• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

13. septembra 2017 
ja som tiez chodila na plavaren tehotna. nemyslim, ze by to mal byt problem. babatko je dobre chranene zatkou a podobne. :wink:
6. máj 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul ako malá vo škôlke? ako privítala bračeka?
my sme teraz dostali v práci takú pernamentku pre dve osoby na 3 hodky.. a podľa rozpisu mi vychádza každý mesiac jedna návšteva, tak sa vytešujem :slight_smile: pár krát mi síce vychádza cez tetku, ale to nejak poriešim a niekomu ju požičiam.. a prvý raz idem v júni aj s kamarátkou z Nižnej, tak sa obidve tešíme, že sa vyšantíme :grinning:
6. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, no mala chodi uz od utorka a vytesuje sa. len kde sa schovava ten Adamko :grinning:

no bracek ocividne privital ju. Ked prisla domov, dostala od neho darcek, od ocka aj od maminky a prva navsteva ju zasa potesila dalsimi hrackami.. takze ona je ocividne iba v pluse z noveho prirastku.. :grinning:
6. máj 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence. Mne dr. zakázal plaváreň a ani doma sa nemôžem kúpať, len sprchovať. Ide ma drbnúť, lebo strašne rada sa mágam. Ale asi len v prvom trimestri. 17-teho idem na ultrazvuk, tak sa opýtam .

Salvi: videli sme vás s partnerom na kruháku okolo 18tej. Ten zajtrajšok o 13 platí?
6. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky nazdar,tak som sa tu objavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz je to obmedzene ako som si vsimla ale som rada ze aspon neciviem iba pri pc :confused:

katika: maly je riadny rehlunik :wink: zlatucky je,uz aj nasa nech daco zamrmle :grinning:

sme sa dnes otuzovali prvy krat,som ju dala vonku do kocika na 10minutiek,vyzliekala som ju z overalu a ona furt spala,mi az smiesne prislo :grinning: taky maly spachtosko,kupkali sme sa dnes domka druhy krat a to bolo krikuuuu,ono jej ta voda ani nevadi ale to co sa potom deje to je hruza :confounded: sa jej to dva razy nepaci...
zajtra cakame pani doktorku na navstevu :wink: dufam ze ma nenajde v pyzame :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nadezdah: mohla by si potratit vo vodicke tak asi preto nie kupkanie...

ludia keby som mala nadchu tak ma asi potrha,kychla som si dva krat ale citila som kazdy steh,uff...dufam ze tam mam aspon nejaku hrubiznu nitisko lebo som myslela ze ma isto potrha... :confused:

babiky v sobotu na nas myslite na tej mili :wink:
6. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji no ja po cisárskom som veru ani kýchnuť nemohla. takže viem čo to je. som mala problém aj zakašľať prvé dva týždne. potom už v pohode.

inak oni tie detičky celkovo prvý mesiac veľa spinkajú. ešte tak nevnímajú okolie tak len spinkajú, papajú a kakajú :grinning: , ale po tom mesiaci ked už začnú trošku ako tak vnímať obrysy tak už sú také iné trošku. náš luky tiež veľa spinkával len večer tie koliky boli tak to bolo trápenie ale potom už spinkal fajne po tých troch mesiacoch, vlastne od vtedy ako sme na umelé mliečko prešli.

nebojkaj ked začne malá ivanka trošku vnímať viac užiješ si jej až až. my sa už len teraz na Lukáškovi smejeme že sa učí štartovať autá, lebo riadne si ústočkami tak ako keby štartoval vrčí. chutný je. júúúúj ani za celý svet by som siho nedala

emmka inak skúšame už aj nové látkovky ked sa už nemusíme na široko baliť, tak celkom fajn, disana sa mi celkom páčia, a tie deky čo si mi poradila tak tie sú fááák že super. aj ked som mu zábali dávala tak od osušky vôbec nebola mokrá tá deka iba presiakla a z vonku bola trošku vlhká. ale inak sú fakt super.
na noc dávame pampersku je tak viacej v suchu a kľudnejší ale cez deň ked sme domka dávame látkovky a fajne. taký zadoček má super po nich. ani zaparený nemá.
6. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka tesim sa :slight_smile: a ake mas plienocky okrem zavazovaciek?

nadi, ked je nerizikove tehu, tak sa plavat moze, ale rizikove eeee ... mozes dostat kadejake infekcie a tak a zbytocne komplikacie ...

babeny, aj vas idem poprosit, na FB mam album Plavanie, opalcujte fotky, co sa vam pacia, vyberam jednu na vystavu ku Dnu matiek :wink: dakujem ...
7. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka idem kuknúť :wink:
7. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohaca tieto svokry to je ako za trest, je normalne ze jej poviem ze nech ho necha ze ma spat a ona ze dobre, otocim sa ona je uz v postielke nasackovana... :angry: take nervy hned z rana, kto ho ma potom uspat

inak dobre ranko:slight_smile:
7. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som sa vcera dozvedela, ze mam za 3 tyzdne statnice.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to aby som zaliezla za knihy. mam obavu, ze sa dovtedy nezahojim a bez sprchy vydrzat cely den v poprade, tak to si neviem ani len predstavit.

mayocka, ja som si v porodnici tak zlahucka kychla a to sa este dalo, ale potom som jedno kychnutie zadrzala a vtedy mi skoro cely spodok vytrhlo. .som nadavala jak cert, aka som len sprosta.
7. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul, statnice??? ty kokso a aky predmet? tak drzim palec ... co si ja pamatam, tak na jedny statnice mi stacilo tyzden ucenia ale na druhe aj mesiac bol malo :sweat_smile: no drzkaj sa
7. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka, no ja mam len jedny statnice. 25 otazok z "Manazmentu" a 30 otazok z "ekonomiky a spolocenskych vied".
7. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak bude Adamko posluchat a ocinko pomahat, tak to by si mohla zvladnut :wink: drzim palec
7. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati myslim ze ty si sa to pytala.. nevybavovali sme pas ani nic podobne, ani neviem ci je to potrebne.. pre istotu som mu zobrala rodny list :grinning: ale tak boli sme len v jablonke, odtial by som aj peso utiekla pred fizlami :grinning: :grinning:

inac, hodte nejaky link kde by som si co to nastudovala o tych latkovkach.. tak vo vseobecnosti :slight_smile:

nadi dnes to rusim, ideme do kubina na obed.. buduci tyzden sa dohodneme..

bolul neboj, do statnic budes fit :wink:

a my sme mali aku super noc! svokra mi ho vecer uspala a zobudil sa len o tretej rano (to som ho supla do postele ku nam :grinning:)
a budicek az o pol deviatej.. som az prespata :grinning:
7. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi, pre buducnost, co sa tyka vycestovania s mrnusom za hranice, musi mat bud vlastny pas (vydava sa na 2 roky, poplatok cca 10€) alebo ho musi mat jeden z pritomnych rodicov zapisany v pase ( u nas mm) ... ak by vas chytili policajti, rutinna cestna kontrola, tak rodny list ti nepomoze :sweat_smile:

salvi, link http://www.latkovepleny.info/ ak budes mat otazocky, kludne napis IP, poradim :wink:

bugina predana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze novy majitelia budu spokojni :slight_smile:
7. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem vam nieco nabonzovat na tu slecnu s nickom D198815 :grinning:
je to moja byvala kolegyna (teda este stale nam obom bezi zmluva ale ani jedna sa nechceme do tej firmy vratit :grinning:)
a kedze sme obidve odisli na matersku museli to tam docasne zavriet :grinning: :grinning: :grinning:
vola sa danka, ale kedze tu uz jednu mame oslovujte ju ňaňa- to mam od jej braska :grinning:

dufam ze ma teraz neodstreli :- D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi :grinning: a to si kde robila, ked kvôli vám zavreli prvádzku :wink:
kvôli môjmu odchodu sa firma nezrútila :grinning:
bolul, tak malý ak sa nič nepokašle od pondelka nastupuje, ale už sa pýta do škôlky, nechce byť doma.. držím palce na štátnice, nech malý poslucha a pekne spinká..
včera boli u nás naši, a starkieho nechcel ani domov pustiť.. starkej povedal, nech si naštartuje pikanto a ide, ale starký nech ostane.. a sa obliekal, žea aj on ide do DK.. :grinning:
dnes som volala dr. tak z krvi, čo máme výsledky, tak železa ma toľko čo ja, presne tie isté hodnoty.. len ja som anemická a on ma supiš výsledky.. a vyšli mu nejaké hodnoty vyššie - pri alergii a protilátky tiež vyššie - čo značí, že je často chorý (tak mi vysvetlila dr.).. tak asi tak.. imunologiu potrebujeme, len neviem na čo je alergický.. to nám povedia až tam.. a ostatné výsledky ešte nie sú..
7. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi takto bonzovat :grinning: :grinning: :grinning: no inak moja segra tam ide mat svadbu tak som zvedava :grinning: :grinning: a ze vraj z toho urobili opat fajciarku lebo ze im tam nikto nechodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak aj mne sa tie latkovky velmi pacia.. to nie je ako ked my sme nosily postolky .. tych mam doma milion. od malilinkatych - to mala sesterka ked sa o 2 mesiace skor narodila tak si predstavte ale malinke :stuck_out_tongue_closed_eyes: len skoda ze ruzovucke :grinning: :grinning: :grinning:

bolul drzime palce, ale ty to zvladnes si sikulka ... :wink:
7. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi ty bonzacka:grinning: boze aj a sa cen tak vybuvat...neuveris ale cosi na mna lezie..dufam ze to rychlo prelicim a nedostane to aj drobcek...mate inaj bohoveho krstneho:slight_smile:
7. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka diky, nevedela som ci je potrebny pas :grinning: ale asi mu ho casom spravime.. aj na dovcu stihneme nan ist kedze plati dva roky :slight_smile:)
premyslam o tych latkovkach, tieto jednorazovky sa minaju nehorazne rychlo.. este co to prestudujem..
a nepredali ste nahodou buginu niekedy minuly tyzden?? ci to uz dalsiu?

majdis neviem ci mozem takto verejne.. ono to krachovalo uz ked sme tam boli.. ale kedze sme odisli uz tam nemal kto robit :grinning: teraz tam nejake zmeny porobili ale neviem ci sa im to rozbehne..
deni hej, uz ked ja som tam s bruskom behala tak chceli povolit fajcenie.. no som sa navadila so starym.. a ja pamatam ked sa bola segra pytat na to ci tam mozu svadbu mat.. stara v kuchyni zahlasila ze to dovtedy isto zavru :grinning: :grinning:

nani ze by alergia na svokru??? :grinning: aj to moze byt choroba :grinning: ale nie.. pekne cajiky a liecit!

inac kocky, prsi moc v kubine?? dufam ze nebudem jedina po dazdi s kocikom behat :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi na latkovkach maju plienky znacky tots bots, myslim, ze sa to tak vola, kupis jednu velkost a tymi gombikami to zvacsujes a zmensujes :slight_smile: idem ti to pohladat...:slight_smile:
7. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salvi, my uz latkujeme presne rok a je to super (24/7 - niekedy kombinujem s hnuskou, ked ideme na dolnaky - tam sme vacsinou rozbehani, by som nestihala prat, alebo ked idem na dlhsiu navstevu k nasim a som leniva :wink: ) ... tu vybavicku, co teraz mam, by som nevymenila za nic :slight_smile:, ak by si sa na to dala, jedina rada, z jednej znacky max 2ks :wink: a tots bots mam jedni, "vse v jednom" bambusovu, spokojnost :slight_smile: inac, recenziu plienok mam aj ako clanok vo fotoblou, ci jak to teraz je :wink:
7. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, presne tuto totsku mam, ale bambusovu (toto asi bolo mikrovlakno) a zvonka oranzovu s hviezdickami :dizzy_face:
7. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka, tak ja to len teraz tak skumam, pri dcerke som pouzivala pampersky :pensive:
s druhym chcem tieto, velmi sa mi pacia....ty pouzivas ake latkovky? :slight_smile:
7. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, a ty si ich pri malej uz mala?
7. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, prehlad latkoviek, co mame alebo sme mali je v tom clanku ... spusta :grinning:
7. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, dakujem :slight_smile:
7. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok