Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
14. apr 2010

majka budem malej telepaticky dohovarat 😀 😀 😀

mayocka
14. apr 2010

deni: mozes kludne,lebo mna uz teraz nepocuva tak nech aspon pred druhymi ma respekt ked mna ma na haku 😝 baby ja som taka unavena,pijem uz dve kavy za den a nic nepomaha kokso...ja vas obdivujem ako ste sa este aj ucit vladali...nielenze teraz v hlave nemam nic (tehotenska demencia 😝 ) ale ani by tam nic nevoslo...no tak napr.Janka,teba asi zacnem uctievat ako si este aj do skoly zvladala chodit, bolul ty tiez, a ak som niekoho zabudla prepacte,viem ze vas je viac ale ja som teraz rada ze som rada 😝 no neuveritelne ma to malinke vycerpava

inak aky mate nazor na to ze zena sa po porode nejak "preberie" z tejto tehu unavy...pocula som ze akonahle je po porode alebo tak po troch tyzdnoch ze uz nie je ani unavena len tak pre nic za nic, iba z roboty hej,ale teraz je to z nicoho nic...v kuse kazdy den neznesitelna unava 😔

deniskateniska
14. apr 2010

mayocka mala je uz velka, no predsa ty chodis, a robis za dvoch.. mas dvojnasobnu namahu, a vsetko.. tak sa necuduj.. ale neboj o chvilku bude mala vonku 😉

mayocka
14. apr 2010

deni: hej hej to viem ze preco to je ale chcem vediet nazor ci ta unava upadne ako kamen,cize nahle alebo postupne odide...lebo som pocula ze to odide hned ajked sa mi to zda take cudne ze to zrazu zmizne,vies na toto som sa pytala 😉 tych co to maju uz za sebou 😉

deniskateniska
14. apr 2010

jaaj tak maji to ti teda neporadim 😀 😀 😀 ale vies co... mne kamoska vravela, ze potom mala vela energie, tak to asi tak len odide.. a mi vravela ze aka haluz ze tehu chute, ze normalne v tehotenstve si ich nepripustala, ale ked porodila, tak ze sa cudovala ze to fakt boli chute 😀 😀 😀 a ze to hned zmizlo 😀

danka.k
14. apr 2010

bolul?? akooo?? rodime ci nie? drzim palce ak hej 😉 😉

mayocka neboj ved do 2 tyzdnov urcite ajt y pojdes 😀

bolulka
14. apr 2010

nie, plany poplach.. vsetko preslo.. asi poslicky.. 😉

bolulka
14. apr 2010

mayocka, neboj, ja som mu pilne dohovarala.. budeme spolu, ja tomu verim. 😉 inak k tej tvojej otazke o unave - ja ked som porodila, tak ma prepadla neskutocna unava.. take dva tyzdne som chodila ako matoha.. pritom mala pekne v noci spavala. vraj je to poporodna unava..

majkad2
14. apr 2010

emka dakujem, idem kuknut na ten link čo si mi poslala....dnes som bola celý den mimo ale popri tom som bola stále mysľou pri tom kočíku

majkad2
14. apr 2010

janka no jasnačka,že bakalárka už odovzdaná, už mám pokoj od školy, už sa len učkať na štátnice 😀 ale sa mi nechce
neboj niekedy sa stretneme hádam, ked budeš s malou na prechádzke 😀

deniskateniska
15. apr 2010

takze mayocka si ho nakoniec prehovorila hej? tak drzkame palusky 😉

no inak baby ja mam tiez jednu kocku co ma termin ako ja... 😀 ale ona ma uz tretie a ja len prve, tak by som bola velmi rada s nou na izbe aby mi mal kto poradit 😀 😀 😀

jana2033
15. apr 2010

majka tak to supeeeeer že už maš a učiť sa maš čas mne sa v tehotenstve tiež tak nechcelo 😀 ale ked je už babo tak to sa mi duplom nechce 😠 a to v sobotu skuška o týžden v sobotu a zase o dva týždne ma šlahne a do toho DPH

denis možno ta daju s nou na izbu ak porodite spolu je to lepšie lebo niektoré sestričky ti moc tam nepomožu aspom mne nie ale ked som odchadzala z pôrrodnice tak mali službu dve sesttričky uzasne tie som mala strašne rada zlatučke 😝

bolul aj u mna to trvalo dva týždne ba dokonca aj niečo viacej ta unava a všetko do kopy

jana2033
15. apr 2010

inak včera sme boli v poradni tak mala ma 4 kg pribrala 210 g. no dufam že už bude lepšie 😝

mayocka
15. apr 2010

denis: no tak telepatia asi zabera, maly bolulkin ma pocuva tak aj moja mala by mohla pocuvat niekoho ineho 😀 ja sa s tym uz zmierujem,nech si sama vybere kedy sa chce narodit...len nech netlaci do toho rebra lebo to uz na nervy 😝
inak dufam ze aj ja budem s bolulkou na izbe bo to uz profesional,aspon ma daco nauci 😉

majkad2: tak gratulujem teda ze to takto zvladas a obdivujem vas baby fakt, ste sikulky 😉

majdiska
15. apr 2010

maji ešte ti tie kopanceky budú chýbať 😉
čo sa týka únavy, tak ja som bola hned po pôrode vyrehnená a plná energie, ale to je asi tým, že som mala EDU a nič necítila 😀.. a tá energia ma držala ešte pár dní a potom nejak odišla.. malý začal v noci plakávať, budil sa pričasto a tak.. do toho ešte urbár.. to som bola potom už len chronicky unavená :-P

deniskateniska
15. apr 2010

no maji ja si neviem predstavit ake to bude ked sa mi bude tlacit do rebra alebo do boku, ked bude mat este o 2 kg viac, lebo teraz to niekedy tak zaboli ze az 😒

majkad2
15. apr 2010

mayocka: vdaka, ale ked sa musí tak sa musí 😀

jani 2033: a to ideš pracovať? to akože vážne? tak ti pobavím malú 😀

majdiska
15. apr 2010

ajajajajaj všetko to tu spí 😀

deniskateniska
16. apr 2010

majdis ani mi nehovor, sa tu budem nudievat riadne, uz maminky tu akosi nechodia 😝

jana2033
16. apr 2010

denis neboj nebudeš udeme všeeetky písať 😝 to asi len to počasie je na spanie 😀

majka no aspon trošku pomôcť brachovi hehe ale dako moc ee 😀 😀 , ale tka malu mi môžeš nech si začneš zvykať ake to bude 😀 inak spolužiačka už tiež porodila a mala rovnako vahu ako moja a skoro aj cm 😝

deniskateniska
16. apr 2010

jani tak to dufam 😀 😀 😀 a co drobec pocuva? 😉

jana2033
16. apr 2010

no jasne ja kebyže mam wifi teda router tka som tu každy den a stale len ja chytam net na vc a občas aj v obyvke ked sa dobre usadim a chytim signál od nejakeho suseda 😀 akurat teraz sa mi podarilo ale dokedy neveiem hehe...no mala zatial hej ale spoinka asi hodinkú a neviem asi sa jej dačo sniva bo už bola hore tri krat a pohočkala som ju a zabuvkala v noci som spokojna ale vždy sa bojim čo ak tato noc bude zla zatial mi spinka tri až štyri hodiniek napapa sa a ešte buva dve hodky alebo aj tri prebalime a občas zabuva ešte do pol desiatej, a poom cez den horšie buvka ale som spokojna 😝 no ved to zachviločku uvidiš ake to bude ani sa nenazdaš a zachviločku si narade ty 😝 a ako ide prerábanie?

baby neviete poradiť mame požičanu vahu pre babo važila som ju dneksa pred a po papani a namerala som jej že pribrala 75 g ako sa to rata že kolko vypila ml?

deniskateniska
16. apr 2010

jani no uz aby to bolo tu 😀 😀 sa neviem dockat 😉 no prerabanie strasne pomaly, lebo mm ma teraz cosi s nohou tak tam uz tyzden nebol.. ale buduci tyzden pridu okna tak to dfuam pojde rychlejsie 😉

jana2033
16. apr 2010

denis tak to super , ale zase spon si oddychne trošku a tenbuduci týžden možno aj lepšie počasie bude a aj sa lepšie robiť bude 😝 no uvidite a pre ake to okna ste sa rozhodli? či už si to písala?

deniskateniska
16. apr 2010

asi nepisala, ale NOVES..ja som to nechala na romca.. tak sa rozhodol pre ne. su aj pekne, aj lacne .. a bola akcia 3sklo za cenu 2skla.. a my sme chceli trojsklo. tak sme ani nevahali.. 😉 no a pozerala som tak nema byt o nic lepsie len cez vikend teraz a potom zase skaredo ☹

katika82
16. apr 2010

ahojte babule

júj konečne som sa dostala na net, včera sme boli na nožičkách tak už len do šiesteho mesiaca baliť na široko a potom už ani na kontrolu nemusíme tak suepr. bol tam iný doky teraz a sa čudoval že to je divné že ked sme išli z pôrodnice mal 2c- a po prvej kontrole v šiestich týždňoch mal už 1b- že určite mu to zle v pôrodnici zmerali, tak chápete možno ani perinku nakoniec nemusel mať. to je systém teda.

dnes som bola vybavovať rodičovský, júúj ešte že je mamina sestra na sociálke som to mala bez čakania a zbytočných behaniach tak super

a tu čo nové??

anicka
16. apr 2010

janka myslím, že sa to tak posudzuje, ak si to dobre pamätám 😀 čiže 75 g = 75 ml 😉

deniskateniska
16. apr 2010

no kati ti poviem, ze to je strasna pomoc ked tam niekoho mas, lebo inak je to cakaniaaaaa a neochotyyyy... neviem ci aj ja potom nebudem za šéfkou behať 😀(chalani ju tak volaju 😀 😀)

majdiska
16. apr 2010

ja si myslím, že tak ako anicka napísala, ale neviem.. a prečo ju chceš tak často vážiť? ja som malého videla odváženého len v poradni, inak sme nevážili 😉
baby nepoznáte niekoho kto vie dobre rekonštruovať parkety? 😉

deniskateniska
16. apr 2010

majdis neskusala si hladat na nete? mozno tam ma niekto stranku alebo inzerat 😉