Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
24. nov 2009

cica sa normálne teším s tebou, že máš malého takého šikovného ... vidno že sa mu neskutočne venuješ 😵

tatolu
24. nov 2009

baba 77 - skús: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Ahojte,
V ZV ráno pršalo, teraz sa hmla prethuje a zdá sa, že aj slniečko vykukne 😉

tatolu
24. nov 2009

Cicuš, som rada, že je Davidko takaá šikula 😉 - od šťastia mi vyhŕkli slzy - posielam velikánsku pusu

hasleerka
24. nov 2009

baby to ste vedeli že Koleník je gay??? to ako budem teraz v KBK slintať???

baba77
24. nov 2009

tam nikoho?

cica13
24. nov 2009

Hasli, tatolu......ste zlate, ze to tak so mnou ciitite 😵 😵 😵

Ale dnes som smutna, David mi zacal rano hrozne vlhko kaslat, vcere mu este vobec nic nebolo, MM iisel kupit calciovy sirup aj Mucosolvan, len neviem ako to do neho dostanem, on mi este chory nebol, takze nic taketo nebral, ale ked som mu davala sirup od teploty (pri zubkoch) tak to bol boj, tak sme iba cipky potom davali ☹

andreah70
24. nov 2009

ahojte dobré ránko 🙂

ja už som stihla s Dominikom absolvovať kardiologické vyšetrenie ani sme nečakali a hneď sme išli dnu, len tam mu robili aj echo, aj rtg srdca, aj ekg tak sme tam boli viac ako hodinu, nález má rovnaký ani zlepšenie ani zhoršenie

Cica to mi ľúto že cmúčik je choručký ☹ no hadam to nebude až taký boj a bude si chcieť dať medicínku 🙂
ja keď si spomeniem na Dominika mi sme bojovali hadam do 6 rokov čo si nič nechcel dať 😖

andreah70
24. nov 2009

Cica teraz som dočítala včerajšok teším že Davidko bol vychválený 😵 😵 .......možno sa ti podarí zohnať super škôlka a on zapadne medzi zdravé detičky a to mu pomôže v ďalšom napredovaní 😵 😵 držím palce 🙂

bodka13
24. nov 2009

pekný,aj keď upršaný a zamračený deň 🙂

Cmúčik nech sa nám rýchlo vylieči 🤐 😵 posielam veľa liečivých božtekov 🤐 🤐 🤐

cica13
24. nov 2009

Andy ahoj 😉 ja som aj s Filipom tak bojovala...hlavne s ATB....to bolo u nas hrozne bojovanie, kym som to do neho dostala. Nastastie uz pomaly 5 rokov nebral ATB, ak bude treba, tak uz mu daju tabletky a to su velke kone, co on prehltat nevie 😀
Chodis s Dominikom len u vas na kontroly, alebo chodite aj k nam do BA?

Bodecka dakujem

bodka13
24. nov 2009

Cicuš naša doktorka dala aj Martinovi teraz ešte atb. sirupové 😉 🙂 a také čo sa každých 12hodín berú,takže žiadne nočné vstávanie a budenie 🙂

andreah70
24. nov 2009

Cicuš v BA sme boli len raz keď mal 3-4 mesiace a vlastne vtedy mu to zistili, odvtedy chodíme len do TN na kontroly raz za 1/2 roka............dr. vraví že to treba hlavne sledovať on žiadne lieky neberie /má frekventnú predsieňovú extrasystóliu/
Dominik ako mal teraz v septembri angínu a bral PNC tak pri každej tabletke vypil hadam 1/2 litra vody čo to nevedel prehltnúť 😒 a to má 11 😀

lilu18
24. nov 2009

obeed

lilu18
24. nov 2009

cicusik ☹ ☹ ☹ co ste u tej logopedicky dlho cakali a lapli daku pliagu??? ☹ ..tak tiez prajem rychle uzdravenie a snad bude liecky v pohode papkat ..drzim palce

andy//ved to je celkom dobra sprava.Hlavne ze sa nezhorsuje. A v dospelosti sa to mozno uplne strati.NIE? Aka je prognoza?/co povedali?

iwusska
24. nov 2009

haloooooooooooooooooo 😵

lilu18
24. nov 2009

hahaloooo..no kdeze sa nam tulas??sadnut ku stolu a obedovat 😀

bodka13
24. nov 2009

mňam 😝 to je ale dobrota 😀 😀 😀

cica13
24. nov 2009

Lilusik....neboli sme u logopedicky ale u pedagogicky 🙂 🙂 🙂 a ludi nebolo, ona objednava vzdy na urcitu hodinu a len jedneho cloveka, takze tam v cakarni nikoho nestretnes 😉

Iwus...a ty mas dnes tulave nohy?

iwusska
24. nov 2009

dnes som spoznavala krasy Oravy 😀 najazdila som cca 60km 😝 ale uz som tu s vami na chvilu
lilu a co dobre mame na obed?
cicus 😵 😵 😵
babulky poradte mi, neviem ktoru babiku mam kupit Misenke / Anabel alebo Chou chou /:
1. je chorucka a mamicka ju musi liecit
2. ked place tak jej tecu slzicky
3. rastu jej dolne zubky
musite mi poradit lebo sa fakt neviem rozhodut
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7243331
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7181442
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7089480

bodka13
24. nov 2009

Iwuš mne sa najviac pozdáva tá tretia 😉

lilu18
24. nov 2009

iwus// ☹ neporadim,my take este nemame ani nekupujem 😔

bodka13
24. nov 2009

Lilu veď povedz,ktorú by si ty chcela,keby si malá 😉 😀 😀 😀

cica13
24. nov 2009

Iwusik....vies co? Kup vsetky..... 😀 😀 😀 😀 😀 nemusis tolko rozmyslat..... 😀 😀 😀

Ja fakt neviem....ja mam doma samych chlapov 😀

lilu18
24. nov 2009

tak ja by som vyberala medyi 1 a 3 😵

cica13
24. nov 2009

No stale na tie babiky pozeram, ale asi tu tretiu 😉

iwusska
24. nov 2009

dakujem za drahocenne rady 😵 takze u vas vedie ta so slzickami....a ja sa rozhodujem este medzi tou zubkovou, je strasne zlata ked ma tie dva zubky dole vyrastene 😀

emily333
24. nov 2009

awojte tak som to dnes zmakla ma slovinu za 1 😵 😵 no taku tremu som uz davno nemala ☹

emily333
24. nov 2009

oj cmucik je chorenky ☹ posielam cmuk cicu ja nemam dievcatko mne sa paci ta posledna babika aj by som sa sama hrala s nou 😀

cica13
24. nov 2009

Emily...super...vidis aka si sikulka..... 😵 😵
Aj ja by som sa s tou babikou hravala....aj vecicky by som jej kupovala 😀

zuzadlo
24. nov 2009

ahojte babulky,idem vas na chvilku kuk a cupitam dalej ☹
erik ma opat anginu-od septembra uz tretiu ☹
cicus,hlboko sa sklanam pred tebou,cmucik je sikovnicek vdaka tebe
iwusik,ja by som kupila tu chorucku,aj lenka ju chce 😉 a nech sa pekne uci ako liecit 🙂
emily 🙂 sikulka