Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
9. dec 2009

ahojte u nas svieti slniecko 😉 upratujem kuchynu a uz mam nervy ze je taka velka a len minule som rozmyslala ze my ju drahy musi zväcsit 😉 jujj operacia neda sa jej vyhnuut?

lilu18
9. dec 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeed..mame rizoto,ale prineste si aj pohar vody//som ho trosku viac ostiplavila 😀

hasleerka
9. dec 2009

ahoj kočky ... aj ja ponúkam obed ... zemiačky a domáce jelítka .... idem si váš počítať

inak už mám okná umyté, čisté záclony, ešte utieram prach a idem dať zase prať

hasleerka
9. dec 2009

andy držím palce aby sa Domkovi to oko polepšilo ... mne Zuzka tiež škúli a nosí aj dosť silné dioptrie kvôli tomu

iwusska
9. dec 2009

hasli aka si ty sikovnica 😨 😵 zacnem depky chytat z vas ☹ uz sa musim aj ja pustit do upratovania

lilu18
9. dec 2009

haslerka..fiha tak mozes postupovat smerom na zapad 😀

iwus/nechytaj potom budem musiet aj ja chytat 😀 😀 😀

iwusska
9. dec 2009

lilu nebudem 😀 😀 😀

andreah70
9. dec 2009

hasli mňam jelítka to som už dávno nemala a ešte domáce to ešte dávnejšie 😀

hasli Domo má práve naopak podkorigonanú dioptriu mal by mať silnejšie, ale dáva mu slabšie aby mu držala ten sval

cica13
9. dec 2009

Hasli....nemakaj tolko, ved do Vianoc sa ti este naprasi 😀 😀 😀

Andy...s tymto nemam skusenosti, ale snad sa to tym zastavenim rastu ustali..... 🙂

emily333
9. dec 2009

ja uz mam vegeeet huraaa 😵 kde ste ? este zabehnem ku kmotre na kavu a potom si aj nozicky vyloziim 😀

tatolu
9. dec 2009

Andy, ja som škúlola dovonku, okuliare som nosila iba na šítanie, ale doktorka kázala robiť cviky 😉
Na paličku na koniec mi fotrík dal akýsi odznak. Paliťku som držala vo vystretej ruke, snažila som sa očami sústrediť na ten bod a pomaly som potom ruku približovala k nosu. Očami som sa musela po celý čas sústrediť na ten odznačik. Ak mi oko vybehlo, tak odznova... Toto som mala opakovať denne aj niekoľko krát...
Možno by to pomohlo aj Dominovi, no asi iba ak je škúlenie smerom von (nie k nosu) 😒

Emily, však aj ja mám veget 😉 , iba nie vypratané 😔

Táňa práve točí Tomáška na otočnej stoličke a ten je po otočení tlieska a vraví Eťe, eťe

andreah70
9. dec 2009

tatotu díky 😵 aj on cvičil vždy po operáciách, ale on škúli dovnútra, keď bol malý tak mu oko dokázalo zájsť pomály až za nos /ako sa hovorí/ po tých operáciach je to OK vidieť to je len keď nemá okuliare a oči má unavené v okuliaroch mu to tie dioptrie držia 🙂

ja som si myslela tiež že treba cvičiť s očami, ale pri tomto druhu to bohužiaľ nepomáha ☹ ...........kamoška má syna s ktorým chodí tiež k nej a oni k nej chodia aj cvičiť, ja som sa preto na to dr. kedysi pýtala a mi to vysvetlila že u Doma to malo význam len po operácii určitý čas neskôr už nie ☹

emily333
9. dec 2009

tak uz som domka aj kavicku som mala a aj veceru mi kmotra ponukla 😵 mala som zemiakove placky ale ona dava este aj cibulu do zmesi fuuuj ale jednu som ochutnala a pochvalia ze vyborne 😀

hasleerka
9. dec 2009

andy ja akosi vôbec netuším ako je to s tým zuzkiným zrakom, ja len dúfam, že dokyna tomu rozumie

cica je mi jasné že sa do vianoc ešte napráši ale kedže bola dnes chuť, tak som radšej chytro čosi upratala, lebo už do vianoc nemusí prísť 😀 😀 😀

no a u nás vlastne vianoce nebudú pretože som práve zahlásila, že stromček nerobíme, takže ani ježiško darčeky nedonesie ... a ja som akosi schopná to aj urobiť 😠

hasleerka
9. dec 2009

andy aj moja zuzka škúli k nosu, ak nosí okuliare tak sa jej očko vyrovná ... mala by mať aj to zdravé zalepené, len moc nechce ... ja som sa pýtala aj na operáciu, ale vravila že to nieje zatiaľ potrebné, vraj sa jej to časom upraví

emily333
9. dec 2009

hasli zbytocne sa rozculujes len sebe robis zle 😉 ja sa uz nerozculujem ved si neprivodim vrasky 😀

hasleerka
9. dec 2009

emily ved ja sa ani nerozčulujem ... včera som sa neovládla a škriekala som , tak dnes trénujem kurz sebaovládania, tak sa nadýchnem a mám na háku ... Zuzka mala šťastie že cvičí v cvičnom zošite, lebo som jej ho roztrhla, čo schválne škaredo píše

aadula
9. dec 2009

ahojte, mne sa nič nechce...nemám ešte poriadne upratané...napečené..proste nič...prídem z práce to sa mi nechce a cez víkend som rada, že som 😀

Dnes som Saminovi kúpila takú knižku, kde sú magnetky..sa vkladajú do obrázkov...haha...on sa s nimi nehrá..skováva ich po byte 😅 ...dostal to k 2. narodeninám 😵 dnes má veľký deň..aj v jasličkách mu gratulovali..že mu spievali 🙂

andy, držíme palce domkovi, nech sa mu to už nezhoršuje 😉 som ešte nezrátala či bol štvrtý, ale môže byť..on je taký najväčší blonďáčik 😀 , na jednej fotke ho dobre vidieť..má pred sebou balíček, ktorý ide otvoriť 😅

tatolu
9. dec 2009

AADULKA, Samkovi k dnešnému sviatku veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka 😉 videla som fotky 😵

No tiež sa desím, keď začnú chodiť do školy, ale si aspon začiatky odbijem skoro naraz 😀

aadula
9. dec 2009

andy, tak som to mrkla..na tej prvej fotky je 4-tý 🙂

tatolu Ďakujem 😵

hasleerka
9. dec 2009

adulka ... máte novú fotečku ... Saminkovi všetko naj naj naj, a nech je už konečne fit, zdravučky stále 😵 😵 😵

idem kuk aj ja fotky

aadula
9. dec 2009

hašli ďakujeme 🙂 áno čerstvá fotka 😀 , len zdravučký úlne nie je..zas má soplíky...ale nemá teplotu a to som rada 😉

zuzadlo
9. dec 2009

ahojte babulky 🙂

andy,drzim palceky

adulik,vsetko najlepsie, posielam cucik 🙂

hasleerka
9. dec 2009

zuzik ahoj ... no čo marodkovia, už je vám lepšie

no práve neviem ako sa mám tváriť, Miška nám tu nadáva že sme hovná ... 😠

zuzadlo
9. dec 2009

hasli, to si nevsimaj, to len niekde pocula

no my sme stale po doktoroch,lenka ma stale problem s tymi usami,ma hnis z tej anginy asi vsade ☹ ,dala nam atb a povedala, ze ked to bude stale boliet,tak jej bude musiet premerat usi a este neviem co ☹ ,tak sa trapime

hasleerka
9. dec 2009

no a to jej nemohli premerať teraz tie ušká a zistiť prečo ju bolia ... bože tí doktori všetko len na potom odkladajú 😠

zuzadlo
9. dec 2009

vravela ze sa jej musia pustit najskor sopliky a treba to precistit,tak uvidime,len uz som z toho behania unavena

emily333
9. dec 2009

ja som jak sup len striehnem kedy janko zdvihne rit od pc 😀 Samkovi vsetko najlepsie k narodeninkam cmuk

zuzadlo
9. dec 2009

emily 🙂