Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
25. jan 2010

jasne hasli, ze by nevadilo

emily333
25. jan 2010

no tak oščadnica paltii? tak som kuk do mapy a som tam asi za 5hodin takze asi pridem rovno k stolu na veceru 😀 miery vyska? 165 a kg60 som uz prešvihla 😀

zuzadlo
25. jan 2010

emily,tak pojdes uz vo stvrtok vecer 🙂 ,aspon predom nieco navaris 😀

hasleerka
25. jan 2010

no emily tak riadne pocestujete, žiadne k večeri, ráno dáte budíka už na šiestu 😀 ... a ktorú izbu berieš, spisujem???

hasleerka
25. jan 2010

vás budem potom pekne zadelovať podla poriadku ako v tábore 😀 😀 😀

zuzadlo
25. jan 2010

este nam daj aj pioniersku rovnosatu hasli 🙂

andreah70
25. jan 2010

čafte 🙂

hašli pekne to zadeľ chlapci na ľavo a dievčatá napravo a do stredu pôjdeš ty ako vedúca 😀 😀

baby a neblnite s tými chlapmi berte ich zo sebou lebo ten môj nebude chcieť ísť tiež 😀

emily333
25. jan 2010

mne je to jedno len by som bola niekde pri vas nieze ma date na konie chodby lebovam namazem klucky z pastou 😀 😀 hasli medzi nami tak aby som bola pri tebe 😉 😉

zuzadlo
25. jan 2010

andy,ten moj ide, uz som pisala,ze ma vtedy kratky tyzden 🙂 a uz samozrejme odsuhlasil 🙂

tak ked si najdem namazanu klucku ,tak viem ze to bola emily a nie moje deti 😀

zuzadlo
25. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaj boze,lenka mi vracia ☹ ,idem od vas

cica13
25. jan 2010

Andy...nemboj...aj moj ide..... 🙂

hasleerka
25. jan 2010

jujha a čo je Lenke vari dačo spapala??? daj ešte vedieť hádam nič vážne ☹

emily píšem si ťa, budeš moja pravá ruka, hned vedla apartmán s nápisom zástupkyňa 😀

andy ja beriem tak 50 na 50 ... kukal že by chcel ísť, sa mu to páči, sa hlavne teší ako si s chlapmi biliard zahrá ... idem si hned napísať aj poznámku či je to v cene... len ak mu dajú smenu v práci a nebude sa dať vymeniť, tak prúser, bo je rád že nejakú prácu má ... snád to ukecá s majstrom ...

emily333
25. jan 2010

babenky lucim sa idem haji pa pa 😉

renka9
autor
25. jan 2010

ahojte babule, uz som doma 😵
hasli, a to tam vychadza tolko volneho miesta? 😨

k tomu vareniu- ja som za, aby sme si varili cez den kazda zvlast 😉 , ved deti maju rozne chutem a hocico nezjedia...teda mne sa to zda takto najlepsie...a vecer kazdy daco nakupi a da sa to dokopy...s tym skladanim penazi sa mi to nepozdava 😉

andreah70
25. jan 2010

ja súhlasím s renkou raňajky a obedy zvlášť a večer nejaká spoločná grilovačka, alebo guláš.....hoci pre toľkých ľudí to bude musieť byť riadny hrnčisko 😀 😀
inak my keď chodíme s partiou takto na víkend niekde na chatu na ten prvý večer si vždy každá mäso nachytáme a naložíme doma a keď v podvečer dorazíme na miesto aspoň sa môžme venovať popíjaniu a kláboseniu a nemúsime hneď niečo chystať 😉

bodka13
25. jan 2010

brý večer chalupárky 🙂

Všetko najlepšie Sloníčatku 😵 😵 😵

Hasler...do apartmánu ma môžeš dať s Adulkou-zoberiem 3posteľovú a spojíme si postele...platí sa aj za dieťa bez nároku na lôžko?

k vareniu...moji chalani nezjedia hocičo,takže im budem musieť urobiť niečo sama,aby som mala istotu že jedia 😉

večerné grilovanie...tam sa môžu kúpiť nejaké dva-tri druhy mäsa alebo niečoho a odhadnúť koľko kto zje a podľa toho to vyrátať...alebo ja neviem ako ako to urobiť?

..len aby sme sa pomestili,pozerám že nás je 12 rodín...pridalo sa aj Slonisko 😵 😵 😵

bodka13
25. jan 2010

a zabudla som 😀 😀 😀 ...aj ujo Bodko ide 😉 takže chlapov pekne pribalte 😀 😀 😀

hasleerka
25. jan 2010

môže byť, cez obed si každá navarí a večer si pogriluje kto si čo donesie

ja som už súpis urobila ... je nás 12, takže ešte dve izby ostávajú

zajtra to spíšem, vyrátam vám sumu a pošlem mailom ... každá si odklepnite a ja to potom objednám ... tá pani mi vravila že berie 100€ zálohu, tak sa môžme dohodnúť že mi každá pošlete po 10€ a naraz jej to zaplatím ...

cica13
25. jan 2010

Andy...to bude asi tak najlepsie...lebo moje deti nezjedia hocico.... 😀 😀

Hasli, co sa tyka tej tvojej kamosky.....podla mna by si ju nemala brat, ved je to "nase" konikovske stretko.....to nevadi, ze ma nad 30...ale nepise si tu s nami, ved to by sme si kazda mohli nejaku kamosku zobrat....nechajme ten volny apartman, alebo izbu (teda ak bude volny) radsej, ak by nahodou niekto ochorel na izolovanie 😵

Dufam, ze tu nebudem teraz vyzerat ako nejaka zla ksantipa 😀

renka9
autor
25. jan 2010

suhlasim so zlou ksant.... 😀 😀 😀 😀 boze, nemozem to napisat 😀 🤐

hasli, aj ja si mysli, ze sa to nehodi, aby sme si tam vodili niekoho okrem nas...my sa budeme tlacit na pristelkoch, a budu tam cudzi navyse? to si beriem radsej cely apartman 😀 😀 😀 😀 🤐

bodka13
25. jan 2010

toto je z ubytovacieho poriadku:
# V deň príchodu treba skontrolovať stav apartmánu a akékoľvek závady nahlásiť. Na začiatku pobytu sa vyberá záloha 1.000,- Sk, ktorá bude na konci pobytu vrátená po skontrolovaní stavu apartmánu.

Hasler ja som myslela takúto zálohu -neplatí to?

andreah70
25. jan 2010

cicuš 😀 😀 nevyzeráš 😀 😀

hasli nezabudni aj číslo účtu pripísať kam ti tie prašulky poslať 😉

a ešte ma napadlo či nebude vadiť že nás bude viac ako má kapacitu izby si sa na to pýtala? lebo niekde to nechcú, predsa aj ten čo nebude mať postel bude používať vodu, záchod atď, nemyslela som malé deti ale už tie staršie

renka9
autor
25. jan 2010

to iste co andy, aj mna napadlo. tam pisu tusim, ze zdarma maju deti len do 3 rokov, bez naroku na vlastne lozko. No ak by som mala platit za Angeliku, aj ked bude spat medzi nami, tak to radsej zoberiem dalsiu postel, alebo pristelok

bodka13
25. jan 2010

dobrá otázka Andy 😉

..a ja sa pridávam k tým čo si myslia že to má byť "naše"stretko 😉 😵 😵 😵

bodka13
25. jan 2010

Hasléééééérkáááááááááááááá....kde síííííííííííííííííííííííííí ??? 😀 😀 😀

andreah70
25. jan 2010

hasli kde si ???????????????, teba chceme 😀 😀 kamoške povedz nech si začne s nami písať a potom budeme chcieť aj ju 😉

hasleerka
25. jan 2010

bodka na tú zálohu som sa pýtala ale vraj ju neberú ... platíš len za postele ... už som ťa pridelila s adulkou 😀

baby jasné ked si neželáte aby išla úplne to chápem, preto som to napísala čiste teoreticky ... len ked som pred nou spomínala že ideme, pýtala sa či by mohla s nami, nič som neslúbila, čakala som čo vy poviete

reni vôbec si kvôli tomu nemusíme brať celé apartmány, aj ked ak by si chcela miesto je 😉

no andy teraz neviem, toto ešte musím preveriť ako je to so staršími deťmi

bodka13
25. jan 2010

ďakujééém za pridelenie 😵

...dobre si to vyriešila 😉 ...poraď kamoške nech začne písať a na ďalšom stretku už bude s nami 🙂

...ešte ma napadlo,že ako to bude ak teraz niekto povie že ide na 100% a náhodou sa niečo stane a nebude môcť ísť...nebudú pýtať nejaký storno poplatok,lebo rezervovali celú chatu a ostanú im volné miesta?

renka9
autor
25. jan 2010

a mna si s kyyyyyym pridelila??????

cica13
25. jan 2010

Reniiiii...teba s netmonou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀