Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. jan 2010

andy my sme zase mali len 4jednotky, ostatné bolo písané že absolvovala - divné ... my sme tiež tá nová reforma, vy ste boli min.rok piataci ????

andreah70
29. jan 2010

Adi áno Domko má geografiu, biologiu, dokonca už aj chémiu čo podľa starého bolo až v ôsmej triede, potom má ďalší cudzí jazyk, známkovanú informatiku čo Nika nemala
inak si ma navnadila s tým vysvečkom som sa bola pozrieť a mala som v šiestej aj siedmej triede šesť 2 a sedem 1 takže tak ako ty 😀 😀

zuzadlo
29. jan 2010

hasli peniazky prisli?

iwusik,pekne foto 😉

aadula
29. jan 2010

andy, ale na konci roka som už mala len štyri 😀 som asi tuho zabojovala 😀 😀 😀 😉 Ja som sa tiež čudovala, že ešte nemajú chémiu..my sme už v sedmičke mali...Som zvedavá ako jej to pôjde..na tom som už úplne zabudla ..ný, natý ičitý...jedine to si pamätám 😀 😝 ...a boli sme šikovné no nie? 😉

zuzadlo
29. jan 2010

babenky,to nas cakaju take predmety? 😕
informatiku nasi uz budu mat v druhom rocniku

andreah70
29. jan 2010

hasli áno Domko bol minulý rok piatak a teraz je šiestak a buď rada že má štyri známky Nika aj Domko v druhej triede mali na polroku len známku zo SJ a matematiky ostatné mali že absolvoval 😀

aadula
29. jan 2010

ešte ový, itý ičelý?

aadula
29. jan 2010

naši majú informatiku, ale nemajú hodnotenú..., dosť veľa sa inak naučila v škole..niektoré veci lepšie ovláda ako ja 😕 😀

hašli, aká bola pizza? 😉

iwusska
29. jan 2010

zuzi nasi maju informatiku od prvej triedy a cudzi jazyk od druhej....co nas to caka v tom zreformovanom skolstve, chudata deti 😖

zuzadlo
29. jan 2010

iwusik,nasi maju zase anglinu v prvom a informatika bude v druhom

aadula
29. jan 2010

Paťka mala anglinu od prvého ročníka...ale niektoré slovíčka nevie do dnes 😅 od druhého ročníka mali známkovanú..., ale druhý jazyk nemajú..aj som rada...Stačí úplne toto...však slovenčinu poriadne nevie niekedy 😀

iwusska
29. jan 2010

ja davam dievcata uz od ich styroch rokov na anglinu, tak dufam ze sa na ne daco nalepi 😵

andreah70
29. jan 2010

kočky budte radi že deti nie sú prvý ročník tej úžastnej reformy, lebo je to ozaj horor jedinú knihu ktorú Dominik má je geografia a chémia, ostatné berú tak že niečo z knižky zo šiestej triedy, niečo z ôsmackej a niečo z piatackej no proste riadny guláš a nedaj boh týždeň chýbať v škole to už je to decko z toho riadny magor čo sa má učiť 😠 😠 😠

iwusska
29. jan 2010

andy to co je za system????? to som este nepocula, aby ucebnice nemali 😕

aadula
29. jan 2010

iwuška ono je to asi aj o tom či k tomu majú vzťah...Paťka mávali v škôlke anglinu..sa pamätám ako starkého učila, že dog a dag :- ale ona ked sa už potom učili slovíčka...sa naučila tie čo musela...a neskôr zabudla... 😅 ..akurát ma tu jeduje....ona si vždy niečo dotvorí, že som jej povedala...a potom ma o tom presviedča 😠

andreah70
29. jan 2010

Nika má tiež dva cudzie jazyky ale to preto že chodí do výberovej jazykovej triedy od tretej triedy, Domina som tam nedala lebo sa mi to moc nepáčilo a nakoniec má aj on dva cudzie jazyky 😝

aadula
29. jan 2010

a aké cudzie jazyky majú?

aadula
29. jan 2010

andy...jaj však si pamätám...dominko má aj rj 😉

tatolu
29. jan 2010

Gratulujem ku krásnym vysvedčkám 😉

No mám sa čo tešiť, keď mi drobce začnú do školy chodiť.

Aadka - ný, natý, itý, ičitý, ečný/ičný, ový, istý, ičelý 😀. Môj bráško to vedel o 5 rokov skôr, ako to potreboval do školych 🤐, keďže som bola presne o toľko od neho staršia. Myslím ale, že z chémie si pamätám iba toto
🤐 😀

andreah70
29. jan 2010

Iwus oni majú napríklad dejepis šiestacky ale berú z neho len určité látky, ďalšie látky berú zo siedmackeho a ďalšie si píšu do zošita a v biologii neberú z knižky nič všetko si píšu ako český žandári a pri Dominovej dysgrafii sa ani nečudujem že mal z nej 2 niekedy sa tie jeho hieroglify v zošite ani nedali vylúštiť 😠

aadula
29. jan 2010

malý nám má také červené líčka..úplne mu horia..dúfam, že nebude mať alergiu na chlad a má to len zo zimi vyštípané

hasleerka
29. jan 2010

adulka alebo í, natý, ženatý 😀 ... a pizza bola super, ale bola by nám kludne stačila jedna len tak na chutovku, v tej pizzke som nebola už asi 3,5 roka a sa mi zdalo že tam robili malé pizze, tak sme si dali každá po jednej, ja som ešte po Zuzke dojedala a teraz ledva funím

my ideme ako zuzka, prvý rok AJ, druhý INF

iwus nám učebnice priebežne dávajú, asi minulý týždeň dostala prírodovedu ... a sept., oktob sa učili AJ z prvého ročníka

andreah70
29. jan 2010

Adi dobre si pamätáš Domko má AJ a RJ a Nika má AJ a NJ a teda tá Nikina kombinácia je o dosť ťažšia preto som ani nechcela aby Domo mal NJ, však keď bude chcieť na strednej si bude môcť dať aj NJ

aadula
29. jan 2010

že AJ s NJ sa dosť potom mieša..

fuj som taká blbá..som natlačila lentilky do seba..a to som včera skapínala..a takmer celý den som nič nejedla..a dnes mi je trošku lepšie...a som už nevydržala 😝

aadula
29. jan 2010

v nedeľu pozerajte eurovision...bude tam aj Paťa v upútavke čo bude M. Schindlerová spievať 😀 😀 😀

iwusska
29. jan 2010

adulka mne mavala Misenka zi zimy cervene licka ked bola malicka, aj teraz niekedy mava 😖
prave som vytiahla korbaciky z mrazaku, ponuknite sa 😝 😀 ja ich jem take zmrznute 😀

andreah70
29. jan 2010

babenky keďže nám tie naše deti takú radosť robia tak si musíme na to pripiť (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) na zdravíčko 😀 😀

hasleerka
29. jan 2010

no tak to musí byť hrôza učiť sa aj AJ aj NJ ... ja som asi 5 rokov po škole prihlásila na kurz neminy a koľkokrát som sa veru mýlila s anglinou

iwusska
29. jan 2010

andy ako sa super doplname ty pitivo a ja nieco na zahryznutie 😝
adulka budem kukat 😵 a co tam robi Patka?

zuzadlo
29. jan 2010

na zdravicko,ja si davam cervene s mm🙂