• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
anicka, mi sme uz zdravucky.. v pondelok ideme do skolky.. ak sa zasa nieco nepritrafi..

dievcata, ake mate sposoby maskovania cvikle v jedle.. moja mi dnes cviklu schovatu pod kasou a maskom zjedla (plny tanier som tak maskovala) ale akonahle ju videla navrchu, vyplula ju.. :unamused: maska je to..

majdiska, neboj, aj vy budete v skolke v pondelok :wink:
10. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolul aspon ty si optimistka :wink:
ja to tak skoro nevidím.. malý stále plače od bolesti, má biely jazyk.. a papať odmieta.. a to je už 6 den a stále sa mi zdá že to neustupuje.. inak si sa pýtala, či je to slintavka - tak na nete som našla, že hej, je to ľudový náhov pre nejakú chorobu aftovú stomatozu, či tak dajako :confounded: len dúfam, že sa to už nezopakuje a bude voči tomu imunny.. :unamused:
10. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka to som rada, že už ste fit :wink: majdiska, myslíme na Vás nech Vám to čím skôr preide a aby Vám čím skôr začalo chutiť :wink:
10. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdsika, no my sme pouzivali ten corsodyl, a pomedzi to tu salviu.. od tej salvie sa to zacalo rapidne lepsit.. ale neviem ci to bolo nou..
10. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka mne maly zje zatial vsetko tak nemaskujeme nic.. ale dajte tipy ved aj on raz zacne vymyslat :grinning:
10. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolul, pozerám že ste to mali 12 dní.. takže nám to skončí potom asi vo štvrtok, lebo my sme najprv mali angínu a teraz toto.. :unamused: dnes je 7 den, a malý v noci stále plače, že ho to bolí pri prehltaní, asi kúpim tú fialovú vodičku, lebo má biely jazyk - kojím častejšie ako by som chcela, ale aspon niečo papa.. :wink:
11. okt 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedže trpím samomluvou, tak sa pochválim.. dnes malý zjedol na obed plný tanier polievky a na večeru takisto :dizzy_face: a kežde sme dnes oslavovali pomaličky začínal šprtať do všetkého.. síce to ešte nie je ono, ale predsa :slight_smile: ak to pôjde takto dalej, tak možno v stredu nastupujeme do jasličiek :dizzy_face:
11. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, nemali sme to 12 dni.. nejakych 6 plnych, kym sa zmensili na minimum a zacala jest a 8-9 kym zmizli uplne..
12. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže bolul, možno sa stretneme v stredu :wink:
kuk IP
12. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska tesim sa ze vam to uz mizne a zacina papat :wink:
12. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,este vam poradim na tieto problemy malinovy sirup domaci davat po lyzickach.Mam to odskusane,malej to pomohlo a velmi a este aj taky Preventan Junior cmulat - je to taky dobry cukricek na zvysenie imunity a zvysuje hojenie sliznic,nema ziadne vedlajsie ucinky,je to nieco ako homeopatikum a moze sa davat kazdy den,hlavne v takomto zimnom obdobi ako prevencia.
Prajem vam skore uzdravenie majdiska :wink:
12. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojka dakujeme, poznačila som si ten preventar - kúpim na prestriedanie s cebionom :wink:
tak malý sa rozpapal, včera na večeru po sirupčeku, čo nám predpísala dr. zjedol polievku aj druhé.. dnes je už dobrý, ale ešte ostal doma :wink: zajtra si asi vezmem dovču a vo štvrtok ideme do jasličiek :slight_smile: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, môžem sa k vám pridať? :wink:
13. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majka, gratulujem k tehotenstvu :slight_smile:
13. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majkaa, aj ja este raz gratulujem.. zajtra nezabudni na anglictinu :wink:

madiska, tesime sa na vas.. Klaudinka sa na Adamka stale pyta.
13. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvinka, ako ti to slusi s tym bruskom.. vidiet, ze to bude chlapcek.. :wink: odkialze ta to poznam?
13. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuliatko fakt?????? boze ako sa s tebou tesiiiiim. akurat som minule na teba myslela ci uz si ci este nie :wink: :wink: :wink: :wink: cely nas rocnik sa tu stretneme :wink:
13. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka vitaj a nic nepytaj :wink:

baby, sak kukam, ze ste nejak zhave do angliny a rodenia deti :dizzy_face: Dani, nuz to tak vyzera, ze este ty chybas to partie :wink:
13. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, a dalsia Hrudacka, nie? :slight_smile:
14. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul aj my sa tešíme :slight_smile: , len ma tá zima zaskočila.. ešte mi neprišli veci, čo som objednávala malému.. ale ešte dobre že mám bundu a zimné topánky :wink:
pozerám, že sa tu začínajú stretávať samé tehulky, až na tri výnimky :grinning: ja sa isto nepridám, ale danka a emka by mohli :wink:
14. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul som malému ukázala Klaudinku z tvojho albumu a tak žiaril a jeeeeeej Klaudinka :grinning:
som zvedavá čo to zajtra bude...
14. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, aj ja jej obcas ukazem Adamka.. sa potom vytesuje.. :grinning:

no tak ja este ziadnu bundu na zimu pre malu nemam.. som ju dnes naobliekala ako cibulku.. vrstvu za vrstvou.. :unamused:
14. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za uvitanie
danka tak to si mi asi privolala :grinning: no teraz môžeme čakať kto sa ku nam este pripoji, už sme 2 z A a 2 z C

bolulka neviem neviem ako to s dnešnou angličtinou, akosi sa mi dnes nedá oddísť, takže asi nepojdem na anglinu
14. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, takže spolužiačky :wink:
baby som si všimla, že všetky mamičky, čo chodili plávať sú tehotné, až na pár výnimiek.. ešte dobre že som prestala, ktovie, čo je to v tej vode v Parku, nejaká divná :grinning:
bolul, tak ja som kúpila dvojo zimných topánočiek už v auguste, som divná - ale mne sa páčili a o číslo vačšiu veľkosť - 26-tku.. a boli lacnejšie, tak som normálne rada, že som to vymákla.. no a hore som mu dnes dala bodynko, košielku, sveter a bundičku s podšívkou - píšu, že je na zimu, ale je navrchu taká látková, tak premokne.. ale je relatívne teplá.. a na zimu som objednávala už v auguste a príde mi len polovica vecí, tak som doobjednávala teraz a príde to tak za 3 týždne.. ale zatiaľ mám čo obliecť, len na sánkovanie to nie je.. dúfam, že snech skoro zlezie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska vsetky tam otehotneli?? no od zajtra som tam asi kazdy den :grinning: alebo pojdem pre istotu uz dnes :grinning:

majka no ja som ti to vravela a ty si mi neverila.. takze kedy ideme na svadbu??

a kam chodite na anglinu?? sme sa mohli vsetky dohodnut a emmka nas mohla ucit :wink:
14. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, to v tej skupine, do ktorej som chodila ja, tak minimálne 5 o ktorých viem.. :wink: a dalšie 4, ktoré už porodili.. :wink: tak začni, potom sa pochváľ.. my začneme chodiť v utorky o 16:30h, do tejto skupiny nas nahlasili, len ešte neviem kedy, lebo kvôli chorobe to nie je možné :unamused: tak uvidíme.. :slight_smile:
14. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka a kedy si mi to vravela? akosi si nespomínam :grinning:
svadba sa chystá na 9 januára
14. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka bolul :slight_smile: zatial mam iba +4kg, no pocula som ze od dvadsiateho sa pribera viacej, a s tou mojou pazravkou budem zachvilku slonicatko :D
netusim odkial ma mozes poznat.. pre mna si tiez znama tvar, ale asi iba z videnia.. :dizzy_face:
14. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, mi mame anglictinu v ramci vysokej skoly.. :wink:

majdiska, aj my by sme sa mohli vydat zasa plavat.. super, ze to dali na poobedie.. preco kupujes dvojo zimnych topanok?

salvinka, ja som zatial pribrala iba 2 -3 kila.. nejak mi to teraz nejde.. pri prvom 20 kil.. hadam to dobehnem..
14. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul, neboj váhovo ešte dobehneš a predbehneš, však máš ešte čas :wink:
no ja som ich kúpila od jednej babenky, chcela som jedny a ona my druhé ponukla grátis za 5 ečok, no nekúpiš? no a prečo dvojo.. jedny sú novšie, také pekné do škôlky a ked ich zmočí, tak nebude mať čo na seba druhé.. a ak bude chcieť ísť von, tak mi to nebude stihať schnúť.. v kočíku mi sedieť nebude, tak sa istím.. dokopy ma vyšli okolo 25 ečok..dnes som mu dala vonku tie po dome, ked spinkal tak schli na radiatore, ale za noc mi nestihnú uschnúť.. musím kúpiť inpregnačný sprej.. :wink:
s tým plávaním super nápad, sa dohodneme, len nech sa dajú krpci trošku dokopy :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok