Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
18. okt 2009

Babulky dobru nocku! Zajtra sa tu "vidime"...... 😵 😵 😵

bodka13
18. okt 2009

Hasler...neboj 😉 treba skúšať 🙂

dobrú nôcku večernice 🙂

hasleerka
18. okt 2009

no čo ked všetky už odchádzate, idem hádam aj ja do hajan ... ráno už vstávame, zase ranné povinnosti

emily333
19. okt 2009

dobre ranko 😉 noc prebehla v klude 😀 😀

zuzadlo
19. okt 2009

krasne slnecne ranko zelam🙂,deturence v skole a mamicka moze ist upratovat ten neporiadok

tatolu
19. okt 2009

Emily, tak to je dobre. 😉

Mňa od rána bolí hlava. V noci sa strhávam a chcem k niekomu vstať a nie je ku komu 😒. Už aby boli deti tu 😉

hasleerka
19. okt 2009

dobré ránko ... ja mám obe babulky doma, uchrchlané usoplené... zuzi bud rada kým je čo upratovať, aspoň vieme že existujeme ... ja idem tiež čosi pozametať, poprať ... to je hrozné, Miška - jeden deň bunda oblečená a už musí ísť do prania ... máte aj vy také prasiatka doma 😀

tatolu pošlem ti moje ak ti deti chýbajú ... ja chcem tiež v noci k niekomu vstať a nemusela by som k nikomu 😀 😀 😀

zuzadlo
19. okt 2009

hasli aj ja mam doma take prasiatka🙂

tatolu aj ja ti poslem moje,ale len na chvilku 🙂

tatolu
19. okt 2009

hasli, pošli.
Dvor je veľký, vyhrajú sa so psíkom, s mačkami a aj detské kočíky máme dva 😉 a k Mišenke povolám nášho Lukyho 😵

emily333
19. okt 2009

ja som doniesla tortu na obecny a uz ma ztapratali robotou piseme volebne oznamenia ☹ a este sa mi treba ucit na zajtra 😠

hasleerka
19. okt 2009

no vidíš emily za dobrotu na žobrotu, aspoň budeš vedieť že nemáš nosiť tortu na úrad ale radšej nám 😀 😀 😀

jáj tatolu keby si bývala bližšie, hned ťa beriem za slovo ... to by bolo pre ne váľať sa po zemi ... Miška sa aj včera v hypernove, som ju nechala, ale ked ju jedna pani oslovila, či sa jej dobre leží na zemi, tak utekala zahanbená 😀

hasleerka
19. okt 2009

no idem ja povykladať nákup a skočiť Zuzke pre obed do školy, majú šošovičku, tak si pochutná

zuzadlo
19. okt 2009

kompletne poupratovane ,domace slyziky narobene a idem po mojich skolacikov🙂

hasleerka
19. okt 2009

no zuzi si ty ale šikulka ked sa ti chce ešte aj rezance robiť ... ja som ešte len práčku pustila a dávam deťom jesť, dáka som spomalená

lilu18
19. okt 2009

mame obed?/ 🙂

iwusska
19. okt 2009

ja uz mam po obede 🙂

lilu18
19. okt 2009

ahoj iwus. Ako? vsetky dievky ok? dnes mam len jogurtik ,kto ma lepsie?

iwusska
19. okt 2009

lilu 😵 ahoj
baby su vsetky ukaslane, ale chodia do skoly a Misenka dnes isla po tyzdni do skolky, sa jej moc nechcelo 😖
ako Vivi?

lilu18
19. okt 2009

joj vsade je choroba aj u vas kde uz mrzne... vivi dostala od babci kasel sme celu noc precajickovali...co narobim,ale uz je lepsie. sa mi zda ze sme sa mm na orave mali vyspat az do dalsieho leta ...nejdu smajlici,co zase je??

iwusska
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 tak to pridite dospat 😀
a co teplotkuje, ci len ten kaslisko? Vycmukaj ju za mna 🤐 🤐 🤐 🤐 a cizmicky uz nosite? Aj my sme zohnali, ale tie svetloruzove 😵

lilu18
19. okt 2009

😀 uz idu hura smajlovia..vies co fakt u vas aj rano aj poobede krasne hajala sme ju az budit museli 😵 a tu..som rada ked potiahne rano do 6 😔

cizmy som kupila v so.este jedny podobne tak tie nosi a tamtie next nechavam do snehu a este tam chcem vlozku dat.sa ideme zajtra na nu merat

lilu18
19. okt 2009

uz zase kasle ☹ a hotovo je hore ☹

iwusska
19. okt 2009

lilu tak uz viete kde mate chodit buvat 😵
my tie next uz nosime, sak aj sniezik uz mame 😀

tatolu
19. okt 2009

Ale je pravda, že na Orave sa lepšie spí.
Ja keď prídem do Kubína, tak sa mi furt oči zatvárajú 😉

No idem na strechu, odhadzovať, lebo MM zas príde namosúrený 😉 😀

hasleerka
19. okt 2009

čaute, baby pochválte sa aké čižmičky ste nakúpili ... lilu a nasadila si ten cibuľový sirup, ja som tam dala teraz aj lyžičku medu

tatolu ty si bohovská, riadna robotnica okolo domu 🙂

emily333
19. okt 2009

avojte uz som si aj domacu napisala uz len sa zacat ucit ale nejak sa mi nechce som si dala paru frtankou na obecnom a teraz ma taha na spanie ☹

hasleerka
19. okt 2009

emily zajtra bude 1 za DÚ??? 🙂

emily333
19. okt 2009

du je najmnenej horsie je sa ucit naspamet du som si stiahla z netu 😀 😀

cica13
19. okt 2009

Cafte herminky...... 😀 😀 😀

Emily...sak nesprtaj tolko.... 😀 😀 😀

Hasli....ja som v sobotu kupila Filipovi tieto: http://www.bata.cz/artikl/81432 ale to ti urcite nepomoze, kedze su chalanske....... 😀 😀 😀 a pre Davida mam po Adulkinom Samkovi 😀 😀

cica13
19. okt 2009

Hasli...tieto sa mi pacia: http://www.bata.cz/artikl/80864 take by som aj pre mna prijala, len skoda, ze nemaju moje cislo.... ☹