Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

janulap
22. sep 2007

bolulka 😀 😀 😀 😀
A co za skolu si robis?Hod inspiraciu 😎
Baby neviem,ci budem vecer na nete,lebo chcem pozerat Superstar(je dnes?)A Peto bude chciet byt asi na nete.Len ho musim prehovorit,ze dnes patri tv mne.
Nenka,tu knizku co mam s tymi receptami,tak som videla aj na MMB.Ak budes chciet,pozriet ti ich a hodim link.
papaa babulky 😀 😀 😀
Ozaj,co ste si pokupili na jarmoku??Som zvedava ako das.
nenka,bolulka a o akej hracke rozmyslate pre male na Jeziska?
Dobre padam,idem skladat pradlo 😒
papaaaaaaaa

bolulka
22. sep 2007

janulap, hracky? ja vam neviem... neviem nic pekne pre malu najst...co sa tyka hraciek) ☹ ☹ ☹

dnes som jej v tescu kupila takeho gumeneho hrosika ale ma ho u prdele.. 😠 😠 😠

dnes som si dala maxi cukrovu vatu 😀 😀 😀 a prvykrat mi bolo dost... 😀

bolulka
22. sep 2007

ooo, janulap, zabudla som... studujem manazment tu v DK... ty a kde ty byvas? bysterec ci brezovec?

janulap
22. sep 2007

bolulka,ja som minuly rok pokupila na Jeziska na MMB.takym malym detom je to jedno,ci je hracka,nova,alebo pouzita(ale v super stave)hlavna vec,ze je zaujimava 😀
Bolulka-Malatina 🙂 🙂 🙂

bolulka
22. sep 2007

hej, najhorsie je, ze niektora hracka sa zda uplne super a zaujimava pre nas a deti o nu ani nezakopnu ☹

Malatina????? 😕 😕 😕 No tak to sa horko tazko mozeme stretnut, co?

tak si pekne pomozeme s vianocnymi darcekmi... budeme tu hadzat linky, o.k.? 😉

no ja jej idem rozhodne tu trojkolku a potom som s napadmi dolu vodou... tiez chcem kupit vecicky ale dat jej oblecenie pod stromcek? to sa mi zda ako jej dat bic? 😀 😀 😀 tak nema rada to oblecenie 😀 😀 😀 ale asi jej ho tam tiez pribalim, aby mala hordu veci 😝 😝 😝

janulap
22. sep 2007

Preco horkotazko 😝 ??Nevymyslaj 😠 😠 😠
Ja som tak minuly rok kupila Lenke korytnacku FP,a ona o nu vobec nejavila zaujem ☹ Tak som ju hned po novom roku predala a kupila malinky klavirik.ten mal uspech 🙂 .
Mozme si hadzat linky.
Ja uz mam nieco vybrate.Pockaj najdem link 😀 😀

janulap
22. sep 2007
bolulka
22. sep 2007

no mne sa vidi ta knizka abecedna a este tam toho je vela... super link - to je nieco pre nas 😉

este link na darcky pre chlapov by sa zisiel... 😀 😀 😀

janulap
22. sep 2007

Presne 😀 😀 😀
vymyslas nieco pre draheho??

nenka83
22. sep 2007

ja tiez som kukala nieco hracie, mobilny telefonik - hraci, aj ta abecedna knizka je bomba!!! a aj oblecko!

bolulka
22. sep 2007

janulap, hej... vsak svoje lasky chcem hlavne obdarit. 😉

nenka, ako s tym vysypanim? 😕 mate zrejme silnu potravinovu alergiu, co? 😔

janulap
22. sep 2007

Nenka,nezjedla si ty nieco??Kapustu,kel,brokolicu,karfiol,cibulu...

nenka83
22. sep 2007

bolulka to nie je z prikrmov, to papaka v pohode. aj kaka sa upravila. to je stale.ja si myslim ze je to z mojho mliecka. asi ja daco papam co jej vadi a neviem o tom.potravinovu alergiu z prikrmov nema mat z coho, ved papala len zemiacik a mrkvicku...a est eraz yzu s mrkvickou.

janupal nepapala som nic take.a preco brokolica? ved to uz aj babatka od 4 mesiaca mozu nie? aj mne dr potupne kazala dat aj brokolicu...

janulap
22. sep 2007

Ano,mozu babatka,ale...niektore su mozno pripravene na nu neskor..neviem 😒
Co si dnes jedla?

nenka83
22. sep 2007

no dnes som papala rano rozok, maslo a potom setsku vyzivu jablko-banan, na obed zemiacky a bracvcove masko, potom2 vyzivky detske, vineu, trosku ostruhaneho jablcka... a uz asik nic.janulap to ti je zvlastne, kukni foto v albume, je to sice uz starsie ale tak nejak tie vyrazky vyzeraju! zajtra malu odfotim a dam to tu oki? a kuknete a zhodnotite.idem buvat bo dnes som akasik unavena a zajtra mam meninky tak sa musim pripravit! 😀
dobru nocku babeny 🙂

bolulka
23. sep 2007

nenka, blahozelaaam... ides si spravit party? nieco si aj usrknes 😀 😀 😀

a potravinova alergia moze byt aj na zemiacik, ci? 😕

nenka83
23. sep 2007

myslis ze na zemiak, no ja neviem, dnes je dam tiez zemiacik a uvideim ci vysyp zosilnie, no musi si uz troska zvykat, lebo potom uz neviem co bude papap.
bolulka dakujem.
no dnes idem dakde na vylet,aspom dufam, idem do mt pozret malej stolicku na papanie a ohradku... uvidim ake tam maju.

bolulka
23. sep 2007

hmm, stolicku chcem kupovat aj ja... ale v polsku - no teraz som zistila, ze ked mam cestu do polska, mam i skolu 😠 😠 😠 sakra, ostava len znova sa uliat... no hanba...

a ohradka? vsak tebe ju urcite nebude treba - tvoja nie je taky sinter... 😅 😀

vcera sme skusali babanik - ale moc sa do neho nerhnula a dnes sa tiez velmi nehrnula - ja mam pocit, ze ona mi nebude nic jest.. .ci ta doba pride? som zufala, vsetko do nej musim ladovat...

nenka83
23. sep 2007

ahoj bolulka, no moja nesedi vobec, no dviha sa na nohy, skusili sme ju dat do chodaka a skakala ako diva.no len nachvilku.cize nesedi ale na nohy sa skriabeme.no ohradku mi treba, kedze skoro kazdy den varim pre nas aj nasich, tak aby som ju v kuchyni mala kde dat.a stolicky na papanie v polsku nemali.
moja dnes papala zemiak s mlieckom-ale dala somNutrilon HA2 a zas vysyp zosylnel.tak zajtra dame mrkvicku! bolulka mojej teiz dnes nechutilo.prskala vypluvala... prvy krat.

bolulka
23. sep 2007

no nas caka obed, tak som zvedava ako to spapa... ale uz ju vidim... takze v polsku stolicky nehrozia? sakra... si si ista? a na mmb je?

nenka83
23. sep 2007

ahoj bolulka,tak boli sme v mt, stolicky mali ale drahe a aj ohradky.zajtra omrknem tu v dk.mne sa ta na mmb nepaci, pride mi taka nepohodlna.strasne sa tesim na tu ohradku ako si ju dam do kuchyne, nahadzem hracky a nech sa mala hadze kym navarim.dnes som jej dala oliznut vyzivku jablko hruska, sa mi rozplakala ked som jej ju zobrala 😀

janulap
23. sep 2007

Caute babenky.Ja dnes len na skok,lebo m ije akosi nafigu 😢 .Ze na skok,zas budem do polnoci 😀 😀 😀 Ale nie,musim sa ist vypotit,k drahemu do postele 😀 😀 😀 Co robkate?Ja pozeram superstar.
Nenka,vsetko naj,naj,naj,k tvojim meninam 😵 😵 😵 😵 😵

bolulka
23. sep 2007

janulap, aha no a ja tu kukam tie charlieho anjeliky 😀 😀 😀 no nic.. tak so superstar nic nebude...

nenka, ja som kukala na tom mmb co je take najlacnejsie a nasla som toto 😀 😀

myslis ze je to nepohodlne? tu v Kubine stoja tak 1200 take tie drevene a ine neviem. 😉

bolulka
23. sep 2007

idete si kupit tricko modry konik?

janulap
23. sep 2007

Ahoj bolulka,ja si ho nejdem kupit.A ty?Peto marodi od 1.9,tak musim setrit uz na Vianoce. 😒

bolulka
23. sep 2007

co marodi? 😕

ja by som ho brala - suuper tricko.. ale az na buduci mesiac asik... 😀 😀 😀

janulap
23. sep 2007

No marodi,od 1.9 😠 😠 To co bude za vyplatu?Ale hlavne,ze ma prst,ze si ho neodfaklil,lebo by ma porazilo.Ale u stolara je bohuzial taketo riziko vzdy ☹ ☹ ☹

bolulka
23. sep 2007

juuj, to tazkuo mate... by som sa bala - a ten moj zas moze o klby prist, lebo mal s nimi problemy... 😒

nenka83
23. sep 2007

ahojte.ja som tu videla plastovu taku makku za 1600.tu v dk.to bola najlacnejsia aku som nasla.este tie drevena sa mi zdaju drahsie.

janulap ahoj.aj mne je na figu, boli ma brusko, ani neviem z coho? zeby konecne kramy 😲 😀 akasi som aj naladovo na figu, je mi akosi smutno a ani neviem preco....asik celkova depka