Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
24. feb 2010

bolul ako malá? si tu už dávno nebola.. my sme dnes nastúpili po vyše 2 a pol týždni do škôlky, tak malý mi ani nechcel ísť.. ale potom som ho poslala s obrúskami za p. učiteľkou a všetky deti sa na neho vrhli s výkrikom "Adamko prišiel" celé šťastné.. a môj krpček si samoľúbo vykračoval po triede a šiel vystískať p. učiteľku.. 😀

bolulka
24. feb 2010

no Klaudinka vzdy ked ide okolo skolky, tak sa do nej pyta.. inak je doma akasi spokojna.. 😉

deniskateniska
24. feb 2010

no ja tiez nie som za spojenu kupelku so zachodom.. mame to aj tu na chalupe a je to dost k ed sme tu piati a niekto sa sprchuje alebo kupe a inemu treba ist surne na wc.. 😖 a hlavne smrad 😖 😀 aj v dome to tak mame a ideme to predelovat... ako z hladiska priestoru je to super, ale ostatne 😖 ale je to vec nazoru 😝

majdiska
24. feb 2010

bolul a nastúpite potom v apríly? 😉

mayocka
24. feb 2010

anicka: dakujem za objasnenie 😉 chuda krpcek...take male este ani nevie co a ako ma robit tak mu musia pomoct lekari no...to je zname ze male deticky su v nemocke asi najcastejsie...

majdiska: emmka tam je s nim?tam spi pri nom na izbe ci ako? a musi si to platit?ten "pobyt" tam?
Adam 😎 hej to je pripad, ten si ma asi s pani ucitelkou pomylil ked ma prvy krat videl a hodil sa na mna akoby som bola s nim kazdy den 😀 dufam ze ma aj to moje bude mat tak rado 😝

bolulka
24. feb 2010

mayocka, pobyt ma mamicka v nemocnici zadarmo, len stravu si plati.. ak je vsak kojaca do jedneho roka veku dietatka, tak ma aj stravu zabezpecenu.

majdiska, tak ak nas do statnej nevezmu, tak asi ano.

majdiska
25. feb 2010

bolul a kde ste si dali prihlášku?
mayocka to on každého tak obíma a ked je dlho doma chorý tak je celý šťastný že niekto iný ku nemu príde 😀
baby vyhraliiiiiiiiiiiiiiiiiiii sme nad švédmi 4:3, ty kokso to boli nervy 😅 😵 😵

salvinka
25. feb 2010

emke aj juniorovi prajeme skore uzdravenie!

ja som skoro porodila pri tom hokeji 😀

mayocka
25. feb 2010

dnes sa mi snivalo ze sa nam mala uz narodila a bola kraaasnucka 😉 nechcelo sa mi ani zobudit 😅

salvi: ty kokso toto cakanie ti nezavidim,ja by som uz asi ani nespavala v tvojom pripade,keby som mala par dni do terminu... 😕

deniskateniska
25. feb 2010

mayocka je to nadherne, vzdy sa mi snivavalo o uz takych rocnych aj viac detoch, ze som mala, ale teraz 🙂 normalne zivy sen ako som drobca kojila alebo take... je to naaaadneha tak sa tesiiiiiiim 😝

jana2033
25. feb 2010

babky aj ja chcem mať také sny mne sa stale sníva o vypisovaní daňového priznania 😠 a o uzávierkach

majdiška supeeeeeer presne tak to boli nervy ...ale hrali krasne i ked som videla iba jednu tretinu a koniec tretej ale zase som bola na tých pásoch a sestrička kričala a počula som celú druhú tretinu 😀

inak dr. Hruda povedal že maternica sa už pripravuje ale ku pôrodu to ešte nie je tak som štastna nech ešte je v brušku 😝 , a stale som zatvorená, dúfam že sa aspon otvorím ako ty salvinka heh sa bojím že bude ťažký potom pôrod. a čo ty ete nerodiš? 😉

deniskateniska
25. feb 2010

no salvinka ma termin az v nedelu tak dufajme ze sa jej to do nedele podari 😝

no jani mi nehovor o takomto case minuly rok - hruuuuuuza.. ja som chlapa bila v noci bo sa mi stale snivalo o uctovani a ze mi robi zle 😀 a teraz sa mi znova snivalo ze som sa bola vadit v praci, najhorsi sen v mojom zivote 😀

salvinka
25. feb 2010

ahojte 🙂
mayi ti poviem.. tieto posledne dni su fakt neznesitelne 😠

ja som prave dosla z nemocky, s tym ze mama mi "vybavila" fleka v porodnici, no doktorka usudila ze to na porod zatial nie je.. drobcek ma vysoko hlavicku.. ze drobcek.. styri kila ide mat pravdepodobne bez desiatich gramov 😖

deniskateniska
25. feb 2010

salvi pekny macko 😀 joj.. takze ete nic... len sranda bude ze sa risko umudry a v noci pojdes 😀 😀 😀 a mas do nedele este casu a casu 😀

anicka
26. feb 2010

salvinka viem o čom hovoríš, Maťka sa mala narodiť 12.1. a narodila sa až 22.1. po vyvolávačke. Ale ak Ti môžem poradiť skús to vydržať a nesilť to, aspoň kým sa nezačneš otvárať. Mám kamošku čo mala tiež termín 12.1., tak bez toho aby sa bábätko začalo pýtať na svet jej dr kázal toho dvanásteho prísť, že jej dajú vyvolávačku a pôjde to, nebola vôbec otvorená tak sa trápila od soboty rána až do nedele doobedia, ešte že mala epidurálku. Neboj Riško vie kedy sa má pýtať a zatiaľ je mu u maminky dobre, tak kam by sa ponáhľal 😉

majdiska
26. feb 2010

ahojky,
tak segra bude v nemocke do nedeľe..
no my po dvoch dnoch vo škôlke sme dostali v noci teplotu 38.. sme boli u dr, tak nám robila test z palca, či treba zasa ATB ani nie po 5 dnoch a test vyšiel negatívny aspon tohto času.. dr. povedala že máme čakať ako sa to vyvrbi cez víkend.. že je to vírusovéhoi pôvodu.. takže to vyzerá na chrípku ☹ .. som s ním ostala doma, a ani skoro nič nejedol.. neobedoval, ale aspon že na ráno vypil mlieko a zjedol pol banána.. 😢 ☹

majdiska
26. feb 2010

takže ideme z choroby do choroby... kurna už zasa.. 😖

anicka
26. feb 2010

majdiska: to ma mrzí, držkáme palčeky, aby ste čím skôr boli fit 😉 majku, teda pozdravujeme

jana2033
26. feb 2010

denis tak to mavame rovnake 😀 , no horor ale ked sa prebudiš a zistiš že len sen tak je to celkom v poho 😀

baby ked mi Dr. povedal že mi o týžden vo štvrtok zmerá plod to mi bude robiť ultrazvuk? juuuj ak hej tak sa tešíííím 😝

majdiška juuuj aj ja držím palčeky aby sa rýchločko vyliečil a nech je už len zdravučky

veronika13
26. feb 2010

salvinka, suhlasím s anickou, malý sa vypýta, keď bude pripravený, netreba to siliť 😉
majdiska, to mi je ľúto, že ste zas chorý, my tiež prekonávame chorobu už druhý týždeň, všetci traja sme chorí, ale už sa mi zdá, že sa to lepší...no teším sa, že jar sa ukazuje, dúfam, že sa to zas neobráti a neprídu mrazy 😖

deniskateniska
26. feb 2010

cafte baby... neviem ci ma to stale drobec tlaci alebo co.. stale ma bolia na lavej strane rebra, ale staaaale .. niekedy si to nevsimam ale niekdy je to neznesitelne ako napr. teraz.. ani sediet ani nic.. a navyse som celu noc nespala tak som unavena a nemozem koli tej bolesti zaspat.. je to normalne? tlaci ma drobec alebo co? jooooooj ☹

bolulka
26. feb 2010

deniska, ja by som to asi nepodcenovala..

majdiska, neboj, tieto choroby budu posledne.. to je take vyvrcholenie 😉 my sme uz rok nebrali ATB (klop, klop) ale pred tou poslednou chorobou to bolo neustale.

deniskateniska
26. feb 2010

no ved neviem... 5.3. idem na cukor.. tak som zvedava.. poviem jej to...len ono vzdy zabudnem na to co som jej chcela poveddat... 😖

ema1987
26. feb 2010

ahojky babenky no co ako sa tu mate citam ze salvinku to zachvilku caka tak som teda zvedava ako to teda dopadne .no a deni ja som to mala s tymi rewbrami to iste aj som to dr. hovorila a ona mi dala ak si dobre pamatam magnezium a ale ja som tu bolest necitila v kuse no co uvidis co ty na to tvoja dr. povie ja som si vzdy napisala co sa jej mam popitat a co jej mam povedat bo by som aj ja na to zabudla . ozaj babky 11.3 idem na ockovanie chcem sa spiata ake mali vasi krpci reakcie najlepsie na tom je ze este mame ist este na nozicky tak som zvedava a chcem sa spitat este na nazor na ockovanie na rotavirusi ci je to potrebne a ci to pomoze bo ani nad tymto sa z mm neweme dohodnut. tak sa teda majte idem k muzickovi bo dneska ma meninky tak ideme troska oslavit mala spinka tak taky mensi pohodkovy vecer..apapapa 😀 😀 😀 😀 😝

deniskateniska
26. feb 2010

emi pekne oslavte 😀 😀 ze vsetko najlepcie prajeme 😀 a s tymi rebrami.. no uvidime co to bude 😀

deniskateniska
27. feb 2010

babulky ako vidim, vsetky mame upratovaciu sobotu alebo co ked tu nikto nie je.. ja idem odbehnut ze ci tu niekto nieco nove nenapisall.. a stale nic.. tak idem pokracovat v upratovani 😀

jana2033
27. feb 2010

denis ja tiež tak zvyknem či nové idem prečítať ale som rada nemam aspon toho vela na čítanie 😀

ja som chcela dneksa makať tka dúfam že sa podarí aspoň niečo ešte dorobiť, manžel už povysával, poupratoval a ja si môžem porobiť 😝 inak babky na mňa tiež ide od štvrtka neviem čo, bruško ma boli, a od včera večera strašne rebra na pravej strane nemôžem ani spať ani sedieť pomaly aj parelen som si dala a nezabera ☹ kríže prešli a teraz rebra neviete niečo na to čo sa môže?

anicka
27. feb 2010

ema: Maťka nemala žiadne reakcie a na rotavírusy som ju zaočkovať dala 😉

danka.k
27. feb 2010

cafte babenky.. tak dlho som tu nebola ale poctivo som vsetko precitala 😀

salvinka este nerodime???????

tusim ze salvinka bude prenasat a janka bude rodit skor, zeby v jeden den?? 😀

veronika13
27. feb 2010

na tie rebrá asi nič nepomôže, len vydržať, bábo je už veľké tak tlačí, mne tiež veľmi tlačil ku koncu

salvinka už možno rodí, keď sa tu nevyskytla 😵