Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
7. nov 2009

tatolu 😵 😵

tatolu
7. nov 2009

Emily som sa pobavila na Tvojom preklepe - tatplu - ako pfuj pfuj 😀 😀 😀

No idem asi škrabať zemiaky. MM varí 😉

hasleerka
7. nov 2009

ahojte aj ja som práve doškrabkala zemiaky a mm strúha, k obedu budú podlesníčky

tatolu vy v tom dome aj bývate aj prerábate???

renka9
autor
7. nov 2009

ahojte 🙂
prave sme s Angelikou kyvali spartakovcom, isli cez nas do Senice 😉 aka bola podarena stala v okne, kyvali oni vytrubovali 😉 😉 😉

dnes je u nas obecna zabijacka, vecer ja zabava, Kristinka vystupuje 😉 dobehnete? vylestite metly, cakam vas 😵 😵 😵

bola som v kvetinarstve, svokra mi dala 10ecek, tak som si bola spravit radost 😵 😵 😵

zuzulik, vsetko naj, naj, naj, vela sexualnej sviezosti 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
7. nov 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲

andreah70
7. nov 2009

ahojte 🙂 my už sme po obede robila som plnenú papriku

hasli čo sú to podlesníčky 😕

reni a čo si si kúpila , rezané kvety, alebo črepníkoý kvietok 🙂

tatotu je smola že prší ☹ už ste mohli mať chalupu pod strechou

my sa dnes chystáme s deckámi na zimák na korčulko a potom ideme pozerať na ženy hádzanú

renka9
autor
7. nov 2009

kupila som si umelu orfideu, bola draha, k tomu take zvlastne gulky, dobre to vyzera. Umele kvety nemusi, ale ked som videla toto, tak ze waw, nadherneeee, vyzera ako ziva 🙂

andreah70
7. nov 2009

Reni aspoň ti dlho vydrží 😀 ale dnes ozaj vyrábajú tie umelé na nerozoznanie od živých

mne mm kúpil ešte na narodeniny /začiatkom júla/ živú orchideu v kvetináči a rozkvinutá vydržala až do konca oktobra minulý týždeň mi odpadol posledný kvet 🙂

anarida
7. nov 2009

Dnes do sveta posielame tieto šťastné slová:
krásnu zdravú dcérku máme, prišla radosť nová.
Bianca sa narodila 7.11.2009 o 10:30 váži 3760g a 47cm.
Bejbyne Gratulujeme 😵

emily333
7. nov 2009

ajeje bejbyna ma slecinku 😉 😉 tak prajem vela zdravia a mamine vela mliecka a dakujeme za info 😵 😵

andreah70
7. nov 2009

bejbyna veľká gratulácia, prajem obom pevné zdravie, hodne mliečka 🙂 😵 😵

cica13
7. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

Bejbine gratulujema tiez prajem vela, vela zdravicka aj maminke aj kinderku!!!

Babulky....robila som tuto roladu: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1278 moja prva rolada v zivote.... 😀 😀 😀 normalne sa mi vydarila, ale este tuhne v ladnicke, takze este neponukam 😀

cica13
7. nov 2009

zabudla som....dala som do tej rolady aj banan 😝

Deturence su u maminy, tak si s tatulom vegetime....ale stihala som aj periny prezliect, navarit a upiect 😀 😀 😀 😀

aadula
7. nov 2009

ahojte, ja mám doma lazaret ☹ Paťka mi už večer mala teplotu a Samko začal v noci, aj vrackal, potom ešte ráno vracal, tak som s nimi odišla na pohotovosť..mm má dennú, ale dobre sme to vystihli, nikto tam akurát nebol, po nás už kopa ľudí prišla... dostali obaja atb., majú zapálené hrdlá, Paťka je na tom celkom dobre, už má len 37st., ale malý mal teraz 38 po odčítaní, ani papať mi nechce...a to sme mali k susedom ísť na párty ... som sa tešila aj ja, že trošku sa deti pohrajú a my poklábosíme... ach jo...

cica teba to pečenie riadne chytilo...., môžeš aj k nám niečo doniesť 😉

reni, kto sú to spartakusovia?

cica13
7. nov 2009

Adulik, kinderkam posielam uzdravujuci cmucik (sice odo mna uchrchlanej asi tazko uzdravujuci), neboj ATB zaberu a bude dobre.
Dojdi si na roladu 😀 😀 😀

tatolu
7. nov 2009

Bejbyne gratulujem a Bianku vítam medzi nami dievčatami. Nech sa ti dobre cíti 😉 , hlavne keď bude piť mamine mliečko 😵

Hasli, ja som ešte za slobodna kúpila velikansky pozemok s dvoma domami. Jeden je obývateľný, ale zle postavený. Býva tu dosť chladno. Okná mám iba na výcha da potom alebo nie sú, alebo na sever. Toto je dom, ktorý je tou dlhou stranou orientovaný na juh, takže sme sa rozhodli ho prerobiť 😔

aadula
7. nov 2009

ciculi ďakujem za detičky 🙂

reni a ty si náhodou včera nemala meniny? tak dodatočne všetko najlepšie prajem 😵

bejbyna pripájam sa aj ja a gratulujem 🙂

renka9
autor
7. nov 2009

adulka dakujem 🙂
adulik nie spartakusovia, ale spartakovci, cize SPARTAK TRNAVA- futbalisti 😀

bejbyna gratulujeeeeem, cmuk, cmuk 🙂

janbari
7. nov 2009

dávno som tu nebola...akosi nie je čas....všetkých srdečne pozdravujem....novopečeným mamičkám prajem veľa mliečka a lásky...a trpezlivosti....

a pozývam vás pomôcť pri hlasovaní o najkrajšiu ručnú prácu na www.janbari.webnode.sk .....a možno objavíte niečo, čo vás zaujme🙂 🙂

aadula
7. nov 2009

reni 😀 😀 vidíš to!! keby to čítal mm tak to pochopí..nie ako ja čo na futbal pozerám len keď sa mi nechce premiestniť od telky 😀

tatolu
7. nov 2009

Janbari, už si medzi obľúbenými položkami 😉 😵

zuzadlo
7. nov 2009

ahojte hviezdicky 🙂

dakujem za gratulacie velmi pekne 🙂

chorobkam zelam skore uzdravenie 😉

malej narodenej bambulke zelam vela vela zdravicka a manine vela mliecka 🙂

emily333
7. nov 2009

ahojte babulky nestiham citat mam navstevu tak prajem krasny zvysok vecera 😵 😵

tatolu
7. nov 2009

Emily aj Tebe pekné klebetenie 😉

zuzadlo
7. nov 2009

babulky,mam naliate,sampus, cervene vinko,biele vinko a vodku s dzusom, tak si len berte pohariky, ktora si co prosi 🙂

hasleerka
7. nov 2009

pekný večer .. kukám že radostná novinka, bejbyna blahoželáme k Biance a nech robí veľa radosti

andy to sú podlesníky, ale keď sa tu zdrobňujeme polievočka, kávička, vínečko atď tak aj podlesníčky 😀

reni odfot kvietok a ukáž aj nám

tatolu ty si ale šikovná, za slobodna kúpiť pozemok ... ale aj tak nemám predstavu ako je to s dvoma domčekmi ... keď sa ti bude chcieť, tak pofoť a poukazuj

hasleerka
7. nov 2009

jéj zuzi keď som ja písala, tvoj príspevok tu ešte nebol ... ja by som si aj šampus dala alebo vodku s džúsom, čoho máš viac 😀 😀 😀 ... dáme si na tvoje zdravie ... a koľko to vlastne máš 28 či 18 🙂

hasleerka
7. nov 2009

halooo cica idem vešať, nepridáš sa???

cica13
7. nov 2009

Haloooo Hasli....ja mam vyvesane 😀 😀 😀 😀

hasleerka
7. nov 2009

no ty si šikulka, ja som poobede nemala kedy, som sa vonku flákala aj s deťmi