Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
26. jún 2009

tatolu u vás je šoková terapia????chudáčik veď sa zblázni, vieš že chlapi nevedia robiť viac vecí naraz ako ženy?? 😀 😀 😀 😀

cica13
26. jún 2009

Dobre ranecko 🙂 🙂 🙂 🙂

Tatolu...no potom daj vediet ako to ujo manzel zvladol... 😀 😀 😀

Filipa mam doma, nechcelo sa mu ist do skoly, ved sa aj tak neucia a ich triedna je v SVP.

bodka13
26. jún 2009

...aj naši išli dnes do parku 🙂 ...včera priniesol učebnice pre 4.ročník

cica13
26. jún 2009

Bodka nasi az v septembri dostanu..... 😀 😀 😀

iwusska
26. jún 2009

my už máme učebnice od utorka 😉 takže máme všetky tri štvrtákov...bodka aké bude vysvedčko?

hasleerka
26. jún 2009

moje nervy nieže aj mne odchádza PC, šak som napísala príspevok a nie je tu ... alebo som to zabudla poslať? 😕

som písala že mama včera varila zelenú fazulku, tak dnes si ju dáme so zemiačkami a volským

tatolu, obdivujem manžela, to by môj isto nevzládol

zuzadlo
26. jún 2009

ahojte hviezdy 😀 uz som z prace doma 🙂 a uz aj doma porobene,o chvilku pojdeme von, tak idem konikovak 😀

no aj my dostaneme knihy az v septembri 😀 -budeme prvaci,uz mam z toho aj obavy

hasleerka
26. jún 2009

zuzi neboj, aj my sme v poho zvládli prvú triedu, už to máme za sebou a hrozne rýchlo to ubehlo ... ja idem akurát pospratovať nové knihy do obalov, včera sme dostali

cica13
26. jún 2009

Zuzi cau....do sadu nechodis? Mozme sa tam niekedy stretnut..... 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
26. jún 2009

hasli,to viem, len ja budem mat dvoch,aj ked viem, ze lenka problemova nebude,ale o erika mam obavu, ten sa nevie zaradit do kolektivu a nema vobec ziadnu trpezlivost,ale ved uvidime 😉

aadula
26. jún 2009

ahojte

cicuš ako je u vás? ja sa riadim nejak v poslednom čase podľa vášho počasia..viem čo ma čaká za takú hodinku ..dve 😉

chystám sa trošku na trh, Samko je už naštartovaný pri kočíku a jeduje sa že už neideme... 😝

zuzadlo
26. jún 2009

ahoj cicus, obcas tam chodievam, ked pojdem dam ti vediet 🙂 o kolkej tam chodievas ty?

hasleerka
26. jún 2009

no mne sa dobre upratuje, spieva mi tu Kája ... akurát rozmýšľam či poodkladáť zošity a šlabikár na pamiatku

cica13
26. jún 2009

Aduli...krasne.....svieti slniecko....mam nachystany balicek, idem ti ho poslat, len sa vysuchtat s tymito mojimi dvoma krpcami.....to potrva 😀 😀 😀 😀

Zuzi individualne.....ale castejsie po obede alebo navecer, ale cez prazdniny mam Filipa doma, tak budeme aj doobeda chodit

aadula
26. jún 2009

cica super..si ma potešila

kočky ..pekný dník...hádam keď malý zaspí tak sa sem dostanem ak zas kôň nezblbne papa

cica13
26. jún 2009

Babulky, viem,ze vase deturence maju asi vsetky bicaky, ale keby ste o niekom vedeli, tak dohodte, predavam po Filipovi, zistili sme, ze mu je maly..... http://sport.bazos.sk/inzerat/1904922/Predam-de...

bodka13
26. jún 2009

iwus ...jedna dvojka zo slovenčiny ☹
zuzi ...aj my budeme prváci 😉 budeme si vymieňať infošky 😀

...idem sa tváriť,že niečo robím na obed som túúú 😀 😀 😀

zuzadlo
26. jún 2009

cicus, poslala som ti IP

hasli, pridem ti zaspievat aj ja 😀 ,velmi rychlo poupratujes 😀 😀

zuzadlo
26. jún 2009

ahoj bobecka: dobre,tak drzim palceky a pevne nervy v tej skole 😀

bodka13
26. jún 2009

😀 😀 😀 to tak dobre spievaš zuzi? 😀 😀 😀
...neboj aj Davidko je ako živelná pohroma ale učiteľky si ho v škôlke chválili 😉 -treba ho len správne zaujať,tak dúfam že budeme mať šťastie na učiteľku 😉 ...možno budeš z Erika príjemne prekvapená 🙂

hasleerka
26. jún 2009

zuzi berem ťa za slovo, zaspievaš, kuknem prvácke knižočky a ešte aj pomôžeš 😀

zuzadlo
26. jún 2009

bodecka... 😀 spievam falosne,ale s velkym citom 😀 😀 😀 a keby si mala s tym erikom pravdu, to by som bola rada,lenze jemu ,ked sa nieco nedari, hned zacne plakat a uz s cinnostou skoncil,tak uvidime 😉

bodka13
26. jún 2009

...papa 🙂 prídem k obedu,tak niečo mňam-mňam 😝 si prosím 😀 😀 😀

zuzadlo
26. jún 2009

hasli,jasne, ze vahas 😀 😀 ,len neviem, ci ma koli tomu spevu nevyzenies 😀 😀

cicus,si ulozena 😀 😀 😀

cica13
26. jún 2009

Babule idem na postu...papa zatial 🙂

zuzadlo
26. jún 2009

ok bodecka, slepacia polievocka a china s ryzou,paradajkovopaprikovocibulovy salat 😀 😀 ,moze byt?

zuzadlo
26. jún 2009

cicus, papa

hasleerka
26. jún 2009

zuzi neboj ja som hrozne hluchá a najma po piatom poldecáku už všetci spievajú pekne, teda aj ja ... a hlavne aby chytili super učku, tak to zvládne

ozi včera sme boli na tie čerešničky, síce sme nespievali, lebo sa zle oberalo, popršalo, muž bol celý čierny od stromu, bol tam len chvíľu a už zas začalo pršať ... ale som naumývala núkajte sa

zuzadlo
26. jún 2009

hasli,tak treba aj napiect 😀

zuzadlo
26. jún 2009

ak budes chciet ,mam rychly recept na kolacik, je to na pohare a miesa sa v jednej mise rucne 😀