Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
12. sep 2007

dopln album!

nikuliq_
12. sep 2007

áno, bývam s rodičmi. album mám na mame pod nickom nikuliq, alebo na azete ma nájdeš ako pomoc.

majdiska
12. sep 2007

ahoj ritaklea, môj ocinko nie je kňaz 🙂 - svadba bola na Mestskom úrade. A bola tam i Katka Demková s partnerom, a Katka Števonková - sú to kamarátky mojej sestry. obliekali ju pred kamerou a chystali a tak 🙂 .

nenka83
12. sep 2007

no jasneeeeeeeeeeeeeee z pokecu si mi znama.a ja ze odkial ta poznam.idem to kuknut este.tak ti je dobre s rodicmi, obcas pomozu ci? mne zavse hej aaj oddychnem anasa ich zboznuje.

nikuliq_
12. sep 2007

z pokecu? tam ani moc nechodím 😒
aj môj malý má veľmi rád moju mamu a hlavne malú sestru 😀

anicka
12. sep 2007

ahoj majdiska, ani môj manžel sa moc nehrnul do toho, aby bol so mnou pri pôrode. 😀 Padlo mu vhod, že moja mamina je doktorka. Vyhovoril sa na to, že bude lepšie keď tam so mnou pôjde on, veď predsa je len odborník 🙂 Trošku ho aj chápem, má hrozný strach z krvi, vždy ho chytajú mdloby, keď mu berú krv. Tak by možno viac museli ratovať jeho ako mňa 😀
Ja by som to sľubované teplúčko v oktorbri brala aj teraz 🙂 🙂
To máš super, že Ti teta robí na sociálom, keď budem potrebovať nejaké rady aspoň budem vedieť kam sa obrátiť 🙂
Katku Števonkovú poznám aj ja 🙂

ritaklea
12. sep 2007

nikuliq, krasny je ten nikinko, ale album ti na mama a ja neviem otvorit...

inak, nie su tvoji rodicia hudobne zalozeny? ci sa mi mari?

ale nikinko sa veru na teba nepodoba... asi po ockovi 😉

ritaklea
12. sep 2007

majdiska, sakra a ja som zabudla pozerat tu jojku (nam to Katka kazala)... ☹

ritaklea
12. sep 2007

my mame teploty...

asi sa zblaznim - dala som jej cipku a ona stale stupa

☹ 😢

poradte.... 😔 😔 😔

ritaklea
12. sep 2007

kubincanky vzdy a vsade pritomne... 🤐 😀 😀 😀

nenka83
12. sep 2007

z coho zas teploty? nejdu jej tie zuby? my mame zas vyrazky poradte!!!!!!§

vavka33
12. sep 2007

Nenka a co kakanie?

nenka83
12. sep 2007

kakanie smrdka, ale dnes tu bola kamoska ma rocnu dcerku tiez kojila, tak vravela ze smrdelo, ze horsie ako na druzstve, tak som to nechala tak a pockam.dalsi stvrtok ideme k dr.to uz by mohli byt aj tie vysledky.tak sa popytam á budem ziadat aj vyter z konecnika.

ritaklea
12. sep 2007

nenka a davali si ten hylak? ja ho teraz davam malej, lebo aj hnacku ma...

a hej - dufam, ze su to len zubky... boli sme aj u dr. a ta nist nenasla... no zajtra este zanesieme moc...

ritaklea
12. sep 2007

nenka, neprikrmujes? lebo po umelom smrdi jak fras... 🙂

nenka83
12. sep 2007

nie nedala som.nechcem ju furt prekvapkavat.ja som ani u dr nebola, len cez telefon mi povedala, vies to je take o nicom.ty k dr chodis casto? nemas dakedy pocit ze ju "obtazujes"?

nenka83
12. sep 2007

nie neprikrmujem ale chystam sa zacat, ked doju vysledky krvi.a ako podavas ten hylak, kolko kvapiek a do coho?mala v pohode, ci ju natahuje?

ritaklea
12. sep 2007

ja ti neviem - ten hylak ti odporucam - on napravuje crevnu mikrofloru - mne, Kkaudii i manzelovi ihned zastavil hnacku...

preco chces prikrmovat?

a doktorku? ja ti nemam pocit, ze by som ju obtazovala - vsak je to jej praca... co ty mas taky pocit ze ja obtazujem, alebo ze ty obtazujes? 😉

nenka83
12. sep 2007

nie, ja mam o sebe taky pocit. ako jej ho davkujes? do coho, kolko? a ako jej bere?

ritaklea
12. sep 2007

no 15 kvapiek trikrat denne... a ked bola prvykrat chorucka tak pri tom plakala, ako keby ju to bolelo... a teraz sa iba ksichti - ale straaaasne 😀 😀 😀 ... no davam jej zapit cajikom...

a fakt jej to kludne daj - to jej neublizi - to by mohol tusim aj zdravy clovek... 😅

nenka83
12. sep 2007

ja si pockam nech mi to dr vysetri a naordinuje.moja hnacku nema.kolkokrat tvoja teraz kaka, ked ma hnacku??? mne moja ani cajik nevypije!aky davas? keby som osladila vypije, no nesmia sa tak nevypije ani kvapku.

ritaklea
12. sep 2007

moja tiez nie je nadsena z cajiku... no hold - ladovala som to do nej... ale teraz sme dostali taky poharik s troma dierkami (z Nemecka) no a z toho mi vypije vseeetko... fakt - aj moje mliecko aj cistu vodicku a aj caj... skus... 😉

nenka83
12. sep 2007

skusim, zajtra v meste nejaky omrknem! mne mala akosi malo papa, je taka mrzuta, poslednu dobu sa vie tak jedovat ked sa jej nieco znepaci.som sa az nahnevala dnes, ked pri cicke vystrajala.

ritaklea
12. sep 2007

poznam, poznam....

to su stavy... 😀 😀 😀

ritaklea
12. sep 2007

holky, nejdeme si spolocne objednat tricka modry konik 😉

usetrime peniaze na postovnom... 😉

😀 😀 😀

ritaklea
13. sep 2007

vzdy ked idem okolo kraviciek, tak ma napadne, ze oni maju mlieka na rozdavanie a jedia len travu... no a potom vzdy uvazujem, ci neprejst v jedalnicku na travu... 😀 😀 😀 😀 😀

holubok
13. sep 2007

baby neviete mi poradit,kde mam ist a co potrebujem,ked mi konci materska a zacina rodicovska?Dik.

evus
13. sep 2007

ahojte baby,sem tam vas citam a myslim na Oravu...
vsetky vas pozdravujem

holubok,hlavne teba a Podzamok...Co je tam nove?

nenka83
13. sep 2007

holubok mne tiez koncilo,zavolaj si na socialku, mala by si tam mat tlacivo a to potom tiez zaniest na socialku.mne to socialka poslala.no volala som znamej, preistotu tam zavolaj.lebo ja som minule nie a stopli mi matersku, lebo som neposlala rodny list malej, no ja som nevedela ze ho mam poslat.nik mi nepovedal.

anicka
13. sep 2007

kočky zajtra mám dovolenku a potom je víkedn, takže sa ozvem až v ponedlok. ☹ Zatiaľ sa majte pekene. Dúfam, že zajtra bude svietiť slniečko ako to sľubovali v správach. 🙂 😎