Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
2. mar 2010

fajnová bublaninka 😝

dobrú nôcku 🙂

Cicuš zajtra sa okúpajte aj za mňa 😉 😵 😵 😵

cica13
2. mar 2010

Neboj Bodecka....okupem sa za vsetky 🙂 🙂

doseti
2. mar 2010

no takto na noc priberieme z koláčika 😀

emily333
3. mar 2010

dobre ranko Mi hlasi uz je po daždi zo sniežikom a vyčasuje sa 😉

andreah70
3. mar 2010

dobré ránko 🙂

to čo ste tu za tému preberali že zrušiť Oščadnicu 😠 tam si pekne voličské preukazy vybavte a pôjdeme voliť pekne spolu 😀 😀 v Oščadnici

Cica dobre sa vykúpte vyzerá to tam pekne a aj ceny sú približne rovnaké ako v Tatralandii 🙂 ..............inak bublaninka by mi ku kávičke bodla 😀 😀

Reni ako ste zvládli noc, už je malej lepšie?

cica13
3. mar 2010

Dobre ranecko!
U nas svieti slunecko, ale v noci prsalo.

Andy vykupkam sa poriadne aj za vas! Vecer sa ozvem.

Prave Ilko rozprava pocasie, normalne ochladenie ma prist.

Andy, sikovno sa nukaj bublaninkou, lebo uz ide do dozy.....🙂)

andreah70
3. mar 2010

Cica ďakujem 😵 je fajná 😵 a šťastnú cestu

hasleerka
3. mar 2010

pekné slnečné ránko ... cica nestraš s ochladením, ved ja som už zimné topky spratala ☹

hasleerka
3. mar 2010

no že som tu ja včera neostala, tu sa bublaninka papala ... len mi zamrzol pc a kým to naskočili tak už prišiel drahý z práce, tak som sa mu bola venovať

hasleerka
3. mar 2010

cica vyzerá to tam pekne, tak sa fajne vykúpte ...

iwusska
3. mar 2010

VIANOCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀
o stvrtej rano ma zobudil buldozer 😠 tolko nam napadlo snehu, ale inak je krasne, aj 😎 svieti
idem vas pocitat

iwusska
3. mar 2010

cicus super vam bude, tak si to uzi aj za mna 😵
reni ako je bambulke? dufam ze lepsie 🤐 ak nie chod s nou na injekciu, nech sa ti nedehydruje, ako mne Ninka ked mala 2 a 1/2 roka ☹ potom sme stravili tyzden na infuzkach....brrrrrr

zuzadlo
3. mar 2010

ahojte bablky
reni,ako je chorobke,ako ste stravili noc?

ivusik a tebe ako,uz lepsie?

ja som mala v noci vysoku horucku,rano som sa ledva vytrepala z postele do prace,ale nastastie som sa dobre vypotila,nasadila som si bioparox,strasne ma boli hrdlo ☹

hasleerka
3. mar 2010

iwus riadne zakúr, nech sa ten sneh už topí ....

zuzadlo
3. mar 2010

veru,uz nech sa bundy zhadzuju dole 🙂 a je pekne teplucko

iwusska
3. mar 2010

zuzi dakujem uz je to lepsie aj ked to este nie je ono 😖 aj ty sa rychlo vyzdrav, mne na hrdlo najlepsie zabera neoangin...a co sa tyka tej navigacie, aj ja zhanam, ak sa da, das mi kontakt?
hasli keby sa dalo tak zakurim, mne uz tato zima lezie na nervy, ved bolo tak krasne, ako na jar a teraz zasa nakydalo a vraj koncom tyzdna ma byt celodenny mraz a v noci -15st. 😠

zuzadlo
3. mar 2010

iwusik,to ja som sa zaregistrovala na jednom hore a obcas tam napisem a vedela som, ze jeden z nich to predaval,neboli sice nove,tato moja ma tusim 2 roky,ale uz sa nevyrabajuja ich tam tiez nepoznam osobne,len to tam pisali na fore a viem, ze co mal ,tak vsetky aj predal

iwusska
3. mar 2010

aha....aj tak dakujem, ved urcite zozenieme 😉

zuzadlo
3. mar 2010

velmi rada by som ti pomohla,ale este sa skusim spytat suseda, viem ze aj on predaval,ale ci predal vsetky neviem, ked na neho nadabim, tak sa ho spytam 😉 budem na ta mysliet

zuzadlo
3. mar 2010

idem trosku poupratovat lenke skrinu a male veci odlozit,zatial pa

lilu18
3. mar 2010

pisem a pisem a vobec mi to sem nehadze

lilu18
3. mar 2010

konecne..sa vidim 😀

ciculik iste sa krasne kupkate a bublaninu chrumkate 😝
iwus to co??vase pocasicko nema kalendaar...ved jar je za dveramiiii 😀 My sme uz umyli a odlozili snehule 😵

renka9
autor
3. mar 2010

ahojte 😵
dakujem , ze ste na nas mysleli....Angelika je uz OK, v noci pohoda, ani raz nevracala, len bola nekludna...dalsi den dovolenky mam v prdeli 😒 . Rano este polezkavala, ale teraz uz opat vymysla 😉 , fuuu, chvala bozku. Takto pred rokom som s nou bola aj ja na infuzkach v nemocke, tiez mala vracaky, bola dehydrovana ☹

kam isla cicuska? idem si precitat...
robila som pizzu, da si niekto?

lilu18
3. mar 2010

zuzi tiez som doobeda odkladala male a este aj zimne veci..net mi nesiel .dokonca kamoska farmarcit za mna musela 😀 aspon som si porobila

emily333
3. mar 2010

ahojte mnam pizza este mame ? 😉 vy uz zimne veco odkladate ? ta vy ste teda šikulky ja nemusim povečsine som mala iba botasky 😀

hasleerka
3. mar 2010

čawte dievčence, čo robíte????

hasleerka
3. mar 2010

reni ostalo ešte kúsok pizze, mňam zhltla by som ... emily ty furt robíš šoféra, tak ti aj botasky stačia ... ja som dnes kukala v obchode super jarné topky, kurňa len som ich neobula bo mám hrubý nart, ale také boli super na opätku, až mi je z toho do plaču 😢 😢 , škoda že ich neurobili znútra na zips

emily333
3. mar 2010

uvarila som pudink ale musela som ho vykydat 😠 najprv som dala sol a neskor som to pocukrila a aj tak to bolo slane 😠

andreah70
3. mar 2010

emily 😀 to sa ti teda podarilo, aj ja som už kedysi osolila čaj 😀

ja zimné topánky vyťahujem tiež len výnimočne, zimu odchodím v teniskách, je však pravda že všade chodím autom, autobusom som nešla hadam aj dva roky 😀
Nika si tento rok kúpila dvojo čižiem a tiež chodí väčšinou v teniskách 😀 mm je tiež teniskový, jediný kto nosí zimné je Dominik 😀

renka9
autor
3. mar 2010

emily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si zalubena????? 😕

posledne kusky pizzeeeee, dajte si 😉