Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
11. apr 2010

joooooooj to co je za pocko.. hrooooooooza... fuj.. ☹ ☹ ☹

emmka3
11. apr 2010

jo, des 🙄 dnes som este narychlo robila rajony, a hned som to mala aj zachodene 🙄 ale dlabat na to, aspon na dverach vidiet, ze sa umyvalo 😉 esteze mm stihol spravit s Jr. vonku jedno kolecko, bo teraz poobede veru neviem, co budeme robit, kedze v kociku neobsedi, resp. obsedi ale veeeeeelmi ho trapi prsiplast ...

danka.k
11. apr 2010

no vy ste toho popisali.. ale docitam zajtra.. mam trojdnovu abenciu tak nestiham 😀

salvinka ja som ta tusim videla v utorok v meste.. nie v stredu.. ale nevedela som ci si to ty tak som sa radsej neozvala 😀

aj nas kocik mali v kubine viaceri... a hlavne anicka mala prave ten co som chcela ja a uz ho nemali 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
11. apr 2010

no tak problemy s perinkou mame vyriesene... fajne, aj nejake vecicky budu, no ci sa mi nieco bude pacit neviem, ale je toho pozehnane 😀 😀 😀 😀 krsna mi aj 2x napln do perinky normalne z peria a jednu tenku taku, no hrubu deku.. tak som rada, aj cisto novu obliecku ku krstu.. paradicka nadherne, a k tomu kosielka s takym istym vzorom .. no tak super.. som rada .. a ze mi este obliecky usije farebne ake budem chciet.. tak sa tesim 😀 😀 a veciiiiiii a veciiiiiiiiiii... tak fajn.. moje sklamanie z veci od svokry sa pominulo 😀 😀 😀

anicka
12. apr 2010

deniska tak to máš super, že máš takú krsnú 🙂 😉

danka to naozaj? to som ani netušila, čo sa človek po dvoch rokoch nedozvie 😀 😀 😀

deniskateniska
12. apr 2010

ani to je segra mojej maminy, tak my sme veci dali im po nas a oni teraz po nich dali nam.. stare sa povyhadzovali a vyslo z toho aj tak tooooooolko veci 😀 😀 😀 no a ja som jej strazila deti, som tam prezila kazdy rok 2 mesiace od mojich 11tich do cca 16tich rokov 😀 😀 😀

babulky drzkajte mi palce... vcera som si v krku nasla ma pravej strane taky "vyrastok", no mi to pripada ako vyskocena mandla alebo ja neviem co.. nevadilo mi to, necitila som to vobec, krsna mi povedala ze ona ked take nieco mala, tak ze tam mala hnis a ze jej to potom odpadlo a ja vecer ze si idem kuk ze ci to ten hnis nie je a ono to zacalo fialoviet.. teraz to mam fialove.. a ze idem ku doktorke dnes, a idem sa umyvat a ono z toho ide krv.. babky bojim sa.. ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

katika82
12. apr 2010

dobré ránko maminy

júúj ste včera toho popísali, my sme až večer prišli od svokrovcov a už sa mi nechcelo na net ísť som sa musela ešte mužíčkovi povenovať išiel na tri dni zasa do práce takže sme sami s drobcom.

no ale zisťujem že už rozoznáva poriadne ked na neho trošku pokričím. už veru aj cez vankúš pár krát po zadku takú cvičnú dostal ked sa moc srdil a veru zaberá to, jasné že nie silno to len tak aby trošku po vankúši pleslo. teraz pred pol hodkou som mu dávala mliečko chcel už ísť spať no a taký cirkus robil, vrtel sa krútil, zúril tak som zvýšila hlas že luky tak ale končí sranda už dosť. dala som ho do postielky so slovami a nechcem počuť žiaden krik jo?? zapla kolotoč a odišla, a prídem za desať minúť a on spííííí. minule mi takto isto v kočíku vyvádzal a tiež som ho zobrala na ruky na chvíľku nič ani neprestal len sa zúril tak tiež som mu trošku po zadku plesla cez plienku a hned bolo ticho aj spánok prišiel.

som čítala že v týc h5 mesiacoch už veru detičky rozoznávajú smiech od hnevu. a musí predsa vedieť že sme za každú srandu s ním ale odtiaľ potiaľ.

jana2033
12. apr 2010

inak s tym autobusom som to zazila aj ja ked som išla v 9 mesiaci sice iba z nemocnice ale jazdia jak divy soferi plny bol deti sedeli no co uz mne ostavalo stat.

to sa chystáte vsetky na ten zjazd kočíkov?

anicka
12. apr 2010

janka my určite 😀 😀 😀

danka.k
12. apr 2010

janka my asi nie

anicka fakt som vzdy chcela ten kocik teda taku farbu... kocik sme mali ten isty len farby sme mali potom opacne 😀

jana2033
12. apr 2010

a je tam dobre? rozmyslam nad tym aj ja 😀

dani mozno este si to rozmysliš 😝

anička vy ste boli aj v lani?

inak mala jak mi revavala pri kupani a teraz normalne kuka po nas az nechapem a taka kludnejšia je po tom. a neviem ci ma teraz nechytá ta laktacna kríza mala každych 30 minut chce jesť ☹ uz to trva tri dni, len neviem ci je to ono bo v noci celkom dobre buva 3-4 hodky ale papa dlho na rozdiel od minulych noci a cez den nestíha sa mi tvorit mlkieko a je jak cert som skoro vcera jej dala umele mlieko taka bola.

katika82
12. apr 2010

no dnes je tu akosi pusto

ja som sa akurát vrátila z istebného som bola pri sesternici v sekáči, krásne veci nové dostala z nextu tak som malému pokupila no po 2 eurá a všetko nové veci. čo na nete z nextu som kukala po 8-12 eur. tak ho happy že som dobre nakúpila. 😀

bolulka
12. apr 2010

katika, kde? v istebnom.. startujem auto.. ja zboznujem next..

katika82
12. apr 2010

hej hej bolul, tam ako je bankomat a tie dlhé obchody, a pre tvoje nastávajúce malé chlapčeka no krásne úžasné vecičky majú len nášmu lukymu je to už malé ale hned by som vykúpila toho viac. som sa len rozplývala

katika82
12. apr 2010

a viete čo je najväčšie psycho, že ľudia čo majú na značkové veci chodia do sekáčov, som tam stretla majiteľa zafiru tak ten by mohol hádam aj inde ako v sekáči kupovať.

katika82
12. apr 2010

dala som to oprať potom hodím aj foto, boblul no pre tvojho malého by som tam hned nakupila. ja som tam nechala 25 euri ale plnú igelitku a mužíčkovi košelu tiež takú fešnú. no ale najkrajšie boli aj tak tie bodíky a detské vecičky. a pre dievčatká a ni nehovorím. júúúj

majdiska
12. apr 2010

katika ja tiež zbožnujem next 😉
ale ja kupujem na MMB balíčky nosených vecí za super ceny - napr. teraz som kúpila malému kraťasky a tri tričká za 11 ečok, síce nosené ale ešte v super stave 🙂 a do škôlky kupujem tie multi packy 4 alebo 3 v jednom balení - nové, lebo to sa moc často perie, ale aj tak to výde pri tých mamičkách čo ponukajú super kurz veľmi výhodne 😉

katika82
12. apr 2010

tak toto všetko sme dnes nakúpili za 25 euri

katika82
12. apr 2010

a toto je z nextu, ostatné vecičky sú od disney

deniskateniska
12. apr 2010

babyyyyyyyyyy pomooooooooooooooc..........som bola u tej dokrorky s tym hrdlom.. tak tam som cakala 2 hodiny.. ako vam poviem som to tam skoro pobila 😠 😠 no a poslala ma na krcne.. a tam ma potrapila doktorka, ma tam nadrdalo.. ☹ a zajtra mam ist do Trstenej to vyoperovat... bojim bojim bojim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ rano tam ideme.. ja ako fakt neznasam vsetko co sa tyka takychto veci, ja aj ked si umyvam zuby si musim davat bacha aby som sa nezrihala ☹ ☹ ☹ no a verdikt - hematom na mandli.. a doktorka vravi " nejdem vam to tu ambulantne vyberat, lebo neviem ako hlboko to je a ak by mi tu zacala striekat krv.. " no mne az zle prislo.. ☹ ☹ ☹

katika82
12. apr 2010

deni neboj hádam to nebude až taký vážny zákrok ked to chcela ambulantne urobiť. to zvládneš čakajú ťa horšie veci toto bude malina uvidíš

deniskateniska
12. apr 2010

kati pevne dufam ☹ ☹ ☹ ale sa bojim... a hlavne aby som sa dako nezlakla moc a drobcovi sa nieco neurobilo ☹

deniskateniska
12. apr 2010

kati super ste kupili 😉 a drobcek pekne uz rozumie 😉

u doky dnes bolo tolko vela malilinkatych babatiek..no a inak jedna mamina tam bola, tak maly mohol mat tak 2 mesiace max. a tak nauceny na ruky, chuda maminka si dva krat sadla a ten tak spustil.. no hruza akonahle sa postavila vsecko ok.. 😀 😀 a taky blazeny pohlad mal.. 😀 😀 potom boli na krcnom ci kde a ked sa vratili tak uz spinkal.. no krasne.. joj a ten moj drobec sa vrteeeeeeeel, mi chcel z bruska vyskocit asi 😀 😀 😀

anicka som ta dnes videla. ste boli na prechadzke s malou 😉 som bola v buse 🙂

anicka
13. apr 2010

janka boli sme aj minulý rok 😉 aj emka bola a predpokladám, že pôjde aj tento 😀 a Vy tento pôjdete? 😕

deniska boli boli, ja by som Ťa rada videla aj na živo, tak keď pôjdeš na nemocku niekedy znova (napr. na pásy) tak daj vedieť, niekde sa stretneme 😉

katika tie vecičky sú úúúúúúúplne super, mylsím, že sa s Maťkou vyberiem na nákupy do Istebného 🙂

majdiska: keď budeš najbližšie v DK mohla by si sa u nás zastaviť a dať mi prosím Ťa taký rýchlokurz na MMB, ja som tomu akosi stále neprišla na koreň a rada by som cez neho nakupovala 😀 vopred ďakujem 😀

majdiska
13. apr 2010

anicka jasné 😉 najbližšie ak bude všetko OK a malý bude v poriadku tak od pondelka do stredy sme v DK.. a cez MMB sa fakt super nakupuje, len si treba dať pozor na podvodníkov, nejak sa tam množia.. 😉
kurna dnes mi ide nejak divne myš, vlastne nejde.. a už nemám náhradné baterky..

katika82
13. apr 2010

dobré ránko maminy

som potrebovala skočiť do obchodu tak som malého prvý krát nechala samého, obchod máme len o jednu ulicu nižšie za 5 min som spať. mala som vysielačku máme ich odskúšané do 2 km v pohode počuť.
ale malý pekne spinkal ani sa neozvala vysielačka

katika82
13. apr 2010

no a to čo tu dnes je tak pusto nikde nikto????

mayocka
13. apr 2010

no ahojte bambulky, my sme boli u doky a tak to vyzera ze asi z porodu nic...ani sa nic neotvara ani nic 😢 kurnik cakala som ze povie ze aspon jeden jedinky centimeter uz bude krcok otvoreny,fuck,mala len pribera a rastie,sestricka vravi ze mam riadne velke brucho....no to som pochopila aj ja uz len visi nadol...nevladzem ju uz nejak nosit...na zastavku zajst to bolo akokeby som tahala za sebou nejaku väzensku gulu,neslo rychlejsie a neslo...potom ma boleli nohy 😒 uff a to len na stanicu som sla...ani nakupit sa mi nic neda...no hruza toto ☹ len aby som ju porodila,ma asi roztrhne po pupok,urcite bude mat nejake styri kila kym sa narodi ....bojim sa toho dost no... 😒

som ale rada ze ma dokina oslobodila od pasov ty brdooo nemusim chodit na nemocku uz no normalne ze som stastna ako blcha!!! lebo tie nohy neposluchaju a neposluchaju...to kym by som sa vytrepala tak asi zapal pluc a nohy v kybli 😝 no krpec je riadne tazky teda,akurat ze mi sestricka nevratila zdravotnu karticku co som si az dnes vsimla no tak ktovie kedy k nej pridem ...esteze mam druhu europsku lebo by ma ani rodit nepustili 😝

majdiska
13. apr 2010

katika ja som takto malého bežne nechávala na 10 min, kým spal som si odbehla a v pohode 😉
maji ja som ti vravela, že budeš prenášať 😉 .. a tú kartičku, zavolaj svojej doktorke, zajtra ti po nu odbehnem z práce, OK? 🙂

mayocka
13. apr 2010

majdis: preco svojej doktorke mam zavolat? ved oni ju maju hore na nemocke na pasoch, vzala mi ju sestricka co robi UTZ nie pasy, ta chuda taka v okuliaroch...moja Dr. s tym nic nema 😝 to nie na Bysterci ale hore vis? to neva Zuzi vsak mam aj europsku karticku,nejak mi nechyba kym mam druhu, vsak aj po porode si po nu mozem ist,to nevadi 😉 ale dik ajtak