Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
7. mar 2010

mayocka, to je take no si predstav ze sa tebe cka, no len je to o dost rychlejsie.. a presne je to take ako ked ta kopka jemne a rychlo 😀 no som sa nasmiala cosi... alebo ti poviem tak, ze moj chlap povedal ze to bije srdiecko, no len je to silnejsie ze sa ti az natriasa brusko 😀 😀 😀 ked som si predstavila ako sa tomu drobcovi ckalo 😀 😀 😀 a ako sa tam natriasa 😀 😀
a presne, ziadne stresy sa vybodni na inych... ked mne secia ved to uz je tu, a este sme ani nezacali dom prerabat a bla bla bla.... tak som to zacala ignorovat totalne... mna hlavne segra strasi lebo ona ma svadbu chvilu pred mojim porodom - uz som tu myslim pisala o tom 😝 a ta mi furt ze uz je to tu a ze to ide rychlo a blbosti.. tak si s nou len pisem na fb, bo keby som s nou volala tak zase zacne 😀 😀 😀

bolulka
7. mar 2010

emmka, jasne ze navody beriem 😉

emmka, neboj, nemas dovod na paniku. ja som cele prve tehu prelezala v nemocke, keby ti nieco take hrozilo, iste si uz tam..

dakujeme vsetkym za gratulacie. hrozne, ked si predstavim, ze som takto pred tromi rokmi rodila, az sa bojim, ze si to rovno zopakujem..

ja sa inak citim uz dost biedne.. nevladzem sa zohnut ani pri umyvani riadu (krize mi nejak nevladzu udrzat brusko), ani malej rucky nad vanou neumyjem, kupanie to iste, dlazku uz musel tiez manzel zacat umyvat. a vcera mi manzel navrhol nosit palicku, ked som nedokazala ani pribor zo suflika bez podopretia vybrat. 😀 a prevratit sa v posteli na druhy bok, pripadne postavit, je hotove umenie.. 😝

majdiska
7. mar 2010

salvinka Riško je krásny 😵
bolul Klaudinke všetko naj k narodeninám, isto dnes oslavujete 😉
ja mám dnes super dník, konečne som dorobila inventúry a vyriešila som jeden problémik, čo som nevedela zaučtovať.. a idem robiť danové priznanie, takže možno do konca týždna dorobím starý rok a konečne začnem makať na novom.. som tak rada 🙂

jana2033
7. mar 2010

ja tiež Klaudinke prajem všetko najlepšie 😝

majdiška tak supeeeeer že si to pomaličky zvládla 😉 teda že budeš mať po uzavretí roka, ja tiež uzatváram ešte jednu firmu a brachove danové priznanie, a ešte jedna práca do školy a môžem ísť rodiť 😀

danka.k
7. mar 2010

KLAUDINKA vseeeetko najlepsie 😉 😉 😉

veronika dalsia na rade je janka... ta to ma uz za par 😀 😀 😀

mayocka
7. mar 2010

hehe jani ty si ako ja,tiez mam naplanovanych este kopec veci a porod odkladam vzdy az na termin 😝 hadam bude mala spolupracovat no 😉

baby to som nevedela ze je to ckanie toto co opisujete, myslela som ze tak pravidelne kopka,presne ako ked bije srdiecko, ale zeby to bolo ckanie 😀 😀 😀 ty brdo to je haluz 😎

nie uz nejdem stresovat lebo uz si sama idem na nervy a ked nieco nestihnem tak nevadi, odlozim na neskor 😉

salvi: no co kedy ides domov? co ti drahy zkomfiskoval book ked uz nepises? 😉 ci Risko hneva?

jana2033
7. mar 2010

mayocka presne tak ja som tiež odkladala a neboj isto bude mala spolupracovať 😝 , mne sa to zatiaľ darí a malej je akosi dobre v brušku 😀

dani juuuj vieš jak sa teším keď už budem mať po tom...normálne teraz 3 dni mi strašne puchnú nohy a tŕpnu ☹ predtým nie až tak ako teraz,a už sa mi aj strie porobili po bruchu 😠

danka.k
7. mar 2010

janka a nejdes pockat az do narodenin??? 😀 😀 😀

deniskateniska
7. mar 2010

no ja som unavena ako kobyla... sme boli v merkury, sme kupili obklad do spalne, dvere do spalne, obyvky a kuchyne, po dalsie ideme zajtra... joj... len zacat prerabat... najhorsie je, ze ja konecne prehovorim muza na niektore veci, resp. aby sme ich nerobili a svokor... ved to musis a bla bla bla.. a samozrejme, co urobi muz... "ja som ti to vravel ze to treba" zhasnem ako zapalka.... 😠 😠 😠 a kurna dalsia robota navyse.. ma ide sibnut proste z toho..neznasam to... kedy sa konecne nauci, ze nas maju nehat robit si secko po svojom? joj 😠 😠 😠

mayocka
7. mar 2010

denis: nikdy, oni sa to nenaucia nikdy,proste je fajn ze byvame s rodicmi,mame svoje poschodie ale furt to tam je...vycitky a preco nezidete dole,a ste stale len hore a bla bla...a ked varim tak mama a preco to tak a to tam nedavaj to nebude dobre a nekrajaj to tak ale tak...proste keby to nevidela,zje a cusi ale nie,ona vie najlepsie...a poucovat a buzerovat...dnes sme sa zase nebavili spolu lebo je panovacna a chce vsetko podla seba...preto ideme mat aj hore kuchynu,sice nie na denne varenie ale tak aspon budem moct experimentovat konecne co ja milujem a pri nasich sa neda bo mama ofrfle vsetko a prejde ma v polovicke varenia chut... 😠 😠

takze denis-NIKDY...

bolul: my sme uz ako take stare kripleny 😖 ja som vcera upratovala,prala a varila (co nerobievam sama ale mama nebola doma) tak som pomaly ani zo zeme nemohla vstat ked som umyvala,boleli ma kolena,krize stehna...chodila som ako tucniak iba nohy za sebou suchala a pohupovala som sa zo strany na stranu no komedia 😝 a v noci presne ako ty pises, ked som sa isla prevratit na druhu stranu v posteli tak som citila kazdy stavec a cele krize a k tomu tie hnusne krce do lytiek kazdu noc,ked sa zabudnem ze sa nemam vystierat tak to zase zaboliiii ☹

deniskateniska
7. mar 2010

no mayocka.. fakt je to tak na prd, ze az.. ja s mojou mamou, jej vyhubujem,.. mf, ale co ked svokre nemozem.. joj... a ja to muzovi poviem, ale co ked az potom ako odideme od nich.. joj... ja len dufam ze sa nam tam nenastahuju ked sa starka pominie.. ja viem ze svokra nebude chciet ist ale svokor ano... jo ked ide o to ze moj muz ked nieco nevie, alebo si nie je isty sa musi s nim poradit a wrrrrrrrrr.. vzdy to je inak ako chcem ja... joj... a s tym varenim, mojmu tak chutia to co varim, od spagiet po hocico 😀 ale ked sme tu cez leto s jeho rodicmi tak vari mama, alebo ked varim ja, aj tak vari ona.. 🙂 takze uplne viem co hovoris, no len ona si mi to nedovoli tak nadrzovku povedat..
a s tou kuchynou - som za, viem ako to je - moja teta byvala v dome na poschodi a ked sa syn ozenil tak mu prepustili poschodie a porobili si spodok... no a kuchynu mali dolu.. (neveste to sice vyhovovalo, lebo varit nevedela) ale len mliecko malej, alebo daku kasicku alebo nieco tak stale musela behat hore dole.. a je to len odlahcenie pre teba.. ze si mozes robit sama,.. a hlavne co chces..

bolulka
7. mar 2010

mayocka, ja som az teraz pri druhom tehu prisla dostala jeden perfektny typ na krce v lytkach.. postavit sa a tak ze ohnes nohu ako ked sa stavias na spicky.. uz sa ani konkretne nemusim postavit, staci sa na to zahrat v posteli.

jana2033
8. mar 2010

danulik vieš čo aj som chcela ale to sa mi už nece prenášať toľo 😀 keby to bolo kratšie 😝

danka.k
8. mar 2010

janulka neboj... mozno to bude prvy jarny den 😉

deniskateniska
8. mar 2010

no jani, akosi sa nam to krati.. ci 😀 ako sa citis... myslis ze sa drobcovi chce na svet? 😉

deniskateniska
8. mar 2010

a inak babky secko najsamlepcie ku dnu MDZ 😀 tak dnes si to uzite, a nech vas drobci a muzickovia pocuvaju 😝

jana2033
8. mar 2010

dani tak to by ešte mohlo byť 😝 ale vieš čo najradšej tento tyždeň by som odrodila 😀 no lenže malej sa moc nece tak možno to aj na tie moje narodky výjde 😀 akurat by to tie dva týždne vyšlo

denis maš pravdu kráááti sa a ani sa nece veriť, ale ak ti mam pravdu povedať mam pocit že aj prenašať budem 😀 , bo malej sa moc nece vôbec, jej je akosi dobre v brušku 😝 a ešte keď ma može tak silno kopkať 😀

deniskateniska
8. mar 2010

no jani, sa nenazdas a budes malu drzat v naruci 😀

anicka
8. mar 2010

babuľky nebojte sa všetko bude OK 😉 😀

nemáte nejaký tip na darček pre chlapa ku 40. - tke? 😕

deniskateniska
8. mar 2010

anicka, zalezi ci to chces tak humorne alebo vazne.. darcekove obchody - tesco, centrum, kocka na bysterci... tam najdes kadeco 😉

anicka
8. mar 2010

vieš keby to bolo humorne tak to zmáknem, ale to to potrebujem seriózne až škrobene by som povedala 😖

deniskateniska
8. mar 2010

tak aj take veci tam maju... pohare alebo tie knizky s basnickou .... tie su take... a kytica... a hotofka 😝

majdiska
8. mar 2010

anicka fľaška nejakého dobrého alkoholu a nejaká maškrtka a máš pokoj 😀

majdiska
8. mar 2010

alebo darčekový kôš z potravín 😉

mayocka
8. mar 2010

bolul: mna by chytil krc este aj do chodidiel keby som to skusila,mavam aj v chodidlach krce ked urobim iny pohyb ako smiem... 😀 😀 😀

danka.k
8. mar 2010

anicka bratrancovi na 40 sme kupili tu bibliu taku hrubu a zlaty vrch mala.. ale to bolo pred dvoma rokmi... on je dost nabozny takze sa velmi potesil

katika82
9. mar 2010

ahojte maminy,

tak my sme boli včera na kontrole na urologii takže už sa to zlepšuje už je to menšie tá hernia takže hádam ani operácia nebude potrebná dúfam.

no a konečne sme včera prepísali pozemok pod domček na nás s maželom. júúj no ale teraz začne ťažké obdobie vybavovačiek všetkého. ale tak aspoň môžeme konečne s niečím začať.

inak my sme si našli svoju metodu ked nemôže zaspinkať vezmem si ho na ruky, sadnem na fit loptu a len sa tak pomaličky hojdám a on pekne zaspí. mňa nebolia ruky a ešte si pritom aj pocvičím 😀

emmka3
9. mar 2010

Katka, nechcem ta starsit, teba zatial na lopte nebolia ruky, ale pockaj, ked budes uspavat tymt stylom 1,5 rocneho Lukyho 😉 a super, ze sa mu nalez zlepsuje ... zachvilku vas vyradia z evidencie 🙂 a vy idete stavat dom? ci prerabat cico? 😅

katika82
9. mar 2010

emka no ale my sa tak neuspávame stále iba občas ked je moc nervozny inak zaspinká v postielke pekne aj sám. má svoje dni ked nie a nie zaspať inokedy mu len ručičky stiahnem do vankúša a už spinká.

no a my ideme stavať domček svoj. bývame teraz u našich ja už mám 2 roky prerobené poschodie mám vlasne svoj byt hore iba vchod máme spoločný.
ale svoje je len svoje. máme pozemok po starkom takže chceme niečo maličké svoje postaviť. nie za rok ani dva ale pomaličky ved máme kde bývať zatiaľ tak sa nemusíme náhliť

katika82
9. mar 2010

inak pridala som jednu fotku malého ako sme si z neho urobili na chvíľku Zuzku 😀