• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
danka, ty na foto vyzeráš veľmi mladučko, ako také dievčatko, koľko máš prosím ťa rokov?
7. feb 2009 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, presne tolko ako ja :grinning:
7. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretulik, vsak to nevadi.. ani moja nie je aktualna.. na tom nezalezi.. :wink:
7. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika presne ako bolulka mam.. cize 23 :wink:
7. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy pridavame sa k Vam :wink: bolulka tak sa mi zda podla foto ze sme spoluziacky zo zakladky :confused:
8. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka tak sup sup pridat svoju fotku a fotku tvojho drobca do albumu dolnokubincanky :wink:
8. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka, aj mne sa zda.. :wink: no ale sa nas tu zbiera..

jaaj, nastava pre mna nova dilema.. riesim zas pozvanku na narodeniny.. a neviem ako ju idem poriesit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka ty na nieco prides :wink: inak kukala som album lindin no ta jej dceruska je podarena... strasne zlata okana... stretavas sa s nou???
8. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,je v DK nejaky obchod s tehu oblecenim,ak ano je v sobotu otvoreny? maju tam dobre veci a ceny?? :wink: daaakujem..pls. IP asi nestiham sledovat temu..dakujem
9. feb 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, stretavame sa.. v stvrtok boli aj u nas.. no je podarena ta malinka - isto.. a cela po ockovi.. skoda ze sa tu k nam nechce pridat, papluch jeden... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo sa nechce pridat??? pozdrav ju niekedy... bolulka a ty si sa tu minule pytala (teda asi si to bola ty) ci je v kubine este nejaky obchod s maskami okrem toho v kocke... tak sestra povedala ze je nejaky pri nemocnici v nejakom sekači..
9. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, no vyzeráš ešte menej ako na 23 :slight_smile: ja už mám 23 za sebou :grinning:
ale to letí, čo chvíľa sú tu druhé narodky :sunglasses:
začínam sa tu strácať, kto koho pozná osobne, kto ste s kým spolužiačky...
9. feb 2009 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja poznam jedine bolulku... uz nikoho ineho....

nam sa blizia zatial len prve narodeninky... juuuuj uz len 10 dni :wink:
9. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, danka, tak vas caka prva veeelka oslava, vsak? co pripravujes?
9. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caka naaaas. ale oslavovat budeme az 28 tak este mame casu dost... no teraz riesim tortu... dufam ze aj daco poriesim :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zacala pracovat na pozvanke.. v albume mam prvy napad kostry... :unamused:
9. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevie niekto zohnat pekne cislice?
9. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, karnevalové masky predávajú oproti kocke cez cestu v tych dlhych obchodoch pod bytovkou. tam kde je to nové hračkárstvo
9. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež len bolulku poznám :slight_smile: ale rada spoznám aj ostatné, niekedy z jari môžeme dať stretko, keď sa bude dať aj vonku byť, nie?
9. feb 2009 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemine, ja som sa uz asi z kadou za vas stretla.. :grinning:
10. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka ake cislice myslis???
10. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka, pozeram, ze nasi drobanci su cca rovesnici a ze oblubuju rovnaku vykrutenu polohu pri spanku :wink: z fotiek sa mi nezda, ze by som ta poznala ... hod nieco o sebe ... napr. vek a kde byvate :slight_smile:
10. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, take pekne na tu pozvanku.. :wink:

hore malo byt "z kazdou"
10. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
tak my máme smolu, malý už skoro mesiac maroduje. vyzeralo, že to prešlo a po pár dňoch začal znovu smokliť a kašlať... ešte dobre že bez horúčky.. ale aj tak sedíme doma a sakriš nakazil aj mňa, tak kýcham ostošesť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je lepšie, aj malému. švagorinka mi odporučila jedny kvapky od kašlu nejaké brom.. neviem čo, a sú lepšie ako hedelix. majú trošku alkoholu, ale malý už toľko nekašle.. ešte zraziť nádchu a bude dobre :wink:
11. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozik kúpila som Palette deluxe tmavohnedú v 101 - si predstavte aké sú rozdielne ceny, v tescu stála 145 a v 101- 132sk (prepočítajte si to na eur,mne to ešte moc nejde)... a zasa krém na tvár v tescu 132 a v 101 až 159sk.. no som zírala :fearful:
11. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska tak to uz skore uzdravenie prajeme nech ste rychlo fit :wink:
11. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj emmka3 no ano Maťko rad spinka na pravom usku a najradsej ho ma uplne zahnute sa bojim ze mu tak ostane :confounded: snazim sa ho davat co najviac na opacnu stranu ale on si aj tak robi ako chce :grinning: mne sa tiez nezda zeby som ta poznala...my byvame na Hattalke a vy?
11. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka nechodila si nahodou do druhej triedy na nemocninu? len jeden rok hm??
11. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodila som na nemocicnu do "skolicky" v 1. triede 2.polrok... :slight_smile: preco? boli sme spoluziacky???
11. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka dakujeme za povzbudenie :wink:
inak som na..tá, zasa mi nejde v práci net, tak budem musieť pracovať teraz - kurnik ja niekoho zavraždím.. ja fakt neviem ža čo platím... a doma akonáhle začne snežiť, tak internet vypadáva... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok