale pre nas nic vhodne.

emily333
15. okt 2009

tatolu nemam šajnu o com si pisla 😕

emily333
15. okt 2009

pisala 😀

tatolu
15. okt 2009

Emily, Zuzka písala, že Erik mal fistulu, tak som chela vedieť čo to je 😉
Alebo myslíš tie okuliare? Tak to som myslela, aby Zuzka nemusela Lenke zakrývať oko. Jednoducho by to robili tie okuliare 😔

emily333
15. okt 2009

tatolu ten preklad som myslela.babenky dem haji prajem dobru noc 😉

tatolu
15. okt 2009

ten som odkopčila 😀 , aby ste vedeli, že som mala snahu vygoogliť si to 😵

lilu18
15. okt 2009

ahojte zienky
fistula? nie je to nahodou hnisava zdurenina?? ten medicinsky vyraz je asi len pre medikov 😀 pre nas obyc. ee

Reni 😒 vela je choroby kludne aj od niekoho mohla chytit. Co uz ,len skore uzdravenie

Volala mi kamoska ze v deichmane kupila malej za 10 eciek teple cizmicky tak asi v so.pojdem kuk..ale kde mame Deichman??? 😀 blavacky kde steeeee 😀

inak by som nieco chrumi chrum,ale nic nemame ☹

bodka13
15. okt 2009

dobrý večer spoza mreží vám prajem 😅 😅 ....sedím v kresielku a kukám telku 😉

lilu18
15. okt 2009

hej bodecka mi oplacas ?? teraz si ty klamoska ,slubila si ze prides a uz sa vyvalujes v kresielku 😨

tatolu
15. okt 2009

Lilu:
Deichmann OC Galéria Lamačská cesta 1, Bratislava 421 254 630 482 po – ne: 9:00 – 21:00
Deichmann Shopping Palace Studená 6, Bratislava 421 249 244 372 po – ne: 10:00 – 21:00
Deichmann SP Avion Ivánska cesta 12, Bratislava 421 243 642 171 po – ne: 10:00 – 21:00

lilu18
15. okt 2009

tatolu 😵 dakujeem

tatolu
15. okt 2009

Lilu a tu môžeš kuk a leták:
http://deichmann.zlacnene.sk/

lilu18
15. okt 2009

som citala dozadu//zuzka ☹ zub sa da iste do poriadku a ocko snad tiez. drzim palceky.

lilu18
15. okt 2009

jejda tatolu no idem pokukat 😵

tatolu
15. okt 2009

hihi, tak leták tam nie je

lilu18
15. okt 2009

😀 😀 😀 uz som zistila 😀

bodka13
15. okt 2009

som nejaká uťahaná,je mi zimno 😒 a zajtra mám taký rozbehaný deň - vôbec si to neviem časovo zladiť ☹

cica13
15. okt 2009

Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
15. okt 2009

bodecka a co to? nelezie nieco na teba?? radsej nech niekto ako nieco 😀

bodka13
15. okt 2009

Bodko je v detskej 😀 😀 😀 😀

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo 😀 😀 😀 😀

lilu18
15. okt 2009

cp tu revete///pst..vivi zobudite 😀 ...................pssssssssssssssssssssssssst aj tata

cica13
15. okt 2009

Bodecka, kam zasa ides zajtra behat? Ides do susedy kvakat? 😀 😀 😀

Aj mne je zima....uz som si aj whiskey hrkla.....slabo nam kuria, mame tu 23 stupnov a my sme zvyknuty na 26 😀