• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
majdiska ktoré prášky teraz mysliš, trošku som sa stratila.:confused: Pokiaľ viem, tak lovela - tá pre detičky je len prášková. :frowning2:
Ja momentálne používam tekuty ariel, ale dobry ja a tekuty persil gold. Ja tie tekuté používam, lebo v návode na práčku bolo napísane, že je vhodnejšie používať tekuté, lebo klasický prášok sa zvykne upchávať v zásobníkoch. Akú máš práčku?
24. aug 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pranie. tiež používam tekuté - na striedačku ariel alebo persil (farebné, biele). ja už som zásobníky vyklepkávala niekoľko krát, a to boli poriadne hrče navlhnutého prášku :wink: . práčku mám zvchu plnenú Whirpoolku. :slight_smile:
24. aug 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakú istú ako ja :slight_smile:
už som teraz múdra :sunglasses: ale pred 7 rokmi, keď sme mamine kúpili novú práčku, tiež sme maturovali ako to vyriešiť, aby nám prášok nezostával v zásobníku :slight_smile:
24. aug 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ja davam aj prasok rovno do bubna,ked idem prat...
Nenka,idem mrknut :wink:
24. aug 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do bubna som skúšala dávať. ale keď vidím u našich koľko hrčiek ešte nevypratého prášku ide dole vaňou - naši majú vývod do vane, tak radšej dávam tekutý, ten je koncentrovanejší a všetok sa rozpustí. anicka ty máš koľko rokov, ak smiem vedieť? :slight_smile:
24. aug 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiška: 26 prečo? a Ty? :grinning:
24. aug 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tak to asi zalezi od prasku.Ja mam teraz persil gold,ale uz s amina...s nim som bola spokojna.A za par dni nastupuje Rex soda efekt(taky ruzovy)tak uvidim,co je to zac. :unamused:
24. aug 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 27 r., len tak sa pýtam :slight_smile: . to máš ako moja sestra :wink: možno ste boli spolužiačky
24. aug 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je možné :slight_smile: ja som chodila na OA a kam ona?
24. aug 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na gympel, do konca mesiaca robí v Blave a začiatkom septembra sa vydáva :grinning:
24. aug 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila na OA - triedny mi bol Moravčík :slight_smile:
24. aug 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janulap,tak som sa pytala manzela,ale nebol to on.Inac,mam v Malatinej brata.Byvaju v skolskej bytovke,svagrina tam uci.. :slight_smile:
24. aug 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa asi nebudeme poznať :frowning2: ale Teba by som mala poznať aspoň s videnia, ale nespomínam si. :slight_smile:
24. aug 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majdiska ja ta asi poznam,si sa kamaratila s mojou kolegynou Sisou,nie?
24. aug 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky netík mám len v práci :frowning2: a pomaličky už odchádzam, tak Vám prejem pekný víkend :grinning:
24. aug 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holubok,nie si to ty??? :frowning2:
A ja ze ty.Ze ten kamarat ma dlhsie vlasy a piercing na brade.
Tak to musim hladat dalej,kto to je :grinning:
24. aug 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka, tak pekný víkend - ja mám tiež net len v práci, len makám dlhšie. mám pracovnú dobu od 7:30 do 16h, ale vždy je to dlhšie.
holubok - nejde náhodou o Sisku zo Bzín, už robí znovu na pošte a má dcérku Terezku?
24. aug 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme tu az tolke obchodacky? :grinning:
25. aug 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kubínčanky, nie je tu medzi vami nejaká Zázrifka?
25. aug 2007 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo veronika - uz dlho sme neIPovali :grinning:
25. aug 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to zu zas stichlo? Kde ste vsetky?
26. aug 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika a ty si zo zazrivej?
26. aug 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holubok,tu sme.vcera tu bolo celkom ticho...ja dnes len na skok,lebo ked sa baby zobudia,vyrazame na Kupko do L.Jana-mozno uz posledny krat toto leto :wink:
26. aug 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulap, joooj ani nevrav aj ja chcem uz chodit- vsak na buduci rok sa bude dat, nie?
26. aug 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj,v L.Jane je super malinky bazenik.Lenke je voda v najplytsom mieste po clenky,v najhlbsom po brusko,tak ziadna hlbka...a co je super,ze je v tom bazeniku malo deticiek a mozu don aj s drobcami ist aj rodicia.Tak ked malu posadis do kolesa s otvormi na nozicky,mozte ist aj teraz.Aj nase baby su marcove,a chodili sme uz aj to prve leto.
Tu mam aj fotky z Jana,tak si klikni:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=4887
A dnes sa vyberte aj vy
:wink: :wink:
26. aug 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulap, ja nemozem najst take kolieska - som sa uhladala...

a neni mala na taku nespecialnu vodu :grinning:
26. aug 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ritaklea:
Aku nespecialnu vodu :confused: ??prave sme sa vratili,bolo super :grinning: nechcelo sa nam ist ani domov :frowning2: Buduci vikend je tam kupko otvorene naposledy :frowning2: :frowning2:
Ak take koleso nemas,mozme ti pozicat...mame dve :wink:
26. aug 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Rita akosi ma zanedbávaš :grinning:

lumi som z Terchovej, ale vydala som sa do Zázrivej :wink: Nebodaj ty si odtiaľto? :confused:

juuuj, išla by som sa kdesi okúpať, každý straší, že leto končí a to som si plánovala, že v septembri, keď nebude všade plno niekde vyrazíme :confounded:
26. aug 2007 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika,ale ved mozes aj v septembri...niekde k moru :grinning:
26. aug 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulap, ved taketo male deticky musia mat specialnu vodu...

a ja by som sa bala ju dat na priame slniecko a tak...

ja vam mama des... ale ak by sme sa rozhodli - mohla by si pozicat :grinning: :grinning:
26. aug 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok