Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

blesq
11. máj 2009

za pc moze ludsky faktor, nie elektrika 😀

anicka
11. máj 2009

majdiska mne napadlo to isté, čo veronike nemáte niečo s elektrikov? Lebo to nie je s kostolým poriadkom, že sa Vám postupne kazia spotrebiče. 😕

blesq: to bolo zo srandy či vážne? 😀

blesq
11. máj 2009

anicka vazne

majdiska
11. máj 2009

anicka, veronika - ako tu naozaj blbne elektrika, také malé výpadky.. ale to nie som na PC.. no bráško sa pokúšal dať don TV kartu a ešte veb kameru a ten hnusák čierny, bednový to nerozchodil.. a ked tak len zázrakom.. ale toto mám ešte aspon v záruke.. proste to pustilo samo odseba, ked to nainštalovalo veb kameru - odišla ramka.. to aby si človek k PC nič nekupoval, lebo to nevydrží 😝 ešte dobre že mám urbár 😀 a doma malého zasoplenca 😒

emmka3
11. máj 2009

to mate znova pokazeny PC??? no pekne ...

danka.k
11. máj 2009

ta burka je horor.... aj u vas je taka??? ta by mi ani tak nevadila ale ten dazd je riadny... mam pocit ze nam ide okna vybit...

my mame doma maleho rastika ukašlaneho.... ale musim ho pochvalit... uz robi prve kročky 😉 😉

anicka
11. máj 2009

danka aj tu bola riadna búrka, a gratulujeme k prvým krôčkom 😉

bolulka
11. máj 2009

tak u nas bola taka obstojna.. ale bojim sa ze pri jednej horsej prideme o stresne okna, po pripade do nas tresne blesk (nemame hromozvod) 😝

veronika13
11. máj 2009

no aj u nás sa vybúrila, ale dobre že popršalo, ak krúpy padali, ale len chvíľu našťastie

danka.k
11. máj 2009

bolulka no tak dufam ze okna vydrzia...

veronika vcera som bola v zazrivej a chcela som celou cestou kukat kde to byvas a nakoniec som zabudla 😀 😀 ale vsimla som si kde idete stavat

veronika13
11. máj 2009

no pekne 😀
inak k tej elektrike ešte. tu susedia mali kedysi pílu blízko a mali veľký odber, tak celej ulici sa kazili spotrebiče, nám práčka a aj počítač dosť blbol, nižšie čo bývajú elekrický kotol..

anicka
12. máj 2009

pozerám, že tá elektrika dáva zabrať viacerím ☹ 😖

bolulka neboj vydržia, ale ten hromozvod by som poriešila.

Pozerali ste včera správy na JOJ-ke, na kubínskej zhoreli dve chaty bez hromozvodu do tla. 😢

emmka3
12. máj 2009

caute baby, tak my sme dnes boli prvykrat na plavani ... a bolo superrrrr 😵 😵 😵 teplucka vodicka, pri bazene teplucko ... maly ani nemrnkol, tak sa mu pacilo a to som cakala, ze bude cerveny od placu a plac kde nic, tu nic 😵 tak sa vytesujem a neviem sa dockat buduceho tyzdna, pojdeme medzi "neplavcov" tak sa aj niecomu priucime, lebo dnes sme uz boli pri skusenejsich a tak maminky mala co robit aby vymyslela program 😀

emmka3
12. máj 2009

myslela som ... maminka 😅 aby ste si nemysleli, ze nam ine mamce robili program 😀

blesq
12. máj 2009

a fotky mam v 3 albume 😀

blesq
12. máj 2009

velice mi to pripomina fotku tvojej segry 😀

emmka3
12. máj 2009

sak to som dala naschval .. na zmiatnutie nepriatela 😀 ale Erzi je s malym Adikom v opare 😉

blesq
12. máj 2009

som mal fukat cigaretovy dym pred objektiv 😀

danka.k
12. máj 2009

emmka tak zmiast si ma zmiatla.. som najprv nechapala preco pise majdiska ze boli prvy krat na plavani 😀 😀

bolulka
12. máj 2009

emmka, co hovoris na latkove plienocky? ja chcem na ne prejst pri druhom..

emmka3
12. máj 2009

latkovky? uzasna vec a laska na prvy pohlad 🙂 mne sa tento system paci, v konecnom dosledku setrime peniaze aj prirodu 🙂

danka.k
12. máj 2009

bolul a kedy ide byt druhe??? 😉

emmka3
12. máj 2009

ale v DK je to este velka neznama, aspon u mamiciek s ktorymi sa stretavam, len jedna latkuje tak ako my ... dnes su uz mamky zvyknute prebalit a vyhodit a myslia si, ze by latkovanim uberali nejaky cas svojim detom ... ale tie co chcu, si nastuduju a dozvedia sa, ze to vobec nie je pravda 🙂 moderne latkovky sa totiz nezehliaaaaaaa 😵 cize operie pracka a ty musis len vyvesat, co zaberie minimum casu ... a zvesat, ale to je detto

danka.k
12. máj 2009

emmka a nema v tom maly moc zaparenu ritku??? tohto by som sa asi najviac obavala

emmka3
12. máj 2009

nie, zatial sme taky problem nemali ... vies, dnes su uz tie gatky navrch nie take igelity ako kedysi, dnes su priedusne ale nepremokave a na leto uz mam pripravene vlniacky z merina, co v zime zohrieva a v lete chladi a to je najpriedusnejsie, co moze byt ... a na latku som presla aj kvoli tomu, ze maly je chlapec, a ze v pamperskach je dokazane, ze je o pol stupna teplejsie a zahrievaju sa tie citlive oblasti a v USA uz je vyskum, ze 1/3 chlapcov odchovanych na umelinke ma prblemy s plodnostou 😒 no som sa nejak rozpisala 😅

danka.k
12. máj 2009

no ked raz budem cakat male tak ich tiez vyskusam... len vtedy ich uz nebudu ani vyrabat 😀

emmka3
12. máj 2009

neboj, ja myslim, ze budu a budu coraz prepracovanejsie 😉 sak ja som si robila vybavu pred mesiacom a teraz su zas novinky, ktorymi drazdia 😠 😉 Inac, v niektorych vyspelejsich statoch (Rakusko, Anglicko ) su tieto plienky podporovane aj dotaciou od statu, aby sa tvorilo menej odpadu, no ale tu to bude fakt mozno az vtedy ked budes mat druhe 😉

danka.k
12. máj 2009

na slovensku mozno az o dvadsat rokov.. 😀 ale tolko cakat nebudem..

emmka3
12. máj 2009

co 20??? mozno nase vnucata ... a vies co ma teraz vytocilo, ked nam prislo aj za maleho platit plnu sumu za odpad 😖 joj, sak on ziadny netvori ale viem, ze terz argumentovat niekde na meste latkovkami, tak by na mna pozerali ako na mimozemstana ... tak som sa vyzurila, ponadavala a dnes som to bola zaplatit 😝

danka.k
12. máj 2009

akoze plnu sumu???? a nam prislo ze polovicu za neho... no idem to kuknut ale som si ista ze za neho len polovicu... alebo co som ja kukala??