Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
16. júl 2009

katika poslala som Ti zoznam do IP 😉

bolulka
16. júl 2009

jeej katika, ty nam ale rasties.. uz 24 tt.. preco injekcie? 😕 dufam, ze sa chytro vystrabis z choroby, pliagy jednej.. aj moja dcerka ma anginu.. inak nezvyk v lete... co sa deje?

katika82
17. júl 2009

ahoj bolulka no ja neviem čo sa deje ale u nás sú fakt všetci v robote chorí a všetci angínu ja tonechápem v lete a angínu.

no a injekcie?? no pichá mi priateľ fraxiparín to je proti zrazenínám krvy. jasom mala pred voma rokmi kôly antikoncepcii zrazeninu v plúcnici a musela som si to tiež pichať.a ked som to teraz povedala hrudovi tak ma poslal k jeho žene na hematologiu a ona mi dala aby osm si pichala lebo že teraz je to vlastne to isté ako ked som vtedy brala antikoncepciu že vlastne teraz počas tehu sa tiež v tele menia hormony a mohlo by sa mi to vrátiť tak pre istotu aby som pri pôrode nedostala trombozu. tak už som si skoro 30 pichla každé ráno.ale manžel je zlatý každé ráno mi pichá poctivo opatrne.
a už som vydatá ozaj od 27.júna.

anicka
17. júl 2009

katika tak šupni zoprá foto svadobých aj do albumu sme zvedavé 😀

katika82
17. júl 2009

anička mám ich na moja svadba nájdeš podla dátumu aleno nicku mám ten istý ako tu,
ale mám tam len tri ostatné ma ešte fotograf

veronika13
17. júl 2009

katika, tak všetko najlepšie na spoločnej ceste životom 🙂 to máte ešte medové týždne 😀 bývate sami?

selina.liana
17. júl 2009

Katika gratulujem aj ja

anicka
17. júl 2009

katika máte ich peknučké, kde si si požičiavala šaty? 😕

katika82
17. júl 2009

šaty som si požičiavala v žiline tam som chodila do školy popri robote takže som tam bola často aj kamošku najlepšiu mám tam tak preto som tam požičiavala.

zatiaľ bývame u našich ja som si už pred dvoma rokmi prerobila poschodie takže tam mám svoj byt akurát vchod máme spoločný ale chceli by sme na budúci rok začať stavať domček. ja som stavbárka takže budem pomáhať ako drak. 😀

katika82
17. júl 2009

veľmi pekne ďakujem za všetky gratulácie ste zlaté

danka.k
17. júl 2009

jeeej baby kolko ste popisali za tie tri dni co som tu nebola..

katika aj ja gratulujem ku svadbe a idem kuk foto 😉

danka.k
17. júl 2009

katika a ty mas kolko rokov?? strasne mladucko vyzeras 😉

bolulka
17. júl 2009

jeej katika, blahozelam k manzelstvu.. nech je stastne a pozehnane..

katika82
18. júl 2009

danka no idem mať 27 teraz v novembri presne v termín pôrodu takže to bude asi ten najkrajší darček k narodeninám ak mi výjde termín tak ako má.
ale nikto mi to neverí že mám toľko 😀

danka.k
18. júl 2009

no ani ja by som ti neverila 😀 .. by som povedala ze ides mat len dakych 17.. a mozno ani to nie... ale ani mne by nikto nepovedal ze mam uz skoro 24 😉

bolulka
18. júl 2009

danka, teeeda, to uz sme ale stare kofy co? ze 24.. jeemine..

katika82
18. júl 2009

no čo vy ale čo ja??
ja som sa smiala ked som bola po víno na svadbu pri kamoške v žiline tak som to nakladala do auta a taký deduško vyšiel z vinárne že slečna neurazte sa ale vy už máte vodický??? a ja že no už pomaly 8 rokov tak chudák zostal taký že nehnevajte sa a tak. zlatý bol. kamoška sa smiala že si budú v pôrodnici myslieť že aká mladá a už tehotná ona tiež tak vypadá mladučko už ma 5 ročného syna a nevyzerá ani na 20 a už má 28. a povedala že sa k nej v pôrodnici správali ako k nejak 15 ročnej prespánke tak pozom ked izstili koľko má v skutočnosti že sa jej ospravedlnovali.

anicka
18. júl 2009

no to ja som tu teda riady starúšik ja mám od utorka už 28 😉

katika82
18. júl 2009

anička ale netáraj však to si ešte mladica ty. 😉

danka.k
18. júl 2009

jasne anicka som si vsimla ze si mala narodky ale nebola som tu tak som ti nestihla poblahozelat, tak dodatocne vsetko naj naj naj 😉 si mohla s gottom oslavovat 😀

katika aj mne tak hovoria ako tebe... este ze tak mlado vypadame...

veronika13
18. júl 2009

anka, tak dotatočne všetko naj 🙂
katika, máš veľmi sympatického manžela a celkovo ste krásny párik.
to je super, že vám tam málo hádajú, mne skôr pridávajú 😝 😀

tretulka
18. júl 2009

katika, gratulujem, nech ste stastni 😵 ...a vyzeras naozaj velmi mladucko 🙂

anicka, prajem Ti z pekneho to najkrajsie a z dobreho to najlepsie k narodeninam, trosku oneskorene, ale predsa 🙂

...a babulky, co to tu riesite, vraj uz mam 24, 28...na mna sa nechytate 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
18. júl 2009

mne vsetci tipuju 14 😀 😀 😀 😀 ked idem spolu s mojim bratom ktory ma 14 tak hovoria ze som jeho mladsia sestra 😀 😀

bolulka
19. júl 2009

moj svagor mal dve deti a siel kupovat cigarety. predavacka v stanku mu ich odmietla dat.. 😀 tak si ich popytal o nejakych 8 rokov mladsi brat (moj manzel), ktory mal vtedy 14 rokov a bol priamo pri tom a jemu ich predali.. 😝

majdiska
19. júl 2009

ahojky,
blahoželám všetkým oslávenkyniam - ak je vás tu viac, novomanželom všetko najlepšie do života - trošku oneskorene, kukala som fotky ste zlatí.. aj ja som bola kedysi taká mladá 😀 , vydávala som sa 24-ročná.. no teraz som už stará 29 ročná raketa 😀 a na vek si už nedávam tipovať, asi už vyzerám staro 😝 😀
no nemstíham, malý, jasle, urbár, práca.. a kurnik domácnosť.. no tá stojí.. ale zistila som, že ked nie sme doma, je aj menej bordelu 😉 .. iba prádla je nejak veľa. som v piatok a včera oprala 3x.. a už aj poželhlila.. ešte musím vyčistiť starý kočík a spratať ho.. a ani bugina nevyzerá najčistejšie 😝 .. no malý v jasličkách začína celkom byť už normálny, len ešte plačká ked odchádzam, ale to len ked dôjdem po druhé dvere a už je ticho.. to aby zapôsobil. včera mal zasa zvýšenku, nechcel vôbec piť, tak sa asi prehrial - som mu švihla nurofen a vyzerá to byť ok (klop,klop,klop).. čo robíte ked je horúco a drobci odmietajú piť? dnes už pil normálne...

katika82
19. júl 2009

Ďakujem babulky za gratulácie ste zlaté fakt,
no dúfam že nás čaká čo najviac tých krásnych chvíľ, viem že nieje vždy všetko ružové ale budeme sa snažiť aby tých krajších bolo vždy viac.

týždne mi pomaličky pribúdajú a ja začínam stresovať ako zvládnem pôrod ale hádam nejak hej ked to iné prežili tak prečo nie ja 🤐

danka.k
19. júl 2009

katika neboj sa prezijes to v pohode 😉

majdiska a ked je teplo tak moj maly odmieta jest.. ale strasne vela pije

bolulka
19. júl 2009

katika, isto sa neboj.. nalad sa pozitivne a tes sa na tuto udalost a vsetko bude super 😉

selina.liana
19. júl 2009

Baby riesite vek????ja mam od 26.7 , 34 romov, ze by som tu bola najstarsiia??? No co uz🙂))

tretulka
20. júl 2009

selina, nie si najstarsia 😉 , ja mam o rok viac 😀