Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
23. apr 2010

a suseda povie neriad kazdy den.. no co ked sa musi 😀

deniskateniska
23. apr 2010

😀 😀 zlaty, sa nenudis aspon 😀 😀 😀

baby vam poviem mam svalofku na nohach akokeby som tyzden v kuse sexovala 😀 😀 😅 a to som len dnes chodila po meste.. no ani nie po meste trasa : hotel park - tatliacka - bysterec - tesco.. a to s prestavkami.. a taku svalofku.. jooooooj ze az 😅

danka.k
23. apr 2010

denis mozno sexujes a ani o tom nevies 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
23. apr 2010

no hej dani, ved ja ako mi zacalo rast brusko som frigidna alebo co... 😀 😀 😀 no co muzik musi cakat.. chudatko aj mi je ho lutko trosku 😀 😀 😀

danka.k
23. apr 2010

denis vynahradis mu potom 😉 😉 😉 😉

deniskateniska
23. apr 2010

😀 no on v to pevne veri 😀 😀 😀 😀

danka.k
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo zeby nie?? 😀 😀 😀

deniskateniska
23. apr 2010

dani poviem ti ked porodim 😀 😀 😀

danka.k
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀

emmka3
23. apr 2010

baby, dnes vam ide 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
23. apr 2010

ved aspon niekedy emmka 😀 😀 😀

danka.k
23. apr 2010

no podla emmky mne ide stale ci ako?? 😀

deniskateniska
23. apr 2010

dani treba ... sranda musi byt, aj keby na chleba nebolo 😀 😀

danka.k
23. apr 2010

no tak to mas pravdu 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
23. apr 2010

😉

salvinka
23. apr 2010

vy ste telce.. sa tu rehnim, skoro som maleho zobudila 😀 😀 dani rastik musi byt expert 😀 uz sa tesim ked ten moj vyrastie.. 🙂

deniskateniska
23. apr 2010

salvi len si uzivaj kym je malinky 😉

mayocka
23. apr 2010

emmka: mam uz ten alchemilkovy cajik a tie talbetky na lepsie otvaranie krcka 😉 aale tak rada by som sa s tebou zoznamila,tak aspon nech mi Zuzka prezvoni ked tu budes,vyjdi pred barak a ja vykuknem za tebou hm?aspon sa spozname a uvidim ta,co ty na to? 😝 na viac sa totizto nezmozem uz...som jak zdochlinka tak len tak kuk sem kuk tam,hm?
ono ten malinacik by som aj brala ale neviem ci toho nebude uz moc a ci dieta po ceste nestratim ked sa naraz otvorim na osem 😀 😀 😀

dani: no fasa,teba nechcem s malym stretnut kym sa nenauci smrkat do vreckovky lebo nas krpec asi nebude mat v tom pripade koberec v detskej 😀 😀 😀 ako sa vravi deti sa rychlo ucia a najmä na sprostosti 😝 heh ale nie,len nech neukazuje co vie pred nami a bude vsetko ok 😀

deniska: mame doma Budiskuuu bublinkavu,svagrik ma autom vzal domkof a tak sme kupili,juj keby som vedela ze sa aj ty poguľavas po meste tak ti prezvonim nech sa dogulame a dame stretko,tiez som ledva chodila ale chodila po meste 😀

deniskateniska
23. apr 2010

mayocka no by sme sa gulali dve 😀 😀

mayocka
23. apr 2010

inak pre tie co este nemaju za sebou pasy,nemocnica ma uzky profil na vsetko to uz asi viete,ale dnes mi sestricka povedala ze si mam nabuduce doniest servitky na utretie gelu z bruska,no neni to svinstvo????potom povedala ze ja uz sice asi nepridem ale tak povedala mi to no...minule mi sestricka dala dva servitky a ostatok slo na tehotensky riflovy pas,som bola taka nasrata kurnik,fuj take hnusne to bolo biele ble...no tak si doneste vreckovky nech nechodite jak postriekane lubrikacnym gelom 😅

deniskateniska
23. apr 2010

preboha to co ma znamenat toto?? to su uz nacisto drbnuty? no to co treba napisat ziadost na ministerstvo zdravotnictva alebo co??? 😠 😠 😠

mayocka
23. apr 2010

som videla v meste aj kociky ale by som ajtak nevedela ze je to niektora z vas,bo tieto fotky to je dost zle viditelne a brucha som tiez kukala ale tak Denisku ani Majku som nikde nestretla,Kubin je maly a predsa sme sa obisli Denis 😅

katika82
23. apr 2010

ahojte maminy

júúúj no ja sa pri tých mojich dvoch chlapoch ani na net nemám kedy dostať. muža tá noha veľmi bolí, je nervný že musí len ležať, tak by sa šiel s malým prejsť je rád že je doma ale nie za takých okolností že musí len ležať s nohou hore. ani otočiť ani nič. zajtra ide na kontrolu tak som zvedavá.

chcela som sa vás opýtať, by som chcela v utorok alebo stredu skočiť s malým na to plávanie, ale neviem vôbec čo si tam mám zobrať pre malého. viem že tú plienočku na plávanie ale ostatné čo??
osušku a tak neviem čo všetko a či je tam nejaká osobitná miesnosť ked idú mamičky s deťmi alebo normálne ho musím zobrať ku mne na šatňu či ako to je vlastne.

bolulka
23. apr 2010

mayocka mne to zakazdym nedali s tym, ze nemaju a dufaju, ze ja mam. keby som nemala pri sebe vreckovky tak neviem ako by som sla domov.

bolulka
23. apr 2010

moja a ty co si za mnou nevybehla ked si sa tu uz potulovala? hm?

mayocka
23. apr 2010

bolul: mala som obmedzeny limit,svagor robi v kubine, ma firmu a dost sa akoze ponahlal mal vybavovacky a tak,tak som mu musela hned prezvonit ked som skoncila niekde u lekara...tak tak no...bola som rada ze ma vezme domov ze to schvalne otoci somnou tak som cusala 😝

emmka3
23. apr 2010

mayi, tak sa ozveme 🙂 aj Jr. zoberiem, nech ti zakyva ... on teraz kyva asi vsetkym, aj ke pes od nas odchadza tak hovori a dava pa pa 😀

emmka3
23. apr 2010

jo a baby, zajtra idem s malym vybert stych ... uz teraz omdlievam 😅 sa mu to roztrhlo ale nastastie to uz ma zrastene, takze co mu to tam bude strasit ... ach jaj 😅

deniskateniska
24. apr 2010

emmka drzkame palce.. a neomdlievaj.. 😝

dnes je krasne, ja idem dat prat veci 😀 😀

emmka3
24. apr 2010

deni dik 😉
ja som uz aj vyvesala, kedze sikulka, vecer som oprala, potom pri ukladani maleho som na to zabudla, takze veci ostali v pracke az do rana 😅 ale slniecko svieti na balkon az poobede, tak si tam nan pockaju a na vecer druha pracka, bo mm sa stazuje, ze zas nema ponozky .... booooze, taku spotrebu ponozie ako ma on, nema asi ziadny chlap 😝

jj, a krasne sa ukazuje, dnes sa asi prestahujeme vonka na cely den 😵

btw. dievcata, nepoznate niekoho, kto by kupil 2 rocnu zostavu sedaciek 3+1+1 do obyvky, cerveny teflon ... hmmm? ak by niekto, tak mi napiste IP 😉