Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
23. sep 2007

este pozeram fusak do kocika na zimu nam treba.... do sportaku nemame...

bolulka
23. sep 2007

anickaaaa, nasla som ti nieco na tie nevolnosti (v mame a ja) - ze odvar z malinovych listov... 😕 😕 😕

😀 vyskusaj 😀

nikuliq_
24. sep 2007

ahojte, zas som sa dlhšie neukázala. akosi som si nenašla čas.
nenka, samozrejme že potravinová alergia môže byť aj na zemiaky, môj malý má na zemiaky alergiu najvyššiu 😒 ak sa ti po zemiaku zakaždým vyhádže okamžite jej ho prestaň dávať .počkajj kým jej reakcia úplne zmizne (dovtedy jej dávaj len mliečko) a potom skús dať niečo iné. a ten zemiak, rozhodne neopakuj aspon mesiac! nesnaž sa moc na nej experimentovať - môže to mať neskôr zlú odozvu.
a tá stolička čo vložila bolulka sem link - ako jediná prešla testom bezpečnosti.nemusíte sa obávať že by bola dieťatku nepohodlná.viem o viacerých čo ju majú a žiadne z detičiek sa rozhodne nesťažuje na nepohodlie. ono je to len o našom pocite a pohľade. ved sa v nej predsa len napapá a ide preč, takže by som radšej ivnestovala do bezpečnosti ako do estetického hľadiska. 😉
a čo sa týka vianoc a darčekov- už som si overila jednu skutočnosť.požičali sme si od kamaráta havka od FP a veeeeeeľmi sa mu páčil, tak mu asi kúpim toho.ináč už mám kúpený veľký drevený vláčik, vkladacku kocku, veľke drevene puzzle-také jednoduché.no a investujem ešte do veľa knižiek - Niki číta hroooooooozne rád, teda čítam ja ako iste správne tušíte ale pri knižkách trávime niekoľko hodín denne. 🙂 NO a ešte budem musieť pokúpiť niečo praktické - asi ponožky , ved mám doma chlápätko nie, a chlapi vždy musia na vianoce dostať ponožky 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, no nejakú kombinézu abo niečo podobné a zimné topánočky resp. čižmiky zháňam.
Ozaj na jarmoku sme sa prejedli cukrovej vaty, drobec perníčkov 🙂 ja ešte aj tureckých medov. drobcovi som kúpila tam jednu knižku s riekankami a čiapočku na zimu, a mne stačili aj tie sladké prkotiny 😀
Prajem všetkým krásny dník 🙂 😉

janulap
24. sep 2007

Ahojte baby 😀 😀 😀
Ja len na skok,lebo mi je akosi blbo.
Nenka,aj ja som vcera mala akesi krce v podbrusku(tiez mam dostat navstevu 😅 )A stale ma boli hrdlo na lavej strane,ta bolest pulzuje az k uchu.Skusim zjest nanuk.Niekde som citala,ze ked boli hrdlo,nemali by sa pit teple caje...lebo tie bacili miluju teplo,ale soknut ich niecim studenym.len ako dostat tu chut na nanuk??
Niqulik-no ja som teda nepocula o alergii na zemiak.To mate teda tazke ☹ ,ale je to len docasne,hadam nie trvale 😠 .
Bolulka-ten epilator uz mam,tak muzicek uz nemusi objednavat 😀 .Konkurencia dodala 😀 😀 😀 .
baby idem,lebo Peto zobral baby von,tak ked pride a najde ma na PC:..tak si domysli,ze nie som az taka chora 😀 Idem do postele citat knihu.Mrknem k vam vecer.
Drzkajte sa 😉 😉 😉 😉 😉

bolulka
24. sep 2007

no janulap, ty si cislo... 😀 mangelicek ti to dnes objednal... 😀 😀 😀 ale no nevadi - niekto si ho kupi... zeby jaaaa 😀 😀 😀

stanovim ti diagnozu - angina... 😀 tie priznaky na to sedia... v taliansku sa angina lieci iba zmrzlinou 😀 no a aj ja som citala to o tom caji - veru... ale napr. na zapalene hrdlo je najlepsia voda so sodou bikarbonou - tie bacile to vyzabija a dat si sladky caj je ako ich ponuknut vinkom na navsteve... 🙂 😀 😀

nikuliq a je ta stolicka fajna? lebo ja som nemala akosi v plane ju kupit, ale asi idem... 😀 uz si sa s nou stretla?

a pravda, veru, mala v nemocnici dostala alergiu na antibiotika a dr. vraveli, ze treba rychlo vyplavit von infuziou s tela alergen, lebo to strasne poskodzuje oblicky tusim... takze ak sa mala vyhadzala zo zemiaciku, neexperimentuj.. 😉

bolulka
24. sep 2007

sakra tu na brezovci nejde od rana voda 😠 😠 😠

bolulka
24. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1534207

jeeej ja chcem tuto srandu na zem... kde ju najdem... 😔

tretulka
24. sep 2007

bolulka - tieto velke penove puzzle som videla v hrackarstve oproti Severanu, tiez ich chcem malemu kupit...stoja tusim okolo 350Sk

bolulka
24. sep 2007

tretulka, super. dakujem. takze uz mam prvu vianocnu darcekovinu typu hracka 😀 😀 😀

ale su to uzasne puzle... nemam slov... 🙂

nenka83
24. sep 2007

nikulig prosim ta a na co ma tvoj mal este alergiu? ake potraviny ho drazdia? aby som vedela co mam viac pozorovat.dnes idem dat len mrkvicku, ten zemiak zatial vynecham... a uvidime rekciu na nu.a vyhadzal sa ti maly aj po tele? mne len na tvaricke? ak aky bol ten vysyp? ako dlho trval? porad mi prosim ked mas podobny problem.

bolulka super napad s tym puzzle!
tretulka ahojky aj janupal ahojky, tak mne chuan menzes este nedosiel, asi len depka vcera bola.

bolulka
24. sep 2007

nenka, neocuvas fanko? jesenna depka, neee??? 😀 😀 😀

ty a dobre s tym chuan menzes.... 😀 😀 😀 moj prvy prisiel po zavedeni prvych prikrmov - to som o trosicka menej nakojila na obed... hroza... uz som sa tesila ze o nich budem len snivat minimalne rok 😀

nenka, ako to vy idete stavat? my s manzelom by sme sa do toho tiez vrhli, ale kto by nam pozemok kupil 😅 neviete pribliznu cenu pozemkov?

nikuliq_
24. sep 2007

ahojte, bolulka, my také puzzle máme - ale z talianska. tu som ich nikde nevedela zohnať, všade kam ma smerovali ľudia, že ich majú som prišla a povedali mi, že ich museli stiahnuť z predaja 😕 ale ak by ich mali v tom hračkárstve kúpila by som ďalšiu sadu.myslím že sa tam dnes skočím mrknúť 🙂
nenka , na zemiaky najvyššiu, potom kaleráb, karfiol, petržlen, ryžu, koreniny, trávy, pele .... a toho bude ešte viac čo sa zatial nezistilo ☹ vyhádzal sa tak, že už počas krmenia som si všimla na brade a krku a do polhodiny sa mu to rozšírilo smerom ako šla potrava.čiže mu to šlo postupne dole bruškom a chrbátikom.ked toho zjedol viac a nestihla som si to všimnúť včas bol vyhádzaný úúúúúúúúúplne celý ☹ Nič príjemné.ak sa ti vyhádže aj neskôr z ďalších druhov potravín , zájdi k detskej a daj si spraviť špecifické testy na alergie - tak aspon nebudeš nič riskovať a budeeš vedieť čomu sa máš vyhýbať 😉

bolulka
24. sep 2007

no nenka, mi ked mame na nieco alergicku reakciu, tak sa nam vyhadze hrudnik a brusko...

nikuliq, mate to strasne tazke... ☹

nikuliq_
24. sep 2007

bolulka, no jednoduché to nieje.ale čo narobím...

nikuliq_
24. sep 2007

vysvetlí mi niekto ako je možné, že ked som tu ja tu zásadne nik nieje. a ked tu niesom tak sa zapíšu hned 2-3 strany? 😠

nenka83
24. sep 2007

nikuliq a co papate potom? no moja len na tvari, dnes sme papali mrkvicku, predtym mala plet uplne cistu a potom sa jej tvaricka vysypala, no trochu len.ja kvapkam 3 krat po 5 kvapiek fenistilu!
baby viete co sa mi stalo? dala som piect do rury zemiaky, a sla som uspat malu, kua a teraz som vsala, v dome dymuuuuuuuu.zapala som.... 😠 😠 pri tej mojej strige 😠 , uz chce spat len pri mne a mna zlomilo.tak dnes darhy nebude mat vysnivane francuzke zemiaky... 😀
bolulka na namesti tak kde si kupovala kocik maju x lander bicykliky? vies ake??? nemoaju chybu, 100 bodove!!!

bolulka
24. sep 2007

nenka, idem kuknut 🙂 a obzriem aj tie puzzle.

nikuliq, neboj, mi tu nikdy snad niesme vsetky naraz... to sa len zda... 😀

nenka83
24. sep 2007

id, ja pojdem tiez daco zajtra mrki,dnes som uz bola pozret, no nic som nevidela.chcela som ist aj do tesca no lenivost ma premohla...

bolulka
24. sep 2007

mam jednu IP a nemam ani jednu IP. Co je to?

....modry konik...

😀 😀 😀

bolulka
24. sep 2007

neeenka, vsak tam ani jedna trojkolka.... 😀 😀 😀

ale dali mi adresu a tam si vraj nieco najdem...

no a tie puzzle tretulka, stoja 225,- 🙂 super...

bolulka
24. sep 2007

nenka, vsak ja nic takovieho neviem najst... 😒

nenka83
24. sep 2007

bolulka tam kde je bufet choc tam ich mali, dnes som tam bola mrknut ohradku! 2 mali!take bombove!kupila si to puzzle? pojdem aj ja? ake je to velke?

bolulka
24. sep 2007

tie puzzle v Kubine su krajsie a len za 225 onenka, sa urvy a prejdi sa blizsie ako na postu... 😀 😀 😀 hej ja to idem rozhodne na vianoce kupit... ale je tam do troch rokov nevhodne... no predavacka povedala, vraj aby to nahodou nezjedlo dieta... no tak to kupujem... 😀 😀 😀

tretulka
24. sep 2007

bolulkam super, idem ich asi rychlo kupit aj ja 😀

bolulka
24. sep 2007

no vy mrchune... 😀 😀 😀

rano vyslem muza - ved mi to vykupite... 😀 😀 😀 su iba tri... 😀

vavka33
24. sep 2007

Ahojte krajanky 😉 aky bol jarmok?
Vidim ze kupujete vian.darceky.tie puzle su super,my ich mame,tie horne,co mate v tom linku-s ovocim,zvieratkami a zeleninkou a aj abecedu.tie male kusky som odlozila a je to. 😉

janulap
24. sep 2007

Bolulka,a kolko by stal u mangelika??To ma mrzi,asi sme sa nepochopili...ja som najskor chcela vediet iba cenu ☹

bolulka
25. sep 2007

janulap, ze zrejme 1099,- 😀 ako konkurencia? draho dala, ci lacnejsie?

bolulka
25. sep 2007

zienky, kupila som si tu stolicku - uz je na postovnej ceste 🙂

tak vam ju potom ospievam (alebo ofrflem) 😀