Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
7. apr 2010

denis krasna bude ta kuchyna 😉

katika82
7. apr 2010

denis ja mám niečo podobné ale robil mi ju kamarát tu vo veličnej za nejakých 28 tisíc tuším ma vyšla.

mayocka
7. apr 2010

no nazdarek babuchy 😉

tak dnes sme boli na CTG aj na UTZ, mala je uz dole hlavickou (ja som si to vsimla uz asi pred niekolkymi dnami) no dnes mi to potvrdili 😉 uff len to cakanie...ten stredoveky sposob prijimania pacientok... ☹ bola som na pasoch a isla som aj na UTZ, no nechcela som byt svinka tak som vysla von a pustila tie co boli predomnou a cakali na UTZ...no tak ja som pustala tie co tam boli dlhsie a vosli tri kravy ktore prisli az po mne 😠 😠 😠 skoro ma drblo...tak som cakala este hodinu naviac...no stredovek to nic nie je oproti tomuto a tie zenske by som obuchala o stenu najradsej...ziaden ohlad ani nic take proste si tam skoro po nohach poskakali...

janka: malinka je nadherny krpcek uz aby aj nasa bola vonku, uz si to zacinam nejak tak predstavovat,ale realita bude asi ovela krajsia 😉

denis: super kuchynka, my sme si v novembri davali navrh na nasu robit v Podbieli u Zuffovcov,tak nam povedali ze 43.000sk (ale to bolo asi tak 7metrov kuchyne,tiez s hocicim co si vyberes...klucky,sufliky farba...vsetko v cene...no nakoniec sme si kupili kuchynku pouzitu ale v super stave ako novu...nechcela som novu lebo nam ju ani netreba kedze sa vari dole s nasimi
no Deni ked ti nevyhodili tu fotku kuchyne z albumu tak som skusila a dala som aj ja nasu kuchynku do albumu 😉 uvidime dokedy mi ju tam nechaju kedze sa to nesmie davat nieco ine na konika ako deticky 😅

mayocka
7. apr 2010

a je to v albume Nas drobcek som zabudla napisat 😝

bolul kedy pojdes buduci tyzden na pasy?potom napis ako ti zajtra povedia kedy mas ist, ja mam ist o tyzden to je jedno ktory den

mayocka
7. apr 2010

no uz aspon viem preco ma tak picha pod lavym rebrom 😖 tak drobcek tam ma uz nozicky takze asi tlaci no 😝

deniskateniska
7. apr 2010

no mayocka tak uz len cakat 😉 este chvilocku a budes mat dobulku pri sebe 😀 zavidim 😀 😀

no kati my ja som posielala navrhy vo velicnej my tusim neodpovedali, alebo mi odpovedali a cena 40 000,- tak som sa na to vybodla 🙂

deniskateniska
7. apr 2010

maji nadherna je.. ste super natrafili 😉 no nech mame uz aj my domka a mozem dat real foto 😀 o mesiac ju uz mame domka.. nam ju dovezu 3. 5. tak sa tesiiiiiiiim... 😀 😀 😀 dnes ideme umyvadlo kupovat.. no nedali sme si ho v polsku, lebo oni maju divne umyvadla a aj ine rozmery, aj sifony ine a my uz mame kupeny sifon na umyvacku 😀

mayocka
7. apr 2010

deni ides mat umyvacku?a zda sa ti to prakticke? neviem ale tych par riadikov ja aj v ruke umyjem...kym sa nazbiera plna umyvacka tak sa dlhsie caka...a musis mat kvoli tomu vela riadov aby si mala ja z coho papat kym to bude v umyvke...no uz kazdy ako chce ale mne to pride ako zbytocnost 😕
inak tam mame rohovu skrinku dorabanu a aj nad digestorom je dorabana aj horne ukoncovacie rohove su dorabane,aj mriezku nad radiator pod okno sme davali dokupovat stolarovi aj pracovnu dosku lebo ta nebola kompletna...aby to sedelo no...ale furt to nestalo moc oproti novej

ema1987
7. apr 2010

no babky takze to teda mete fakt pekne kuchinky no mi si varime zo svokrou spolu takze kuchynu druhu nam zatial netereba. 😉 ale tie vase sa mi pacia deni aj ja som zvedava ako bude vypadat ked vam pride.xixi
no babky no aj ja si myslim ze to bude mat asi zaparenu ritku no ale uvideme zajtra bo ma aj prievan v ocku ale to uz mame od konca predminuleho tyzdna ale akosi sa jej to podla mna nezlepsilo tak chcem ist radsej 🙂 😖

ema1987
7. apr 2010

aj ja by som sla na tu milu ale s malou pojdeme 5.5 na ockovanie takze newem ako budeme na tom ale ak bude dobra tak by som sla mohli by sme si dat stretko tam co poviete ???hmmmm????? 🙂

katika82
7. apr 2010

maji na pasy môžeš ísť hociktorý deň akurát potom s tým musíš ísť k svojej lekárke rovno do poradne.
ja som chodila k Hrudovi na poradňu vo štvrtok my to vždy vychádzalo tak som ráno išla na pasy a potom na poradňu myslím že aj bolul to tak má. ja som sa posledné dva štvrtky pred pôrodom tak smiala lebo sestrička na pásoch my vždy povedala že no tak vy už pôjdete asi už neprídete podľa tých kontrakcíí už malý pôjde von a zasa som prišla na další štvrtok tak sa smiala že a vy tu zas no ale dnes to už fakt vyzerá že vás rovno pošle na pôrodnicu a zasa nič.

salvinka
7. apr 2010

babule, krasne mate tie kuchyne.. mayi ty si spominala ze chces len nejaku malu ale tato vyzera dost velika 😀
a so mnou by si sa nechcela stretnut ked ides na tie pasy?? 😀

bolul segre zelame vsetko dobre, vela mliecka a nech jej synator robi radost 😉

jani simonka je kocka, uz je lepsia?? teda kdesi som citala ze babatka nebyvaju zle, len sa prisposobuju tomuto svetu 😀 tak sa spytam, ci sa uz prisposobila 😀

my mame konecne vybavene krstiny, tak sa tesim...

majdiska
7. apr 2010

baby tie kuchyne máte veľmi pekné 🙂
mayocka prídem skolaudovať 😉 len daj vedieť, kedy. dovlečiem aj ten fusak 😉

mayocka
7. apr 2010

katika: hej vsak mi sestricka hovorila ze mi to treba ist dat popisat kym pojdem ku svojej dr. ale ani minule som si nedala a moja dr.mi nic nepovedala zeby som nieco pohnojila tak som to nechala tak no...

salvi:hej vsak celkom mala je nie? 😀 😝 no tak tam kde je okno nie su skrinky tam su len dolne a zase na druhej strane linky je sporak (teda bude) a umyvadlo...a na tom kusocku bude asi mikrovlnka cize pracovny priestor uz ziaden tak aspon pod tym oknom nech sa da nieco krajat abo tak no...
hej chcem sa aj s tebou stretnut, co chces ist na pasy? 😀 ti chybaju asi cooo? no ved uvidim o ktorej kedy pojdem lebo dajako pesi sa mi velmi ee nechce...a to moje strasidlo uz zase len v robote bude furt...chcela by som si to za 1den vybavit buduci tyzden,mam ist ku mojej v utorok ale bola by blbost ist potom aj na pasy lebo by boli zaznamy trosku stare vzhladom na to ze ma asi o tyzden zase objedna...no ktovie ako ale na dva dni sa mi to nechce rozkladat lebo ozaj chodim jak pingui 😝

no na ten kocikovy pochod my isto nepojdeme to sa budem davat dokopy pocas sestonedelia takze asi z toho nic ☹

majdis: ved som myslela ze hned po telefonate prides s tym fusakom a to nic....nejak si sa zasekla...ved prid hocikedy mne to jedno len akurat ze budem asi troska skapata lebo iba polihujem kedze ma tie rebra pichaju 😒 brnkni ked budes chciet a dam ti echo ci nieco robim ci cvo

majdiska
7. apr 2010

jooooooooj maji ja som ešte riadila a potom som bola tak skapatá a strapatá, že som radšej strašiť nechcela.. no a potom boli sviatky, tak som nechcela rušiť a v pondelok zasa aby sa mi neušlo vody medzi oči 😀
včera som bola na urbáry a potom som ešte varila pre malého fazulku na kyslo, a dnes ešte idem žehliť, ale ak môžem, tak prídem zajtra - nemám už nič také súrne v pláne 😉 len ožehliť musím, zajtra príde svokrička k malému, aby som sa nehanbila.. že prádlo opatrujem týždne kým ožehlím 😝

mayocka
7. apr 2010

sluchaj sem,zajtra od stvrtej do siestej robim neveste nechtiky (dva razy sa mi nechce ale od januara som jej to uz slubila 😝 ) tak potom mozno o takej pol siedmej ak tak pridi to by som uz mala byt hotova s nou 😉

deniskateniska
7. apr 2010

emi tak to som teda aj ja zvedava ako to bude vypadat 😀

maji, no ja som si kupila umyvacku, bo neznasam umyvat riad, sice ked sa do toho pustim, umyvam do diva, ale neznasam to... predtym som to mala na haku, normalne len za tieto posledne 2 roky co umyvam riad po svagrovi sa mi to umyvanie tak zhnusilo, ze si to takto ulahcim 😀 😀 no a vela riadov - mame habadej, sme podostavali 😀 😀 😀 a hlavne setri to vodu.. ja tu umyvam tak, ze v umyvadle mam vandlik a vodu z neho potom vylievam von, aby mi to neslo do zumpy... a ti poviem ze ked sme to pocitali.. tak umyvacka mi usetriiiiiiii toooooooolko.... tak uz len koli tomu 😀 a uvidime, ak sa mi to nebude pacit predam. nekupili sme taku drahu, ze by mi to bolo luto predat alebo co 😉

ema1987
7. apr 2010

no aj ja by som si tu umyvacku riadu kupila ale uz by sme ju asi nemali ani kde dat ..ixixi 😉 😉
ale babky ak vam pravdu poviem aj mi tie pasy celkom chybaju bola to celkom sranda co na to poviete,,??? 😀

danka.k
7. apr 2010

ja si umyvacku tiez kupim ked uz raz budem v dome byvat 😀 😀 😀

deniskateniska
7. apr 2010

no a som zabudla, joj baby, sme boli v merkure, ze ideme kupit umyvadlo.. minule ho mali, a teraz nie ☹ 😠 .. tak sme len digestor kupili.. 😒 no doobedu som navarila - ryzu, masko s omackou.. jednoduche, nestala som pri tom.. no a sli sme do merkuru, tam sme len tak pomalicky pochodili a som sla skapata ako nik..som chodila ako tucniak... a secko ma boli.. uz mi muz povedal, ze ide chodit sam vsade, bo so mnou mu to trva dlho 😠 a navyse ze potom ma secko boli 🙂 tak som dnes zistila, ze uz fakt len lezat mozem 😀

katika82
7. apr 2010

deni no ja som posledné týždne tiež chodila ako tučiniak, ale na konci siedmeho mesiaca som ešte zvládla spešne výstup na chopok to bola fuška ale čerstvý vzduch mi prospel, ked ma videla hore chalani na meteore na chopku tak len zalomili rukami že čo ja tam ešte robím. ale bolo fajne veru to som ešte zvládla ale potom akoby uťalo a som bola skapatá posledný mesiac totálne,
našťatie maželík mal voľno celý mesiac a všade somnou chodil, musím povedať že bo úžasný nevynechal ani jedny pásy somnou ani poradňu žiadnu. sa v tom vyžíval ked mohol malého počuť ako mu tlčie srdiečko 😀

deniskateniska
7. apr 2010

😀 no kati, ja som tiez kukala, ze moja kamoska bola v 40tt a bola v dierovej na tej najtazsej trase... ako... a to este prenasala, musela na vyvolavackach rodit... 😀 no ja som hned odzaciatku mala problemy s tymi krizami, no ale teraz po dlhsom chodeni - resp. viac ako hodinovom, uz len sucham nohami.. nie ze chodim 😀 no si budem riadne uzivat, ze budem moct chodit normlane ked porodim 😀

danka.k
7. apr 2010

denis muz nech ti daky kocik zabezpeci a nech ta vozi 😀 😀 😀

deniskateniska
7. apr 2010

no asi bude musiet, alebo zabezpecit aby po obchodoch s autom mohol chodit 😀 😀 😀 alebo v tescu ukradnem auticko 😀 😀 😀

danka.k
7. apr 2010

vidis aj to je napad 😀 😀 😀

deniskateniska
7. apr 2010

😀 😀 no som zvedava co vymysli 😀 😀 😀

bolulka
7. apr 2010

ako rozmyslam, to ja tu budem jedina s dvoma detmi.. 😕 ach, nie som stale na to pripravena..

deniskateniska
7. apr 2010

bolul neboooooooooj 😉

majdiska
8. apr 2010

bolu zvládneš 😉 a už ste v DK? ked budeme zdravý, tak sa dohodneme ku kostolu - lebo na preliezky je ešte zima a pôjdeme s malým sa zahrať 🙂
maji OK, dojdem dnes 😉
a inak brééééééééééé ránko, vstávajte spachtošiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 vstávať a cvičiiiiiiiiiiiiiiiiť 😀 😀 😀

katika82
8. apr 2010

madiš nestraš tak zavčasu ja som sa s Lukym len pred hodkou zobudila 😀