Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
10. mar 2010

jasné ivanka 😉
odkiaľ si sa prisťahovala? kde teraz bývaš? ja som v DK bývala 24r ale už 6 rokov bývam mimo, ale dosť blízko 🙂

deniskateniska
10. mar 2010

mayocka... nemam ju odfotenu, lebo sme boli robit len 3D navrh a maju nam zavolat cenu... a ak sa rozhodneme tak nam ju urobia... no dufam ze to bude do 1000 evri.. inak neviem co budeme robit.. asi bez obyvacky.. len v kuchyni a spalni zit 😀 ale co uz ...

no a dnes sme vypratali konecne izbu.. no vypratali, skrinu a dalu ju prec.. a dalsia ostala.. a skoro ma siblo ked som len pocula "ved to dame na pojd, to sa zide... ved to vyuzijete ako postielku do zahrady" my vrela krv 😠 😠 ale muz im to hned vysvetlil... len teraz to pochopia ale na ako dlho neviem...jjoj... ☹

deniskateniska
10. mar 2010

vitaj ivanka 😉
daj info o tebe... 😉

deniskateniska
10. mar 2010

a baby.. ako je brusko, no zaludok tak na lavej strane ma ja neviem ci pali, ci svrbi stale... a niekedy to je uz neznesitelne.. neviem.. jo ci mam ist s tym ku doktorke alebo co..joj ☹

danka.k
10. mar 2010

denies prepac ja sa musim strasne smiat 😀 😀 😀 😀 ved to dame na pojd, to sa zide 😀 😀 😀 😀 ako keby som pocula starku moju 😀

ivanka vitaj 😉

a ja som sa po porode navsteve potesila... ale v martine chodili priamo na izbu, cize ja som sa ani z postele nepohla.. tu by sa mi asi nechcelo zakazdym chodit ku dveram

jana2033
10. mar 2010

denis neboj toto poznam aj ja aj u nas je to tak isto 😀 , ja by som všetko vyhodila nepotrebné a hlavne čo je staré a nemôžem 😀

baby ja neviem čo mam robiť večer vždy keed idem spať tak nemôžem a vždy až o dakej 24.00 najskôr zaspím, juuuuj a už môžem isť rodiť huraaa danové su spravené 😀 a zajtra som zvedavá čo mi povie Dr. sa tešíííím

bolulka
10. mar 2010

danka, to s tymi navstevami na izbe by mohli povolit aj tu.. robia take drahoty okolo toho..

ja osobne som prvy den po porode mala tolko energie, ze mi navstevy absolutne nevadili, prave naopak, ale tie dalsie dni som radsej odmietala, lebo ma to vycerpavalo..

majdiska
10. mar 2010

bolul detto 😉 no ako idete v apríly do škôlky???
ježiš jani ako ti závidím, ja mám stále len inventúry a danové ešte nie 😝 bože sa mi tak nechce, ale tento víkend to musím dorobiť 😕

danka.k
10. mar 2010

janka sikovna si 😉

bolul ake meno ste to vybrali pre drobca????

jana2033
10. mar 2010

majdiška len ja to mam o niečo zase lahšie no keby mam robiť to čo ty fuuuuha to by mi dosť dlhšie trvalo....a bracha som nahanala kym neporodím 😝 a ešte mi treba akurat potlačiť tie zvyšne veci, ale to už aj potom, a ty si šikulka ty to zmakneš ľavou zadnou 🙂

ivana2808
10. mar 2010

Ahojte baby, pristahovala som sa do kubina a skoro nikoho tu nepoznam najde sa tu neaka mamicka na pokec

bolulka
10. mar 2010

ahojte, potrebujem urychlenu pomoc. Poslala som niekomu na facebooku omylom ziadost o priatelstvo. neviete ako sa to da zrusit?

anicka
11. mar 2010

danka tak to je fajn, že môžete ísť 🙂 😉 my natupujeme už definitívne od tohoto septembra, tak som zvedavá ako to zmákneme. 😕

majdiska
11. mar 2010

jani aspon niekto mi verí 😉 kokso ja to mám teraz tak ťažké na to urbári, že som musela požiadať o pomoc v Poradcovi, čo som si nevedela dať rady 😖
dnes sa vytešujem, kolegynka mi doniesla napálené na CD kalanetiku.. ja mám od segri kazetu, ale ta je už tak obohraná, že za chvíľku nevydrzí.. tak sa vytešujem, že začnem cvičiť, nech už nejako lepšie vyzerám 😀
no to bude svalovica 😝

majdiska
11. mar 2010

anicka tak predsa na tom Bysterci? do štátnej?

mayocka
11. mar 2010

ivanka: ahoj,vitaj,nejak si sa pomylila a napisala si dva krat ten isty text,musis citat plochu ci na teba niekto reaguje nie iba IP 😉 inak aj my ideme mat zrejme Ivanku 😉

babenyyy pomooooc 😢 😢 😢 mam na pravej strane zadku riadne strie hnusne a boli to ked stojim 😢 😢 😢 myslela som ze ma to uz obide ☹ je mi do placu ☹ muzicek ma povzbudil ze ma lubi aj tak ale videla som aky bol jeho prvy pohlad,to co sa ti stalo???!!! veru aj ja som tak reagovala ze prepana CO TO VLASTNE JE?? vyzera to ako poskriabanie ale ked sa blizsie pozriem su to popukane zilky a pekne modre a krvave take ako ked sa fakt pokriabem,ibaze poskriabanie zmizne 😢 😢 moj ma utesuje ze milacik vsak to zmizne predsa a ja jeho ze nie milacik nezmizne to uz nikdy....to uz len na druhej casti zadku cakam kedy sa mi spravia a na bruchu a bude kompletka... 😢

bolul: mozno si ta ten typek ani neprida ku priatelom a ak ano tak si ho das vymazat a zablokovat mu pristup prezerat si tvoj profil a albumy a vsetko, ja som to uz raz robila s jednou neziaducou osobkou tak viem 😉 ale skor ako si ta neprida tak sa to neda a ak si ta neprida tak to nevadi nebude vidiet nic vlastne...

deniska: to ta svrbi koža?ak ano tak si to potieraj to je priznak strií, lebo tam kde to svrbi tak sa robia strie, tak sup po kremik 😉 sice ti to nezaruci ze ich mat nebudes ale zmierni sa tym moznost mat ich a ich vyskyt

babyyyy to je ako keby ma remenom niekto slahal po tom zadku....preco preco preco 😢

bolulka
11. mar 2010

mayocka, tak to co pises vyzera skor na krcove zili a nie na strie.. stie su cervene..

a s tym facebookom by som si este viac zavarila, keby som potom toto spravila..

bolulka
11. mar 2010

mayocka, mozno to aj budu strie, mozno som ta zle pochopila.. inak mne sa pri Klaudii spravili na stehnach a na prsiach strie a neskor ich vobec nebolo vidiet.. vybledli..

zvlastne je, ze teraz sa mi ziadne nespravili.. a ja krem vidim iba dvakrat do mesiaca.. 😝

majdiska
11. mar 2010

mayocka potierať, potierať a potierať čo najmastnejším krémom.. nepomáha elastik - Q??? a veľa tekutín..
neboj oni sa zmiernia po pôrode, len nepoteším už ostanú 😒
ja som strie vôbec nemala a aj ked ma brucho srbelo, tak sa napýnala koža a nič viac.. bolo to nepríjemné a teraz mi ostali špeky na bruchu 😝 ale v pohode, začínam cvičiť, tak ich troška skorigujem do leta 😅

mayocka
11. mar 2010

preco by si si zavarila? vsak tak mu napis ze si sa kopla ak si ta prida...hadam pochopi a nebude sa ti chciet nurat v profile
ja uz neviem...je to aj cervene,su to cervene zily take ako popukane cervene zily...tak su to krcove??no zbohom,toho sa uz asi nezbavim ze?tak a som dostála...chvilu stojim a idem odpadnut od bolesti este si aspon mozem preniest vahu na druhu nohu,tak to nemam ale o chvilu budem lebo aj tam uz mam take modrinky ktore sa coskoro popukaju a navyse ak budem presilovat aj lavu stranu zadku tak to isto,je mi z toho nanic 😢 😢 buduci piatok idem ku Dr. tak sa jej spytam co to presne je ajked by som to uz najradsej ani nevidela 😖

danka sa ta pytala na to meno pre maleho ake idete dat si nenapisala 😉

mayocka
11. mar 2010

majdis: ono mna svrbelo skor brucho tak som na zadok a stehna kaslala viac-menej a potierala som iba to co svrbelo...a zadok len tak akoze troska,no najviac som si nakydala na brucho,ja neviem ci to nie su tie zily lebo ked stojim pri kuchynskej linke aj 4hodiny denne tak mam napnuty zadok a presilujem ho...pouzivam praveze elastiq ale neviem,ono to iba zmierni nezabrani aby sa to nespravilo,to povedala Dr.

bolulka
11. mar 2010

mayocka, strie nebolia.. to co opisujes budu teda asi isto krcove zili.. ja mam krcove dole na pravej strane a ked stojim, tak mam pocit, ze mi to ide roztrhnut. taky tlak.. ale neboj, dr. ma ubezpecil, ze po porode by mali uplne vymiznut..

mayocka
11. mar 2010

bolul: kiezby si mala pravdu nech to zmizne lebo sa budem hambit aj na kupko ist,po pripade v nejakych trenkach nech to nevidno lebo je to horsie ako hrozne ☹ ☹ a cim si to teda potieras?elastiqom ci niecim na krcove?no ja ich citim aj ked sedim ale ked stojim normalne mi noha trpne od bolesti 😠

danka.k
11. mar 2010

bolulka nas bude natahovat do konca 😀 😀 😀 😀 😀

mayocka
11. mar 2010

hej aj mne sa zda 😀 😀 ako gumu na trenkach 😝 uz som z nej dostala nejake meno ale furt neviem ci to je uz definitivne... 😝

deniskateniska
11. mar 2010

prepana, nestiham citat... no idem pisat postupne, bo zabudnem co som to vlastne chcela 😀

bolul aspon ked bol stary fb, tak sa to dalo tak, ze ked si si vytiahla seckych priatelov, tak tam ti ukazalo ze caka na priatie pod tym menom,.. a normalne ako ked vymazavas priatelov - na konci toho je X alebo zmazat teraz neviem.. a tam to zmazes.. mne sa to stalo mooooooc krat... neboj.. skus a uvidis... musi sa to dat 😉

deniskateniska
11. mar 2010

mayocka nesvrbi ma to, mna to stipe, ako ked ja neviem ked sa ti nieco stale sucha o jedno miesto tak to potom tak stipe.. ale neviem... je to zvlastne... a natieram sa kazdy vecer a aj po sprche takze klop klop zatial nic.. len na prsiach.. a mama mi povedala ze ak som po nej - no mam po nej pokozku tak nebudem mat vobec strie.. tak som zvedava.. a moja mama mala 45 kil ked cakala prve babo, a bola v 2 mesiaci... ako lata.. a teraz.. 100 kil a po 4 detoch ziadne strie.. tak sa modlim aby som bola ako ona 😀 😀 😀

deniskateniska
11. mar 2010

no tak konecne som docitala.. 😀

mayocka no krcove zily.. hm.. poviem ti... ja mam na nohach,... a to co opisujes sa na to dost podoba ☹ moja mama ked mala zapal krcovych zil - bola uz na 3 operaciach - ale take zily.. fu.. som rada ze ich nemam take 😝 , no a heparoid je na krcove zily alebo teraz je novy lyoton stotisic ci ako sa to vola.. ale to som scela, ze asi ich mas zapalene, alebo ti praskaju ked ta to tak boli.. mama si davala vinove obklady.. normalne do bieleho vina namocila vreckovku a prikladala.. ak budes sciet mozem sa ti popytat este dake recepty.. alebo sa blizsie popytam ci teple alebo studene vinko... daj echo 😉

katika82
11. mar 2010

denis o tých starých veciach čo sa všetkých zídu mi ani nehovor. my máme doma dva pôjdy a dve garáže a všetko plné. ked som cez leto robila na pôjde poriadok ja osm to z okna vyhodila že spáliť v peci a oco to na chrbe dverami nosil naspäť že sa to zíde. no šlak ma triafal. ked som prerábala poschodie mali sme tu jednu izbu takú na žehlenie, v skriniach boli veci zimné a letné a na jednej posteli bolo asi 8 páperových súprav perín ktoré mi starká voľakedy napárala do výbavy. no samozrejme kdeže to sa nesmie vyhodiť, ja alergická tak ja neviem na kieho čerta to kedy komu bude, no drb zasa s tým napôjd, som povedala že ked budeme raz mať postavené tak nechcem žiadnu izbu navyše aby sa nič zbytočne neodkadala lebo raz sa to hádam za 100 rokov ešte niekomu zíde 😀

anicka
11. mar 2010

s tým odkladaním "veď sa to zíjde" mám skúsenosti aj ja, ale mám výhodu, že bývame v bytovke a tu sa toho moc čo sa zíjde odkladať nedá. Takže to našťastie putuje pekne do koša. Inak niede som čitla, že ak sa vec nepoujžie v priebehu roka, tak je zbytočná. 😉

majdiska: áno do štátnej, tej zeleno - žltej pri moste. Načo mám platiť sa súkromnú, keď to za mňa môže zaplatiť štát. 😀