Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

vavka33
19. sep 2007

Nenka,ak smiem,tak ti poradim,NEDAVAJ malej ryzu,este ste nezacali poriadne papkat zeleninku,ovocie,ryza je velmi tazka pre deticky na travenie a okrem toho je to obilovina.ty ako kojaca maminka jej mozes dat ryzu tak v 7.mes.radsej zacni davat ryzovu nemliecnu kasicku 😉
Rita a to sa kde hovori,ze male brucho velke babo?-je to blbost
Anicka,pokial viem,tak ten glukozovy test sa robi dolu v nemocnici ako su tie labaky a tusim je tam interna-teda bola.

nikuliq_
19. sep 2007

ahojte, som sa dávno neukázala. kto tu koho obviňuje či ponižuje kvôli tomu že mu spadlo bábo z postele, či čo? pochopila som to správne? 😕 a predstavte si , prezradím vám pikošku - aj mne malý spadol z gauča, bol síce kúsok starší a dopadol našťastie na ritku s airbagom (plienka) ale mohlo to dopadnúť kadejako. náhoda sa postarala o to, že to dopadlo dobre. no a ja som si to vyčítala ešte asi mesiac a nepohla som sa od neho ani nakrok, čo som sa tak bála aby sa niečo také neopakovalo.
ritaklea či bolulka, ty si zmenila nick? ináč tiež ti chcem poslať tie údaje.len neviem ako - ale ja na to prídem 😉
prajem všetkým krásny dník 😉

janulap
19. sep 2007

Caute baby..ta tracy to akoze co tu traposi??
Mne tiez baby spadli,ajz postele,aj s choditkom zo schodika.Naozaj stacila chvila nepozornosti(utekala som k hrncu,kde mi vrela polievka a zabudla som zavriet zabranu)no a nestastie bolo na svete.Zlakla som sa,prislo mi malej luto,poplakala som si...ale,ked som zistila,ze malej nic nie je,tak som dakovala bohu.No a dnes je z nej krasna 3,5rocna slecna 😀.
Junovcatka,zas mozu ohovorit aj mna,ze mi dieta spadlo 😀 😀 😀
Len ma mrzi,ako som neravom vyskocila na Katushu,tak sa jej idem ospravedlnit.
zachvilu som naspat 😀
?

ritaklea
19. sep 2007

janulap, s tou poslednou vetou sa zhodujete s mangelom 😀 😀 😀 hlavne tie sliepky...

😀 😀 😀

ritaklea
19. sep 2007

janulap a to je nejaka zamaskovana junovcatka... 😀 😀 😀 mne tu bude pisat o tom aka som tu hrdinka a tam nie a ona? 😀 😀 😀

anicka
19. sep 2007

Kočky, mne sa na tomto fóre veľmi páčilo, že tu máme takú pohodu. 🙂 Každá z nás sa može podeliť s tým, čo má na srdiečku - aj s úspechmi aj s trápeniami. Je super, že si môžeme navzájom pomôcť. 😀
Nevidím preto dôvod na to, aby sme sa navzájom ohovárali, robili si zle a rozmazávli tu veci, ktoré už aj tak nikto nemôžeme zmeniť. 🙂
Každá z nás má právo na svoj názor, veď predsa nežijeme v stredoveku, aby sme sa báli otvoriť pusu. ☹
Takže si myslím, že by bolo najlešpie keby sme sa vártili k témam, ktoré súvisia s našimi detičkami a budúcimi detičkami a prestali tu riešiť či sme dokonalé alebo menej dokonalé mamičky. Každá z nás chceme pre naše detičky to najlepšie a to, že sa nám to vždy nadarí na 100 % predsa neznamená, že nie sme dobré maminy. Čo Vy na to? 😕

tracy
19. sep 2007

bolulka, prosim ta uz mi nevypisuj do IP, nestojim o take spravy a hlavne ked urazas a nazyvas ma "primitivnou sliepkou" to tiez o niecom svedci.
Pre tvoju info, dieta este nemam, ked boh da a budem ho raz mat, tak urcite nebudem urazat druhych ludi.
Janulap,prepac ze som sem napisala, ale nadalo mi to,asi som radsej mala ostat pri citani.Majte sa.

bolulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolulka
19. sep 2007

anicka ta cukrova voda - ja som sa toho bala, lebo som este v tom case nezniesla sladke, ale dalo sa...aj my to zachutilo... 😀 sice druhy pohar sa uz pri piti vracal naspet, ale pohoda...len si tam zober casopis, lebo sa dve hodinky odtial nemozes pohnut...a ani zuvacky sa nesmu zut..

janulap
19. sep 2007

nasa tip-top mamicka ma 4 😀 😀 😀 😀 a to fakt nechapem ako stiha vysadavat pri pc 😕
No ja som sa ospravedlnila iba katushi,lebo som ju nepravom urazila...a tie ostatne ma absolutne nezaujmaju.
Anicka,jasne bolo tu suepr,ale ako tu moze nekto byt s tym pocitom,ked vie,ze nejake individua iba striehnu cely den na riti pri pc,o kde napsie??pre mna by to ol zvlastny pocit.Brrrrrr 😀

bolulka
19. sep 2007

zalozme temu dolnokubincanky alebo nieco podobne a nechajme tuto plavat, ci? 😅

janulap, tip top mamicka asi privezuje deticky... 😀 😀 😀

janulap
19. sep 2007

bolulka,jasne...vyhrabeme nejaku stranku.Tu sa na to uz vykasleme.Kubincanam psleme v dkazoch novu stranku....trubky budu nestastne,nebudu mat koho ohovarat 😀 😀 😀
Tak dufam,ze tip-topke jezisko donesie 4 obojky,aby mohla sediet a dalej sliedit 😀 😀 😀 Alebo radsej 5 obojkov,ak sa im zas zadari 😀

bolulka
19. sep 2007

janulap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale vsak oni si nas najdu vsade - tie nemaju nic ine na starosti... 😅

bolulka
19. sep 2007

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anicka
19. sep 2007

tá fotka teda stojí za to 😀 😕 😵

bolulka
19. sep 2007

cely inzerat stoji za to 😀 😀 😀

bolulka
19. sep 2007

janulap tie brauny - su tri druhy - od 1 000 do 3 000... 😉

nenka83
19. sep 2007

ahojky vavka.uz jej nedavam nic, len kojim, lebo je zas cela obsypana.uz som nestastna z toho.zajtra ideme do poradne, ockovat, tak som zvedava co povie moja dr na tie vyrazky a povypytujem sa o prvych prikrmoch, lebo od piatku chcem naostro zacat!lebo idem do skoly chodit a niekedy malinku mozno necham aj babke.a aj na UM sa popytam ake by pre malinku bolo vhodne, ked je taka citliva.viete ako sa tej skoly bojim! teraz pre mna ide rozhodujuci rok! a ukaze sa sa ako som silna. ☹

bolulka
19. sep 2007

nenka, no tak to moze byt alergia - to si dufam pozorovala co si davala papat a robila si medzi kazdou zeleninkou minimalne trojdnovy odstup, ci? 😉

nenka, neboj, aj u mna sa to ukaze, aka silna som... 😀 😀 😀 ale u teba je to stokrat horsie - ja klobuk dole, ze si sa odhodlala na taku tazku skusku...

osobne ta obdivujem a podporujem tvoje rozhodnutie...

drziiiim straaasne palceky 😉 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

potom sa stretneme a porozpravas ako ti to ide...

no ja idem v sobotu na celyyy den - mam tiez strach... sice to mam za domom, ale... ☹

nenka83
19. sep 2007

bolulka ja som davala prikrmi len tri dni.pre dva v poho a treti katastrofa.ale ved ty vies ake mame problemy s pletou uz od 1 mesiaca.tak neviem co to moze byt. mozno to ani s prikrmov nie je.ved nech sa na mna dr tesi, ako tam zajtra polhodku budem u nej sediet a vypytovat sa, uz si pisem na papierik otazky aby som nezabudla....

ty ides v sobotu ze? kua to uz nebude cas sediet na internete, budem sa drislit ked baba budu buvkat...

joj ved tak ty domov odbehnes kedy budes moct, ja idem do galanty, kde ani signal nie je poriadny, spat do nitry a chcela by som ist aj do blavy kuki, dufam ze mala to zvladne.

bolulka
19. sep 2007

este je tu moznost prerusenia... 😉

ten posledny rok popri praci - ziadna veda, ci? 😀

ale inak drzim paluchy...

nenka83
19. sep 2007

ked prerusim stratim vsetkych spoluziakov - to znamena velka pomoc, ci cesty do BA, ci ucebne pomocky, psychicka opora, no cokolvek.a ja by som sa chcela nabuduci rok zamestnat.

bolulka
19. sep 2007

neboj, my zienky sme nejake kapacity, nie? 😉

Za par rokov budes hrdinka, ako si to vsetko zvladla... 😉 😀 😀

nenka83
19. sep 2007

som sa ta chcela opytat ze co tvoj manzel tu pisal ked sa tu baby tak rozculovali?

bolulka
19. sep 2007

nenka, no asi pre to ma tu tak nemaju v laske, co? 😉

som pisala nazor na fajcenie ludi na ulici a fajciace mamicky, no a pekne sme sa pochytili - no a mangel si to precital a zacal prispievat... bavil sa na tom a nakoniec to dopadlo katastroficky...

janulap
19. sep 2007

bolulka,uz kasli nato 😉 Nestoja nam za diskusiu.zajtra si idem ozriet darceeeeeeek co dostanem od Jeziska 😀 😀 😀

nenka83
19. sep 2007

janulap aj ja uz kupujem na jezicka - no lepsie chystam sa.na mmb som uz obzrela par veci.... co ides dostat na jeziska?

bolulka
19. sep 2007

janulap, vsak uz kaslem, len onenka sa pytala 😉

aj ja uz kupujem na jeziska - zo dva mesiace - ale z avonu 😀 😀 😀

janulap, ale z takej drobuckej fotky ta veru mangelik nespozna 😀 😀 😀

ides kupovat k mangelikovi? caka ta zlava 😉 😉 😀 😀 😀

bolulka
19. sep 2007

janulap, nemozem si pomoct, ale z takej malickej fotky mi prides ako ta profesorka 😀 😀 😀

nenka83
19. sep 2007

bolulka a co planujes malej kupit a manzelovi? daj inspiraciu, ja malej uz mam trosku vybrate.inak setrim ako diva! 😎