Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
2. nov 2009

leky.. ☹ neviem aka to je choroba

lekynka
2. nov 2009

robim tam fakturantku, ale ja by som to nazvala : dievča pre všetko 😝
Dvíham telefony, prijimam a vybavujem objednávky, posielam postu a tak ....

cica13
2. nov 2009

Leky...to mi je luto a drzim paste, nech vam operacia dobre dopadne.
Nepoznam tu chorobu, to je ale asi nieco s klbikmi na nozickach?

lekynka
2. nov 2009

Maly sa narodil zdravý ako ryba do 2,5 roba behal, lietal, kopal futbal, az raz ...
zacal krívat na nozku ...
tak sme navstívili lekárov a ...
moze si to precitat na fóre pod názvom: morbus pertes
Proste to postihuje väčšinou chlapcov od 2,5 do 13 rokov, príde to z cista jasna ako chripka ...
Postihne to bedrový klb, a narusi tam chrupavku, ktorá sa deformuje, potrebuje cas aby sa dala dokopy, ona sa sice obnoví, ale je to dlhodobe, a ak je uz v takom stave ako má on, vraj pomoze operácia a urýchli vyliečenie, ale strasne sa toho bojim... ☹ ☹ ☹

lekynka
2. nov 2009

ano cica, ma to len na pravej nozicke, nemoze chodit a tak sa po byte presuva na dupinke , nesmie dostupovat a zatazovat nozicku ...
ďakujem cica, dufam ze to dopadne, ok.
ale nenormálne sa bojim, a 15. december sa blíži, lekár povedal ze na vianoce by sme mali byt doma, tak uvidime ....

lilu18
2. nov 2009

lekynka ☹ tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne a maly je cim skor OK

papa hlasim vecierku 😔

lekynka
2. nov 2009

kámoska má chlapca, a stále ho kontroluje , má len 2 roky...
po mojej skusenosti uz bola 2x na kontrole a sama nakazovala lekárovi aby sa malemu nato pozrel ...
lekári sami nevedia z coho to je , a dedičné to nieje ...

lekynka
2. nov 2009

diky lilu, sladke sny aj ja uz pomaly pojdem, dobru .... 😔 😔 😔

cica13
2. nov 2009

Leky neboj, treba mysliet pozitivne, Davidko je este malicky, mozno si nebude vela z toho pamatat a verim tomu, ze po operacii sa rychlo zregeneruje 😵

lekynka
2. nov 2009

aj ja si to myslim, asi je to horsie pre nás rodicoch ako pre maleho, snazim sa mysliet pozitivne,,,
ale obavy asi nevymiznú ...
dufam ze bude statocny a prejde to bez väcsich komplikácii...
deti su silne a maju tolko energie asi aj za nas vsetkych ...
ved to vies sama po sebe...
dik za podporu ...

cica13
2. nov 2009

U nas v robote niektore deticky po operacii srdiecka uz na treti den behali ako dabli 😵

bodka13
2. nov 2009

dobrý večer 🙂

lekynka
2. nov 2009

vau, tak to je super, len ma poteš 😀 😀 😀

lekynka
2. nov 2009

ani nevies ako ma to poteši ... 😀 😀 😀

lekynka
2. nov 2009

ahoj bodka, ako sa ma Davidko ???
akurat sme sa tu zisli Davidkovci 😎

lekynka
2. nov 2009

ale je uz pokrocilejsi cas, ja uz pojdem do hajan a vy si pokecajte 😉
tak prijemný pokec, dobru a zajtra papa ...

cica13
2. nov 2009

Leky dobru..... 😉

No vitaj hviezda, tu cakam na teba, bo si chcem ist lahnut, som nakapata ako .......

bodka13
2. nov 2009

kde si sa nakapala? 😕 😀 😀

cica13
2. nov 2009

Asi ma navstivila chripka z Ukrajiny 😀 😀 😀

bodka13
2. nov 2009

lekynka...som nejako prehliadla tvoju otázku o Dadovi...bol s tatinom u doktorky a nebude chodiť do školy celý týždeň...dostal atb+calciovy+ditustat a keď začne vykašliavať tak mucosolvan...má laringitídu ale je aj zahlienený,teplota mu už klesla-dnes už nemal...zajtra bude u babky a v stredu a štvrtok mám voľno tak bude so mnou doma 🙂
aj tvojmu davidkovi držím palčeky...neboj všetko zvládnete 😉 😵 😵 😵

bejbyna...oslávencovi Jurkovi želám aby sa mu splnili všetky sny 🙂 🙂 a tebe veľa trpezlivosti s pubišom 😉 😀 😀

😔 dobrú noc

tatolu
3. nov 2009

Dobré ráno 😉
Neviem, či u nás svieti slniečko skôr ako inde, ale ten môj Luky sa zobudil o 5.00 s otázkou: Čo ideme dnes robiť?
Ach joj, čom bubem robiť, keď napravia čas 😖 😀

andreah70
3. nov 2009

dobré ránko 🙂

lekynka neboj Davidko to určite zvládne 🙂 ty musíš mať hodne síl, lebo pre maminu je to vždy ťažšie ☹ viem o čom hovorím Dominik bol už pod narkozou 7 krát ☹ a vždy som bola na tom horšie ja ako on, strach je hrozný nepriateľ 😒

cicuš včera som tu nebola preto, lebo sa u nás stal úraz. Nika prešla stoličkou na koliečkach našej mačičke po labke, nevedela som koho skôr ratovať Nika nariekala že to nechcela a mačka tiež hrozne mňaučala a plakala. Bolo to už večer veterinár neordinoval, tak sme ju celý večer a noc hladkali, ale musí mať hrozné bolesti, lebo stále mňaučí. Mám ju teraz zo sebou v robote a pôjdem o 9 k veterinárovi.

lekynka
3. nov 2009

Dbré ránko sa praje 😀
Ďakujem bodka, uz keby to bolo za nami ... ☹

U nás tiež svieti také mrazivé slniečko a ja zarezávam v práci 😀 😀

cica13
3. nov 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyy.......u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
3. nov 2009

Zabudla som v tom roztrzeni pozdravit 😀

Dobre ranko!!!!!

tatolu
3. nov 2009

Tak tu slniečko nesvieti, zatiaľ.
Hádam okolo 11tej aj zasvieti, lebo akosi mrznem 😉

Lekynka, aj ja dúfam, že Davidko všetko zvládne OK. 😔

Andreah, a akú máte mačičku? My máme tento rok našťastie iba 3 a jednu od svokrovcov. Ešte min. rok sme mali 4 a 3 od svokrovcov 😉 . Oni sú však v kotolni...

cica13
3. nov 2009

Andy...a ja som vcera na teba myslela, ze co je s tebou, ze ty nezvyknes vecer nenakuknut.
To mi je luto, co sa macicke stalo, chuda Nika, si viem predstavit aka musela byt hotova a smutna z toho.
Drzimpaste u veterinara, potom napis ako si dopadla!

lilu18
3. nov 2009

aj u naaas snezii..ranko 😉

lilu18
3. nov 2009

bodka.. ☹ chorobka? tak skore uzdravenie cmuk cmuk

andy/to mi je luto..ale iste bude ok.

tatolu .my vstavame o hod. neskor ako vy dnes. Ako normalne 😉 tiez by mohla kus dlhsie potiahnut opica jedna 😉

zuzadlo
3. nov 2009

ahojte hviezdule🙂

lekynka, drzim palceky,ale uvidis, vsetko dobre dopadne 😉

bodecka, zelam skore uzdravenie,aj my este atb,lenka ma este na tyzden, erik ten chodi do skoly,citi sa ako velky chlap,lebo lenke nosi ulohy 🙂

andy-nech to s macickou je len nieco male 😉