Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
24. máj 2010

tak zajtra si beriem auto a idem.. 😉 a ucit sa za mna kto pride?

katika82
24. máj 2010

denis ty len pekne ležkaj a nevymýšľaj, neboj sa že by nič nemali oni stále dokladajú proste ako ľudia vyberajú veci oni medzi tým dokladajú nové. ti hovorím že kým som tam bola hodku tak asi 5 krát dohodili veci do tej škatule s kojeneckým tovarom tak ja som tam hrabala ak myš a iba sledovala že kedy zasa niečo dohodia.

deniskateniska
24. máj 2010

katiiiiii 😀 😀 😀 uvidime ci ma nebudu mrle zrat a ci nepojdem na otocku 😀

inak babky aj vam sa divne vypucili znamienka? mi to ide na nervy take na krku co ani farebne neboli a teraz su hnede a vypucene 😠 😠

danka.k
24. máj 2010

mayocka tak na tvoju svokru nema asi nikto 😠 😠 😠 skoda reci.. ale ako baby napisali tak jej ty nieco povedz.. toto nema robit... a na birmovku chod len na hostinu naco pomahat.. 😠 😠 😠 😠

ema1987
24. máj 2010

@deniskateniska aj ja sa tam chistam na aute ak chces mohli by sme ist spolu co ovies???
😅

ema1987
24. máj 2010

@deniskateniska aj ja som to mala to je preto bo si plna vody 😉

bombulka200
24. máj 2010

ahojky 🙂 sorry baby že sa vám miešam do témy ale som zazrela že ste tu písali o tých vypučených znamienkahc ....no rpesne to som mala ja v tehu a potom mi to po pôrode akoby zázrakom zmizlo .. a vyzeralo to jak bradavice alebo čo ... už som si myslela že mi to ostane... EMA tak píšeš že je to z toho naliatia?? 😕 lebo mne nohy puchli už od 6.mesiaca a dosť som bola naliata

mayocka
24. máj 2010

no baby ja neviem...ked ja nechcem aby ma nemali ludia radi a mat hnevnikov ale toto sa isto neda,

nada: myslis??? 😕 baby v nemocke hovorili o tych cervenych stuzkach ale mne to prislo take divne ako povera,som na to neverila...nedala som si tu stuzku nikam a vlastne ani nebol cas...teraz ma mala raz za den stav kedy ju treba na rukach vlacit lebo inak nezaspi,nie zakazdym ale raz za den isto,ked je to o polnoci nie je to nic moc,ked je to cez den este sa da,ale ide na nervy 😖

kto tu je admin tejto temy?pre istotu som si dala zmazat prispevok len neviem ci mi ho schvalia... ☹

mayocka
24. máj 2010

dnes sme boli s mm na prvej prechadzke a dokonca rodinnej lebo to vyslo tak ze prisiel domkov z mesta akurat ked sme sa obliekali 😉 juuujky sa mi to zapacilo riadne 😅

mayocka
24. máj 2010

ozaj a ked tam niekto pojdete,myslite aj na nas 😝 zoberte daco,to je jedno co,take lacne aj jedno vrece,predame na MMB no nie? 😝 😀 😀 😀 😀 uz viem preco sa tam niektorym babam tak oplati predavat,mat takychto dodavatelov tak som v tom obchode kazdy tyzden 😀

kto nas vezme do aftickaaaaa,dame stretko,nakupy,kavicku 😀 len skoda ze byvam tak od ruky a od kubina najdalej z vas.... 😕
toto je lepsia akcoska ako ta mila 😀 fakt by som isla no...

nadezdah
24. máj 2010

@mayocka No neviem u nás to funguje doteraz a kámoška mi tiež nedávno vravela, že má podobný problém, tak som jej kázala urobiť .....to a to. Recept pošlem v IP ak chceš a zabralo. Urečené deti sa často budia a prehadzujú počas spánku. Ja tomu verím, ale ateistov nepresviedčam.

mayocka
24. máj 2010

kurdel sopa,ked svagor si chce kupit nove faro a to nase povodne co sme mu my dali doplatit lizing tak chce dat nam zase doplatit,uz zostava menej ako rok,no ale mm ho nechce,vraj ho treba opravat ci co to...no tak do mesta to nie je najhorsie,milovala som to auto aj vodicsky som si na octavii robila,no proste super,tmave skla sme si do zadu porobili,no len akurat ze svagor sa moc nestaral onho a nemenil vsetko tak ako bolo treba tak je dobojovane aj motor a tak...hm...a mm nehchce obetovat na lizing dalsie peniazky ☹ a taaaaak som sa na to auto tesila ☹ uz to vyzeralo nadejne ☹ ale nic nebude...

bolul vo stvrtok idem na nozicky aj na utz noziciek,vraj nam v porodke nespravili ☹ tak musim ist no...inak baby,myslite ze to je vhodne dat si mesacne babo do klokanky?ten ruksacik,co ma aj salvinka...sa mi zda ze sa tam krivi chrbtica a hlavicka nema pevnu podu...chcem si to vziat na nemocku ale tak neviem neviem ci ma nezhukaju doktori ze co to s tym dietatom robim.... 😅

jana2033
24. máj 2010

mayocka tak takuto svokru by som necela maš to fest ťažké 😒 , no keby mne toto robila asi by som nevydržala, ja mam naštastie normalnu svokru 😝 , a ja si robim pre svoje babo čo uznam že je dobre, mne nič take nevravi, ja ked im poviem že spi takto je vpohodičke, supiš tak to teraz budeš už chodievať stále 😝

dneska sme boli vonku a u našich mala tak plačkala hodinu skoro ☹ mamka vravela že ju bruško bolelo potom si tak lepšie odgrgla viac krata trošku sa upokojila

denis ja som ich tiež niekde mala bože jak sa ti to kráti zachviločku budeš mať 😝

dani a Ty čo kedy budeš z malym v dk 😝 , inak neviem či prídem toho 25. 6. pokúsim sa ale ideme z malou 24.6 na ortopediu na poradnu a očkovať tak dufam že nebudeme teplotovať

deniskateniska
24. máj 2010

ema nejdem sa slubovat, lebo ani len netusim aky program budem mat zajtra.. teda dufam, ze ziadny, ale tak nerada som ked musim potom odvolavat 😅

nadi potom mi das "recept"... zatial klopem, ale v okoli mam strasne vela ludi ktori budu zavidiet, resp. zavidia uzteraz a bojim ze mi mlu urieknu.. neverila som tomu, ale ked som videla sice nie toto, ale uhliky pomohli svagrovi, tak som to mu zacala verit... 😵 ale svagrina mi to nechce povedat, lebo ze sa to nesmie.. 😒

jana2033
24. máj 2010

babky ešte sa Vás chcem opýtať kde kupujete vy plienky? a vy všetky kupujete pampersky? ja som ich ešte nemala zatial iba Huggies ale mala červenu ritku, potom toujours s tými som spokojna no sice trošku samizdá že ich prekaka a aj bela hepy som mala, neviem teraz ake vyskušať mam chuť aj tie pampersky

mayocka
24. máj 2010

emmka: nie ale on pracoval a pracuje furt mimo SK vis? 😉

danka.k
24. máj 2010

ja som cervenu stuzku nikdy nemala..

jana2033
24. máj 2010

denis, inak ja mam na kočíku červenú stužku ale chcem si tam daťtake slniečko a ma dva červeníé lučiky tak to jej zavesim ja somtiež na to neverila ale aj mamka mi povedala aby som si dala

mayocka
24. máj 2010

janka pampersky mas v polsku v jablonke v obchode Rajka 80ks za 300sk a tu na SK mas za taku cenu iba 40ks,ja pouzivam huggies,sme spokojni s nimi,dostali sme aj dve plienkove tortky huggies,tak som happy,zatial sme kupovali v kocke na bysterci,maju tam polske huggiesky,ale ak chces original pampers tak je dobre do toho polska skocit,oplati sa ti to isto 😉

salvinka
24. máj 2010

mayi, dobry napad.. pockame este na deninho romanka a dame megastretko niekde 🙂 co vy na to kocky??
inac ak tu budes vo stvrtok dlhsie (do obeda) sla by som nakuknut na ivku ak by som mohla 🙂 a ja neviem s tou klokankou.. radsej na rucickach by som ju este asi odniesla.. predsa to telicko je take jemnucke, my ju tiez vyuzivame len na chvilku.. ale tot moj neskusenej nazor 🤐

aj ja sa zajtra chystam do toho istebneho, dufam ze to najdem.. beriem aj mladsiu segru nech postrazi maleho kym sa budem kochkat 🙂 deni ak by si chcela aj my by sme ta zobrali.. pojdeme okolo druhej- pol tretej 😉

deniskateniska
24. máj 2010

jani a to funguje ked sa "neodrieknu" tie slova? ja sa fakt toho bojim lebo su hnusny ludia a v mojom okoli ich je dost... ☹

danka.k
24. máj 2010

jani snaz sa toho 25 dojst.. aspon na chvilku 😉 a my plienky kupujeme v tete medzi tescom a lidlom... 😉

deniskateniska
24. máj 2010

maji ja sa tiez chystam chodievat do pl na plienky.. myslim ze som to tu uz pisala, ze mm kolega chodi do pl na celomesacne nakupy co sa tyka ci plienok, praskov na pranie, alebo jedla.. 😝

salvi mne dako nevadi ist busom este nemam kocik 😀 a ked budem mat tak mi romco neha afticko uz som sa s nim dohodla 😀 😀 no ale to mam z parnice kusok a busiky chodia kazdu chvilku tak mi nevadi.. a s romcom som teraz volala, tak mi vravi ze on chce ist so mnou. ze aj on chce malemu nieco kupit 😀 😀 😀

no jasne kocky, este chvilku uz aj romanko sa ozvyva, ze sa coskoro stretneme 😀 😀 sa vytlaca o106 😀 😀 teskam sa moc.. potom dame ked bude pekne pocko dake stredko 😉 teskam sa mocky 😝

salvinka
24. máj 2010

my sme mali uz asi z kazdej znacky trosku 😀 este pampers activ baby musim vyskusat..
inac pamperksy jani su sleep and play podla mna velmi dobre.. teraz mame tri baliky doma z bugyho 😀 maju za 7ervy v akcii tak zbehni ak ich chces vyskusat..
mayi a ake pampersky maju v tej rajke? asi by sme tam aj zbehli po nejake vzorky 😀
a aj v lidli tie softino plienky su dobre.. ale v balicku je len 16ks.. (velkost 3)

musim poklopkat zatial sme nemali zaparenu ritku, no uvidime v lete..

danka.k
24. máj 2010

salvi aj my sme tie nakupili... no za 7 evry no nekup to 😀 😀 😀

denis ja som pocula ze polske prasky su zle.. ze zle peru a sposobuju alergiu

nadezdah
24. máj 2010

deni ja som nikdy žiadne slová neodriekala, mám tri spôsoby odrieknutia a u nás sú tiež ludia svi...e. Červené mi nepomáhalo, ale tie receptíky, najme zápalková voda áno. Odskúšané na 100%. Lucka je ako magnet na to, tak nám nič iné nepomáha.

deniskateniska
24. máj 2010

dani ja neviem kde to chodi kupovat kdesi do supermarketu, ze tam ale kupi normalne co kupuje aj tu veci .. len lacnejsie.. neviem kde to kupuje, dakde dalej, ale za sa mu to vyplati aj ked za cestu da 😉 ako ja sa tam nechystam az na take velke nakupy chodit, asi len na tie plienky, ja akosi idem do tesca nakupim a mam 😀 😀

danka.k
24. máj 2010

denis teraz maju dost lacne plienky aj u nas.. myslim ze kvoli plienkam sa ti do pl neoplati chodit.. no ale uvidis

nadezdah
24. máj 2010

Kočky k plienkam mi sme tiež vyskúšali viacero, lebo sa malej robili na riťke vyrážky a nakoniec sme skončili pri fixis, tie boli v pohode i keď drakšie, ale nič jej nerobili. A o polských práškoch som to tiež počula, ja mám osvedčený palmex a keď som skúšala iný, vždy som sa k nemu vrátila.

emmka3
24. máj 2010

nadi, aj my sme mali ako bokovku na cesty Fixies, su paradne ale aj dost drahe ...

dnes som bola v Bugy a ked som videla tie ceny Sleep and Play, tak to sa asi fakt uz neoplati chodit do PL len na plienky ...

deniskateniska
24. máj 2010

dani ved to nie stale 😀 😀 ja len tak, zatial plienocky mam nakupene, ked boli v akcii tak sme kupili - tiez v bugy 😀 😀 tak zatial netreba a popripade dam niekomu kupit 😀 co si budem minat nie 😀 😀 😀