• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

9. novembra 2016 
ritaklea veď sa toľko nehnevkaj, mám toho teraz v robote moc, tak nestíham surfovať :frowning2: tá fotka, čo máš teraz s Klaudiou je úžasná :dizzy_face: kto Ťa fotil?
11. sep 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa pri pisani na konika s malou odfotila a vo photoshope som to upravila :grinning: :grinning: :grinning:

kde sa tu sakris predavaju biopotraviny? neviete?
11. sep 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuliq, ja dnes rano som si zas predstavila ten kolobeh, tak som sa veru velmi nepousmiala...

hroza ze?

ale radost :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritaklea nemám predstavu, na čo ich potrebuješ? :confused:
11. sep 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anicka, jasné že ti dám vedieť či bude to plávanie. dnes som bola na tom cvičení, dobre som si rozhýbala svaly a dostala som prenatálny balíček pre budúce mamičky - je tam toho dosť - síce niečo sú vzorky a niečo normálne balenia. včera som postieľku nestihla spraviť. upratovala som a oprala som všetky plienky a niektoré vecičky pre maličké. sušila som ich na balkóne a po dedine sa roznieslo, že už som porodila a na to všetko stačia plienky na balkóne :wink: . manžel prišiel s tým že čo robím poplach :grinning: .. ak dnes prestane pršať tak budem robiť s tou postieľkou a v piatok ideme pozrieť pôrodné sály :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka, lebo su nezavadne a aspon do roka by som ju chcela co najzdravsie krmit...
11. sep 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka keby si vedela z akej absolutne nevkusnej nezazivnej fotky som to vycucla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritaklea aháááá, mylsím že v Kubíne s tým bude problém :frowning2: ale skúsim sa Ti popýtať v robote či niekto náhodou nevie. :slight_smile:

majdiska: ja sa už toho cvičenia neviem dočkať :grinning: Čo tie tetušky na dedine dokážu naklebetiť to je katastrofa, všimnú si každú maličkosť :slight_smile: Chudák manžel, nezľakol sa, že budete rodiť o mesiac skôr? Ozaj ide s tebou ku pôrodu? S tým, že prestane pršať to nevidím moc ružovo :frowning2: asi bude ešte škaredo. Ja by som už chcela, aby svietilo slniečko, je nemám rada keď takto smokli. Nech sa radšej jeden deň pekne vyprší a potom nech už je pekne a nie takto. Na tie pôrodené sály som zvedavá aj ja.

kočky neviete ako sa vypočítava materská? A kedy a ako o ňu treba požiadť 1. december (tada dátum môjho nástupu na materskú) sa blíži, tak by som chcela vedieť aké úrady mi treba obehať :wink: Vopred ďakujem sa všetky rady :grinning:
11. sep 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritaklea no v jednoduchosti je krása :grinning: :wink:
11. sep 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tej fotke sa takmer nedala najst? :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viem asi dobre hľadať, keď som ju našla :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale ja myslim zakladna fotka... vlozim ti ju nachvilu do albumu?
11. sep 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak uz som ti vravela, aka fantasticka je ta tvoja? dobra je ta kamoska - ked sa nahodou druhykrat budem vydavat, das mi kontakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, ak sa budeš druhý krát vydávať tak Ti určite na ňu dám kontakt, ale predpokladám, že to nehrozí :slight_smile: myslím, ten druhý sobáš :grinning: :wink:
11. sep 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anicka,nemusis behat po uradoch,ked si zamestnana,tu ziadost das v praci a oni sa vyjadria,ostatne by mali zariadit oni.ty budes behat po porode-teda manzel na UPSVAR a matriku :wink:
11. sep 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len v pripade ze nas smrt rozdeli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale aj to len mozno :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.ako sa mate? tiez vas sere pocasie? ale ze oktober maju byt horucavy.babie leto vraj.tak som zvedavaaaa...
11. sep 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
áno nenka, aj ja som počula o teplom oktobri. tak sa naň tešíííííím. nech sa ešte povyhrievame pred tou zimou aby sme potom lepšie ochoreli, ked zas udrú mrazy :confounded:
11. sep 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neochorieme neboj, musime pozitivne mysliet.inac nikuliq kde presne byvas? si mi taka znama a neviem kde ta zaradit...
11. sep 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka, ahoj... inak to behanie po porode - ja by som tento stat daleko poslala... vsak moj manzel behal cele dva dni non stop... to by som ja ako kojaca zena nezvladla... a este si dovolili mu povedat, ze to ja musim osobne pred nimi podpisat...hroza...

nikuliq, vraj september mal byt teplejsi :grinning: :grinning: :grinning:

zienky, fuurt je skaredo - som zufala... :slight_smile:
12. sep 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co keby sme si aj my kubincanky spravili tabulku? :grinning: :grinning: :grinning:

ak mate zaujem, tak posielajte udaje - mohlo by to obsahovat - meno, prezivku, meno dietatka, datum narodenia, miery, a aj ulica

co poviete? mozem sa vyhrat :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, presne na okružnej. a ty?
ritaklea, ja by som radšej ako tabuľku spáchala nejaké stretko. aj ked teraz v tomto počasí ...... :unamused: ale mohli by sme sa stretávať napr. aj v MC
12. sep 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritaklea: myslím, že s tou tabuľkou je to celkom dobrý nápad :slight_smile:
nikuliq: za stretko som všetkými desiatimi :grinning: len keby už konečne prestalo pršať :frowning2: :frowning2: :unamused:
12. sep 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuliq jasne - ja chcem zacat chodit do MC - aby si mala zvykala na inych ludi - lebo som ju zatial nikomu nenechala - rodicia su nedoveryhodny...

a nikuliq si vydata?

no posielajte mi to IP-ckou ak chcete... :grinning: :grinning:
12. sep 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anicka. manžel ku pôrodu nechce ísť, bojí sa že by som mu vynadala za tú bolesť :wink: . zo začiatku sa vyhrážal že pôjde ale potom ho to prešlo. inak už sa teším že bude v októbri teplučko, aspoň môj drobček príde na svet do krásnych dní (ak je to pravda). no už sa teším na tie behačky - chudák zarábajúci manžel, som strašne zvedavá ako to zvládne. nakoniec to možno ostane na mojich rodičoch - robia a bývajú v DK, skôr sa vyznajú kde čo treba. teta robí na sociálnom tak ešte ich ona usmerní. inak svadba dopadla dobre - ocino sobášil sestru, bola tam i JOJka. mňa tam poznal každý lebo som bola jediná s bruškom :slight_smile: , pahltná - ešte ani neotvorili švédske stoly a ja som už mala naložené :grinning: . aj som potancovala, len po dvoch kolách polky ma už bolelo brucho, tak som sa radšej venovala tomu papkaniu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a o 23h som to zabalila, kvôli opuchnutým nohám a išla som domov spať :wink:
12. sep 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikulig na banisku zatial.lebo si mi strasne znama.chodila si na obchodnu? ktory rocnik si?
12. sep 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiška, tak to bola pekná svadba . ja by som tiež len papkala a to ani tehu niesom :slight_smile: :grinning:
ritaklea, ja som slobodná
12. sep 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, nie chodila som na hotelovú. a som 86
12. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, ako si to myslela, ze ocino sobasil sestru? ona je knaz :grinning: :grinning: :grinning:

pockaj a nebola tak aj Katka Demkova? lebo ona tiez bola na svadbe kde bola jojka :grinning: :grinning: :grinning:

nikuliq zijes s rodicmi ci s druhom?
12. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua no isto ta poznam.tiez byvas s rodicmi? ci sama?
12. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok