• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
salvi kazdy to zvlada inak.. ja som tyzden po porode skakala ako srnka nic ma nebolo, vsetko bolo v pohode.. krvacala som mozno dva tyzdne takze nestresuj to je hlavne..
26. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani ja som tiež čo sa týka zdravotného stavu bola v pohode, na to ako ma strašili že po cisárskom je to 100 krát horšie tak ja som bola v pohode po týždni som veru tiež behala ako srnka, aj to krvácanie to bolo v pohode. u mňa asi skôr boli prsia a problémy s kojením a všetko okolo toho.

ale naozaj každá sme iná, každá prežívame všetko inak, ale najdôležitejšie je to že tie naše zlatíčka sú tie najúžasnejšie stvorenia na svete
26. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika to si sa rychlo zahojila pri cisarskom.. ja som mala bolesti presne 5 tyzdnov. by som neverila, ze to bude tak dlho.
26. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika krááásnučky je maly nádherny :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

danka tak tak rýchlo by sme asi všetci chceli mať radosti a nie starosti zo šestonedelím :grinning: , ja sa toho najviac bojím som povedala že pôrodu ako tak nie ale toho čo bude potom :unamused: .
27. jan 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika kráááááááááásnučký je :wink:

salvinka prečo ste boli určovať otcovstvo? :confused:
27. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa Vás spýtať: chodíte alebo chystáte sa niektorá chodiť do materského centra Píšťalka v DK. Ja sa tam s Maťkou chystám a moc sa mi tam nechce chodiť samej, nepridá sa niektorá? :confused: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati drobcek je kraaaaaaaasny..

a my sme boli dnes v polsku a kupili sme postielku :grinning: :grinning: :grinning: ked som porovnala cenu na nete a toto.. som nevahala.. drevena za 60,- eur, na nete takato postielka ide po 80-90 eur, ale maju len 3 palicky vyberacie a toto je ze sa da dat dolu cela strana .. a krajsi obrazok, co som videla tak boli len oblaciky hviezdicky slniecka a my mame bacika s oblacikmi :DDDD len dom dorobit a moze prist na svet :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dufam ze to nebude take drasticke :unamused: je pravda ze kazda sme ina a kazda to inac zvlada, no ja dufam ze to nebude take hrozne.. najvacsi strach mam z tych bolesti pri porode, ale na drobca sa strasne tesim tak dufam ze mi bude robit radost vsetko okolo neho a depky nech ostanu za dverami :slight_smile:

anicka lebo nie sme zobrati, a aby mal drobec chlapove priezvisko tak sa musi urcit otcovstvo.. a kedze sme to spravili este pred porodom, tak sa nemusim ja z porodnice trepat s malym po matrike ale staci ked pojde otecko vybavit rodny list :slight_smile:

deni ze len dom dorobit :slight_smile: mile... :dizzy_face:
27. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no salvi neboj secko zvladnes.. ked to zvladli secky zeny na svete musime aj my :wink: či? :grinning:
a ja som kdesi citala ze ten papier o otcovstve treba uz do porodnice, v mamine som to citala alebo kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvinka, neboj zvládneš.... všetky sme zvládli, ale chápem tvoje obavy, to je normálne :slight_smile:
27. jan 2010 o 23:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvinka a meno dietata si mozes dat pri porode ake chces, nie to co ste dali na matrike..takze kludne to moze byt aj raymond :wink:
28. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvinka: ty ma prekvapujes dievočka....tak toto o otcovstve pocujem prvy krat..kamoska nie je vydata, ma dvoj tyzdnovu Nelinku ale zeby boli na urceni otcovstva mesiac pred porodom o tom neviem uplne ale uplne nic a to mi hovorila vsetko a aj to ze matrikarka tam chodila za nimi po izbach ze chlap nemusel ist nikam a mala ma jeho meno takze neviem ako to je,jeden musi a druhy nie? a kto vam to povedal ze to musite mat?alebo ste to urobili dobrovolne?

no zbohom to ak ideme davat meno dopredu mesiac tak som nahrata...moj isto vykrikne Kristina a budeme sa tam este vadit nakoniec... uz som bola v tom ze sa ma az pri porode budu pytat...a nie takto oboch a dopredu....to hadam nie ci?

Romi kurnik to uz mas iba mesiac???do piky... treba mi bude ist za tebou pokukat ked sa maly narodi a zoznamit sa s dalsim cerstvo narodenym miminkom,s jednym som sa uz v pondelok :sweat_smile:

A tesiiiim sa strasne na bolulku len ci nas malí drobci neokaslu a ani sa nestretneme :frowning2:
29. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej veronika je snazilka,az teraz som si vsimla :wink: tak drzim palceky :sunglasses: :sunglasses:
29. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayocka meno hovoris pri porode.. nie na matrike... teda mozes aj tam, ale ake das pri porode tak to plati
29. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tehule, snazilky a maminky :slight_smile: nejak to tu ukapalo, hmmm? :sunglasses: ci sa chodite vonka sankovat, ked je tak krasne? My este sane nemame, tak pluhujeme chodniky kocarom, maly je jak snehulak zakazdym a ja uz budem pomaly jak Schwarzeneger :grinning: vcera, ked som isla z mesta domov, tak som mala sto chuti to v pol ceste (kopci :sweat_smile: ) zabalit a pockat, kym sa te sneh roztopi :angry: som prisla domov unavena ako po hodine riadneho tea bo cvicenia :grinning: este, ze maly je zas vo svojich kolajach a je zlatunky, dobrunky, moj milasek a krasne si pospinka a mne dopraje odpocinku :slight_smile:
30. jan 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi nemusi sa to.. my sme to dobrovolne, hlavne kvoli tomu aby misko vybavil maleho rodny list kym ja budem v nemocnici.. bez tohto urceni otcovstva by som mohla ist len ja pon.. neviem ci budem schopna behat este po matrike tak preto :slight_smile:
a inac ta teta sa pytala ze ci sme sa dohodli na mene.. tak keby si povedala ze nie tak ti ich tam nenapise :grinning: a vidis, skusene mamicky vedia ze si ho este aj pri porode mozes zmenit, takze pohoda :slight_smile:
no mesiac.. kua sa to krati.. uz chodim kazdy tyzden k doky, aj na ctg aspon sa tolko nenudim doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy mas najblizsie poradnu??

danka, si mi zasa domotala hlavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka my konecne mame sanky doma, len treba este spadat daky na ne, takze nam sluzia na dve veci.. ale tak maly je uz nastastie velky a chodi sa vacsinou... ale minuly rok som aj ja pluh robila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

salvi :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky kukam stale na tie tyzdne ako straaaaaaaaasne bezia... ja som dnes v 20 tt.. polka skoro za mnou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera sme sa boli "lucit" so slobodou :grinning: krati sa nam to, o 2 tyzdne uz budem konecne pani.. :grinning: nech je to uz za mnou... lebo asi zosaliem zo vsetkych ...
30. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis akurat kukam ze muz je 13.2 doma tak ta mozno dojdem kuk na svadbu. o ktorej to presne mate???
30. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16,00 ale ci sa zmestis neviem :grinning: bo tolko ludi chce prist.. joj.. az mam strach z toho :grinning: joj ved to je o chvilocku .. . zacinam mat depku z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska neboj zmákneš, myslím že všetky sme mali pred svadbou nervy :wink:

my sme dnes kúpili boby, tak sa bobujeme od dušu :grinning: :grinning:

emka to s tým pluhovaním poznám, aj ja som si to užila :angry:
30. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi: poradnu mam najblizsie 19.februara,neviem co tak neskoro,skoro az o 5tyzdnov,nie 4... :unamused: to sa uz neuvidime moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty uz budes asi Riskova maminka :sunglasses: a ja budem chodit na poradne sama :cry:
30. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mayocka na nase narodky :grinning: :grinning: :grinning: ides do poradne

a romi kludne mozes rodit 19.2. nasi drobci budu spolu oslavovat ptoom :grinning:
30. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze sa tu bavite ze do poradne, by som aj zabudla ze idem 12.2. mi musi ukoncit pn, bo ze sa nesmiem vydavat cez pn - no haluz .... joj...

a dnes sme boli na vecery u taliana, som jedla sama seba ze pizza Deniska :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe to mi bude koncit 39tt.. takze obe moznosti dost pravdepodobne :slight_smile:

deni to ides byt jeden den "zdrava" ? :grinning:
31. jan 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: deni a to ta vypise a v pondelok zas zapise na PN?

aj my ideme 12.2. k Dr. ... dufam, ze poslednykrat k neure a potom papa

dnes muzik navaril/ napiekol paradny obedik ... mnam ... ze rebierko s medom a este je to spikovane cesnakom ... mnam ... ty chlapi vedia vymysliet dobrotky :dizzy_face: ja este spravim zemiaky a uhorkovy salazik ... bude bastaaaaa ...

anicka, aj ja chcem len boby kupovat, u nas na kopec su lepsie ako sane, ale mm stale domrdza, ze on sa bude chodit s Jr. sankovat :fearful: no neviem ....
31. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaam emmka, dala by som si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nam svokrusa narobila bryndzove pirohy a moju oblubenu paradajkovu polievku.. takze zasa nemusim varit :grinning:
31. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je niekomu dobre salvi :wink: ale aj ja sa rada najem, ked nemusim varit ... mm je taky kuchtik a velmi casto sa stava, ze cez vikend radsej vyzenie mna von s malym a on vari obed :sunglasses: btw. paradajkovu polievku mozem aj ja ... na litre :slight_smile:
31. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam baby, padadajkova :D mnaaaaaaaam.. aj mne sa podarilo dnes nevarit :grinning: svagor po roku navaril :grinning: :grinning: :grinning: a prvy raz sa to da jest ze to nie je presolene alebo brutalne stiplave :grinning:

emmka ano v piatok - 12.2. idem to ma odpise z pn a rovno napise papier ze od pondelka mi zacina nova pn... bo uz budem uradnickova :grinning: :grinning: :grinning:

a dnes sme boli na nauke.. poslednej.. no este jedna bude v tyzden svadby, sme sa aj spoznali s parom co idu mat svadbu v ten den ako my, pred nami :grinning:
31. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paradajkovú tú môžema ja, mňááááááááám :grinning:
31. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok