Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
15. feb 2010

hej ☹ a ved vies ako bol stále zahlienený a nepomáhal ani vysavač, ani kvapky od kaslu, proste nič nezaberalo... ☹

majdiska
15. feb 2010

a neboj toto nie je nákazlivé 😉

anicka
15. feb 2010

majdiska to ma mrzí, že ste chorý, držkáme palce nech je Adamko čím skôr fit 😉

emka: aha ja, že v DK idem pozrieť ten facebook 😉

danka.k
15. feb 2010

no uz aj my sme chory ☹ ☹ ☹ vyse roka vydrzal bez choroby a teraz to rovno musel ochoriet

denis tak si si moc neuzila svadbicku ked ta drobcek moc neposluchal.. ale isto to bol najkrajsi den v zivote.. a videla som foto krasnucka si bola 😉

emmka3
15. feb 2010

dani a coze vam je? my tiez soplime uz 2 tyzden, ale mam pocit, ze uz je na ustupe a hlasi sa 5. zubok 😵 😵 😵 konecneeeee 😵 😵 😵

danka.k
15. feb 2010

emka sople mu tiekli od soboty.. ale teraz to ma kdesi upchate, nejde mu to ani odsavackou von tak mu to len steka a kasle z toho ako divy.. a tusim nam ide tiez zub ale to neviem lebo on si pozret neda 😀 😀 😀

mayocka
15. feb 2010

ahojik babenky
majdiska: co bol za masku Adamko?mas aj fotku nejaku?

inak dala som do albumu nejaku nasu fotku aktualnu,nevidno tam brusko moc ale predsa no...aspon nieco 😉 dnes sme prali vybavicku a zajtra sa pokracuje,nepostihali sme,tak mam co zehlit teda aby mi luto nebolo 😉

emmka3
16. feb 2010

tram ta da daaaa ... oznam pre babeny z Brezovca a Matuskovej ulice ... Narodna dialnicna spolocnost, resp. prisluchajuce ministerstvo sa rozhodlo nerespektovat rozhodnutie Mestskeho zastupitelstve a dnes o 15hod idu v kine Choc vysvetlovat, preco sa nebude stavat odsuhlaseny zeleny variant, ale ich cerveny variant, ktory nam povedie R3 poza nase okna 😠 😠 😠 stalo sa to, o com sa suskalo ale nechcela som tomu verit 😠 😠 😠

emmka3
16. feb 2010

danka, skus mu dat Sinupret kvapky, nam tie statocne spustali usadene sople a islo to perfektne vysat

anicka
16. feb 2010

emka: to nemyslíš vážne 😠 😠 😠 😠 😠 oni sú normálmy??? 😖 😒 ☹ 😢 nestačí že nám ide hlavná cesta rovno popod domy ale ešte pôjde aj po za 😠

anicka
16. feb 2010

danka ten Sinupret je veľmi dobrý aj nám pomáha 😉
emka pozerala som juniora na facebooku je úúúúúúúúúúžasný 😉

emmka3
16. feb 2010

anicka, tak tak ... na FB som uz rozprudila riadnu debatu, ale aj tak je to na prd 😖 urobia si po svojom 😠 😠 😠 prachy su prachy ...

anicka
16. feb 2010

veď to je najhoršie, že aj tak si urobia po svojom 😠 😠 😠 ako ja chápem, že tých peňazí nie je veľa, ale tá cesta tu nebude na dva týždne ale na furt tak by bolo nebolo odveci postaviť ju tak, aby narobila čo najmenej škody 😖 😔 ☹

majdiska
16. feb 2010

danka nám to presne tak začínalo, tiež to vôbec nešlo vysávačom a malý stále kašlal.. nakoniec nám zhorel vysávač, soplíky sú strašne husté a po jednom dni máme stále plný zásobník.. až teraz po nejakom sirupe na predpis sa začínajú hlieny riediť a idú ľahšie vysať..len nech vám to neurobí to čo nám.. z tých hlienov čo stále nešli odsať ani vysávačom sme dostali zápal priedušiek ☹ 😖
mayocka mala som foťák, ale malý bol tak nemrdom, že som ani nefotila.. segra dačo nafotila, tak možno to hodí do albumiku, ale ja nie.. masku mal tú istú čo min. rok, tak kuk do albumika aspon ju uvidíš.. ozik dnes ráno som hodila do Vašej schránky potvrdenia o zdan. mzde.. mesiac to ležalo na stole na urbári a nemal to kto doručiť.. a mna nebaví stále niečo vybavovať a doručovať 😝

emmka3
16. feb 2010

Erzi, mala si skusit Sinupret .. ja som ho malemu teraz tiez na zaciatku nedavala, uz sa zdalo ze je po soploch, ale stale kaslal, tak som ho zacala davat a krasne mu rozpustil hlieny a vysavalo sa jedna radost 🙂

deniskateniska
16. feb 2010

no teraz neviem ci sa mam tesit alebo plakat, lebo jeden z variantov ide popod nas dom v zaskove cize by sme nemali kde byvat bo by nas dom musel ist fuc 😖 😢 a zabudla som ktory tade ide 😖 musim si to pozistovat, ci mame vobec prerabat dom ak nam ho zoberu.. 😢 😢 😢 och joj... to aj keby cele slovesko podpisalo peticiu neurobime s tym nic, lebo NDS si urobi co chce. co je lacnejsie nie najlepsie pre ludi..

mayocka
16. feb 2010

majdiska: segra ma v albume len juniora v maske, hej mamina to nasla dnes rano a treba jej ist este na obecny kvoli ocovi lebo bol nezamestnany nejake tri mesiace na zac.roka

emmka3
16. feb 2010

deni, tak ti si jedna z tych, ktorej cerveny vyhovuje ... cez Zaskov (okolo Zaskova) mal ist zeleny variant ... takze ste za vodou ... a mas pravdu, bude ta "lacnejsia" (uvodzovky preto, lebo verim tomu, ze aj ked ju vykazuju teraz ako lacnejsiu, tak bude nakoniec este drahsia, lebo bohviekolko sa uleje pomimo 😅 ) varianta, ktora zasiahne cca 7000 ob. DK na Brezovci, Matuskovej a Banisku ... takze sa mozme jedovat kolko chceme a pomaly setrit na vnkajsie zaluzie ...

deniskateniska
16. feb 2010

mayocka mas krasne brusko, rastiete pekne 😉

majdiska
16. feb 2010

no segra nám sinupret moc neučinkuje.. kedysi som ho dávala malému a nič.. vy ste ešte nemali také hlieny ako malý, to by nerozpustilo ani 10 sinupretov.. vyzerá to tak že na začiatku mal chytené dutiny - vtedy sú tie hlieny také strašne husté.. ☹
mayocka v mojom albumiku 😉

emmka3
16. feb 2010

maji, ak chces vidiet Adamka teraz na karnevale, tak mam fotky na FB ... ak si tam, tak napis mi IP ako sa volas, si ta pridam a mozes sa kochat 🙂

deniskateniska
16. feb 2010

emmka sme dnes kukali tak to ano,nejde to popod nas dom... ako su to aj tak svine pretoze tento schvaleny variant bude este drahsi koli tomu kolko ludi pride o byvanie.. len teraz si nie som ista ze ci to nahodou nezrusili ze kolkosi metrov nesmies byvat pri dialnici bo ked som videla tu bytovku pri povaazskej ci kde som skoro zaplakala a neviem ci to nebude v dk to iste.. je to hrozne aky su ludia svine ked sa nejedna o nich dokazu schvalit secko pri com si nahrabu do vrecka... ked to davali na schvalovanie v dk tak vobec nepozerali na to co schvalili v kubine, len to predlzilo schvalovanie o tyzden ci dva aby to nevypadalo ze neberu do uvahy kubincanov.. joj.. ma to tak rozculuje..

mayocka
16. feb 2010

majdiska: som ta asi zle pochopila alebo co...tusim si pisala ze ty si nejdes pridavat fotky do albumu ze ich ma segra ci co to...tak som myslela ze ich ma ona v albume, Adam bol za stonozku? 😉 a preco mas po tych fotkach prechod z minuleho roku....to mi nejak nesedelo tak som nevedela ze ci su to aktualne fotky ked po tych tam mas este tie zo stareho roku

denis: diky 😉 ajked mi vela ludi hovori ze mam male brusko na 7.mesiac ajked ja ho mam uz tak akurat cez hlavu, uz ma vsetko tlaci a zle sa mi dycha ☹ nezda sa mi az take male...

emmka : uz pisem 😉

deniskateniska
16. feb 2010

mayocka: sa im to hovori ze male brusko.. ked maminku drobcek tlaci.. 😝 ja som ani neverila ze taky drobec dokaze takto tlacit.. ja som len v 22tt ale uz ani tolko nezjem, zjem trosku a dorbcovi sa to akosi uz nepaci tak zacne tlacit.. joj.. 😀 a ako je na pn? uzivas si klud ? 😀

danka.k
16. feb 2010

baby jasne sinupret bol nasadeny hned aj u nas.. ale tusim to bolo zo zubov lebo dnes uz je vsetko v poho... 😉 uvidime ako bude zajtra... dnes jedine co mas sople ked ričal ked mi segra enchty robila.. sa ma nesmela dotknut mu to strasne vadilo 😀 😀 😀

baby tu cestu vam nezavidim.. teda neviem ci sa to bude dako tykat aj nas ale dufam ze nie

emmka3
16. feb 2010

dani, vas nie, lebo obe varianty sa na Mokradi prehupnu cez Oravu a pojdu nejak poza Bziny ...

deniska, takze sa vas netyka ta zelena trasa? tak to je super .... ako fakt ma mrzi ak to niekto bude mat v blizku domova, ale napr. o tej zelenej sa hovorilo uz za komancov, tak naco kupuju pozemky v jej blizkosti a stavaju tam? Ja viem, su lacne, ale pre nieco ... a my tu na Brezovci, to su cele ulice bytoviek, niekolko stvoviek bytov, Matuskova ulica detto, Janoskova, Stare mesto zaciatok Medzihradneho ... dnes mi ocino vravel, ze cerveny variant by zasiahol az 68% obyvatelstva DK a to uz je cislo na zamyslenie ... tak uvidime ako rozhodnu v BA, lebo aj dnes im DK poslalo jasnu spravu, ktora farba je dobra 🙂

majdiska
17. feb 2010

baby tak spíšte petíciuuuuuuuuu 😉
mayocka nejak poprehadzované, ale nevadí, mesiac hore-dole.. tak tú masku mal aj minulý rok, aj teraz.. len minulý rok bol smelejší, teraz bol stráááááááááášne nemrdom... 😝

mayocka
17. feb 2010

majdis: ved mu behalo po rozume ako zastrelit babku tak sa tak aj tvaril 😀 necuduj sa mu 😀 co ho nechavate pozerat prosim ta? dufam ze sa nekuka na kriminalky lebo mu to zacne ťukať na mozoček trosku... chuda starka,ta sa onho stara ked je chory a on ju chce strielat och joj 😅 chcem aby nasu malu ucil nieco pozitivne a nie ako sa strielaju babky 😀

denis: paradne mi je na pn, nikto ma nenahana do nicoho, nebudi ma budik ale ja kedy chcem, zehlim si v klude, periem...popritom robim v FM-ku a s nechtami takze sa ani nenudim a ani nie som unaháňaná 😉

jana2033
17. feb 2010

mayocka keď tak čítam tak sa maš skvelé 😝 , užívaš si to zatiaľ 😀 , mne čo mi dala sestra veci tak mi ich mamka moja oprala aj požehlila a pekne poukladala ja som si ich už len do komody dala 😀

katika82
17. feb 2010

ahojte babule

prosím Vás čo môžem dať lukáškovi ked má takú redšiu stolicu??skúšala som ryžový odvar musím mu ho ale miešať do mliečka lebo inak mi ho vyľúva. ako bruško ho nebolí len akurát že má takú riedku tak 3-4 krát do dňa, niekedy redšiu že vsiakne do plienky niekedy hutejšiu??

čo na to ešte môžem dať. neviem myslíte že ked ma 3 mesiace aj týžden tak by som mohla nejakú nemliečnu ryžovú kašičku mám jednu len je až od 4 mesiaca tak neviem. poradte mi