Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
13. jan 2010

ale Janko viem ze nieje aniel t ma svoje chyby ale to ma kazdyy tak si vsetko co je zle hodia nanho

zuzadlo
13. jan 2010

emily,to je jasne,ani my sme neboli ini,ale treba to riesit a nedat sa,nach sa to presetruje,ked vies, ze janko je v tom nevinne,asi o tom mala ucitelka rec s demi mimo janka 😠 ,nedaj sa

andreah70
13. jan 2010

emily to mi je ľúto ono to je vždy tak že jeden druhému kryje chrbát, ale nedaj sa bojuj a že by bola nadávka na 4 z chovania sa mi teda nezdá, však každý druhý žiak nadáva na učiteľov akorát že tí to nepočujú..........jemu akurát praskli nervy a mal by si to až takto odniesť ☹ a riaditeľ tiež pekne obrátil jeden deň sa ho zastáva a druhý je absolutne proti nemu................mňa to hrozne štve lebo podobné krivdy riešim aj s Domkom /mali sme tiež problém, že on robí zle atď. atď a nakoniec s toho vyšlo že pár chalanov šikanovalo jeho ☹ 😠 a aj oni dostali pokarhanie riaditeľom a nie Dominik/
emily drž sa a nedaj sa moc držím palce 🙂 a hlavne mu ver a bojuj za neho /i keď určite má aj on nejaké chyby/ lebo si jeho najbližší človek a všetci ostatní ako sa zdá ho odpísali ☹

bodka šaty som ešte neskúšala, včera nebol čas 😀

bodka13
13. jan 2010

no Emily bude to ťažký boj 😒 ...je zvláštne,že za jedno vulgárne slovo mu chcú dať 4 zo správania 😕

...aké pravidlá majú v školskom poriadku?...zníženie známky zo správania má nejakú postupnosť 😉

naši to majú takto :

Výchovné opatrenia

Kritériom na hodnotenie a klasifikáciu správania je dodržiavanie pravidiel správania a vnútorného poriadku školy.

Na posilnenie disciplíny žiakov sa ukladajú výchovné opatrenia:

a/ napomenutie od triedneho učiteľa – opakovaný neskorý príchod na vyučovanie, opakované zabúdanie učebných pomôcok, časté vyrušovanie na hodinách, vyhadzuje von oknom papiere, odpadky alebo iné predmety,

b/ pokarhanie od triedneho učiteľa – ak sa správanie žiaka, ktorý bol napomenutý od triedneho učiteľa v ďalšom klasifikačnom období nezmení, za používanie vulgárnych slov, za úmyselné poškodenie školského majetku, za nedodržiavanie pokynov vedúceho a ostatných pedagogických pracovníkov na vychádzkach, exkurziách, výletoch výcvikoch a ostatných akciách organizovaných školou,

c/ pokarhanie od riaditeľa školy – za dokázané prejavy šikanovania, za krádež, drzé a vulgárne správanie voči vyučujúcim a ostatným pracovníkom školy a ostatné vážne previnenia voči vnútornému poriadku školy.

Ak tieto výchovné opatrenia neprispejú k zlepšeniu disciplíny žiaka, riaditeľ školy v spolupráci s triednym učiteľom pristúpi k zníženým známkam zo správania podľa Metodických pokynov na hodnotenie a klasifikáciu žiakov základných škôl schválených MŠ SR dňa 25.5.1994.

Myslím,že tie pokarhania by mali byť písomné a ty ako rodič by si ich mala podpísať !!!

Kritériá na hodnotenie a klasifikáciu správania
Klasifikáciu správania žiakov navrhuje triedny učiteľ po prerokovaní s učiteľmi, ktorí v triede vyučujú a s ostatnými učiteľmi a rozhoduje o nej riaditeľ po prerokovaní na pedagogickej rade.

Kritériom pre klasifikáciu správania je dodržiavanie pravidiel správania – vnútorného poriadku školy.

Pri klasifikácii sa prihliada na vek, morálnu a rozumovú vyspelosť žiaka.

Škola má právo hodnotiť správanie žiakov nielen v škole, ale aj na akciách organizovaných školou.

Kritériá pre jednotlivé stupne klasifikácie správania sú nasledovné:

stupeň 1 – veľmi dobré
- žiak uvedomene dodržiava školský poriadok a ustanovenia vnútorného
poriadku školy, správa sa slušne, taktne, zdvorilo a ohľaduplne, rešpektuje ostatných, má dobrý vzťah ku všetkým spolužiakom, prispieva k vytváraniu dobrých pracovných podmienok na vyučovaní aj mimo neho
- ojedinele sa dopúšťa menej závažných previnení

stupeň 2 – uspokojivé
- žiak sa závažnejšie previní alebo opakovane menej závažne previní,
- neprispieva ku korektným vzťahom medzi spolužiakmi
- je prístupný výchovnému pôsobeniu a usiluje sa svoje chyby napraviť

stupeň 3 – menej uspokojivé
- správanie žiaka v škole i mimo školy je v rozpore s pravidlami správania a ustanoveniami vnútorného poriadku školy,
- aj po udelení pokarhania od riaditeľa školy sa dopúšťa žiak ďalších previnení

stupeň 4 – neuspokojivé
- žiak sústavne porušuje pravidlá správania a vnútorný poriadok školy,
- zámerne narúša korektné vzťahy medzi spolužiakmi a závažnými previneniami ohrozuje ostatných spolužiakov

lilu18
13. jan 2010

caute..to bodka aky sloh hodila??nalozim rizoto a idem citat 😕 😝 kto si da so mnou ??

bodka13
13. jan 2010

😀 😀 😀 😀 to nie môj sloh ...ale školský poriadok pre Emily aby mohla Janíčka obhájiť v škole 😉

jáááááááááááááááááááááááá 😝 mňam

lilu18
13. jan 2010

docitane

emily/to mi je luto ☹ ☹ ☹ strasne sa to aj cita ☹ ...podla mna keby riad.chcel moze to riesit aj inak ako znizenou znamkou so sprav....napr.napomienkou

bodecka fuukaj je horuco

emily333
13. jan 2010

ahojte babenky dakujem za podporu 😉 zajtra jankovi vybavim marodku a napisem staznost na na skolsku inspekciu a este zbehnem na jednu skolu za riaditelom ci ho prijme je to sice v meste ale ved uz sa nestratii pri jeho skole su este 2skol ale tam by sa este stretaval z triednou 😠 .no idem odlozit vianocnu vyzdomu nech to vsetko rozchodiim

bodka13
13. jan 2010

😕 😕 😕 a to kde sme sa prepadli ???

hasleerka
13. jan 2010

no emily držím palce aby to všetko dobre dopadlo

kto si dá navečeru vyprážaný syr a zemiaky???

emily333
13. jan 2010

no uz sme asi trosku vyšie 😉 kde ste vsetky

emily333
13. jan 2010

hasli ja si daaam mnaaamm 😝

bodka13
13. jan 2010

máme aj tatarskú ? 😀 😀 😀

hasleerka
13. jan 2010

jasné že máme bodka, tak nám idem vysmažiť mňam mňam

bodka13
13. jan 2010

ešte smažíš??? 😀 😀 😀

iwusska
13. jan 2010

veceraaaaaaa podava sa prave dovarena plnena paprika so zemiacikmi, alebo chlebikom tak sa nukajte 😝

bodka13
13. jan 2010

😕 no a teraz si mám čo vybrať,keď je dobré aj jedno aj druhé 😝 😀 😀

emily333
13. jan 2010

bodka nz kazdeho trosku aby sa iwuska neurazila 😵

lilu18
13. jan 2010

u nas rizotkoo..tak vyberajtee,..veceriame 😀 😝

plnenu papriku luubm mnaam 😝 ale bez krumplov 😀

iwusska
13. jan 2010

lilu ja som to vedela, preto som aj ten chlebik ponukla, este teply, chrumkavy 😝
emily super si to vystihla 😀

lilu18
13. jan 2010

iwus 😀 😀 😀 dakujeem..mas pekarnicku?

iwusska
13. jan 2010

lilu 😀 😀 😀 nemam pekarnicku, napiekli v 😀 v obchode

emily333
13. jan 2010

oj sam sa obžrala dufam že sa nesčemeriim 😀 😀

lilu18
13. jan 2010

jaaaj.tak taku pekaren mame aj my 😀 😀 😀 tak si poprosim papricku,omacku a celozrnny chlebik..biely radsej nie 😀 😀 😀 ..som ja ale host 😀

ideme sa okupkat a ked zaspinka este nakuknem..zatial dobru chut 😝

zuzadlo
13. jan 2010

ahojte hviezdy,nasi su sice po veceri ,ale mame segedin a knedlu,tak kto ma chut ,nalozim
ale aj ja lubim syr, plnenu papriku a rizoto a dietku nedrzim 😀

zajtra idem s erikom zubarovi na trhanie zubka,ma uz vonku spodnu dvojku a mliecna sa ani nehne,tak to musi von,ale nastastioe sa erik neboji 🙂

emily333
13. jan 2010

zuzi co by sa bal ved je riadny chlap 😉

zuzadlo
13. jan 2010

no emily,naposledy ked sme boli u skolskej a trhala mu,veru som skoro zaplakala ,dala mu len nejaky sprej a ani necakala kedy zacne ucinkovat a hned trhala,skoro tam ytrhol to kreslo, az mi bolo do placu, tak som zubarke povedala, ze je bezcitna 😠 teraz mi dal obvodak novy kontakt a aj chodim sukromnemu a deti ho maju velmi radi, ma super pristup a zrovna idem ku nemu,tak preto sa erik neboji 😉
a ja to mam vymenene=erik mal byt baba a lenka chalanisko 😀 ,len cakam kedy mi prinesie lenka poznamku zo skoly 🙂

andreah70
13. jan 2010

ahojte som sa vrátila akurát z rodička a musela som si uliať červené vínko aby som sa ukludnila ešte mi zostalo dáte si niekto ?
ja by som si prosila plnenú papriku s chlebíkom a je mi jedno s akým do plesových šiat sa zmestím 😀

zuzadlo
13. jan 2010

andy ajoj a ulej a ciste

zuzadlo
13. jan 2010

ja mam rodicko buduci utoroka tiez mam trosku stres, chcem poziadat rodicov aby dali detom spravit vyter z hrdla,pokial su deti doma tak jke dobre ,akonahle idu do kolektivu,tak je zle,od vcera su po dlhej dobe vskole a lenka sa mi stazuje na hrdlo,ide ma porazit,doktor povedal, ze v triede musi byt nejaky nosic,tak uvidim, ci si to rodicia vezmu k srdcu