Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

ritaklea
22. aug 2007

kubincanky kde ste... 🙂

nenka83
22. aug 2007

joj to nasa je total lenivec!ani prevratit sa jej este nechce.aspon sa nemusim bat 😝
nejdes zajtra rano do mesta?

ritaklea
23. aug 2007

nejak to tu po mojom prichode stichlo, nie? 🙂

ritaklea
23. aug 2007

ako som tu prisla sa to tu nejak vyludnilo sa mi zda... 😅

ritaklea
23. aug 2007

aha, nevsimla som si novu stranu 😅

nenka83
23. aug 2007

asik si si nevsimla.boli ma brucho dnes...

nenka83
23. aug 2007

baby idem nahodit veci na mmb, tak kuknite potom

ritaklea
23. aug 2007

jezin, to som ale sprostuo... 😀

ritaklea
23. aug 2007

nenka, zeby kramy? 🙂

ritaklea
23. aug 2007

nenka, pisala si vcera o meste.. Ides, ci ked boli brusko, tak padla...

holubok
23. aug 2007

Ahoj Ritakela,tak to mas naozaj take male hyperaktivcatko,nas sa pomalicky zacal len teraz pretacat,ale on je taky mensi macko tak sa mu ani necudujem.Pozerala som si tvoje fotky a mala sa strsne podoba na oca,nezaprel by to.

majdiska
23. aug 2007

ahoj tretulka, tak to som nevedela, ja som počula o zahraničí. tak to on vôbec už v DK robiť nebude? tam nastupuje od októbra? inak, čo sa týka kočíkov, ja som kupovala kočík z druhej ruky. bola som pozerať i v Poľsku - ale zdali sa mi drahé. a ten čo som kúpila bol po jedom dieťati, používaný 5 mesiacov, je ešte v záruke. 🙂

ritaklea
23. aug 2007

holubok, hej nezapre 😀 však by aj skúsil, tak by videl 😀 😀

ale ta hyperaktivita - to je nieco strasne - ona sa mi vsade chce postavit a potom pada dozadu - este ze som furt za jej chrbtom, ked uz stoji - no ked si odbehnem na zachod - tak mam srdce az v krku...

nenka83
23. aug 2007

nie idem do mesta, len ked sa mala zobudi.mas aj ty cestu?

holubok
23. aug 2007

Ritaklea,kupovala si novy kocik?Uz sportak?Aj ja som pozerala nejake trojkolky,ale tiez v bazare,nove sa mi zdaju prilis drahe.

ritaklea
23. aug 2007

nenka - teraz sa mi nechceeee..

holubok, hej kupovala, ale oplieskala som na nom 8000 - no stoji mi za to...

holubok
23. aug 2007

Aky je to kocik,ak sa smiem spytat?

nenka83
23. aug 2007

ani mne sa nechce ale musim, bo poobede chcem daco poucit.

holubok skus tam na namesti kde je bufet pod chocom, ja som kupovala tam, dava dobre zlavy

ritaklea
23. aug 2007

holubok je to X-lander trojkolka...

nenka, ja idem poobede - ty uz asi nepojdes, co?

ritaklea
23. aug 2007

holubok ale mas ineho macka doma 🙂. kojis?

anicka
23. aug 2007

majdiska:
chodim k Dr. Regulyovej a ju by som chcela poprosit, aby bola pri porode. 🙂
janulap:
zatial este nemam brusko ☹ ale neviem sa ho dockat, drobcek zatial kopkal len trosku, citim to ako take male bublinky 😵

ako s tym stretkom???

ritaklea
23. aug 2007

ahoj anicka,

neboj ani nebudes vediet ako a uz bude kopkat ozajstne. ale zaaavidiim vam tehulkam, lebo je to nadherny pocit. a ja si uz ani spomenut na neho neviem ☹

nenka83
23. aug 2007

ritaklea asik pojdem teraz, no uvidim. sa mi ani moc nechce, len mi treba vela veci vybavit.

anicka.. mne reguliova davala klistir ☹ , a furt mi vravela o kakuskani!! 😉 , myslela som ze ma slak trafi.... a myslela som ze porodim pri nej, no pockali sme si na hrudu!a bol super! ja som moc kopanie necitila, len obcas ku veceru.no uz viem preco sme teraz taky lenivy!!! 😀

anicka
23. aug 2007

ahoj ritaklea,
dakujem za povzbudenie, si poklad 😀 . Neboj druhe babo tu bude ani nebudes vediet ako rychlo, ten hore to urcite zariadi. 🙂
nenka83:
ja som s nou spokojna, je na mna velmi dobra, tak hadam bude taka ja pri porode 😵

ritaklea
23. aug 2007

ja uz chceeeem druheeee....

nenka83
23. aug 2007

to fakt?????

ritaklea
23. aug 2007

heeej....

majdiska
23. aug 2007

ahoj anicka, to moje začalo kopať tak jemne keď malo 22 týždňov, aj to len vtedy keď som ležala na chrbte. zo začiatku mi to bolo nepríjemné, nevedela som čo to je. a teraz bez tých kopančekov ani nebola 🙂 . a dnes je hyperaktívne, len teraz som ho uspala obedom 😀

anicka
23. aug 2007

majdiska, aj mu mna je to kopkanie teraz na zaciatku este slabucke. Drobcek mi asi naznacuje: "maminka idem na Teba radsej pomaly, aby si sa nezlakla" 😀
Ake mate vybrate mena?

ritaklea
23. aug 2007

majdiska, aj mne ti to byvalo niekedy neprijemne na zaciatku - taky zvlastny pocit... 🙂