• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

13. septembra 2017 
danka si jak ja :grinning: mne teraz prišli malého pyžamká, som objednala z MMB také šikovné multipaky 5 ks, a sú nádherné.. moja obľúbená značka Next :slight_smile: , dve šiltovky také feši a sandálky blikajúce, také isté ako mal minulý rok len o 2 cm dlhšie.. hádam mu budú.. som dnes bola v drogerke a veite čo som tam objavila? hugiesky s riflíkovým vzhľadom.. som len kukala :grinning:
31. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš ja by som zrušila sviatky.. som dnes nechala skoro 60 ečok v tescu.. ide ma picnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj so zajacmi..ešte dobre že sme dostali stravné lístky skôr :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ja ani zajace namam :sweat_smile: ale sak kupime po vyplate :wink:
31. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonprix je dobry? bo ja nemam dobre skusenosti, na fotke pekne a domov pride handricka :sweat_smile:
31. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majdis ja som rada, ze toto este riesit nemusim.. a dnes som riesila s mm ze nech laskavo oznami svojim 4 bratom a ocovi ze nech sa ma neopovazia co i len kvapkou dotknut lebo budem zabijat.. :angry: :angry: tak som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka no niektore veci pridu krasne a niektore v pohode.. ale vacsinou ich bolo v pohode..

denis ja som chcela byt vzdy na velku noc tehu aby mi nik nekupal.. snad sa mi to raz podari.. a vraj sa vydate zeny uz nemaju kupat.. ale tak tí chlapi to nechapu :angry:
31. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore krasne a niekotre v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to malo byt ze niektore v pohode a niekotre otras
31. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, tak ja som bola aj tehu aj som kojila, takze mm ma ochranoval ako zo skla, len uvidime co bude tento rok :rolling_eyes: bo nist zo skorej zmienovanych dovodov sa nekona
31. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vyšlo na veľkú noc a nik ma nekúpal, taká som bola rada.. :grinning: síce sa pokúšali, ale sa im to stále opakovalo a skončila som len smradlavá od vonavky :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka ja som bratrancovi povedala ze ma nesmie kupat ze som tehu.. tak sa zacal strasne smiat :grinning: :grinning: :grinning: takze ako vyhovorka to nebolo dobre
31. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo idete piecť? ja som sa tohto roku utrhla a až 3 koláčiky :grinning: som našla jeden s tvarohom, vyzerá supiš a môže aj malý, druhý aby som sa neprepracovala z lístkového cesta - len plnený makom a ak nezbyde aj lekvárom a tretí som našla recept, že veľkonočná baba :grinning: tak hádam výdu a zajtra začínam riadiť, treba doma vycapiť nejaké to vajco, nech sa to tvári ako veľká noc :grinning:
31. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem nanukove rezy.. viac nic ... no maaaaaaaaaaam ja kedy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepecem nist, stale je na vazkach ci budeme vobec doma ... ak budeme, tak kolac zbodnem u nasich :wink: a zdobit tiez nejdem, pri Jr. sa neoplati :grinning:
31. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame vyzdobu uz skoro mesiac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme s kukom kupovali kupovali a rozkladali kade tade...
31. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiež nestíham, ale hádam to zmáknem za tri dni.. dva dni riadiť - po mesiaci by sa hádam aj ráčilo a jeden den piecť.. v nedeľu ideme k našim a zanesiem na koštovku pár svojich výplodov :wink:
segra ani toho baranca nejdete?
31. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak nebudeme doma tak ani baranca - zajaca :wink: nebudeme ... ale to pecie mm, takze ak chyti fantu, tak mozno upecie

dani :wink: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdis a kto to bude jest??? ja kolace moc nemusim muz pride domov ledva na dva dni a iba by to poschlo.. kupaci radsej vypiju ako zjedia.. takze jeden bohate staci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, sak ty pojes :grinning: :grinning: ako ja teraz, napiekla som makovec, a nekecam, ale za 2 dni som pol plechu sama zjedla :sweat_smile: a to som uz dnes kupovala makovy pletenec ... ja som hotovy makoholik :grinning:
31. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však vravím že odvlečiem do DK :grinning:
31. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ja kolac moc ee.. takze ja nepojdem :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako co mi dnes je.. ja neviem pisat :grinning:

nepojem malo byt
31. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, vyhovor sa na negramotnu klavesnicu ako ja :grinning:
31. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a mm vas dnes neobstasni svojou pritomnostou, odkaz aj jenn :wink: bo chcel pozerat futbal, ale nejak uz pili drevo vedla v izbe :grinning: dnes sme mali brigadu okolo bytovky, tak ho to asi zmohlo :wink:
31. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
segra už si zistila ako sa používa ten rúž - zapalovač?
31. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som neplanovala totalne nic piect.. naco, len som nasla vcera tooooooooolko vela domaceho tvarohu od babky, tak idem robit tvarohovy so zelatinou mnamiky :wink: a asi aj bebekeksovy.. ten lubi aj moj muz :grinning: :grinning: :grinning: ale iba ak sa mi bude chciet :wink: :wink: a to zatial nevypada ruzovo :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji dnes sa na mna vsetci vykaslali.. tomas kuka futbal, evka ktovie co robi.. nereaguje ani na mobil :grinning: :grinning: :grinning: no ale tajne som dufala ze bleskac sa objavi.. :grinning:

denis ten so zelatinkou mnam mnam.. tusim ta pridem okupat :grinning:
31. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D mnamiky dani, prid ak chces, len ci ma doma najdes :grinning: :grinning: :grinning: co pochybujem :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja ta budem vsade hladat.. pojdem za vonou kolaca :grinning: tento zrovna mozem.. a este puncak.. inak moc ee
31. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak som zvedava kde ta nostek privedie :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som aj ja zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok