• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

13. septembra 2017 
majdiska, ty chodis do prace :astonished:

ozik, kedy mate ten karneval.. mi v piatok 20.-teho o deviatej rano..
11. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka, vy mate iba mesiacik? som si doteraz nevsimla.. a co nove v porodnici a na oddeleni sestonedelia? :wink:
11. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka tak hej boli sme spoluziacky... :wink:

majdiska no tak este aspon tyzden ti isto nepojde.. vraj ma stale snezit.. no na porazenie... chceeeeeem uz jar...

bolulka a aka ide byt klaudia maska???
11. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul ako vždy na urbáry, inde nie... len som potrebovala pustiť odvody a dane a samozrejme internet tam nejde... zasnežilo im vedenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ten karneval je 21.2. v sobotu dakedy poobede. každá maska dostane balíček sladkostí a bude i tombola.. už sa teším aj za malého - hlavne na sladkosti :dizzy_face:
11. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, to by si nam tu stonozku mozno aj mohla pozicat, hm? :wink:
11. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka asi po starom :slight_smile: deticky sa stale rodia

danka.k ty si ma pamatas?...no pani to bolo tak davno...ja si pamatam len alicu kuhejdovu lebo jej raz z nosa tiekla krv a ona plakala ze umrie :grinning: a este dadu kubikovu neviem preco :grinning:
12. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ta potom tiez kdesi odisla do skoly inde.. tusim na kukucinku.... no a dada tak to bola pripad... ja osobne si ta nepamatam, ale viem z fotky si ta pamatam :wink:
12. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ja teraz síce bývam vo vrábľoch, ale pochádzam z Dk... a chystám sa tam aj rodiť... čo hovoríte na kubínsku nemocnicu?
12. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anjelikbambulka, no ja som tam rodila pred mesiacom a nemozem sa stazovat bolo super :slight_smile:
12. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka.k tak to som sa asi velmi nezmenila od 1.triedy :dizzy_face: aj ja mam kdesi nejaku fotku z nejakeho vyletu tusim z Bojnic(?) musim si ju kuknut ci ta tam nespoznam :slight_smile: triedna bola Dana Vojtasova ze?
12. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka: hej hej ona nam bola triedna... a nemas foto co sme sa cela trieda fotili na konci roka??? no len trosku si sa zmenila :slight_smile: a potom si kam odisla a prečo vlastne??
12. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sla som na cirkevnu, nasim to niekto poradil, ze tam maju deti a je tam super :slight_smile: tak od 2.triedy som bola tam...tu fotku z konca roka nemam hmm to by som chcela vidiet :grinning: kde sme sa fotili?
13. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yuyka, koho si mala ako doktora pri pôrode? a ku komu chodíš ku gynekológovi?
13. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri porode bol dr.Hruda a moja gynekologicka je Šuňalová
13. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snjelikbambulka: ja som rodila v DK pred rokom a bolo fajn. Dr. mám Regulyovú a ona mi bola aj pri pôrode.
13. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada, že ste všetky s nemocnicou v DK spokojné... určite budem aj ja :slight_smile:
anicka, pozerala som tvoje albumy, malá je slniečko :slight_smile: na plávanie ste chodili do parku?
13. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka tak ked budem u nasich tak ju zoskenujem a poslem ti ju... ale ja zabudam tak mi to obcas pripomen :wink:
13. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka, my byvame na Dukelskych :wink: a tych 28 v nicku, je tvoj vek? ale asi nie, ked pises, ze si chodila do skolicky ... tam zacinal az moj o 4 roky mladsi bracho ... inac, aj nas rodil Hrudik a myslim, ze je nas tu troska viac odrodenych v jeho rezii :wink: On sa nejak cini :grinning:

a k tomu spanku maleho, tak t usko som si ja veru nevsimla, ale vykruteny je jak spirala :grinning: ale len vtedy, ked je mimo perinky, inac je asi rovno ... myslim ...
13. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik, no ja som rodila na Vianoce a bol asi krizovy rezim :grinning: takze, co sa tyka porodu a sestriciek z gynekologie - spokojnost nadovsetko, rodim kazdy den :grinning:
no ale nerezala mi jedna sestricka z novorodeneckeho a ako na truc, za tych 5 dni mala asi 3 dni sluzbu ona ... no krizovy rezim :grinning: ale prezili sme a v zdravi sme po Vianociach palili domov ... :dizzy_face:
13. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka, takže ste mali nádherné vianoce :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelikbambulka: ďakujeme :wink: áno do parku, bolo super, teraz na zimu sme prestali, ale od leta znovu začíname :dizzy_face:
13. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj musim uz aj ja tej marketke zavolat a dohodnut sa s nou na to plavanie.. dnes som nasla v skrini koleso ani neviem ze ho mame tak som ho malemu nafukala.. ohromnu radost z neho mal.. ale asi iba tri minuty :grinning:
13. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vravim, ze nas tu skoro kazdu odrodil hruda :grinning: ale je super.. :wink:
13. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vas mal hruda vsetky raaaaad. :grinning:
13. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka3 tak sestricky z novorodeneckeho som ani ja moc nemusela... z tych 6 boli v pohode asi len 3 a zdalo sa mi ze tie 3 horise su tam kazdy den ...a to som tam bola od utorka do pondelka :confounded:
13. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
mna tiež rodil Hruda a bolo super, no a či rodiť každý deň - to hej, len potom starosť o malé to už je iná kava :wink:
bolulka, no ono by to s tou maskou šlo, len jeden problém ako by som ju dostala z DK domov.. ja síce idem do DK zajtra, ideme už cvičiť s malým k detičkom a skúsime aj plavošku... dúfam, že sa nič nestane :unamused: malému je lepšie a zisťujem, že pobyt na čerstvom vzduchu mu viac pomáha ako sedieť doma, len dúfam že to nezakríknem :wink:
14. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, prepáčte, že som sa sem votrela, ale chcem sa vás opýtať, či náhodou nepoznáte Katarínu Kramárovú z DK, je to moja kamoška a od maturity o nej nič neviem,neviem možno sa už volá inakšie ak sa vydala, som jej aj list písala a nič, na ulici Janoškovej bývala ak vám to niečo hovorí.díky
14. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau petrark,ja poznam Katku Kramarovu tu z Kubina,ale ona je uz vydata za Janka Kramara,tak neviem ci myslis tu,alebo to moze byt aj jej svagrina ak sa volala tak za slobodna.Pochadzala z tej viacdetnej rodiny?Ak hej,tak by som sa jej mohla opytat a dat ti potom info :wink:
14. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yuyka, napodobne ... mne sa tiez zdalo, ze ta protivna je tam skoro stale :wink: takze to nebolo poporodnou depkou, ale niektore su tam asi fakt divne :confounded: ale prezili sme a o to viac som potom doma studirovala net a teraz som uz taaaak mudra ;-D
14. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok