• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
ako bolo na predstaveni? my sme boli v kubine, ale sme nesli okolo :frowning2: skoda... detickam sa pacilo? :confused:
15. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už mali naplánovanú návštevu, škoda, mohlo tam byť super pre deti
15. jún 2009 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo paradne :dizzy_face: ... veeeeeelaaaa deticiek, velka nafukovacia smykalka, vecsie deticky kreslili na chodnik ... prisla len Ela, Hop bol chory a bol tam este jeden nervozny saso z Mc Donaldu :grinning:
15. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neuveríte, práčka sa opravila sama odseba. som ju v sobotu zapla len tak naprázdno a ona začala napúšťať, no asi je fakt na mna alergická. a dnes som oprala periny a bez problémov, ani neťukla. ale už asi viem čím to bude, dávam moc prádla, budem dávať len 3/4 bubna.. no si predstavte ako by to vyzeralo, keby som znovu volala oprávara, tá hanba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, no môže to byť tým prádlom, ja keď ju narvem, tiež je viacej hlučná :grinning:
15. jún 2009 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska mala by si sa jej vyhrazat ze ju vyhodis... vies ako ti perfektne pojde :grinning:
15. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi začnem a bude to fungovať :grinning:
takže kočky mám pre váš novinku od júla nastupujem do práce. a malý do jasličiek. dnes sme boli kuknúť a malého objal a vybozkával taký chlapček. a on taký šťastný úsmev hodil a potom ho zobrali do dennej miestnosti a hned sa začal hrať.. a nechcel odtiaľ odísť :wink: no nakoniec to bude tak že mama bude nariekať a malý bude maximálne spokojný :wink:
16. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska a kam ide do jasliciek?? a robota aka???

aj ja si myslim ze to bude tak ze mama bude nariekat a maly bude v pohodicke :wink:
16. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budú spolužiaci s Klaudinkou v Jánošovi :slight_smile: už mu chystajú postieľku a ked nastúpi nafasuje skrinku :slight_smile: len ešte zohnať 2 podbradniky a tepláky do rezervy :slight_smile: :slight_smile: bože už som z toho nervozna, ako to dopadne :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dobre to vsetko dopadne :wink:
16. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, a naco podbradniky? :astonished: nam nebolo treba..

a nahradne teplaky? ja kazde rano nieco nahradne v skrinke necham...

uz sa na vas tesiiime... :wink:
16. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám treba, malý ešte nevie sám papať a vačšinou všetko skončí na nom :grinning:
a náhradné tepláčky budem musieť doniesť, lebo my prídeme v pondelok a domov pôjdem až v stredu. aby som nemusela s malým moc dochádzať. cestovať budeme len 3x alebo 2x do týždna :wink:
17. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska tak budete byvat u vasich???

a co ta tvoja robota? kam to ides robit?? ved nam to uz netaj :wink:
mam nove foto ak chcete tak kuk :slight_smile:
17. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, krasne fotocky... malinky spinka v noci tak krasne, az by som ho prisla spapat.. :slight_smile: :wink:
17. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul dakujem :wink:
17. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska nejboj zvládnete to :wink:
danka krásne fotočky :wink: :slight_smile:
18. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..
danka nechcem písať takto na sklo :slight_smile: malý je zlatučký, ozaj ten tvoj synovec sa mi hrozne podobá na môjho malého, nemôžem si pomôcť.. rovnaká vášen v mlákach :sunglasses:
no budeme u našich, tak ako doteraz ked sme chodili plávať, len s rozdielom že budem chodiť do roboty :wink:
18. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, tak rozhoď Ip, zaujíma nás to :sunglasses:
18. jún 2009 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka super fotočky :grinning: a ty s mužom ste asi na zemi spali čo? :grinning:
my sme včera pozerali na domiešavač, u susedov betonovali, tak mal malý zážitok :slight_smile:
18. jún 2009 o 14:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika nie ja som ho posunula a uz spal potom pekne na muzovej strane... tata uz davno od nas vystahoval :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, aj vas :grinning: aj nas :wink: ale hadam, ked maly prespinka celu noc tak sa vrati :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezin, baby ... my v nedelu oslavujeme ... maly ma v pondelok pol roka :dizzy_face: sme mu slubili mrkvove hody :grinning: tak som zvedava, ci sa mu darcek bude pacit :grinning:
19. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš sa nesťahoval, ale vstávam k malému poctivo len ja :pensive:
19. jún 2009 o 09:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika my sme na tom rovnako :pensive: ocko s nami spinká v jednej miestnosti, ale spinká tak tvrdo, že k Maťke vstávam len ja :wink:

danka: malý spinkáva s Tebou v manželskej posteli? :confused: A spinkáva aj vo svojej postieľke? :confused:
Maťka večer zaspinkáva vo svojej postieľke a potom, keď sa okolo pol druhej v noci zobudí, tak ju beriem k nám. :pensive:
emmka to strašne letí, ja som akurát včera rozmýšľala, že budeme mať v pondelok 17 mesiacov. Veď to už je skoro 1,5 roka :grinning:
19. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my spinkáme ako kedy. ocinko spáva stále pri nás, síce mával obdobie ked spal v detskej, ale to už je preč. malý spáva ako kedy, teraz ked sme boli v DK a vrtali, tak sa zle vyspal poobede, tak v noci spal od 20h do 5:30 h bez zobudenia v postieľke :slight_smile: , potom ho ocinko zobudil - šiel do práce, tak som ho zobrala k sebe... no a ked máme horšiu noc, ako túto, tak je to to isté ako u anicky :grinning:
19. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej my mame dnes presne 16 mesiacov :wink:

anicka u nas je postielka zbytocna... tam ho nesmiem ani dat.. rici ako pavian.... takze len v manzelskej posteli spava... ale uz mu donesieme normalnu postel, tak dufam ze bude spavat tam
19. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej babenky, tak ja sa mam pozeram najsamlepsie :grinning: nasa sice spava s nami, ale ja som v noci tvrda ako klat a jediny manzel vsetko pocuje a registruje, a rano mi referuje.. kolkokrat sa stalo ze po mne mala s placom aj skakala a ja o tom ani netusila. :pensive: este ze toho svojho muza mam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emmka, to ste taky velky? neuveritelne.. ten cas tak strasne leti, vsak si nedavno porodila.. :confused: blahozelame k polrocku :wink: a nech mrkvicka dobre padne..

ja som inak zacinala zemiackom s materskym mliekom. prisla mi ta chut taka prijatelnejsia. mrkva ma vyraznu chut.. a potom som do toho po troch dnoch pridala mrkvu.. :wink: atd..
19. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka, tak ty to máš s tým spaním najlepšie :grinning:
ale máme dnes počasíčko, čo? :confounded:
20. jún 2009 o 14:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekrásne.. aspoň si domka uzivam malu.. a sme si boli pobehat v cizmickach..

ludia neviem co je to za pocasie, ale zatazovy stupen je isto 7, lebo ja chodim cely den ako matoha po opici.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, mame tu rockovy zaber.. nadhera.. ako by mi rovno pod okonom vyhravali.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok