Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
3. nov 2009

zuzi fííííííííha nové foto 😕 skoro som ťa nepoznala.............že aká nová kočka prišla 😀

lilu18
3. nov 2009

hej hej..olivy lubim. Nasla som len take slane rybky 😀 a surove pukance. Kto chce hodim do mikracky 😝

hasleerka
3. nov 2009

jéj zuzi máš novú fotečku ... čítam že náš Samko sa dusil, fúha, ešteže to dobre dopadlo ... zuzi aj si prosím za pohárik vareného ... ba vlastne nemôžem, ☹ veď idem ráno na odber krvi

hasleerka
3. nov 2009

no ja idem už spať, som kaput, dnes som pol dňa strávila v nemocke a prt som vybavila, taká som 😠 ... a zajtra zas musím vstávať so sebou

ozi v piatok idem na pohovor do hypernovy, som zvedavá čo asi tak budú odo mňa chcieť

papa a dobrú nôcku

zuzadlo
3. nov 2009

to ma dnes synacik cvakol, tak som to hodila, ja sa totiz veeeeeeeeeeeeeelmi nerada fotim

hasli ,paci sa,jeden ti neuskodi 😉

lilu18
3. nov 2009

ja mam zamrznuty pc..ziadne fotky nevidiim ☹ ako tam zuzi vyzeras? 😉

hasler. preco ides na krv? som nieco prehliadla? a do hyperky chces robit?? 😕

zuzadlo
3. nov 2009

no hasli aspon lupni to vinko,

zuzadlo
3. nov 2009

lilu..hrozne,dobre ,ze nevidis 😀

zuzadlo
3. nov 2009

::

zuzadlo
3. nov 2009

skusam sem nahodit par novych smajlikov a nejde mi to 😠

lilu18
3. nov 2009

to iste 😉 ved ta chvalia ze aka kocka 😵 zajtra pokukam

zuzadlo
3. nov 2009

skoda, ze mi nejdu ti smajlici☹

zuzadlo
3. nov 2009

kde ste?
halooooooooooooooo

lilu18
3. nov 2009

idem kocky strasne pomaly nacitava a na to nemam nervy ☹ pa 😔

zuzadlo
3. nov 2009

mas pravdu lilu, tak pa,idem aj ja

andreah70
3. nov 2009

všetky už spíte 😕 no čo už poberiem sa aj ja dobrúúúú 😔

cica13
3. nov 2009

dobru nocku!

tatolu
4. nov 2009

Haha, zas som prvá 😉 Dobré ránko 😉
Tak včera večer nám prišli odkapové rúry, zajtra by mala prísť strecha a v piatok chlapi na tú strechu 😉
No teraz už iba dúfať, že nebude pršať 🤐
Dnes ešte neprší aj keď hlásili 😎

andreah70
4. nov 2009

Dobré ránko 🙂
tatotu neviem, neviem hlásili všelijako 😖 ale hadam práve nad vami pršať nebude 😉

emily333
4. nov 2009

dobre ranko ja uz som bola na cestach 😀 este raz idem na urad prace a za dokim vypisat papiere aby mi prisla poistka 😵 😵 u nas je zamracene ☹

iwusska
4. nov 2009

krasne slnecne ranko, u nas nadherne svieti 😎 😎 😎 😎 ale zacalo fukat 😖

emily333
4. nov 2009

naco nam je elko ked my vieme presne pocasie v koazdom meste 😀 😀

hasleerka
4. nov 2009

ahojte, tak už som domka ... krvička zobratá ... lilu to som bola na preventívu prehliadku, zobrala mi krv a moč ... tak hádam budem OK, len som sa zabudla opýtať že kedy mám volať o výsledky

lilu a či chcem v hyperke robiť ešte neviem, ale peniaze treba ... no veď vám poviem v piatok čo a ako

iwusska
4. nov 2009

hasli si robis kompletnu STK-cku ? 🙂 aj ja by som si mala, aspon tu krvicku dat zobrat a vraj sa tento rok ockuje moj rocnik proti tetanu 😝 tak by som asi fakt mala ist

maca793
4. nov 2009

ahojte ako sa máte? odskočila som k sudňsedovi na net tak zdravím všetkých

emily333
4. nov 2009

ahoj maca ty zijes? 😉 ivus vec je tak ze to ockovanie predlzili az na 15rokov z 10, ale moja kamoska bola zaockovana a je 2tyzdne mladsia ako ja tak ja neviem na koho sa to vstahuje

maca793
4. nov 2009

ahoj žijem ale nestíham som znova v kaviarni na nete tňdosť to tu mrzne takže tak

iwusska
4. nov 2009

emily le ja som nebola ockovana ani v tom 99-tom ked sa ockovalo, lebo som bola tehotna, potom som kojila a zasa tehotna a zasa som kojila 😀 no a akosi som na to pozabudla, takze mne urcite treba ist
maca ahoj, ty tu vzdy len kuk urobis 😖 drzite sa?

emily333
4. nov 2009

iwus ty si ale huncutka radsej si tehulkovala ako mala ist ne ockovanie 😀 😀

maca793
4. nov 2009

správne, nemám čas, som momentálne fanatik do pet society, facebook, ten ma pohltil. 😀