Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
18. aug 2008

no nie je žiarlivý, aspoň to tvrdí... minule mal malého dve hodiny - vonku pršalo, tak skoro ošedivel, nevedel si s ním rady.. 😝
ale tie reči o príznakoch a ked to rozoberá celý deň a večer ešte spolu s kamarátom pri popíjaní whisky - to akože neviem koho žiaľ zapíjajú neviem... a potom sa len napočúvam, že nie som vášnivá, neviem aká nadržaná.. a to je človek skoro celý deň s malým a ešte aj v noci teraz malý vystrája.. no fakt nemám chuť.. a to je samozrejme u nich príznak nevery - lebo ktovie čo robí ked je sama doma... 😠
no a pred tromi rokmi bola kríza, ale my sme spolu už 10r, a zosobášený 4r. ale to súviselo s tým, že ked som chodila domov, nikoho tu nepoznám, tak stále sedel pri rodičoch.. ešte ten pracovný týžden sa dal vydržať, a radšej sedieť v prázdnom byte, tak som vysedávala v práci, ked nie v jednej tak v druhej. a vrcholom všetkého boli víkendy, ked som ráno vstala a jeho nikde - celé doobedie.. a neodpustím mu to, lebo som sa musela lopotiť so stolom v obývačke, s kobercami - aj ako tehotná v 4-6mesiaci.. potom som mu to vykričala, tak ešte vydržal poprenášal mi všetko a už ho nebolo 😠 😝
a človek sa nemal ani s kým porozprávať. a tak som si našla kamaráta /kolegu/ - vozil ma do práce i z práce každý deň autom a s ním som rozoberala svoje problémy a snažili sme sa nájsť nejaké východisko 😉 no teraz už s nim komunikujem minimálne, tak zas nemám s kým diskutovať... a to sme asi mali riešiť s manželom, ale on ma nepočúval.... 😒
ale čo bolo bolo, nech si to rieši, ale nie so mnou...

bolulka
18. aug 2008

no chlapi su niekedy skutocne na nevydrzanie.. ale tak som sa nad tym minule zamyslela, ze co oni chudaci maju povedat na nas 😝 my tiez nie sme dokonale a iste robime xy chyb pre nich tiez nepochopitelne 😅 😀

majdiska, treba sa asi skusit vyhrat.. skusat vselijake metody ako to ozivit.. rozhodne treba na kazdom vztahu pracovat, sam sa neudrzi 😉

majdiska
18. aug 2008

no to máš pravdu, len ako na to? ked je stále bez nálady... a zas ked on má náladu, tak ja ju nemám furt...
ozik, síce sa dnes nerozoberajú deti 😉 , ale keby ste vedeli čo mi ten môj srdoš vyparatil - nechala som mu krém v postieľke a takto to dopadlo - kuk foto, no fakt sa mi nezdalo že sa tak pekne sám hrá a kukla som do izby tam hotová spúšť 😀
ozaj asi sa idem farbiť - ideme v septembri na svadbu a asi vypadnem s kolegynkami na guláš, tak nech nejak vyzerám 😉 🙂

bolulka
18. aug 2008

no ten adamko je zabity 😀 😀 😀 jaaj, tie nase deturence, nevedia co by vymysleli.. moja tiez reve za kremom ako za doboskou nejakou 😀

majdiska
18. aug 2008

hádam mu to neublížilo, predsa len všetkého veľa škodí 😀 , aj krémovania ... 😀 😀 😀

veronika13
19. aug 2008

no sranda 😀 ja som tu v albume raz natrafila na jednu fotku, kde bolo celé deco natreté krémom na poprsie od Avonu, som sa schuti zasmiala 🙂

majdiska
19. aug 2008

to muselo vyzerať 😀 😀 , a ako to zvládlo samé? to už muselo byť veľké ...

bolulka
19. aug 2008

majdiska, ake bolo zahlasovanie do jasliciek? idem aj ja dnes nahlasit...

majdiska
19. aug 2008

a kedy nastupujete?
no ja som bola najprv sama, lebo som bola na očnom, tak som si tam skočila. ale bola som len v Jánošovi. to malá pôjde do OZ Jánoško alebo do Detského sveta - ten je drahší, stojí okolo 4tis. sk.
no zobrala som prihlášku a urobila som si exkurziu po jasličkách, u mna jednoznačne vyhralo to, že nie je v blízkosti cesta a pod oknami je ohradený prírodný areál.. V Detskom svete - je to v budove kde sídli Sidéria a zdruhej strany je hlavná cesta.. pekne je to tam vybavené a idú to ešte prerábať.
na druhý den sme boli zaniesť prihlášku i s malým a vôbec nechcel odtiaľ odýst - deti boli von na piesku tak sa chcel s nimi hrať a šmíkať sa. ešte dobre že nebol dnu, lebo keby videl to množstvo hračiek tak ho odtiaľ nedostanem 😀
no povedali že sa mi ozvú, lebo malý nastupuje dakedy od nového roku - aby mu držali miesto, lebo termín zatiaľ neviem. čo sa týka akceptácie prihlášky, tak zatiaľ sme prihlásení, ale či nás príjmu ešte neviem. asi tam zájdem bud. týžden osobne, ked mi nepríde vyjadrenie poštou 😉

bolulka
19. aug 2008

ja chcem tiez januar az marec.. dnes tam teda skocim.. 😉

majdiska
19. aug 2008

no daj vedieť potom ako ste dopadli 🙂
ozaj a už sa nejdete snažiť o bábo? ideš nastúpiť do práce? 😉

bolulka
19. aug 2008

majdiska, neviem.. naozaj neviem.. asi to posuniem o rok - po tych statniciach.. potehulkujem si v nejakej praci a hadam si aj matersku na prveho polroka vylepsim. 😕 aj tak som vzdy vravela ze v dvoch rokoch pojde do skolky.. no neviem.. uvidime.. vsak zahlasime a popripade sa to da iste aj zrusit.. 😉

majdiska
20. aug 2008

ahojky, bolulka ty si si včera robila niečo s nikom, najprv tam bolo snž, potom nie a teraz znovu 🙂
a ako bolo na zápise? 😉

bolulka
20. aug 2008

majdiska, este sme neboli.. stale nie je kedy.. ale dufam, ze zajtra to zmakneme.. 😉

majdiska
21. aug 2008

bol niekto plávať? ako bolo ? 🙂

emmka3
21. aug 2008

ty co tu? 😉 suseda bola, ale nestretla som ju, tak som sa nemala ako spytat ...

anicka
21. aug 2008

my sme boli, vodička bola super teplá 🙂 😉

majdiska
21. aug 2008

no čo ja tu? ty čo tu robíš 🙂
a bolo hodne detí?
😀

bolulka
21. aug 2008

dievcata, aj vy podporte peticiu, ak ste tak neucinili este... vo volnej diskusii...

anicka
21. aug 2008

majdiska tak normálne ako vždy, mylsím že asi sedem 😉

bolulka akú petíciu o čo ide?

bolulka
21. aug 2008

o nas buduci rodicovsky prispevok 😉

tretulka
21. aug 2008

bolulka, my sme sa pridali chvilu po Vas 😉

bolulka
21. aug 2008

jeej vsimla som si.. ostava nam len modlit sa, aby sa konecne niekto pozrel na nase zaujmy a nezalepovali nam nadalej oci takymi prdplatnymi narazovkami... 😠

anicka
22. aug 2008

podpísané 😉

veronika13
22. aug 2008

ahojte, ako sa máte? to máme zas krásny deň, čo? sa teším, keď pojdeme vonku

veronika13
23. aug 2008

ahojte, ako sa máte? som to s tým pekným dňom asi zariekla, dnes už je pod psa 😝 ale hádam zajtra sa polepší, rada by som kdesi išla s rodinkou konečne

majdiska
23. aug 2008

my sme boli dnes na chate na guláši. od včera bola u nás segra, ale už odišla a malý spinká 😉 to vám je poriadna rapotačka 😀 . a začínam riešiť jeho narodeniny a mám z toho depku čo kde zhánať. mám síce ešte skoro 1 a pol mesiaca ale už asi treba začať 😀

majdiska
23. aug 2008

ježiš nie sestra ale malý 😀

veronika13
23. aug 2008

majdiska, a prečo máš depku? a čo také strášne zháňať? 😅

majdiska
23. aug 2008

no kukla som na MMB a tam som našla toto:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=20296
a neviem, či to mám kúpiť alebo nie a ´čo z toho 😒 tortu mám už vybratú, len som zvedavá kde mi ju upečú, a to ostatné neviem