Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
22. apr 2010

anicka tak ste sa vyhrali 😉

bolulka
22. apr 2010

anicka, napis viac, zbehneme aj my, ked sme uz opat brezovcania 😉

danka, tak ja predsa po tie farby zbehnem..

emmka3
22. apr 2010

jo, drobci sa vyhrali ... boli podereni a ani som si nevsimla ako nam to uslo 🙂

bolul, v skole - Nemocnicna, Aktiv Centrum, celkom hore na 2. poschodi, aj z vonka vidiet olepene okna ... je tam fajne ...

deniskateniska
22. apr 2010

heeeeeeeej babuleeeeeeee... tak sme boli u doky... no vam poviem.. normalne sa zacinam obavat toho ako to zvladnem.. tak hej my sme v 31 tt + 5... podla UTZ sme 34 +6... a vazime 2322,87 a malo by byt 1800... ako tabulkovanie neuznavam, ale tak toto je uz mega moc o pol kila naviac... a ked ma videla mi vravi"no moja, ale niektore maminky chodia s takym bruskom uz rodit" 😀 😀 😀 tak som v soku aky je to valibuk... a videla som co to bude ☹ nestihla uskocit s tym cudom.. ani fotku nemame lebo sa tam nezmestilo... no a ked som povedala muzovi co to bude (po dlllllllhom prehovarani) tak sa mi zdalo na jeho tvari ze je sklamany.. a ja som si myslela ze bude skakat dvametrepatdesiat a on nist.. no .. ale neva, hlavne ze sme zdravy... a mi vravi doka " sa necudujem ze tvrdne brusko a tak, ked je o 3cm vacsie ako ma byt" no tak sme veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayocka
22. apr 2010

salvi: 😀 Stano doma bol ale odfajcil ma ze nema chut aby mala k nemu prisla ked bude väcsia a pichala donho prstami so slovami "ako by sa ti toto pacilo" ? 😀 😀 😀 😝 ma o nu strach aby sa nieco nestalo tak mame celibat 😝

bolul: ty si nejaky talent alebo mas sablony?ci podla coho to chces malovat?prid na brigadu k nam sa vyburit,vymalujeme najprv riadne na bielo a mozes sa realizovat 😀
bolul my sme jak dve hrozna,tie nase deti uz asi nevedia co maju robit,jedna chce ist rodit druha nie,su asi popletene chudatka 😀 😅

majdiska: tvoja susedka Dana ma krasne vymalovane na vecku a v kupelke taku prirodu ak si u nich bola a videla si,jej brat je riadny makač na toto normalne ze krasa...treba im to ozivit uz je to starsie ale tak stale krasne!!!!

zajtra ideme ku Dr.tak aspon 1cm by tam uz mohol byt otvoreny,potesilo by to 😝

babiky co pomaha na palenie zahy?kurna trocha sa najem a uz som hotova 😖

deniskateniska
22. apr 2010

mayocka na zahu aspon mne velmi pomaha fatra, ja idem do tesca tak kartony kupujem 😀 😀 u mna je to tak isto, trosku zjem a uz aj skuvinam co ma tak zaha pali... a napijem sa fatry tak najprv to utisi a potom uplne to zmyzne..

mayocka
22. apr 2010

no fasa len keby som ju mala ako dotrepat domkof,ze? ☹ ked idem busom mam dost roboty sama so sebou kua....

deniskateniska
22. apr 2010

joooj a u vas mate daky obchodik, jednotu alebo co? no ved ze by mamca alebo kto doniesol?

danka.k
22. apr 2010

mayocka pukance pomahaju 😉

mayocka
22. apr 2010

deni joooj kdeze u nas uzky profil,ked chces na nedelu zeleninu tak jedine v piatok a objedna iba ak jej niekto povie lebo na risk to objednavat nebude lebo sa boji ze jej to ostane...ked ides nieco varit neexistuje ze sa ti to podari lebo nenajdes to co potrebujes prave v ten den...musis cakat kym nepojde veduci obchodu do Ciech a nenakupi nejake zasoby,si pripadam ako niekde v hore ze sa tu ani nic nedostane...ak nejdes do mesta tak nemas...alebo vedla do dediny kde je jednota,ale u nas je zakazana...tito sukromnici maju za sebou ludi ktori su povoleni v obecnej rade a tí neschvalia jednotu ani za toho!!!

sodu bikarbonu si narobim a mam pokoj 😝 pukance by som asi tiez nestravila teraz,ledva mi prejde voda 😕

danka.k
22. apr 2010

mayocka tak to potesi s tym obchodom ☹ ☹ ☹ ☹

deniskateniska
22. apr 2010

fiha, no tak to by som nezvladla asi, ja mam dost, ze u nas v jednote nic nekupim..no kupim, ale je to take malinke, ze to co chcem nekupim :D a ked chccem nieco jest, tak mi nic ine neostava ako treska 😀 😀 😀

a ja ti tu radim ze fatra kurna a ja som si zabudla kupit uz mi dosla.. tak idem trpiet... ☹ ☹

danka.k
22. apr 2010

ja som mala aj nejake lieky na zahu ked ma palila.. ale prd pomahali 😀

deniskateniska
22. apr 2010

dani mne mamina vravela ze jej to pomahalo, ale tak mne najviac ta fatra pomaha, ziadne domace "zarucene" recepty .. vobec... 😠 tak mi len ta fatra ostava 😝

bolulka
22. apr 2010

deniska a co to teda cakate? hm? no ale to je neuveritelny skok v raste..

mayocka, Klaudinka ma na perinke takych motylikov, tych som obkreslila a urobila sablony.. v predajni farieb mi poradili temperove, tak som nakoniec kupila tie.

eh, a sa mi snivalo dnes ze som sla s Hrudom a Dubcakom na dovolenku do Karibiku 😀 😀 , tak cakam kedy sa do toho "karibiku" vyberiem.. 😀

danka.k
22. apr 2010

dominika tak si uzi dovolenku s nimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bolulka
22. apr 2010

ved mi je cely den do smiechu z toho.. ze moja nocna mora a mne sa sniva o dovolenke.. 😀

deniskateniska
23. apr 2010

😀 😀 😀 bolul fajne fajne 😀 😀 😀 ja akosi nemozem spat lebo som zistila co to je,... akosi ma to netesi joj... ked som mu asi malo dohovarala, aby schovalo to co tam ma 😀 😀 ale co uz no.. sme sa dohodli ze to nikomu nepovieme.. ale je to to co sme si mysleli 😀 😀 😀 a aj predtym sme boli vacsi ale len o tyzdnen sa mi zda.. joj a teraz o mesiac.. neznamena to ze som skor otehotnela a kramy som mohla mat v prvommesiaci tehu? ci rodit skor nepojdem? 😖

emmka3
23. apr 2010

deni, tak ja tusim, co to bude 😉

mayi, pocuj, mm pomaha na zahu aj studene mlieko, hmmm? skus, ak ti nerobi zle ...

dani a ty kde nakupujes, ci v DK? uz zistujem podmienky 😉

bolul, sikulka, ty mas inak energie takto vo finale 🙂

anicka
23. apr 2010

bolulka tak ako písla emka je to v ZŠ nemocničná detičky tam majú kopec hračiek, môžu si kresliť, vystrihovať, lepiť, učia sa básničky býva to v pondelok, stredu a štvrtok do 9.00 do 12.00 tak príďte 😉

deniska to ste riadne veľký a nebola si náhodou včera okolo tretej v Lidli? 😕

deniskateniska
23. apr 2010

no anicka bola som 😀 😀 😀 boli sme kupit vodu, mali sme este hodku cas, ked sme sli ku doktorke 😉 a co si ma nebuchla 😀 😀

deniskateniska
23. apr 2010

mayocka inak ja ti tu vcera pisem ako fatra pomaha, ty som sla umriet... ☹ ☹ som este taketo bolesti nezazila...tak ma ta zaha palila, ze som sa az rozrevala... a muz ked ma videl, tak sadol do auta a siel do tesca kupit fatru 😝 som spala po sediacky, ani pohnut.. ale tak keby mi tu fatru nedoniesol tak neviem co robim...

salvinka
23. apr 2010

deni dalsi chalanisko?? mne sa snivalo ze to bude chlapcek :D 😝

anicka
23. apr 2010

mne na tú záhu nepomáhalo nič a to som skúšala aj mandle aj surové zemiaky, ja som spala po sediačky od šiesteho mesiaca 😖 😒 😒

deniska bola by som Ťa šťuchla len som dávala pozor na Maťku a kým som sa otočila tak už ste tam neboli hádam inokedy 😉

salvinka a Vy ako? na krstiny všetko nachystané? máte to teraz v nedeľu však? 😉

danka.k
23. apr 2010

emmka neboj my tu mame dva obchody.. takze tu kupis vsetko okrem masa.. 😉 ale to obcas pridu poliaci predavat, ale radsej od nich nekupujem 😀

deniskateniska
23. apr 2010

salvi no mne sa snivalo ze budem mat stvoricky tak neviem 😀 😀 😀 ale bolo tam len jedno srudiečko 😀 😀

anicka tak inokedy 😉 mozno uz aj s drobcom... 😀 😀

no a inak som zabudla, no na papieriku mam napisane termin porodu 28.5. tak ako idem sa modlit aby som prenasala.. len neviem ono je to termin podla toho ake je teraz velke tak nefiem 😉 😉 😉 uvidime ci bude taky velky 😀

danka.k
23. apr 2010

uvidime ci bude taky velky???? takze bude to maly Romanko 😀

anicka
23. apr 2010

deniska veď to je skoro o mesiac skôr, nemali tam nejakú chybu na utrazvuku? 😕

mayocka, boluka vy ešte nič? či čakáte jedna na druhú? 😀

deniskateniska
23. apr 2010

ano romanko bude 😀 😀 take malilinkate gulky a pipik tam bol 😀 😀 😀

anicka ono to je preto, lebo je vacsi o mesiac 😅 tak asi preto ale ona ,i to nevravela takze si myslim ze to tam napisala koli tomu a len tak, bo inak by mi to povedala... 😒

jana2033
23. apr 2010

salvinka to je fakt tak ? pani, ja som fakt myslela lebo už mala reaguje na nas všetkych tak preto som myslela že mna sa zlakla lebo sa kukala akurat na mna a ked sa jej pihovaram tak sa mi smeje a furt ma sleduje aj ked je hladna vydrži aj pol hodky takto ležkať 😝 inak neviem prečo ale aj ked je napapana, budi sa mi stale z plačom každych desať minut aspon tri krat zoberem na ruky a už zatvara očka a potom zabuvka až na dve hodky ☹

zuzka a dokedy to to robil maly z tymi ručkami? mne to furt ja som myslela ze ako prejde mesiačik ze to odíde a nebude robiť rukami, inak ked sa vystiera pred papanim aj hodku v noci tak take zvuky vydava puči sa či to je zobudzanie na jedlo nechapem...to sa aj manžel na to zobudí čo to pomaly počuť v celom byte...

deniska mne dr. povedal ze budem mať velke dieťa a aj som mala a dufala som že nebudem mať 😀 aj mi skor termin tiež podla utz dal, ale nakoniec aj tak malej sa nechceloa možno tvojmu sa aj bude chcieť 😝