Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
15. jún 2009

ako bolo na predstaveni? my sme boli v kubine, ale sme nesli okolo ☹ skoda... detickam sa pacilo? 😕

veronika13
15. jún 2009

my sme už mali naplánovanú návštevu, škoda, mohlo tam byť super pre deti

emmka3
15. jún 2009

bolo paradne 😵 ... veeeeeelaaaa deticiek, velka nafukovacia smykalka, vecsie deticky kreslili na chodnik ... prisla len Ela, Hop bol chory a bol tam este jeden nervozny saso z Mc Donaldu 😀

majdiska
15. jún 2009

baby neuveríte, práčka sa opravila sama odseba. som ju v sobotu zapla len tak naprázdno a ona začala napúšťať, no asi je fakt na mna alergická. a dnes som oprala periny a bez problémov, ani neťukla. ale už asi viem čím to bude, dávam moc prádla, budem dávať len 3/4 bubna.. no si predstavte ako by to vyzeralo, keby som znovu volala oprávara, tá hanba 😝 😝

veronika13
15. jún 2009

majdiska, no môže to byť tým prádlom, ja keď ju narvem, tiež je viacej hlučná 😀

danka.k
15. jún 2009

majdiska mala by si sa jej vyhrazat ze ju vyhodis... vies ako ti perfektne pojde 😀

majdiska
16. jún 2009

asi začnem a bude to fungovať 😀
takže kočky mám pre váš novinku od júla nastupujem do práce. a malý do jasličiek. dnes sme boli kuknúť a malého objal a vybozkával taký chlapček. a on taký šťastný úsmev hodil a potom ho zobrali do dennej miestnosti a hned sa začal hrať.. a nechcel odtiaľ odísť 😉 no nakoniec to bude tak že mama bude nariekať a malý bude maximálne spokojný 😉

danka.k
16. jún 2009

majdiska a kam ide do jasliciek?? a robota aka???

aj ja si myslim ze to bude tak ze mama bude nariekat a maly bude v pohodicke 😉

majdiska
16. jún 2009

budú spolužiaci s Klaudinkou v Jánošovi 🙂 už mu chystajú postieľku a ked nastúpi nafasuje skrinku 🙂 len ešte zohnať 2 podbradniky a tepláky do rezervy 🙂 🙂 bože už som z toho nervozna, ako to dopadne 🙂

danka.k
16. jún 2009

neboj dobre to vsetko dopadne 😉

bolulka
16. jún 2009

majdiska, a naco podbradniky? 😲 nam nebolo treba..

a nahradne teplaky? ja kazde rano nieco nahradne v skrinke necham...

uz sa na vas tesiiime... 😉

majdiska
17. jún 2009

no nám treba, malý ešte nevie sám papať a vačšinou všetko skončí na nom 😀
a náhradné tepláčky budem musieť doniesť, lebo my prídeme v pondelok a domov pôjdem až v stredu. aby som nemusela s malým moc dochádzať. cestovať budeme len 3x alebo 2x do týždna 😉

danka.k
17. jún 2009

majdiska tak budete byvat u vasich???

a co ta tvoja robota? kam to ides robit?? ved nam to uz netaj 😉
mam nove foto ak chcete tak kuk 🙂

bolulka
17. jún 2009

danka, krasne fotocky... malinky spinka v noci tak krasne, az by som ho prisla spapat.. 🙂 😉

danka.k
17. jún 2009

bolul dakujem 😉

anicka
18. jún 2009

majdiska nejboj zvládnete to 😉
danka krásne fotočky 😉 🙂

majdiska
18. jún 2009

dakujem..
danka nechcem písať takto na sklo 🙂 malý je zlatučký, ozaj ten tvoj synovec sa mi hrozne podobá na môjho malého, nemôžem si pomôcť.. rovnaká vášen v mlákach 😎
no budeme u našich, tak ako doteraz ked sme chodili plávať, len s rozdielom že budem chodiť do roboty 😉

veronika13
18. jún 2009

majdiska, tak rozhoď Ip, zaujíma nás to 😎

veronika13
18. jún 2009

danka super fotočky 😀 a ty s mužom ste asi na zemi spali čo? 😀
my sme včera pozerali na domiešavač, u susedov betonovali, tak mal malý zážitok 🙂

danka.k
18. jún 2009

veronika nie ja som ho posunula a uz spal potom pekne na muzovej strane... tata uz davno od nas vystahoval 😀 😀

emmka3
19. jún 2009

dani, aj vas 😀 aj nas 😉 ale hadam, ked maly prespinka celu noc tak sa vrati 🙂

emmka3
19. jún 2009

jeeezin, baby ... my v nedelu oslavujeme ... maly ma v pondelok pol roka 😵 sme mu slubili mrkvove hody 😀 tak som zvedava, ci sa mu darcek bude pacit 😀

veronika13
19. jún 2009

náš sa nesťahoval, ale vstávam k malému poctivo len ja 😔

anicka
19. jún 2009

veronika my sme na tom rovnako 😔 ocko s nami spinká v jednej miestnosti, ale spinká tak tvrdo, že k Maťke vstávam len ja 😉

danka: malý spinkáva s Tebou v manželskej posteli? 😕 A spinkáva aj vo svojej postieľke? 😕
Maťka večer zaspinkáva vo svojej postieľke a potom, keď sa okolo pol druhej v noci zobudí, tak ju beriem k nám. 😔
emmka to strašne letí, ja som akurát včera rozmýšľala, že budeme mať v pondelok 17 mesiacov. Veď to už je skoro 1,5 roka 😀

majdiska
19. jún 2009

tak my spinkáme ako kedy. ocinko spáva stále pri nás, síce mával obdobie ked spal v detskej, ale to už je preč. malý spáva ako kedy, teraz ked sme boli v DK a vrtali, tak sa zle vyspal poobede, tak v noci spal od 20h do 5:30 h bez zobudenia v postieľke 🙂 , potom ho ocinko zobudil - šiel do práce, tak som ho zobrala k sebe... no a ked máme horšiu noc, ako túto, tak je to to isté ako u anicky 😀

danka.k
19. jún 2009

jeeej my mame dnes presne 16 mesiacov 😉

anicka u nas je postielka zbytocna... tam ho nesmiem ani dat.. rici ako pavian.... takze len v manzelskej posteli spava... ale uz mu donesieme normalnu postel, tak dufam ze bude spavat tam

bolulka
19. jún 2009

jeej babenky, tak ja sa mam pozeram najsamlepsie 😀 nasa sice spava s nami, ale ja som v noci tvrda ako klat a jediny manzel vsetko pocuje a registruje, a rano mi referuje.. kolkokrat sa stalo ze po mne mala s placom aj skakala a ja o tom ani netusila. 😔 este ze toho svojho muza mam... 😝

emmka, to ste taky velky? neuveritelne.. ten cas tak strasne leti, vsak si nedavno porodila.. 😕 blahozelame k polrocku 😉 a nech mrkvicka dobre padne..

ja som inak zacinala zemiackom s materskym mliekom. prisla mi ta chut taka prijatelnejsia. mrkva ma vyraznu chut.. a potom som do toho po troch dnoch pridala mrkvu.. 😉 atd..

veronika13
20. jún 2009

bolulka, tak ty to máš s tým spaním najlepšie 😀
ale máme dnes počasíčko, čo? 😖

bolulka
20. jún 2009

prekrásne.. aspoň si domka uzivam malu.. a sme si boli pobehat v cizmickach..

ludia neviem co je to za pocasie, ale zatazovy stupen je isto 7, lebo ja chodim cely den ako matoha po opici.. 😝

bolulka
20. jún 2009

hmm, mame tu rockovy zaber.. nadhera.. ako by mi rovno pod okonom vyhravali.. 😝