Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
13. máj 2010

och.. hrozne toto pocasie... nemuselo by prsat uz chceme okna menit 😵

danka.k
13. máj 2010

no uz by konecne mohlo prestat prsať.. ved to uz nie je normalne kazdy den dazd 😠 😠 😠 😠

deniskateniska
13. máj 2010

ved to 😠

danka.k
13. máj 2010

dufam ze aspon leto bude krajsie

nadezdah
13. máj 2010

Žienky ide vám Jojka?

deniskateniska
13. máj 2010

dani dufam ale neviem ci si pocula ze dnes kdesi vraveli asi v radiu ze toto pocasie moze byt sposobene tou sopkou 😅

nadi mne ide, ale kamoske nejde.. ma digi ci co to ma

salvinka
13. máj 2010

ani nam nejde.. vyd*bane digi.. v nedelu idem kupovat satelit 😠 😠

danka.k
13. máj 2010

nam uz nejde nic 😀 😀 😀 vypadol nam signal.. zuuurim nevidim hokej 😠

deni nestrassssssssssssssss

salvinka
13. máj 2010

aj moj stary nasraty siel do postele ze nemoze hokej kukat 😀 😀 😀

nadezdah
13. máj 2010

Mne zas prerušili odsúdené. Až ma všetko svrbí od zlosti.Aj panelák sa babral. Do kelu. 😠

salvinka
13. máj 2010

nadi doniesla by si mi zajtra tu knihu pozicat ?? tu o tych menach.. dnes sme sa so svokrou o nej bavili 🙂

blesq
13. máj 2010

upc forever 😀 aky krasny obraz mame hohej kukam 😀 kto pride?

danka.k
13. máj 2010

blesk neprovokuj.. a uz ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. teda mame obraz zaseknuty... 😀 😀 😀 a uz to ide normalne

deniskateniska
13. máj 2010

ha a my mame len antenku a mame len jednotku, dvojku a jojku.. ale ked treba tak ide 😀 😀

dani nestrasim.. ze v roku 19xy - neviem v akom to mi len mm vravel, ze buchla sopka a ze tak vysoko ze sa obalila zem prachom a ze bolo par dni tma..a ze vtedy nebola telka a tak, ze ludia nevedeli ze co sa deje. ja dufam ze sa to nestane teraz ☹ 😖

danka.k
13. máj 2010

no aspon ze mame telku.. budeme vediet co sa deje... 😀 ja som kdesi pocula ze maj ma byt cely uprsany ale potom uz v pohode.. uvidime nechame sa prekvapkať

deniskateniska
13. máj 2010

no ze ta sopka zacala take velke kamene chrlit ako auta... 😖 to ja len sprostredkuvam info 😀 no a moja segra ma prist o 6 dni .. teda priletiet .. bo ma svadbu.. dufam ze prileti .. 😀 😀

danka.k
13. máj 2010

no ak neprileti bude svadba bez nej 😀 😀 😀 😀 😀 ta sopka by sa uz mohla rozhodnut co chce vlastne.. ci chce vybuchnut alebo sa chce ukludnit 😀

deniskateniska
13. máj 2010

dani ani jej muz nepride.. 😀 😀 😀 tak neviem neviem 😀 😀 😀

danka.k
13. máj 2010

paradne 😀 😀 😀 😀 svadba bez zenicha a nevesty 😀 😀 😀

deniskateniska
13. máj 2010

aj ja si myslim ... sranda bude 😀 😀 😝

danka.k
13. máj 2010

sa zabaviiite 😀

deniskateniska
13. máj 2010

jasne 😀 😀 😀 ale tak dufam, ze do 29. maja sa dako dostavia, aj keby mali ist busom a lodou nie 😀 😀 😀

danka.k
13. máj 2010

ale isto ze sa dostavia... 😉 😉 😉 😉 😉

katika82
13. máj 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

deniskateniska
13. máj 2010

juchuuuuuuuuuuuuu.. postupili smeeeeee... sa mi bude fajne spinkat 😀 dobru nocku ... 😉

nadezdah
13. máj 2010

salvi donesiem. kedy budeš doma? Akurát si píšem s tvojou skoro švagrinkou najmladšou.

deniskateniska
14. máj 2010

dobre ranko kocky..

pocasie je hnusne... joj..mna zobudil svagor - ale nie ten co s nim byvame.. ja neviem, ze si to niekto nevie uvedomit ze chlap je po nocnej a ja ze som tehotna ze asi tiez spim... 😒 uz x krat volal o pol desiatej a x krat som povedala ze spim.. joj a koli takej veci co pocka aj 2 dni... 😠 ael tak co uz... mam co som si vybrala 😝

bolulka
14. máj 2010

deniska, vsak on ti len dobre chce. Pripravuje ta na Romanka 😉

deniskateniska
14. máj 2010

bolul no isto.. na romanko ma pripravuje sam.. ked ma budi tlacenim na mechur.. uz viem v akych intervaloch bude vstavat 😀 😀

bolulka
14. máj 2010

moj ma budil iba posledne dva tyzdne okolo piatej. ale teraz vstava o druhej a o piatej.