Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
21. jún 2009

Jaaaj Zuzi, tak si si ani neoddychla.... ☹
No..boli sme doma, najprv sme rozmyslali, ze pojdeme dnes ked nebude prsat na chalupu, ale MM bolo na figu , tak polku dna prelezal..... ☹

zuzadlo
21. jún 2009

cicusik, aspon ste si oddychli a mm trosku vylezal,prajem skore uzdravenie 😉 a veru som si neoddychla 😝 ,ale co uz

babacik
21. jún 2009

ahoj zuzadlo,tak dik za prianie,a kde si to bola? 😉

lilu18
21. jún 2009

ahojte,prave sme dorazili a malu uspali--idem vas pocitat a kuk tv 😎

babacik
21. jún 2009

lilu az teraz som si vsimla ze mas dcerku Vivien,ja som chcela take meno ale priatelovi sa nepacilo,ako ju doma volate, 🙂

zuzadlo
21. jún 2009

babacik,ahoj 🙂 ,boli sme na kysuciach u mojej sestry 🙂 ,ale som vystavena ako citron 😝

renka9
autor
21. jún 2009

ahojky, nase deti idu zajtra z tanecnej do MC Donalda. Kvoli Angelike, ze je este male, musi ist aj tatino, ja nestiham, lebo idem na poobednu. No mala sa tesi najviac na to, ze idu autobusom 🙂 . My tam nechodime, tak ani nevie ze kam idu, Kris tam bola tusim iba raz...

babacik
21. jún 2009

zuzadlo:citala som ze si to mala pestre,dalsich 6ludi to nie je sranda,ale co neurobi clovek pre rodinu NE? 😉 🙂

lilu18
21. jún 2009

babacik--vivi 🙂 😀

zuzi-,reni---cauuuuu 🙂 😲

lilu18
21. jún 2009

idem zienky,zajtra vas popozeram a hodim nove foto--vivi je ostrihana 😀

cica13
21. jún 2009

Reni, bud rada, ze to nepoznaju, nas filip by to tlacil do seba nonstop.... 😠

Lilusik....no szia moja.....kde si sa nam tulala?

zuzadlo
21. jún 2009

lilu,papa

babacik,presne tak,ale ja som sa starala aj o moje deti a mm ,moja sestricka mi povedala, ze ma nebude obskakovat,tak som jej vravela, ze jej to vratim, ked pridu ku nam oni 😠

lilu18
21. jún 2009

este som tu 😀 cicus ved na tom mecheche--este aj teraz hudba huci 😀 tusim opatovsky 😀

cica13
21. jún 2009

Zuzi....presne tak....aj ty jej to sprav, ked dojde k vam... 😠

zuzadlo
21. jún 2009

lilu,prepac 😀 😀 ,ale myslela som, ze sa lucis,uz mi asi hrabe 😀 😀

lilu18
21. jún 2009

zuzi--vsetko zle ale snad aj dobre sa raz vrati 🙂

papa--zajtra pokecam viac 🙂 😲 😔

zuzadlo
21. jún 2009

cicusik,ale ja som tgaky blb, ze ked niekto pride,tak mam vsetko nachystane a obskakujem a prisli sme tam vo stvrtok vecer a musela som chytro navarit,lebo nemali co 😠 ,ale nastastie som spravila taku rychlu veceru,aj ked som detom do auta samozrejme papat nachystala 😉

babacik
21. jún 2009

tak pekny pokec ja idem dat tu moju smoulinku spat,dobru nocku 😔 😔 😔

zuzadlo
21. jún 2009

tak babacik papa 🙂

.....a tusim si tu pisem sama so sebou ☹

zuzadlo
21. jún 2009

co robite kazda tutu-mutu? 😉 ,tak potom len ja zaostavam ☹

cica13
21. jún 2009

Zuzi..tu som, ale smirujem na celom konovi.... 😀 😀 😀

zuzadlo
21. jún 2009

cicusik, ja zase odbieham, lebo stale perem a aj v rukach a sem tam ma aj mm zavola 🙂 ,

cica13
21. jún 2009

Este stale peries? Ved si nechaj aj nieco na zajtra, nebudes vediet od unavy ani zaspat.... ☹

zuzadlo
21. jún 2009

tak neboj, aj zajtra budem mat co prat 🙂 a ja som nespac cicus, ja pojdem haji tak okolo jednej a o tretej vstavam do prace

cica13
21. jún 2009

Zuzi a ako u zubara?

zuzadlo
21. jún 2009

cicusik, uplne super, co si poviem, to mam 🙂 upratujem uz o 5:00 a o 7:30 som doma,nikto ma nebuzeruje a som v nutri,nemusim robit vonku v dazdi alebo v zime,naozaj su zlati a je to len na mne ,kedy si upracem, ci rano alebo vecer a ked sa mi nechce jeden den do prace, tak idem aj rano a aj poobede a druhy den mam volno,tak sa s nimi da akokolvek dohodnut 🙂

zuzadlo
21. jún 2009

som naozaj rada, ze mam taku pracu, deti idu od septembra do skoly,tak budem mat na ne cas,ved som cely den doma a aj ked bude nejaka choroba,tak nemu7sim nikoho zhanat-aj tak nemam koho, my sa musime postarat sami ☹ ,ale aspon mi nebude nikto vycitat, ze mi pomahal s detmi 😉

zuzadlo
21. jún 2009

tak sa rozlucim,idem este umyt dlazbu a pokecat s mm 😉 a potom haji,tak cicusik papa,zajtra som tu 🙂

cica13
21. jún 2009

Papa Zuzi, dobru nocku!

emily333
21. jún 2009

uz som domka konecne idem haji len mi nedalo musela som kuk 😉 pa