Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
11. mar 2010

OK, eya, mas IP, a este hod to foto pleaaaaaaaas 😀

cica13
11. mar 2010

kto mi pride pozehliiit???? 😀 😀 😀

Eya, uz sme tu tri, co mame synov Davidov 😵

eya
11. mar 2010

hodiiim aj foto,teda ja nie ale draheho poprosim nech mi sem supne par fotiek,jaa technicky antitalent 😀

cicus no to je supeeer 😵 ja som bola za mladi buchnuta do spevaka zo skupiny Depeche mode,tak po nom ma meno nas David 😀

eya
11. mar 2010

no uz ide moja dcera na PC tak mam docasny vyhadzov 😀 😀

jalao
11. mar 2010

Renka, dakujem moc 😎 😎 Zdravim baby... 🙂
A este k domu...my zatial spojazdnime len prizemie, co je zhruba 3-izbovy byt a potrebujeme predat byt a az potom dokoncit poschodie, kde uz budu mat decka 2 izby - dievcata spolu a mlady svoju. Lebo u nas je to teraz vecer vzdy uz blazninec v deckej izbe...Jeden chce spat, druha chce este citat, dalsia chce pocuvat rozpravku z CD, dalsi ale nechce 🙄 🙄 A ja robim s MM vecerneho policajta 😎 😎

lilu18
11. mar 2010

tu soom

Cicus // ☹ povinny su brat len predskolakov moja 😒

bodercka divna lebo zaspala o 10.30 😕

no idem zase k nej este nakuknem

Kocky cim ide lak na nechty dolu zo satociek???pomooooc

aadula
11. mar 2010

ahojte vy ste sa dnes riadne rozkecali 😉

Angelike všetúčko najlepšie prajeme k meninám, hlavne nech je čím skôr zdravučká 🙂

lilušik, skús odlakovačom...snád by to mohlo zliezť 😉

cicuš, inak podľa môjho názoru, keď ty si zamestnaná, tak by ti malého mali vziať do škôlky... ale je pravda, že o predĺženú MD keď zažiadaš tak ti schvália...ale je to divné, že ak máš zamestnanie..prečo ti ho ona nechce vziať..príde mi to skôr, že majú obavy ... 😠 😠 a to nevedia aký je Davidko šikulko 🙂 😵

tatolu
11. mar 2010

Ináč, je to podľa nového školského zákona, že škúlka ak prijme hendikepované dieťa, je to na úkor 4 zdravých. Je asi jedno aká je to diagnóza 😒 .
Teraz rozmýšľam, či aj môj Tomi pôjde do škôlky na úkor 4 detí 😕 Keď som dávala prihlášku, o tejto diagnóze sa ešte nevedelo 😔

lilu18
11. mar 2010

Adulka dik,,to by zisla aj farba

a s tou skolko na isto viem ,ze z ich strany je povinnost len predskolakov zobrat ci uz je matka zamestnana ci nie to nezalezi .Az by siel na adaptacny program,je to len dobra vola riaditelky. Zial taky je zakon. ☹

http://sk.fotoalbum.eu/lilu18/a399212/00000065

kuk na nas 😀

tatolu
11. mar 2010

Vivka je milučké zubadielko 😉

lilu18
11. mar 2010

tatolu si tu nebola ked som pisala asi dlho tukam 😀

Tomi podla mna nie je chore dieta.U nas v ms je jedno dietatko co sa narod.len s 1 rukou a slo ako zdrave nie na ukor 4 deti

lilu18
11. mar 2010

diky tatolu aj papagaja ako sedi na nej si videla?? 😀

bodka13
11. mar 2010

Lilu ..toto som našla tu na koni
alca85 • 1d • Dnes o 10:41

Škvrny od laku na nechty môžeme odstrániť zmesou z rovnakých dielov liehu a acetónu. Tiež ich môžeme zlikvidovať tak, že látku podložíme bielou handričkou a poklepávame ľahko vatou napustenou odlakovačom, ktorý neobsahuje olej

bodka13
11. mar 2010

super fotky Lilu...a papagáj si takto posedáva? 😀 😀 😀

iwusska
11. mar 2010

lilusikVivka je rozkosna a na tej poslednej foto ako sa tvari 😵 😵 😵 aj uja Hena tam kusok vidno 😀

lilu18
11. mar 2010

bodecka//zlata si dakujem vyskusam..papagaj je tam kde je zradlo 😀

iwus diky a co kubin??ako dopadol??

iwusska
11. mar 2010

lilu nedopadol nijako, boli 4 rocniky a ona nemala vhodnu basen...ale ved ja som ani nic mimoriadne neocakavala 😵 no idem mucit telo, zatial sa majte, mozno este spravim kuk 😀

tatolu
11. mar 2010

Myslíš tú farebnú masku? Lebo iného nevidím a vôbec nie žrádlo 😀 😀 😀

Viete čo mi teraz Tomy vystrojil? Píšem mail a on si pekne stojí vedľa mňa a smrdí mi popod nos. Ešte som sa ho spýtala že čo robí a on že kak. No čo nech tlačí nie? Ale on si všetko vyzliekol a pekne to vytlačil von - na koberec. No nemohol si hneď aj nočník zobrať?

Lilu, keď tak rozmýšľam, budeš mať pravdu. To sa týka detí, ktoré v minulosti bývali integrované. Ale potom Cmučík má naozaj zle vyjadrenie od dr. 😠 😠 😠

aadula
11. mar 2010

lilu krááásna je Vivka 😵 😵 a ten vtáčik na nej...ja nemusím takých, ale moja mama tá by sa s ním aj porozprávala 😀

iwuška pekne si aj za nás zacvič 😉

tatolu, 😀 😀

hasleerka
11. mar 2010

awojte ... reni škoda trička ale skús ešte lanolín na to

cica to je škoda, že Davidka nevezmú do škôlky

emily aj ty si sa dnes činila že si žehlila??? tiež si šikovnica

no teda reni čítam že škvrna pustila, čím si ju vyprala???

hasleerka
11. mar 2010

Vivi je zlatučká...

renka9
autor
11. mar 2010

haslerka, postacil ten moj Vanis 🙂

renka9
autor
11. mar 2010

vivi zlatucka, papagaj tiez 😉

zuzadlo
11. mar 2010

ahojte hviezdy,nestihla som vas citat,ale gratulujem angelikam k meninkam 🙂

co sa mi dnes stalo= bola som objednana na pol deviatu k psychol.,rano som prisla z prace, cupitala s detmi do skoly , vyprevadila mm ku svokrovcom a este vravim :nemozem zabudnut, prisla som zo skoly, hodila prat a zacala upratovat,o 8,55 mi zvoni mobil a ozve sa mi ,pani soosova,,co je s vami,ja vas cakam-to ste mali vidiet tu vrtulu,bolo 9,00 a uz som u nej klopala na dvere,strasne som sa ospravedlnovala ,ze som zabudla ako na smrt a na to ona, to je stgrasne,aby doktor volal pacienta 😠 ,tak som jej to vysvetlila a potom sa to utriaslo,ze chodim poctivo, takze je to v pohode

...no a povedala mi to ,ze by este s tym specialnym pedagogom pockala,ze erik je velmi sikovny a vnimavy a ze ta dyslexia sa urci az okolo 2-3 rocnika

renka9
autor
11. mar 2010

baby, mna zas zacalo nejak boliet brucho...a chcela som vecerat, no jak som si prilozila lyzicu k ustam, pocitila som odpor, nechut... 😠 len mi nepiste , ze je to TO, naco urcite myslite, neni 😀

bodka13
11. mar 2010

Reni...určite to nie je TO 😀 😀 😀 nás TO ani nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
11. mar 2010

dakujem vsetkym za Angeliku 😵
ponuknite sa tortickou, a bavoracik, alebo vinecko, aj chipsy sa najdu, nech sa paci 😉

zuzadlo
11. mar 2010

reni, hold si odovzdavate virozu ☹.....ani mna TO nenapadlo 😀 😀 😀

renka9
autor
11. mar 2010

ale mne bolo uz vcera a dnes doobeda OK, a je mi KO...
bodka, presne som vedela, ze ty zareagujes 😀 , ale pri TOM, je zle iba rano , nie 😀

bodka13
11. mar 2010

no moja ja som mávala ranné nevoľnosti aj večer aj poobede aj hocikedy 😀 😀 😀