Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
1. nov 2009

vitam novu tvar//pekne foto

adulka ved patku posli k nam,budu sa aspom s vivi 2 nudit 😀

hasler.ja sa niekedy na to hriato dovalim..ved pockaj,ked tolko vychvalujes az mi sliny tecu 😀

andy//gratulujem k vyhratemu zapasu 😵

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem.
Aj keď nič moc, nie som fotogenická, čo ty o sebe povedať nemôžeš. 🙂
Ty si, fotogenická.

tatolu
1. nov 2009

Ahojte.
Ešteže máme jednu stoličku pri nete a 4 záujemcov. Teda Luky teraz chodí a imaginárne čosi seká 😉

Lekynka vitaj 😉
Dievky budú mať večer o jedného partnera viac. Ja sa vždy lúčim po 19tej 😖

hasleerka
1. nov 2009

ahojte je tu niekto??? robím koláčik prídete 😝 😝 😝

emily333
1. nov 2009

hasli na kolacik sme tu stale 😀 😀

lilu18
1. nov 2009

aj ja si prosiiiiim..teraz sme dorazili domov ,vonku tma ako vo vreci 😀 prosim si to haslerkine hriate a kolacik brrr zimaaa.. Tato tu doteraz cu,akal do pc ,tak som ho vyhnala ze vas pozdravim

tatolu
1. nov 2009

no prišiel mm tak som myslela že budem pri pc sama 😎 ale nie som 😵 zas mi tu jedno na kolenách podskakuje.

tatolu
1. nov 2009

MM kúpil kakaovník mňam, kto sa pridá 😉

lilu18
1. nov 2009

😝 dakujem 😀

lilu18
1. nov 2009

ideme vecerat,vecer nazriem

hasleerka
1. nov 2009

tak nech sa páči marhulková bublanina rozvoniava ... lilu hriate bude až večer, teraz ešte kúpem babule , tak až ich neutopím 😀 😀 😀

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem tatolu •
Ja tiež idem o 19 h kúpať, ale teraz sme začali pozerať večerníček a po ňom, šup do vane. 🙂
Potom ešte prídem na chviľočku a tak do hajan ráno do práce 🙄

emily333
1. nov 2009

hasli dakujem ach ta vona je super aj kolacik 😀 😀

hasleerka
1. nov 2009

lekynka a čo porábaš???

zuzadlo
1. nov 2009

ahojte klabosnicky,neviem dokedy tu budem, lenka konecne neteplotzje,ale zacal erik☹

aj ja chcem kiolacik,ale nemozem koli detom-maju prisnu dietu koli cholesterolu

iwusska
1. nov 2009

cafte babule 😵
tak vy tu uz hriate spominate 😵 😵 my ho robievame vzdy na Vianoce, podobne ako andy-cukor skaramelizovat, zaliat vodkou, ale my tam este davame klinceky, celu skoricu, nove korenie a koru z citrona...je to uzasne aromaticke, take vianocne vone to ma 😵
lekynka vitaj medzi nami mladicami 😉
zuzi som rada ze je bambulke lepsie, chudatko Erik ☹ posielam cmucik nech sa rychlo uzdravi 🤐

renka9
autor
1. nov 2009

ahojte babulky 🙂
juuj, aki sme prisli vymrznuti z cintorinov 😅

bejbyna
1. nov 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať?V piatok som mala 33 🙂

cica13
1. nov 2009

No sevaste herecky..... 😵

Cely vikend som vas iba citala, nedalo sa mi vobec prispiet cez mobil, boli sme od vcera na Zahori, doobeda sme este pobehali v Blave cintoriny a potom sup ho na zahorie. Prisli sme asi pred hodinou.

Hasli...ty si nerobila ten tvarohovy kolacik? Som sa na neho tesila.... 😝 my sme mali jablkove pyte....ale uz nemam cim ponuknut, lebo dnes sme mali rodinne stretko u nas na chalupe a len sa tak zaprasilo po nom 😀 😀 😀

Dnes nam ide Superstar...... 😵

Lilusik, nasa samorincanka bude spievat Vondrackovu...sa tesujem.

Lekynka vitaj, pozeram, ze aj ty mas Davidka 😵

cica13
1. nov 2009

ja som hriatô nikdy nepila....tu u nas sa to nerobi, my robievame iba varene vinecko 😝

renka9
autor
1. nov 2009

bejbyna, vitaj 😵 a vsetko naj k narodkam 🙂 🙂 🙂

babyyyy, mne sa dnes zlomil zub ☹ ☹ ☹ , jednotka vpravo hore 😠 😠 😠 , ach ja nestastna, co budem robit. Luskala som jadierka z tych dyn, co som hodila foto....bolo mi to treba...zubarke nemam kedy ist 😝

renka9
autor
1. nov 2009

dnes bude v superstar aj moja neter, ale niekde v hladisku 😉

ahoj cicusik 😵

bejbyna
1. nov 2009

renka ďakujem veľmi pekne 😀
ja tam budem mať zas dnes kamošku 🙂

cica13
1. nov 2009

Reni...no sevas...sa zasa po dlhej dobe stretame.....nejako nemame na seba stastie ☹

To si mala co za jadierka???? Ze sa ti zub z nich zlomil....ja som sa ich tiez teraz poslednu dobu riadne naluskala 😵

cica13
1. nov 2009

Bejbyna vitaj a vsetko naj...k tym kristovym rokom 😵

Ja mam Superstar "pod nosom" vidim na Inchebu odkial sa vysiela z okna...vzdusnou ciarou to mam asi 500m. 😀

bejbyna
1. nov 2009

cica ďakujem krásne 😵
tak to máš super aj niečo počuť?asi áno alebo? 🙂

renka9
autor
1. nov 2009

cica ja neviem kedy sa mi zlomil, len mi tam behol jazyk ze co to tam mam, a to odlomene ☹ asi som ho zjedla. /ten zub/
a otazka by lepsie znela, co to mam za zuby 😀

emily333
1. nov 2009

cicus nie si sama co si nepila hriatô ale ked sa raz vsetky stretneme tak nam ho babenky urobia 😵 ej ci nam bude supis 😀 😀

hasleerka
1. nov 2009

vítam ďalšiu novú tvár - bejbyna ... to si kúsok odo mňa 😉

cicuš, som zabudla kúpiť tvaroch, tak som len teraz rýchlo marhuľkový hodila do trúby ... už je polka fuč ... nechávam naložené, k tomu poldecáčky hriateho a idem žehliť

no cica a ty keď si to ešte nepila, sa stretneme u iwusky a dáme si také super ako ona robí 😀 😀

bejbyna
1. nov 2009

hasleerka ďakujem veru máme to kúsoček 🙂