Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
23. aug 2008

ozaj a kde sa dá spraviť nejaká pekná pozvánka s fotkami? nemám predstavu čo by tam malo byť 😨

veronika13
23. aug 2008

podľa mňa to nie je potrebné, ale ak chceš, nebránim... určite to je drahé. Oproti Elkopu pečú torty nie?

tretulka
23. aug 2008

majdiska, suhlasim s veronikou, ale je to vec nazoru a financii, kolko chces investovat do oslavy... my sme sa s vyzdobou vyhrali sami a stacilo 🙂 , vyrobili sme plagat s blahozelanim /ak by si chcela mozem Ti ho pozicat 😉 / nafukali balony, v TESCU kupili odznak Birthday boy a bolo 🙂 . Malemu to bolo este aj tak srdecne jedno, skor to bola oslava pre nas 😀 , pozvanky sme si urobili sami, muzicek sa vyhral v pc

veronika, asi si to s tou chvalou pocasia prehnala 😉 , dnes sme opekali u svokrovcov, len tak narychlo, kym neprsalo poobede...zajtra sa chystame na to stretnutie mamiciek, tak som zvedava ako to dopadne

bolulka
23. aug 2008

majdiska, ja som si tiez vyrobila sama pozvanku 😉 a to co si dala link - toho maju v tescu pozehnane.. 😉

bolulka
23. aug 2008

inak pozvanku mam aj v albume 😉

majdiska
24. aug 2008

ježiš to som rada. no ja som videla tvoju pozvánku, len neviem kde sa dá také dačo spravič, či vo fotáku, alebo kde. ešte som také nič nevidela..
skúsim kuknúť do Tesca 😉 😵

bolulka
24. aug 2008

majdiska, v pocitaci, v pocitaci 😀 vo photoshope.. 😉

anicka
25. aug 2008

majdiska kočky, majú pravdu v Tescu toho majú ajjajáj (a možno aj krajšie) a skús pozrieť aj v ORSE na stanici, tam tiež mávajú a myslím, že aj za trošku priaznivejšie ceny 😉 🙂

Už teraz sa tešíme na foto z oslavy. 😀

Aj ja rozmýšľam nad oslavou, Maťka má 9.9. meniny. Ja by som ich oslavovať chcela, veď sú to jej prvé. 😀 Len keď som to povedala svokrovcom, tak som sa nestretla práve s nejakým veľkým nadšením. Že načo veď je ešte malinká. Tak neviem, čo poviete Vy? 😕

anicka
25. aug 2008

bolulka asi budem vyzerať ako struhlík, ale neva 😉 Ten fotoshop je predpokladám program, stiahla si ho z netu, alebo? 😕 😕 😕 Lebo tá pozvánka je naozaj super

anicka
25. aug 2008

chcela som napísať truhlík 😀

bolulka
25. aug 2008

anicka, neviem odkial ho ma manzel, ale iste z netu...

ale chce to cas, kym sa v tom naucis robit.. 😉

majdiska
25. aug 2008

no ja som taká istá anicka 😀 ..
tiež som včera hľadala niečo podobné v mojom PC, ale akosi tam nič také nemám. potom som kukala software k fotáku a nič... 🙂
a bolulka nemáš nejaký link?
anicka kde je presne Orsa? dnes ideme do DK, zajtra asi aj plávať tak by sme sa zastavili. budeme asi v DK dlhšie, lebo moja úžasná práčka je stále v oprave a ja mám toľko prádla, že mi ho ide zobrať mama oprať 😉

majdiska
25. aug 2008

anicka skús túto stránku:
http://tahaj.sme.sk/software/19
ja ho už naťahujem 😀

majdiska
25. aug 2008

vlastne:
www.tahaj.sme 😉 , je tam hodne zadara - ja mám odtiaľ antivirák 😀

majdiska
25. aug 2008
anicka
26. aug 2008

majdiska ORSA je oproti veľkej autobusovej stanici, vedľa Stavbára 😉 Idete dnes plávať? 😕 My nie, tak ak pôjdete, tak napíšte ako bolo. 😉

bolulka
26. aug 2008

anicka, ani my, lebo mame uska prepichnute, tak neviem ci sa to moze.. 😒

lubecka
26. aug 2008

bobulka, kde ste dali prepichnut uska... ci u svojej dr.? nevviem sa rozhodnut, ci jej uz dat prepichnut alebo este pockat..

nenka83
26. aug 2008

lubecka daj, cim skor tym lepsie.mne nasi nedali az v skolke, usi mi hnisali, nausnice isli von, potom zas na zakladke zas to iste. potom som si ja sama prepichla znova a nejako sa to polepsilo a nosim. ninke som dala prepichnut uska v porodnici, ziadne problemy nemala. 😵

bolulka
26. aug 2008

lubecka, teraz ti to uz ani doktorka neprepichne.. mne tak aspon povedala.. vaneska je uz na to velika..

my sme boli v Rk nastrelovat..ziadne problemy sme zatial nemali.. nastrelovanie bolo bezbolestne, mala bola vysmiata a nebolo ani stipku krvicky.. 😉

lubecka
26. aug 2008

bolulka, prepac, vyssie som ti opat skomolila meno 😅

aj ja som pocula ze to nasterlovanie je bezbolestive.. a kde ste to konkretne boli? mozem mi dat kontakt prosim? a niekde v DK nenastreluju?

nenka, mne zase povedali taky co sa trochu do toho vyznaju, ze nie je dobre davat detom v porodnici prepichovat, pretoze v tom usnom laloku su kadejake zakoncenia, a ze sa moze nieco porusit, ked sa to prepichne, a moze mat nepriklad problme s ocami.. ze lepsie je to dat ked dieta vyrastie, a dat to u odbornika, napriklad v tych studiach a tak... tak neviem co je na tom pravdy..

my sme nie preto nedali, ale preto, ze ked bola Neska mensia, ona spavala vzdy na uchu tak, ze ho mala uplne dokrcene a ohnute, vzdy som jej ho musela napravat, no a este keby tam mala nausnicu, tak by ju to este viac tlacilo a tak...

nenka83
26. aug 2008

no to neviem, bohvie co je pravdy na tom. naozaj neviem. k nam prisla primarka, kto chce nech da prepichnut.no tak sme dali. svokra je na ocnom, nic nevravela. tak dufam ze to nie je pravda.

my sme vcera stratili nausnicku, dnes sme ju nasli. nasi jej kupili na dovolenke, a maju take zvlastne zapinanie.neviete ci to nikde este zamykaju?

lubecka
26. aug 2008

nas sa nik nepytal ci chceme prepichnut.. mozno kebyze sa opytaju, tak ju dam.. ale to je jedno..

zamykat nausnicky by mali normlane v zlatnictve, ci nie? uz sa to nerobi?

veronika13
27. aug 2008

ešte šťastie, že ja som naušničky nemusela riešiť 😀 ale asi by som tiež dala už v pôrodnici, alebo krátko potom, kým si to deco toľko neuvedomuje. Veď tie zakončenia sú v uchu stále nie?

bolulka
27. aug 2008

lubecka, ja som bola na zaciatku na nu strasne citliva, a nechcela som jej sposobovat akukolvek bolest, takze som jej ani prepichnut nedala 😅 no ale v podstate ani sme este ziadne nemali, lebo nam kupovala svagrina, ktora prisla az ked mala malinka tri mesiace

co sa tyka nastrelovania v kubine lubecka, tak to je katastrofa.. vsade to zrusili - aj v tetovacom studiu.. v rk je to vedla vojenskej nemocnice 😉 mozem ti dat na tu pani telefonne cislo...inak aj moja tak spavala, ze sa jej krcilo usko 😀 ceelkom som na to zabudla.. 😅

majdiska
28. aug 2008

ahojky, tak na plavoške sme boli, Markétka neprišla tak sme si len tak plávali. voda bola super a malý bol dosť spokojný 😉
bože keby ste vedeli aký mám ja divný týžden, nič sa mi nedarí - v jasličkách sme v poradovníku, tak čťo som si myslela že je miesto isé tak budem musieť čakať do konca roku či sa dačo neuvoľní 😒 .. práčke vraj nič nebolo, ale zato si sedí vyše týždna v oprave, že vraj máme upchatý odpad tak som zvedavá.. včera som si bola dať urobiť nové bríle, také celkom pekné som si vybrala, len to je dosť drahé aj so sklami vyše 4tis. Sk, no aby to šľak trafil..
a viete čo sa nám včera stalo - potom čo sme ťa stretli bolulka? išli sme na Malý Bysterec objednať tortu pre malého k narodkám. stáli sme pred prechodom hned vedľa zástavky pri Kúrii. zľava nič nešlo a zprava nám zastavila jedna pani aby sme mohli prejsť. a za ňou si to šinul jeden blázon z Trstenej v plnej rýchlosti. ostali sme so segrou a s kočíkom stáť a čakali sme čo sa bude robiť. on vôbec nebrzdil, tak sme radšej na prechod nešli - akoby mi niečo v duchu povedalo stoj !!! nevedeli sme či nevyletí okolo nej na prechod alebo čo bude robiť a ten blázon to v plnej rýchlosti - min.80-tke vrazil do tej panej rovno pred našimi očami. ostali sme stáť ako prikované.. no horor. pani sa nič nestalo a aj vravela že ten mladý idiot - ktorý mal uplne zdemolovaný predok už zavolal políciu. no segra volala ešte raz, či tam máme ostať čakať a tam sa dozvedela, že nikoho nevolal, len si volal na poisťovnu a kamarátovi aby ho prišiel odtiahnuť. my sme museli prejsť na druhú stranu cesty, lebo mu začal vytekať benzín z auta, aby to nezačalo horieť.. polícia tam bola do 15min.. dali sme naše čísla a išli objednať tú tortu - ani to mi skoro nevyšlo, lebo majú plno. ale zobrala mi to. nazad sme šli taxíkom a už tam stálo i požiarnicke auto 😠
no strašné, človek aby sa bál vôbec na prechod ísť, že ho ešte niekto prejde 😠

bolulka
28. aug 2008

majdiska, ja by som sa postavila, a taku mu natrieskala byt tou vodickou, ze by videlo hovado jedno.. jaj, ja ked som za volantom, ja by so niekedy vrazdila.. 😠

majdiska
28. aug 2008

no tá pani bola úplne v šoku.. vravela, že keby nemala tú opierku hlavy, tak si zlomí väzi.. a on sa správal ako totálny debil, akoby sme za to mohli my, že on išiel totálne ignorantsky 😠
ozaj a ešte som zabudla napísať, že som ešte jednu vec dosrala.. svokra mala meniny, tak sme jej boli gratulovať. kúpila som bonboniéru a ked máme fľiaš doma hodne - alkholu, tak som vytiahla konak - hovorím si dobrý 5hviezdičkový.. a oni šli kopať zemiaky a zobrali ho na pole zo sebou.. kurna a vieš čo bolo v tej fľaške? malinový sirup - no trapas, to si manžel vypočul svoje - všetci sa mu vysmiali a on si zlosť vylial na mne, lebo ja som to nachystala 😀
dnes idem na guláš - zavolali ma z práce, tak som zvedavá ako bude.. aj sa trochu bojím, lebo dnes je presne rok ako som nastúpila na MD. a pri tohto týždnovom ked sa darí tak sa darí, mám obavy či sa zas dačo nedokefrí... 😒 a máme s mužíčkom 4 výročie svadby a 10 rokov, čo sme sa zoznámili 🙂 - no oslávime zajtra, aspon dúfam 🙂

bolulka
28. aug 2008

jaaj, majdiska, ked sa dari, tak sa dari, co 😀 veru je to pravda...

tak s tou flasou si ma zabila.. 😀 😀 😀 ja byt tou svokrou tak sa smejem a nie nadavam.. ved to nebolo naschval a bolo to mile 😀

veronika13
28. aug 2008

majdiska, tak tomu sa hovorí "super" týždeň, chvála Bohu, že ste na ten prechod nešli, takých idiotov by mali zavrieť a vodičák by nemal vidieť do smerti 😲 a určite sa ani nezaujimal či sa tej pani čo do nej vrazil niečo nestalo, že?
jaaaaj, škoda rečí... dúfam, že ti už trapasy skončili. S tou fľaškou do bolo dobré, u nás v dedine sa kedysi stalo, že farár si zavolal chlapov pokosiť záhradu, no kus záhrady, tak kosili ako o život, potom ich zavolal farár, nech si idú dať poháriček, tak im poulieval, prevratili do seba, začali sme jeden po druhom pozerať, hanbili sa niečo povedať, farár mal v tej fľasi svätenú vodu 😀